W BetClicu kuszą  500 PLN Cashbackiem

19 lipca 2019

W BetClicu kuszą  500 PLN Cashbackiem

500 złotych to najwyższa oferta cashbacka na polskim rynku, przyglądamy się jej bliżej i zwracamy uwagę, którym punktom regulaminu się dokładnie przyjrzeć i czy jest to rzeczywiście prawdziwy cashback.


Header CP WB Smoke 500zl cashback

Mający francuskiego korzenie bukmacher BetClick postanowił mocno walczyć o silną pozycję rynkową w Polsce. Został głównym sponsorem Piasta Gliwice, który wczoraj już z logo opisywanego bukmachera tak dzielnie walczył z faworyzowanym białoruskim Bate, a marzenia o awansie ambitni gliwiczanie zaprzepaścili dopiero w ostatni minutach dwumeczu, będąc na pewno nie gorszym zespołem.

Najwyższy Cashback wśród legalnych bukmacherów

W BetClicku początkowo zdecydowano się na bonus powitalny w wysokości 1000 PLN, z czterokrotnym wymogiem obrotu po kursie 1.90. Kiedy STS podwyższył bonus powitalny do 1200 złotych, w Betclicu tuż po starcie zmieniono ofertę powitalną teraz jest to najwyższy kwotowo cashback 500 PLN.


betclic cashback1

BetClic kusi polskich graczy 500 złotowym cashbackiem.

Nie jest to jednak tak korzystna oferta jak Cashback, kiedy Bet clic działał na międzynarodowej domenie .com. Wówczas w przypadku przegranej otrzymywało się zwrot postawionego zakładu w postaci pieniędzy po prostu. Nie było żadnych kruczków regulaminowych nawet 1x wymogu obrotu. Kwota była niższa z przedziału 55 – 200 PLN, ale nie było jakiegokolwiek wymogu obrotu.

500 PLN Cashback już z wymogiem obrotowym

W przypadku aktualnej oferty Betclic pl celem wypłaty należy obrócić czterokrotnie po kursie nie niższym niż 2.0. Jeżeli chcemy pokusić się o maksymalny zwrot w tej promocji bukmacherskiej należy zagrać za 568 złotych. Wynika to z 12% podatku obrotowego.

Misja 5 kuponów z betcliciem – 100 PLN bonus

Oprócz bonusa na start bukmacher zachęca bieżącymi promocjami


betclic cashback2

Jest to tak zwana retencyjna promocja bukmacherska, czyli dostępna dla „starych” graczy. Należy wnieść zakład akumulowany lub pojedynczy. Kwalifikują się zarówno kupony przedmeczowe jak i live o minimalnym kursie 2.00. Minimalna stawka 20 PLN. W przypadku wygranej pięciu różnych kuponów gracz otrzymuje bonus 100 złotowy. Wymagany obrót to 4x po kursie 2.00. Co zrozumiałe kupony obstawiane na ten sam wybór nie zostaną zakwalifikowane. Celem skorzystania z promocji należy grać za środki depozytowe, a nie bonusowe. Bonus zostanie wypłacony 22-go lipca.

Podobnie jak u innych bukmacherów w przypadku tego typu ofert promocyjnych nie możemy korzystać z funkcjonalności cash outu, znaczy możemy, ale nie zostaną one zaliczone do promocji, nie kwalifikują się także zakłady systemowe.

Bukmacher BetClic celuje w top-3 w Polsce?

Nowy bukmacher wszedł „z buta” na polski rynek. Postanowił nieco zaburzyć spokój w managerskich gabinetach STSu, Fortuny i mającego nowych właścicieli Totolotka. Sponsoring Piasta, Lechii Gdańsk i polskich siatkarzy, dodatkowo tak wysoki Cashback. To wszystko wsparte wysokiej jakości produktem. Z ciekawością będziemy obserwować, czy temu bukmacherowi uda się zbudować, odzyskać mocną pozycję na polskim rynku.

Jak zawsze należy przypomnieć, że rosnąca konkurencja wymusza na zakładach bukmacherskich online oferowanie tego typu ofert, ale bukmacher to nie dobry wujek. W świecie zakładów nie ma nic za darmo. Bukmacherzy żyją przecież z naszych depozytów.