Wyjazd na mecz Reprezentacji z Forbet

8 maja 2019

Możesz wziąć udział w konkursie Forbet i pojechać na mecz Reprezentacji Polski

Z dniem 23-go kwietnia wystartowała druga edycja promocji w Forbet, gdzie można wygrać wyjazd na mecz. Bukmacher ten rozpoczął tworzyć nowy ranking jedz na mecz. Tym razem czołówkę graczy z największą liczbą punktów bukmacher wysyła aż do Macedonii. Będą oni mogli kibicować Reprezentacji Polski w meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy 2020.

Jeżeli chcesz się wybrać z forbetem na mecz, możesz włączyć się do gry. Zasady są proste. W okresie trwania promocji bukmacherskiej, czyli do 14-go maja graj zakłady tylko na piłkę nożną. Śledź swoje miejsce w rankingu i nie daj się wyprzedzić. Do zgarnięcia czekają 4 pakiety wyjazdowe zawierające przeloty, noclegi w hotelu ze śniadaniem oraz bilety wstępu na mecz reprezentacji. Dodatkowo w puli nagród Forbet przygotował bonusy dla 100 graczy.

 

forbet

 

Nasza recenzja opinie na temat tej promocji

Każda inicjatywa, która zachęca do kibicowania i oglądania (szczególnie na żywo!) meczy reprezentacji Polski cieszy. Możliwość wygrania biletów fajna sprawa. Nie bylibyśmy jednak sobą gdybyśmy nie zwrócili uwagi na poniższy zapis z regulaminu forbetu

Im więcej zdarzeń na kuponie, tym więcej punktów zdobywasz

No cóż jak to z reguły bywa bukmacher online stara się nas namówić do wnoszenia akumulatorów. Czym dłuższe… tym lepsze dla marży bukmachera. Warto o tym pamiętać i grać świadomie.