Wielkie emocje w Skopje. Flensburg lepszy od Elverum!

20 listopada 2020

Niesamowity mecz piłki ręcznej mieli okazję oglądać fani tego sportu w Skopje. Pomimo tego, że świetne spotkanie rozegrał Borko Ristovski jego drużyna jedynie zremisowała z Porto rezultatem 25:25. Natomiast o wiele lepsze nastroje mogą mieć kibice Flensburga. Ich ulubieńcy pokonali po niezwykle wyrównanym spotkaniu Elverum 37:25 i mogą dopisać do swojego dorobku kolejne dwa punkty. Mogą one się okazać kluczowe, jeśli chodzi o awans do dalszej fazy rozgrywek. Trzeba przyznać, że tegoroczna edycja Ligi Mistrzów w piłce ręcznej prezentuje się naprawdę ciekawie. Spotkania są emocjonujące i dostarczają kibicom mnóstwo dobrej piłki ręcznej. To jest właśnie to czego powinno się oczekiwać od najlepszych tego typu rozgrywek w Europie dedykowanym tej dyscyplinie sportu. Skoncentrujmy się więc na meczach rozgrywanych w tym tygodniu. Przetestuj Lvbet kod bonusowy odbierz i sprawdź jak to działa.

W pierwszej kolejności chcielibyśmy skupić się na pojedynku rozegranym w Skopje. Już od samego początku dużo o sobie znać dali sędziowie tego pojedynku. W ciągu dwóch minut zdążyli już wykluczyć dwóch zawodników, którzy wylądowali na ławce kar. Oprócz tych wydarzeń na początku spotkania reszta przebiegała dość spokojnie. Przez pewien okres z prowadzenia cieszyli się szczypiorniści Vardaru, a za chwilę przewagę zyskiwali zawodnicy drużyny gości. W okolicach pierwszego kwadransa gracze drużyny Porto nabrali tempa. Zdołali wyjść na prowadzenie czterema bramki, co pozwoliło im na chwilę spokoju na boisku. Ich przewaga mogła być większa, jednak świetnie spotkanie między słupkami rozgrywał tego dnia Borko Ristovski. Golkiper bronił w tym meczu jak natchniony i naprawdę ciężko było go pokonać. Jednak ostatecznie drużyna gości znalazła kilka sposobów na to, by wpakować piłkę do siatki. Zobacz jak spisuje się Totolotek kod bonusowy odbierz i wypróbuj jego działanie.

Warto zaznaczyć, że golkiper posiadający ogromne doświadczenie rozgrywał niesamowite zawody na przestrzeni pierwszej części spotkania. Nie da się ukryć, to w głównej mierze dzięki jego fenomenalnej postawie ten pojedynek dla zawodników Vardaru nie zakończył się jeszcze w pierwszej połowie. Szczypiorniści z Portugalii nie poddawali się jednak łatwo i szukali swoich okazji na rzucenie bramki. Świetnie współpracowali z zawodnikiem grającym na kole, a był nim Victor Iturriza. Ten sporych gabarytów kołowy nie tylko świetnie rzucał na bramkę rywala, ale również wykonał kilka skutecznych odbiorów po tym, jak piłkę wybijał z bramki Ristovski. Druga połowa zapowiadała się więc naprawdę pasjonująco. Na zwycięstwo wciąż szansę miały oba zespoły. Zobacz jak spisuje się Fortuna kod bonusowy odbierz i zawieraj zakłady wzajemne.

Dużo emocji w drugiej dosłownie

Trzeba zwrócić uwagę na to, że pojedynek ten trzymał sympatyków w napięciu do ostatnich sekund. Żaden z zespołów nie potrafił sobie wypracować odpowiedniej przewagi, która mogłaby ostatecznie zagwarantować zgarnięcie pełnej puli punktów. Pod koniec meczu mogliśmy oglądać fantastyczną grę Vardaru, którzy zdołali odrobić straty i dali nawet radę wyjść na prowadzenie na pół minuty przed zakończeniem meczu. Nie byli jednak w stanie utrzymać tego prowadzenia do końca. Piłkarze ręczni drużyny Porto pokazali charakter i walczyli o korzystny rezultat do ostatniej sekundy. Na trzy sekundy przed zakończeniem tego spotkania szczypiorniści Porto zdołali rzucić bramkę wyrównującą. Więcej już w tym meczu się nie wydarzyło, a oba zespoły musiały się zadowolić podziałem punktów. Ostatecznie więc w Skopje padł wynik remisowy. Przekonaj się jak działa Betfan kod promocyjny odbierz i typuj mecze piłki ręcznej.

Bardzo ciekawy mecz piłki ręcznej został również rozegrany w Niemczech. Tam Flensburg zmierzył się z Elverum. Już od pierwszych minut mocne tempo narzucili zawodnicy Flensburga, którzy ruszyli na swoich rywali. Gracze z Norwegii dość długo rozkręcali się w tym spotkaniu. W pierwszych minutach mieli jednak spory problem ze skutecznym oddawaniem rzutów. Problemem było jednak też to, że Wikingowie w pewnym momencie spotkania mieli już pięć bramek przewagi. Emocje w drugie połowie również były na wysokim poziomie. Ostatecznie jednak po zwycięstwo sięgnął Flensburg, który pokonał Elverum rezultatem 37:35. Trzeba więc przyznać, że Liga Mistrzów dedykowana piłce ręcznej stoi na naprawdę wysokim poziomie. Mecze są emocjonujące i dostarczają sporo rozrywki. Przetestuj kod promocyjny Forbet odbierz i zobacz jak to działa.