Totalbet bukmacher

4 maja 2019

TOTALbet zakłady bukmacherskie to operator, który działa na polskim rynku zakładów wzajemnych już prawie rok. Oficjalna strona tego bukmachera ruszyła z dniem 2 lipca 2018 roku, zapraszając do gry fanów zakładów sportowych. Jak oferta tego bukmachera wygląda dzisiaj, po kilku miesiącach działalności? Sprawdźmy to!

rb 1Legalni bukmacherzy w naszym kraju

Rynek zakładów bukmacherskich stale się rozrasta. Z roku na rok przybywa operatorów, którzy decydują się na legalne świadczenie swoich usług w naszym kraju. W tym momencie, aż 16 podmiotów posiada ważną licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych w Polsce. Wśród nich można znaleźć takie marki jak Milenium, eTOTO, PZBuk oraz Totolotek. To tylko kilkoro z legalnych bukmacherów. Wśród nich jest również TOTALbet z numerem licencji PS4.6831.15.2017. Otrzymanie takiej koncesji oznacza, że operator może legalnie oferować na swojej stronie zawieranie zakładów sportowych. W tym artykule przyjrzymy się jak wygląda założenie konta gracza, jakie bonusy można uzyskać, jak wygląda aplikacja mobilna oraz obstawianie online.

BukmacherBONUSOferta specjalna
fortuna kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 100 zł
Nasz bonus: 125 zł + 1000 zł bonus

Kod bonusowy: PREZENT125

Odbierz
sts kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1200 zł
Nasz bonus: 1200 zł + 25 freebet + 34 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
betfan kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 3000 zł
Nasz bonus: 3000 zł + 14% bez podatku

Odbierz
betclic kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 530 zł CASHBACK

Kod bonusowy: PREZENTPL

Odbierz
pzbuk kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 100% bonus do 500 zł + 100 zł (20000 punktów)

Kod bonusowy: PREZENTPZB

Odbierz
ewinner kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 1170 zł Bonus

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
forbet kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 2000 zł
Nasz bonus: 2100 zł (2000 zł + 100 extra) + 50 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
totolotek kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1000 zł
Nasz bonus: 1000 zł + 49 zł bonus mobile

Kod rejestracyjny: PREZENT

Odbierz
lvbet kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł + 20 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
milenium kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł bonus + 1500 zł cashback + 100 freebet + 20 zł extra

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz

rb 1TOTALbet to polski legalny bukmacher.

Razem z wejściem Ustawy Hazardowej w 2017 roku, zmieniło się również i polskie prawo, dotyczące zakładów wzajemnych i gier losowych. Dzięki dokładnemu ustaleniu kto jest legalnym bukmacherem oraz kto może się o taki tytuł ubiegać, rynek w Polsce znacznie się przerzedził. Popularni zagraniczni bukmacherzy zostali zmuszeni do wycofania swojej działalności i wtedy pole do popisu dostały mniejsze firmy, które mogły z powodzeniem wypełnić miejsce po międzynarodowych gigantach. Jednym z nich został właśnie młodziutki TOTALbet. Jednak za plecami nowego bukmachera, który tak naprawdę dopiero co stawiał swoje pierwsze kroki, stoją Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe. Ta spółka akcyjna kieruje jednymi z największych marek związanych z rozrywką, jak chociażby Eska, Super Express, Focus i wiele innych. Decyzja o stworzeniu bukmachera była doskonale przemyślana i dokładnie zaplanowana. Co za tym idzie, firmą kieruje grupa doświadczonych przedsiębiorców, którzy znają się na rzeczy.

 


screenshot totalbet.pl 2019 05 04 10 22 04 808


Zmotywowana firma.

 

TOTALbet nie jest dziełem przypadku i to doskonale widać choćby po tym jak szybko temu bukmacherowi udało się ruszyć z działalnością. Na początku 2018 roku otrzymali oni licencję na zakłady wzajemne od Ministerstwa Finansów, a już w przeciągu 4 miesięcy ruszyła ich oficjalna strona www! Pokazuje to tylko, że firma potrafi znaleźć motywację do działania. Jest to postawa godna pochwały. W tym momencie gracze mogą bez problemu korzystać z oferty, jaką przygotował dla nich ten bukmacher.

Czym ten bukmacher może się wyróżniać na rynku zakładów wzajemnych?

TOTALbet od samego początku miał jasno określone cele, które zamierza zrealizować. Dzięki temu każdy gracz wie czego może się spodziewać po tym bukmacherze. Przede wszystkim ten buk stawia na najnowsze technologie oraz profesjonalnie wykonaną stronę www. Największy nacisk jest kładziony na ofertę LIVE, która ma wyróżniać tego bukmachera i stanowić znak rozpoznawalny tej firmy. I rzeczywiście, w zakładce „zakłady na żywo” można obstawiać ponad 50 zdarzeń dziennie z różnych dyscyplin. Dzięki temu ten buk może bez problemu konkurować z największymi markami na rynku. Firmę prowadzą doświadczone osoby, więc można się po niej było spodziewać szybkiego rozwoju. Bukmacher stara się ze wszystkich sił, oferując atrakcyjne kursy, promocje oraz zachęcając bonusami i okazuje się, że jego starania się opłacają, ponieważ obecnie może konkurować z markami większymi do siebie, wcale od nich nie odstając.

rb 1Storna internetowa TOTALbetu.

