W Betfanie wprowadzono Cash Out

6 lipca 2019

 

Szczegóły opisujemy poniżej, a zaczniemy od ważnej informacji iż maksymalna kwota do wypłaty dzięki opcji cashoutu kierownictwo Betfana ustaliło na 2279 złotych.

BetClic i Betfan z Cash outem

Betfan, czyli obok BetClic bukmacher o najkrótszym stażu na polskim rynku wprowadza opcję Cashout. Dzięki tej funkcjonalności użytkownik może zamknąć zakład przed rozstrzygnięciem wszystkich zawartych na kuponie zdarzeń. Cashout oferowany jest na kuponach pojedynczych i akumulowanych zarówno na zakłady przedmeczowe jak i na żywo.

– Odpowiadając na sugestie naszych graczy wprowadzamy nowy produkt – Cashout. Pozwala on na wcześniejsze wycofanie się z gry. Dajemy graczowi możliwość wyboru. To on decyduje, czy chce rozliczyć kupon, zanim zakończą się wszystkie umieszczone na nim zdarzenia. Dla przykładu, jeżeli gracz obstawił cztery zdarzenia na kuponie, z czego dwa z nich zakończyły się pomyślnie, ale ma on przeczucie, że pozostałe dwa zdarzenia nie potoczą się po jego myśli, to skorzystanie z funkcji Cashout będzie dla niego najlepszym rozwiązaniem. Gracz może zamknąć kupon, inkasując przy tym część wygranej – wyjaśnia Grzegorz Kiczko, dyrektor operacyjny w BETFAN.

Cashout dotyczy tylko tych kuponów, na których nie ma przegranych zdarzeń. Jednocześnie, wszystkie nierozstrzygnięte zakłady muszą być dostępne w ofercie bukmachera. Wówczas, niezależnie od tego, ile obstawionych zdarzeń na kuponie zostało zakończonych, może zaświecić się przy nim przycisk Cashout.

Wysokość wygranej uzyskanej po zamknięciu kuponu zależy od kilku zmiennych, np. aktualnego wyniku, czasu do końca gry, aktualnego kursu live itp. Każdorazowo jest to jednak kwota nie niższa niż kwota zakładu. Tym samym gracz, korzystając z opcji Cashout, ma pewność, że jego wygrana zawsze będzie wyższa od postawionej stawki. Betfan podobnie jak inni bukmacherzy zastrzega sobie do prawo do dowolnego ograniczania usługi „Cashout” do wybranych zdarzeń oraz zawartych kuponów. Jeżeli gramy za środki bonusowe cashout nie jest dostępny. Nie skorzystamy także z Cash out w przypadku gry systemowej.

Nadal funkcjonalność cashoutu wśród legalnych, polskich bukmacherów odstaje od europejskich standardów. Zdecydowanie jest to obszar do rozwoju dla lokalnych podmiotów. Z uwagą będziemy się przyglądać czy mający francuskie korzenie BetClic wprowadzi nowy standard w tej kwestii.  Zakłady systemowo nie są objęte funkcjonalnością cashoutu.

Maksymalna wypłata 2279 za pomocą Cash out

BukmacherBONUSOferta specjalna
fortuna kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 100 zł
Nasz bonus: 125 zł + 1000 zł bonus

Kod bonusowy: PREZENT125

Odbierz
sts kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1200 zł
Nasz bonus: 1200 zł + 25 freebet + 34 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
betfan kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 3000 zł
Nasz bonus: 3000 zł + 14% bez podatku

Odbierz
betclic kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 530 zł CASHBACK

Kod bonusowy: PREZENTPL

Odbierz
pzbuk kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 100% bonus do 500 zł + 100 zł (20000 punktów)

Kod bonusowy: PREZENTPZB

Odbierz
ewinner kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 1170 zł Bonus

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
forbet kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 2000 zł
Nasz bonus: 2100 zł (2000 zł + 100 extra) + 50 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
totolotek kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1000 zł
Nasz bonus: 1000 zł + 49 zł bonus mobile

Kod rejestracyjny: PREZENT

Odbierz
lvbet kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł + 20 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
milenium kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł bonus + 1500 zł cashback + 100 freebet + 20 zł extra

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz