Kto wygra piłkarskie mistrzostwa świata w Rosji? Sprawdź kursy w Fortunie! Ile bukmacher płaci za ewentualny sukces naszych?

19 listopada 2017

Bukmacher Fortuna przygotował dla swoich klientów ciekawe zakłady specjalne dotyczące klasyfikacji końcowej piłkarskich MŚ 2018 w Rosji. Wszystko będzie jasne po meczu finałowym zaplanowanym na 15-go lipca 2018 roku w Moskwie, ale w Fortunie już dziś możemy obstawić swojego faworyta do ostatecznego triumfu.

Według traderów bukmachera Fortuna faworytami są Francja i Niemcy kurs 6 do 1 oraz Brazylia kurs 7 do 1. Za końcowy sukces Hiszpanii otrzymamy 9 złotych za każdą postawioną złotówkę, a Argentyny 10 złotych. Szanse mistrzów Europy Portugalczyków wyceniono na 18 do 1. W przypadku obstawienia i wygranej gospodarzy czyli Rosji zakłady bukmacherskie Fortuna płacą w stosunku 40 do 1.

Jak Fortuna ocenia szanse naszych na ostateczny triumf? 60 do 1. Biało-czerwoni znaleźli się w niezłym towarzystwie, drużyny Meksyku i Serbii (70 do 1). Szanse Urugwaju z którym niedawno mierzyły się towarzysko nasze Orły oszacowano na 33 do 1.

Rzućmy teraz okiem zwycięstwo której drużyny, przynajmniej zdaniem Fortuny jest najmniej prawdopodobne?

Za wygraną Tunezji lub Iranu ten legalny bukmacher płaci w relacji 400 do 1. Czysto teoretycznie najwięcej zgarnąć można za wygraną Panamy lub Arabii Saudyjskiej 700 do 1. Powiedzmy sobie jednak szczerze tylko niepoprawny optymista może wierzyć w końcowy sukces tych drużyn.

Kto może być „czarnym koniem” tych Mistrzostw? Może nasz grupowy rywal z kwalifikacji Dania z kursem 150 do 1? Być może czas na pierwszy triumf drużyny z Czarnego Lądu, Nigeria z kursem 150 do 1?

Kto jest Waszym faworytem a mistrzostwa świata w Rosji?

Pełna ofertę i wszystkie kursy znajdziecie na stronie internetowej u legalnego bukmachera Fortuna.