Co w tym roku zadziało się u lidera rynku STS

9 listopada 2017

STS to niewątpliwie największy polski bukmacher, ponieważ działa na rynku już od 1997 roku. Szacuje się, że sam obsługuje nawet 48% klientów. Firma prowadzi zakłady wzajemne sportowe oraz społeczno-polityczne z różnego zakresu. Zatrudnia w Polsce aż tysiąc trzysta osób, co jest bardzo dobrym wynikiem.

W obecnym roku spółka nie tylko utrzymała się na rynku, ale również osiągnęła spore zyski, ponieważ cały czas zdobywa kolejnych klientów, podobnie jak forbet, Fortuna, czy Millenium.

STS ma niezwykle bogatą ofertę, ponieważ udostępnia zakłady swoim klientom poprzez:

  • 420 swoich punktów stacjonarnych w różnych miastach polski,
  • stronę internetową, gdzie można obstawiać online,
  • aplikacje na urządzenia mobilne działające na różnych systemach operacyjnych.

Firma oferuje, tak jak Fortuna, czy forbet bonus powitalny dla swoich klientów. Poza tym, mogą oni liczyć również na szereg innych bonusów i promocji. Firma działa innowacyjnie, dlatego wprowadziła dla swoich użytkowników absolutną nowość, a więc system błyskawicznych wpłat, które działają przez siedem dni w tygodniu – STS pay. Poza tym, mają oni do dyspozycji możliwość oglądania wydarzeń sportowych na żywo na swoich urządzeniach mobilnych, dzięki STS TV. Transmituje w ten sposób około dwóch tysięcy wydarzeń sportowych z dziedziny piłki nożnej, koszykówki, boksu, czy tenisa. Każdy fan sportu może znaleźć coś dla siebie.

STS jest największym prywatnym sponsorem sportowym kilku drużyn. Co prawda inni bukmacherzy, jak forebet również sponsorują wydarzenia i drużyny sportowe, jednak to STS wykłada najwięcej swoich środków i wspiera nasz rodzimy sport.

Oceń artykuł