Totalbet opinie i recenzja 2020

6 maja 2020

Bukmacher Totalbet legalny na rynku zakładów w Polsce

Firma Totalbet zakłady bukmacherskie powstała w 2017 roku. Usługi tego bukmachera w Polsce są w pełni legalne, gdyż 22 marca 2018 roku otrzymał zezwolenie od urzędu Ministerstwa Finansów, które dotyczy prowadzenia działalności w Internecie. To co przede wszystkim zachęca użytkowników do skorzystania z oferty bukmachera Totalbet, to przede wszystko bardzo dobrze przygotowana oferta, które atrakcyjnością dorównuje najlepszym firmą na naszym krajowym rynku. Zakłady bukmacherskie Totalbet otrzymały również zgodę od Ministerstwa Finansów na prowadzenia zakładów sportowych w punktach stacjonarnych. Gołym okiem można zauważyć, że Totalbet bukmacher dba nie tylko o pozyskiwanie nowych graczy, ale pamięta również o swoich stałych klientach. Przemawia za tym chociażby liczba promek, które dostępna jest dla użytkowników.

Jak wygląda strona internetowa? Bukmacher Totalbet recenzja

Dla wielu polskich bukmacherów, strona internetowa jest swego rodzaju wizytówką ich działalności. Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ gracz wybierając odpowiednią dla siebie ofertę, zazwyczaj przegląda strony, które posiadają legalni bukmacherzy i porównuje je do siebie. Dla osób stawiających zakłady na polskim rynku jest centrum obstawiania, gdyż właśnie za pomocą strony najczęściej typują zakłady bukmacherskie. Internetowa strona to nieodzowna część działalności każdego bukmachera na rynku zakładów sportowych w naszym kraju. Gracze przywiązują duże znaczenie do tego w jaki sposób jest wykonana.

screenshot totalbet.pl 2019 05 04 10 22 04 808

Legalny bukmacher Totalbet posiada naprawdę profesjonalną internetową stronę. Łatwo dostrzec, że pracowało przy niej mnóstwo specjalistów, którzy zadbali o to by oferta Totalbet prezentowała się zachęcająco. Jest ona niesamowicie czytelna oraz intuicyjna. Gracz z łatwością poradzi sobie z odnalezieniem informacji na temat aplikacji mobilnej, możliwościach wpłaty, czy o wszelkiego rodzaju dostępnych u bukmacher Totalbet promkach. Właściwie nie ma żadnych szans by się na niej pogubić. Zdecydowanie firma wyciągnęła wnioski na podstawie błędów, które popełniali inni legalni bukmacherzy. W wielu przypadkach trafiał się kłopot ze znalezieniem czatu lub uzyskaniu informacji o sposobie działania konkretnej promki.

Na stronie wszystko jest świetnie poukładane i w prosty sposób gracz może przechodzić między kolejnymi zakładkami. Na szczycie strony znaleźć można zakładki dotyczące zakładów. W tym między innymi na esport czy sporty wirtualne. Nieco niżej na pasku znajdują się odnośniki do stron z informacjami na temat płatności, mobilnej aplikacji lub o kursach dostępnych w Totalbet zakłady bukmacherskie sp. W przypadku jakichkolwiek problemów gracz może skorzystać z zakładki „Pomoc”, a tam obsługa klienta postara się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Układ internetowej strony bukmachera Totalbet oferta dla gracza

Korzystanie ze strony jest bardzo intuicyjne, a zastosowane na niej połączenie kolorów umożliwia odpowiedni poziom relaksu podczas szukania zdarzeń na kupon. Na stronie dominują ciemne kolory, uzupełniane grafikami w kolorze zielonym oraz białe napisy. Po lewej stronie oczom gracza ukazuje się kolumna, która wypełniona jest wszystkimi dyscyplinami oraz kategoriami, które ma do dyspozycji przy stawianiu wszelkiego rodzaju zakładów sportowych. W centrum znajduje się tabelka dotycząca najbardziej polecanych wydarzeń dnia. Dotyczy ona wszystkich dyscyplin sportu i już z jej poziomu można dodać zdarzenia do kuponu. Obok tej kolumny znajduje się druga, która dotyczy aktualnie dostępnych zakładów na żywo. Po prawej stronie znajdują się kafelki, informujące użytkownika o obowiązujących u bukmachera Totalbet promkach. Poniżej tych kafelków znajduje się odnośnik do aktualnych tweetów, udostępnianych przez zakłady bukmacherskie Totalbet.

Zupełnie inaczej niż przypadku innych firm z branży zakładów bukmacherskich na polskim rynku, wygląda u Totalbet okienko kuponu. Nie znajduje się ono bowiem klasycznie po prawej stronie, ale jest ukryte w rogu ekranu. Wysuwa się dopiero w sytuacji, gdy użytkownik wybierze pierwszy typ. Wówczas okienko rozwija się w górę, a gracz ma możliwość ustalić stawkę, za którą zagra oraz dowiedzieć się o ewentualnej wygranej za dany kupon. Przyjazną opcją jest również funkcja zwinięcia okienka do dołu, co umożliwia wygodniejsze szukanie kolejnych typów bukmacherskich. Na temat strony bukmachera Totalbet opinie graczy są bardzo pozytywne.

Rejestracja konta na stronie bukmachera Totalbet PL

Założenie konta użytkownika na stronie firmy Totalbet zakłady bukmacherskie jest niezwykle proste, a także bardzo intuicyjne. Cały proces został przygotowany tak, by zarówno doświadczeni, jak i nowi gracze nie mieli żadnego problemu z jego przejściem. Na sam początek warto wspomnieć o ciekawej funkcji, którą z pewnością jest konto tymczasowe. W przypadku bukmachera Totalbet gracz ma możliwość założenia konta tymczasowego oraz stałego. W przypadku tego pierwszego rozwiązania, gracz powinien podać wyłącznie podstawowe dane. Należą do nich imię i nazwisko, login użytkownika, hasło dostępu oraz numer PESEL. To sprawia, że proces rejestracji zajmuje maksymalnie kilka minut. Po dopełnieniu wszystkich formalności, oferta Totalbet staje przed graczem otworem.

screenshot totalbet.pl 2019 05 04 10 21 03 527

Trzeba jednak pamiętać, że konto tymczasowe na stronie Totalbet PL posiada pewne ograniczenia. Użytkownik może z niego korzystać wyłącznie przez 90 dni. Po tym czasie konto zostaje zablokowane. Odblokować je można tylko poprzez przekształcenie go na klasyczne konto stałe. Kolejnym ograniczeniem jest zablokowanie możliwości wypłacania środków, a także limit kwoty w obstawianiu zakładów bukmacherskich do 5000 złotych. Jeśli gracz chce przekształcić swoje konto Totalbet należy wówczas wypełnić wymagane przez bukmachera osobowe dane.

Ważne jest podanie numeru oraz serii dowodu osobistego, a także przesłanie wyraźnego skanu dokumentu tożsamości. Wymagane jest także podanie numeru konta bankowego, na które wypłacane będą ewentualne wygrane. Po wypełnieniu wszystkich powyższych warunków, bukmacher zajmuje się weryfikacją konta za pomocą danych, umieszczone zostały w formularzu przez użytkownika. W przypadku dalszych wątpliwości, legalni bukmacherzy zastrzegają sobie prawo do żądania kolejnych dokumentów, które finalnie potwierdzą tożsamość klienta.

Aplikacja mobilna firmy Totalbet zakłady bukmacherskie

Nie da się ukryć, że z sieci Internet użytkownicy korzystają głównie przy pomocy urządzeń mobilnych. Przez wiele lat legalni bukmacherzy oferowali swoim klientom dwie wersje internetowej strony. Jedna dedykowana była dla klasycznych przeglądarek, a druga to mobilna dla urządzeń przenośnych. W obecnych czasach to zdecydowanie za mało, aby zatrzymać przy swojej ofercie stałych graczy, a jednocześnie zachęcić nowych. Gracze informują o potrzebnie korzystania z okazyjnych promek, czy też korzystania z najbardziej korzystnych kursów będąc w drodze do pracy czy na zakupy. Tego typu działania wymagają prostego, a przede wszystkim stałego dostępu do oferty online. Najprostszym rozwiązaniem w tej sytuacji będzie dedykowana bukmacherowi aplikacja mobilna. Obecnie na rynku zakładów uchodzi to za jeden z najważniejszych kryteriów, podczas wyboru zakładów bukmacherskich przez graczy.

Zakłady bukmacherskie Totalbet, w ramach którego funkcjonuje niezwykle innowacyjna oraz nowoczesna strona internetowa, przygotował dla swoich użytkowników także zupełnie darmową aplikację mobilną dedykowaną na telefony komórkowe lub tablety. Aplikacja na urządzenia mobilne, którą przygotował dla swoich graczy legalny bukmacher Totalbet, jest przeznaczona zwłaszcza dla graczy, którzy do zawierania zakładów sportowych używają przede wszystkim telefonów lub tabletów. Oferta zakładów na różne wydarzenia umieszczona w aplikacji, z pewnością jest świetną zachętą dla nowych graczy.

Jak wygląda aplikacja mobilna Totalbet PL?

W ramach aplikacji mobilnej firmy Totalbet możesz uzyskać dostęp do wszystkich wydarzeń, które zawiera oferta zakładów na stronie internetowej bukmachera. Dotyczy to nie tylko przedmeczowych zakładów sportowych, ale również oferty LIVE. Za pomocą aplikacji mobilnej zakładów bukmacherskich Totalbet gracz ma możliwość obstawiania zarówno dyscyplin popularnych, jak i tych uznawanych powszechnie za niszowe. Tego typu aplikacja od bukmachera Totalbet sprawia, że gracz nie ma potrzeby włączania komputera czy spacerowania do punktów stacjonarnych. Dzięki temu z łatwością mając telefon w dłoni obstawić można kupony m in AKO, Kombi oraz SOLO. Pomijając wnikliwą analizę konkretnych wydarzeń, w Totalbet możesz obstawić swój kupon w trakcie jednej minuty. To bez dwóch zdań bardzo zachęcająca prognoza dla kogoś kto dysponuje małą ilością czasu.

Podobnie jak strona internetowa, aplikacja na urządzenia mobilna wyposażona jest w wiele innych przydatnych użytkownikowi funkcjonalności. Jedną z nich bez wątpienia jest możliwość dokonywanie szybkich wpłat na swój depozyt bez jakichkolwiek prowizji. Ta opcja dostępna jest przy pomocy wszystkich banków oraz poprzez wiele systemów płatności jak na przykład PayU czy Dotpay. Gracz może również ustawić sobie powiadomienia, które dotyczyć będą rezultatów konkretnych wydarzeń sportowych. Świetnym rozwiązaniem jest również powiadomienie o możliwości szybszego zamknięcia postawionej wcześniej taśmy. Pozwala to uniknąć sytuacji, kiedy to tylko jeden mecz z kuponu będzie nietrafiony.

m.totalbet

Aplikacja zakładów bukmacherskich Totalbet wyposażona jest także w świetną funkcjonalność, którą bez wątpienia jest „match tracker”. Dzięki niej użytkownik ma możliwość śledzenia zdarzeń boiskowych na żywo. Istotne jest również to, że posiada on możliwość reagowania na wydarzenia jakie daje „match tracker” przy pomocy funkcji zakładów live. W aplikacji dla użytkownika dostępne są również niesamowicie szczegółowe statystki, będące często niezbędnym źródłem wiedzy, które wykorzystać można do skonstruowania idealnego kuponu.

Jak zainstalować aplikację mobilną?

Instalacja aplikacji na smartfonie lub innym urządzeniu mobilnym zazwyczaj nie wymaga specjalnych instrukcji. W przypadku aplikacji dedykowanych obstawianiu zakładów wzajemnych przebieg wygląda trochę inaczej, ponieważ aplikacje te nie są dostępne w sklepie Google Play. Jest efektem odgórnych ustaleń firmy Google, która postanowiła, że nie będzie umieszczać u siebie aplikacji bukmacherskich. Do pobrania aplikacji bukmachera Totalbet wykorzystywana jest strona internetowa.

Przed rozpoczęciem instalacji aplikacji firmy Totalbet zakłady bukmacherskie, konieczna będzie zmiana ustawień w urządzeniu mobilnym. W tym celu należy odpalić zakładkę zabezpieczenia w ustawieniach, a następnie trzeba zezwolić na pobieranie plików z nieznanych źródeł. Aplikacja Totalbet należy do bezpiecznych, więc użytkownik nie musi się niczego obawiać. Wykonanie tego kroku jest konieczne, jeśli gracz chce korzystać z zakładów online Totalbet PL, ponieważ Google nie akceptuje aplikacji powiązanych z hazardem.

W momencie gdy użytkownik ma to już za sobą powinien udać się na stronę internetową zakładów sportowych Totalbet, a następnie kliknąć w zakładkę „Pobierz aplikację mobilną”. Jeśli gracz kliknął w odpowiednie miejsce, to po przekierowaniu na ekranie powinna pojawić się propozycja pobrania pliku aplikacji. W przeciwnym razie należy szukać odpowiednich zakładek dotyczących aplikacji. Po pobraniu pliku z aplikacją, wystarczy już tylko ją zainstalować. Tutaj wystarczy wejść w panel urządzenia mobilnego i podążać za dalszymi instrukcjami. Zazwyczaj proces instalowania apki zajmuje mniej niż minutę. Po zainstalowaniu warto ikonę aplikacji przerzucić sobie na widok główny, dzięki czemu gracz będzie mógł szybko i łatwo odpalić aplikację w celu zrealizowania kolejnych zakładów sportowych.

Oferta Totalbet na zakłady na żywo

Bez wątpienia zawieranie zakładów sportowych na żywo, to nieodzowna obecnie część zakładów bukmacherskich. Udostępnienie dla użytkowników opcji zakładów live, bez wątpienia można uznać za coś, co zrewolucjonizowało bukmacherkę na polskim rynku. Zawieranie zakładów na żywo polega na typowaniu przebiegu zdarzenia podczas jego trwania, a wartości kursów udostępnianych przez bukmachera Totalbet zmieniają się w czasie rzeczywistym. Ich wartość uzależniona jest od tego, co aktualnie dzieje się podczas konkretnego wydarzenia. Zdarzają się sytuację, kiedy kursy są blokowane. Dobrym przykładem będzie tutaj podyktowanie rzutu karnego, który bez wątpienia jest świetną szansą dla drużyny na zdobycie bramki. Czasem podczas stawiania zakładów live gracz może natknąć się na pomyłki w kursach, do których przyczynił się bukmacher. Istnieją bukmacherzy, który płacą za swoje pomyłki, co sprawia że ewentualna wygrana może być bardzo wysoka.

Zalety zakładów bukmacherskich na żywo

Jedną z nich bez wątpienia jest możliwość oglądania interesującego nas spotkania i jednoczesnego typowania. Mnóstwo firm na polskim rynku w tym Totalbet bukmacher udostępnia swoim użytkownikom opcję oglądania kilku spotkań, które są w danej chwili rozgrywane. Bez znaczenia czy jest to piłka nożna, siatkówka czy hokej na lodzie. Tego typu transmisje sprawiają, że użytkownik nie obstawia w ciemno, ponieważ ma pogląd na to co w danym momencie dzieje się na boisku. Może analizować i wyciągać odpowiednie wnioski, a następnie obstawić zdarzenie, które w konkretnym momencie są dla niego najbardziej prawdopodobne.

Kolejną zaletą jest również to, że typować można do ostatniej minuty danego spotkania. Nawet w sytuacji, gdy sędzia doliczy kilka minut do regulaminowego czasu gry, gracz może stawiać zakłady bukmacherskie dotyczące tego konkretnego spotkania. Poza tym stawianie zakładów na żywo jest świetnym uzupełnieniem klasycznych zakładów. Zdarzają się sytuacje, kiedy przed spotkaniem gracz zagra spotkanie po bardzo wysokim kursie. W przypadku, gdy wybrane zdarzenie idzie po myśli gracza, wówczas może on ponownie zagrać je live. Pozwoli mu to osiągnąć dodatkowy zysk w przypadku ewentualnej wygranej.

W przypadku zakładów sportowych online można również liczyć na błyskawiczne rozliczanie zakładów. Przyjmijmy, że gracz zagrał zdarzenie typu kto pierwszy zdobędzie określoną liczbę punktów. Błyskawicznie po rozstrzygnięciu zakładu, na koncie użytkownika pojawia się wygrana. Bardzo często zdarza się tak, że kursy przed konkretnym zdarzeniem są dużo niższe na faworytów, niż podczas jego trafiania. Zdarzają się sytuację, kiedy w początkowej fazie zdarzenia faworytowi nie idzie, a wówczas kursy na jego zwycięstwo rosną. Każda minuta ma wpływ na wysokość kursu, dzięki czemu na ewentualnym odrobieniu strat faworyta, gracz może naprawdę dużo zyskać.

Zakłady bukmacherskie na żywo i ich wady

Za jedną z wad bez dwóch zdań uznać można impulsywność użytkowników podczas typowania. Zdarza się, że gracz znajduje się w sytuacji, gdy jego typ okazuje się nietrafiony. Automatycznie w głowie rodzi się pomysł na to, by z nawiązką odrobić stracone środki i gracz obstawia nieprzemyślane zdarzenie za dużo wyższą stawkę. Bez wątpienie jest to jeden z pierwszych kroków do bankructwa, a także ogromnych kłopotów również zdrowotnych. Z tego powodu obsługa klienta za każdym razem powtarza klientom, aby grali przede wszystkim odpowiedzialnie. Zgodnie z zarządzeniem Ministerstwa Finansów, wszyscy legalni bukmacherzy są zobligowani do instruowania swoich użytkowników w temacie odpowiedzialnych zakładów bukmacherskich.

Kolejnym sporym minusem jest brak wszystkich interesujących użytkownika zdarzeń. W sieci Internet można z łatwością znaleźć opinie graczy, którzy narzekali na to, że nie mogą zagrać danego zdarzenia live u konkretnego bukmachera. Zazwyczaj dotyczy to dyscyplin mniej popularnych. Na tego typu problemu narzekać z pewnością nie mogą gracze, którzy decydują się obstawiać piłkę nożną. Sporą wadą w przypadku zakładów sportowych na żywo jest również zamykanie kursów. Niektórzy legalni bukmacherzy w Polsce bywają bardzo podejrzliwi. Jeśli tylko ekspert obserwuje spotkanie i zdaje sobie sprawę, że konkretna drużyna ma przewagę i za moment może wpakować piłkę do siatki, daje cynk bukmacherowi. Ten ma możliwość zamknięcia takiego zakładu, a gracz zostaje pozbawiony możliwości, jaką jest obstawianie tego konkretnego zdarzenia.

Jak typować na żywo zakłady bukmacherskie Totalbet?

Na samym początku warto zaznaczyć, że nie istnieje idealny sposób na stawianie zakładów LIVE. Wbrew niektórym opiniom nie ma żadnego specjalnego systemu, który pozwoli regularnie osiągać zyski. Przede wszystkim gracz powinien ustalić sobie pewne zasady, którymi podczas typowania będzie się posługiwał. Głównym zadaniem użytkownika będzie odnalezienie najbardziej korzystnych dla niego kursów. Bardzo często zdarzają się ich błyskawiczne wzrosty, dzięki czemu spostrzegawczy gracz może je dostrzec i w odpowiedniej chwili zareagować. To bez wątpienia może mu umożliwić skorzystanie z ich wysokości.

Ważna będzie również cierpliwość, która powinna charakteryzować wszystkich graczy, a zwłaszcza tych, którzy preferują stawianie zakładów live. Jak już wcześniej zostało wspomniane, gracz musi unikać impulsywnych prób odrabiania straconych środków. Tego typu działanie nie prowadzi do niczego dobrego. Podczas korzystania z oferty zakładów live na stronie Totalbet PL, gracz powinien głównie pamiętać o tym, że ilość nie zawsze przekłada się na jakość. Dużo lepszym rozwiązaniem będzie zagranie mniejszej ilości zdarzeń i uzyskanie nawet minimalnego zysk, niż obstawianie kolejnych typów i pomniejszanie stanu swojego depozytu.

Typowanie na żywo to wyścig

Warto pamiętać, że obstawianie na żywo to nie są żadne wyścigi. Bardzo ważną rolę odgrywa w tym przypadku odpowiednia strategia oraz skrupulatne dążenie do określonych wcześniej celów. Podświadomość powinna podpowiadać użytkownikowi, czy przy danym zdarzeniu ma on szanse osiągnąć zyski stawiając na żywo. Bez wątpienia nie jest to rozgrywka dla graczy, których głównym celem jest szybki zarobek. Użytkownik musi pamiętać, że ryzyko jest wliczone przy obstawianiu na żywo. Jednak im mniej odpowiedzialnie gramy, tym tego ryzyka jest więcej.

Dlatego też najbardziej poleca się granie tak zwany singli. Wówczas szansa na wejście tego typu kuponu jest dużo większa, niż kiedy gracz postanowi skonstruować kupon AKO. Przed rozpoczęciem obstawiania na żywo, dobrym ruchem będzie także ustalenie sobie kwoty do grania. Podczas typowania zakładów live można szybko przesadzić i pozbawić się sporej sumy gotówki. Ważne jest więc, by gracz potrafił się powstrzymać nim przegra wszystkie swoje środki.

Jakie obstawiać zakłady live?

Odpowiedź na to pytanie jest dziecinnie prosta. Użytkownik powinien głównie obstawiać te dyscypliny, na których temat posiada sporą wiedzę. Im więcej doświadczenia gracz posiada z danym sportem czy drużyną, tym większe szanse, że uda mu się przewidzieć kolejne zdarzenia na boisku. Dodatkowa analiza formy oraz poprzednich spotkań drużyny, pozwoli lepiej spojrzeć na to co dzieje się w trakcie zdarzenia. Warto więc dobrze przygotować się przed danym spotkaniem. Kolejnym krokiem będzie odpowiednie wykorzystanie wiedzy, która może przydać się przy szybkim reagowaniu na zdarzenia w trakcie spotkania.

Oferta zakładów live firmy Totalbet Zakłady bukmacherskie

Totalbet bukmacher oferuje swoim użytkownikom nie tylko single, ale również kupony AKO. Jeśli chodzi o zakres dyscyplin w ofercie live, to nie jest on aż tak szeroki, jak ma to miejsce w przypadku klasycznej oferty. Na stronie bukmachera Totalbet PL można znaleźć takie dyscypliny jak piłka nożna, siatkówka, koszykówka, tenis, hokej na lodzie, a nawet esport. Ten zakres może się co prawda poszerzyć, jednak jest to zależne w głównej mierze od wydarzeń, które aktualnie odbywają się na świecie. Ciekawą opcją jest rozpiska, która znajduje się na stronie głównej firmy. Znajdują się w niej informacje o aktualnie rozgrywanych zakładach live.

Dodatkowo do każdego zakładu przypisane są statystyki, które dotyczą poszczególnych zespołów. Bez wątpienia pozwolą one lepiej przygotować się do zawarcia zakładu. Oferta Totalbet umożliwia nie tylko wytypowanie zwycięzcy danego zdarzenia, ale również następnego strzelca, wynik do przerwy czy kto otrzyma żółtą kartkę. W tym przypadku istnieje wiele rozwiązań, a pomaga w tym wszystkim funkcja monitorowania zdarzeń. Gracz może obserwować wszystko to co dzieje się na boisku, a następnie reagować w odpowiedni sposób.

Oferta zakładów bukmacherskich bukmachera Totalbet

Totalbet legalny usługodawca przygotował dla swoich klientów niezwykle rozbudowaną ofertę zakładów sportowych. Składa się na nią około 30 różnych sportowych dyscyplin. Nikogo nie powinien dziwić fakt, że najpopularniejszą dyscypliną wybieraną u bukmachera Totalbet jest piłka nożna. Świetnie prezentuje się także oferta dotycząca koszykówki. W jej ramach można znaleźć zakłady m in na rozgrywki ligi polskiej czy najpopularniejszej na świecie ligi NBA. Dobrze wygląda również siatkówka oraz tenis, gdzie można obstawiać m in Australian Open, czy Wimbledon. Na temat oferty Totalbet opinie są bardzo dobre. Gracze chwalą przede wszystkim ilość dyscyplin, która dostępna jest u bukmachera.

Tak mocno rozbudowana oferta to bez wątpienia nie lada gratka dla fanów mniej popularnych dyscyplin w naszym kraju. Dzięki temu użytkownicy mają możliwość obstawiać m in golfa, snooker, kolarstwo czy rzutki. Nie da się ukryć, że na stronie Totalbet PL bardzo ważna jest również oferta zakładów dotycząca esportu. Obstawiać można gry takie jak Counter Strike: Global Offensive, League of Legends, Starcraft czy Overwatch. Wszystkie zakłady bukmacherskie Totalbet są uporządkowane w logiczny sposób, co sprawia że gracze bez problemu odnajdą interesujące ich wydarzenia sportowe. W przypadku najważniejszych imprez z danej dyscypliny sportowej, jak na przykład Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, gracz ma możliwość nie tylko postawienia zakładów przedmeczowych, czy na żywo, ale również długoterminowe. Pierwsze typy pojawiają się wówczas nawet kilka miesięcy przed turniejem, dzięki czemu kursy, które oferuje bukmacher Totalbet są o wiele bardziej okazalsze.

Warto wspomnieć, że Totelbet oferta podobnie jak w przypadku innych bukmacherów na polskim rynku, obejmuje nie tylko klasyczne zakłady na zwycięzce, ale również szeroki zakres dodatkowych typów. Dobrym przykładem będzie tu piłka nożna, gdzie oprócz wytypowania wyniku meczu, gracze mają możliwość obstawienia ilość bramek lub kartek w danej połowie, czy sumę goli w poszczególnych częściach spotkania. Identycznie wygląda to również w przypadku wielu innych dyscyplin, dzięki czemu każdy użytkownik znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Nic dziwnego, że o firmie Totalbet opinie graczy są bardzo pozytywne, a sam bukmacher regularnie wymieniany jest wśród najlepszych bukmacherów na naszym rynku.

Metody płatności u bukmachera Totalbet

Udostępniona dla graczy Totalbet oferta to nie tylko najwyższe kursy, czy sporty wirtualne, ale również mnóstwo sposobów na wpłatę oraz wypłatę gotówki. Nie da się ukryć, że firma Totalbet zakłady bukmacherskie bardzo poważnie podeszła do kwestii wygody użytkowników oraz zakresu funkcjonalności konta. Firma, której usługą są zakłady bukmacherskie bardzo poważnie podeszła do kwestii zasilania konta gracza, co pozwala użytkownikowi bez większych problemów operować środkami z jego depozytu. Wystarczy wejść w zakładkę o nazwie „Wpłata”, którą znaleźć można pod napisem „Moje konto”.

Istnieje wiele sposobów na wpłacenie środków na konto użytkownika. Wpłaty na konto można dokonać między innymi przy pomocy kart płatniczych MasterCard lub Visa. Bez wątpienia jedną z najpopularniejszych metod płatności u bukmachera Totalbet jest przelew bankowy, który jest obsługiwany przy pomocy takich serwisów jak PayU, czy Dotpay. Użytkownicy mogą także posługiwać się kodami Paysafecard. Bukmacher Totalbet nie mógł zapomnieć o użytkownikach, którzy w głownej mierze korzystają z mobilnych urządzeń. Dla nich przygotowano dostęp do metody płatności, którą jest BLIK. Dla użytkowników z pewnością istotna będzie informacja o tym, że w przypadku natychmiastowych przelewów księgowanie środków w depozycie trwa maksymalnie kilka minut. Dodatkowo gracz może mieć pewność, że bukmacher Totalbet nie pobiera żadnej prowizji przy wpłatach.

Zakłady specjalne jakie posiada bukmacher Totalbet

Podobnie jak wiele innych bukmacherów na rynku Totalbet należy do grona firm, które udostępniły swoim użytkownikom tak zwane specjalne zakłady. Podobnie jak w przypadku klasycznego obstawiania i tu można dokonywać zakładów przy pomocy strony internetowej lub mobilnej aplikacji. Jedną z największych zalet tego rozwiązania jest to, że nie jest wymagane typowanie przy pomocy wysokich stawek. Tutaj mała kwota wystarczy, by przy ewentualnej wygranej zyskać wielokrotność wkładu. Bukmacher Totalbet na swojej stronie oferuje interesujące zakłady, które związane są z muzyką, polityką oraz branżą filmową. Rzecz jasna nie może zabraknąć zdarzeń ze świata sportu, co powoduje że każdy może znaleźć w tej ofercie coś dla siebie.

Warto pamiętać, że obsługa klienta firmy Totalbet dba o to, by wszystkie specjalne zakłady były na bieżąco aktualizowane. Dzięki temu w propozycjach mogą pojawiać się świeżę typy, które wyposażone będą w wysokie kursy oraz wiele różnych opcji rozwiązań. Na temat tych zakładów firmy Totalbet opinie graczy są bardzo przychylne. Wielu z nich bardzo ceni sobie te zakłady, ponieważ jest to swego rodzaju odskocznia od klasycznego typowania. Warto pamiętać, że tego typu zakłady są zgodne z zezwoleniem wydawanym przez urząd Ministerstwa Finansów.

Oferta zakładów na esport bukmachera Totalbet

Można łatwo zauważyć, że z roku na rok wzrasta popularność, którą cieszy się esport na całym świecie. Choć tego typu rozgrywki były już znane w latach 90. ubiegłego wieku, to wzrost ich popularności nastąpił dopiero na początku zeszłej dekady. Tendencję wzrostową można również dostrzec na terenie naszego kraju. Należy pamiętać, żeby nie mylić tego z pojęciem „sporty wirtualne”, gdyż jest to zupełnie odrębna dziedzina. Chociaż dla wielu jest to niezrozumiały fenomen, który kojarzy się wyłącznie z siedzeniem przy komputerze, to dla innych jest to dyscyplina przyszłości. Tak naprawdę jest to zabawa, która dla wielu przekształciła się w pracę. Tej pracy zaś towarzyszy szacunek przeciwników oraz wielkie pieniądze i sława. Nie dziwi więc to, że mnóstwo zakładów bukmacherskich podążyło za trendami i stopniowo poszerzają swoją esportową ofertę.

Udostępniona dla graczy oferta Totalbet uchodzi za jedną z najlepszych, jeśli nie najlepszą na całym rynku zakładów bukmacherskich. W jej ramach znaleźć można bez wątpienia najwięcej gier komputerowych do obstawiania, ponieważ jest ich aż dziewięć. Są to między innymi League of Legends, DoTa 2, Starcraft, Counter Strike: Global Offensive czy Rocket League. Oferta zakładów bukmacherskich Totalbet wyposażona jest również w największą ilość typów na esportowe turnieje. Na użytkownikach, którzy śledzą te rozgrywki, spore wrażenie robi również ilość lig oraz turniejów dostępnych do obstawiania na stronie Totalbet PL. O esportach Totalbet opinia może być tylko jedna. Bez wątpienia jest to jedna z najlepszych, które dostępne są na rynku polskim.

Bezpieczny zakład od firmy Totalbet zakłady bukmacherskie

Bogata oferta zakładów bukmacherów w naszym kraju sprawiła, że użytkownicy mają problem z wybraniem odpowiedniej dla siebie firmy. Stąd też zakłady bukmacherskie Totalbet wyszły z propozycją bezpiecznego zakładu dla swoich graczy. Aby z niego skorzystać klient musi zarejestrować konto, a następnie skonstruować kupon z przynajmniej dziesięciu zdarzeń. Kupon tego typy jest w pełni bezpłatny, a gracz nie poniesie żadnych kosztów przy ewentualnej porażce. Wówczas wkład włożony w postawienie kupony powraca na konto depozytu użytkownika.

Na kuponie gracz musi umieścić przynajmniej dziesięć zdarzeń, a dodatkowo żadne z nich nie może mieć kursu mniejszej wartości niż 1,20. W regulaminie dotyczącym tego zakładu bukmacher Totalbet przypomina o tym, że w momencie gdy jedno z dziesięciu zdarzeń nie wejdzie, to wówczas wygrana i tak trafia na konto gracza. Będzie ona odpowiednikiem wartości postawionych przez gracza środków. Więcej szczegółów można znaleźć w regulaminie, który znajduje się na stronie internetowej firmy bukmacherskiej. Na dodatkowe pytania odpowiedzieć może także obsługa klienta bukmachera Totalbet.

Oferta zakładów na sporty wirtualne Totalbet

Sporty wirtualne zyskują coraz większą popularność wśród użytkowników, którzy na co dzień mają styczność z zakładami bukmacherskimi. Wirtualne sporty w porównaniu z rzeczywistymi wydarzeniami sportowymi były przez długi czas traktowane jako typowanie niższej kategorii. W ciągu paru lat sporo się jednak zmieniło, a po sporty wirtualne sięga coraz więcej graczy. Wzrostową tendencję popularności dostrzegają również bukmacherzy w naszym kraju, którzy coraz chętniej dodają je do swojej oferty, jednocześnie myśląc jak polepszyć ją względem konkurencji. Zacznijmy jednak od samego początku, a więc czym właściwie są sporty wirtualne Totalbet?

Jest to nic innego, jak wcześniej przygotowana symulacja komputerowa sportowych wydarzeń. Końcowy rezultat zależny jest przede wszystkim od przypadku losowego, co może w pewnym stopniu przypominać granie na tak zwanych „jednorękich bandytach”. Cała rywalizacja rozgrywana jest wewnątrz komputerowej symulacji. Drużyny oraz zawodnicy także są wirtualni. Rozgrywkom w sportach wirtualnych bardzo często towarzyszy animacja komputerowa. Człowiek nie ma żadnego wpływu na końcowy wynik danego zdarzenia, ponieważ wynik generowany jest losowo. Często dla graczy zostaje przygotowany przez firmę Totalbet bonus dedykowany sportom wirtualnym.

Zalety sportów wirtualnych

Na początek warto wspomnieć, że wirtualne sporty podobnie jak wiele innych zakładów, które są oferowane przez bukmacherów w Polsce, są całkowicie legalne oraz zgodne z zezwoleniem przyznawanym przez urząd Ministerstwa Finansów. Jeśli chodzi o zalety to bez wątpienia jedną z nich jest to, że zakłady na wirtualne sporty dostępne są dla użytkownika przez 24 godziny na dobę. Zdarzenia odbywają się co kilka minut, dzięki czemu gracz ma szansę na typowanie niemal przez cały dzień. Spora liczba zdarzeń, które są dostępne do zagrania sprawiła, że ich popularność znacząco wzrosła. Obstawianie sportów wirtualnych jest także możliwe, gdy w rzeczywistych dyscyplinach nie odbywają się żadne wydarzenia. Z pewnością jest to więc dobra alternatywa dla tych użytkowników, którzy chcieliby zwalczyć przestój w zawieraniu zakładów sportowych.

Kolejną z zalet bez wątpienia są kursy, które można spotkać podczas obstawiania virtuali. Użytkownik ma bardzo małe szanse na trafienie niskich kursów, ponieważ zazwyczaj zaczynają się one od 1.30 w górę. O wiele więcej kursów to takie, których wartość zbliżona jest do 2.00. Bez dwóch zdań ogromną zaletą jest również to, że po rozstrzygnięciu wirtualnego zakładu, ewentualna wygrana błyskawicznie pojawia się w depozycie użytkownika.

Wady sportów wirtualnych

Przy sportach wirtualnych oprócz emocjonującej rozrywki, użytkownikom towarzyszy również spore ryzyko. W przypadku tego typu zakładów nie ma możliwość analizy formy drużyn, czy poszczególnych zawodników. Wszystko tutaj uzależnione jest od algorytmu, którego nie da się w żaden sposób przechytrzyć. Kolejną wadą jest także tempo rozgrywki, które znacznie wpływa na niekorzyść obstawiającego. Po przegraniu w jednym zakładzie, gracz może mieć chęć szybkiego odrobienia straconych środków. Impulsywne zagrania są przy sportach wirtualnych o wiele częstszym zjawiskiem, niż ma to miejsce w przypadku klasycznego typowania. Dlatego tak istotne jest stosowanie się do zasad, które zostały zapisane w regulaminie odpowiedzialnej gry.

Totalbet zakłady bukmacherskie oferta zakładów na virtuale

Bukmacher Totalbet swoją ofertę na wirtualne sporty wprowadził na początku ubiegłego roku. Trzeba przyznać, że wizualnie wygląda to naprawdę bardzo profesjonalnie. Na stronie Totalbet PL dostępne są różne dyscypliny, a wśród nich znaleźć można między innymi koszykówkę, piłkę nożną, tenis oraz wyścigi psów i koni. Rozgrywki związane z piłką nożną podzielone są na spotkania ligowe oraz rozgrywki pucharowe. Użytkownik uzyskuje dostęp do wszystkich statystyk, a także historii wszystkich rezultatów. Jakościowo większość funkcjonalności prezentuje się bardzo dobrze. Gorsze opinie graczy dotyczą głównie malutkiego ekranu, na którym użytkownicy śledzą bieżące wydarzenia. Na wszystkie pytania dotyczące ewentualnych kłopotów z virtualami, zobowiązana jest odpowiedzieć obsługa klienta na specjalnym czacie dla graczy.