Przyjrzyjmy się stronie internetowej bukmachera, bo to przecież przez nią będziemy typować online. Na stronie zawarta jest cała oferta, którą posiada operator. Można znaleźć tutaj zakłady typu pre-match, zakłady na żywo oraz wybór spośród ponad 40 dyscyplin i dziesiątek spotkań dziennie! Jednak aby zacząć obstawiać, należy najpierw założyć darmowe konto gracza. Może być ono tymczasowe lub stałe, w zależności od wyboru użytkownika. Gracze mogą obstawiać zakłady całą dobę, w każdy dzień tygodnia. Z samej witryny korzysta się bardzo przyjemnie. Ciemne kolory połączone z zielonymi grafikami i białymi napisami są czytelne i bardzo charakterystyczne, dlatego TOTALbetu nie można pomylić z innym bukiem. Na stronie głównej można znaleźć tematycznie posegregowane zakładki, które ułatwiają nawigację po serwisie. Użytkownik może przenieść się do takich działów jak kalendarz spotkań, zakłady sportowe, płatności, cashout, statystyki oraz najwyższe kursy. Strona jest bardzo responsywna i bez problemu będzie się otwierać również na urządzeniach mobilnych nawet bez konieczności instalowania dodatkowej aplikacji.

rb 1TOTALbet bonus, czyli kilka słów o ofercie promocyjnej.

Na nowych graczy, którzy zdecydowali się na rejestrację czeka bonus powitalny. Po pierwsze za samą rejestrację możemy dostać środki na start. Oznacza to, że otrzymujemy TOTALbet freebet, który upoważnia nas do obstawienia pierwszego kuponu całkowicie za darmo. Niestety tego typu akcje pojawiają się sezonowo, więc nie zawsze ten typ bonusu jest dostępny. Czasami pojawia się jednak kod promocyjny TOTALbet, dzięki któremu można otrzymać darmowy zakład. Dodatkowo za pierwszy depozyt nowi gracze mogą otrzymać bonus 100% do 500 PLN. Aby aktywować taki bonus trzeba dokonać obrotu całym depozytem i zagrać minimum 2 nieidentyczne kupony, a każdy o kursie minimalnym 2.0. Jest to bardzo konkurencyjna oferta bonusu powitalnego, która zdziwiła nowych graczy, ponieważ ten nowy bukmacher już od początku proponuje podobne bonusy, co bukmacherzy, którzy są na rynku już kilka lat. Oczywiście zanim przystąpi się do jakiejkolwiek promocji, warto zapoznać się z regulaminami, ponieważ to tam są dokładnie opisane zasady.

Kolejnym bonusem wartym uwagi jest TOTAL BOOST. Jest to promocja tylko i wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników. W serwisie jest możliwość obstawienia zdarzenia, a następnie podniesienie jego kursu. Dzięki temu gracze otrzymują możliwość zagrania o większą wygraną. W TOTALbet bonus jest również przyznawany we wszystkich kuponach AKO powyżej 5 zdarzeń. Typerzy mogą zyskać dodatkowe 30%! Im więcej zdarzeń, tym wyższy bonus, czyli przy 5 zdarzeniach bonus wyniesie 5%, natomiast przy + 10 wydarzeniach, to aż 30%. Wystarczy postawić tylko kupon AKO z kursem minimalnym 1.2 i odebrać bonus. Aby dowiedzieć się więcej o promocjach u tego bukmachera, warto zajrzeć do regulaminu, w którym są dokładnie wyjaśnione zasady.

Częścią oferty promocyjnej jest również Bezpieczny Zakład. Ten typ bonusu jest skierowany do graczy, którzy preferują kupony kombi. Jest to specjalna opcja przyznawana do każdego kuponu spełniającego 3 warunki: na kuponie musi być minimalnie 10 zdarzeń o minimalnej stawce 10 PLN oraz minimalnym kursie pojedynczego wydarzenia 1.2. W przypadku, kiedy nastąpi sytuacja, że na kuponie będzie 9/10 trafionych zdarzeń, wygrana będzie równa stawce. Ta promocja obejmuje tylko i wyłącznie kupony zawierane z salda głównego.

Bukmacher również organizuje okresowe loterie promocyjne. Obecnie trwa tzw. „Kasomania 2.0”. Za zagrane zakłady o odpowiedniej wartości są przyznawane szanse loteryjne. Główna nagroda w losowaniu to Mercedes CLA lub nagrody pieniężne. Jest to ciekawa opcja zachęcenia graczy do regularnego typowania. Przypominamy jednak, że podczas zawierania zakładów graczom powinna przyświecać idea „Graj odpowiedzialnie” propagowana przez wielu bukmacherów. Każdy postawiony kupon powinien być przemyślany, tak aby zminimalizować straty, a zmaksymalizować zyski.

rb 1TOTALbet kod promocyjny u bukmachera

Od czasu do czasu pojawiają się kody promocyjne, które pozwalają nowym graczom na otrzymanie dodatkowego bonusu podczas rejestracji. Ostatnio pojawił się właśnie taki kod promocyjny TOTALbet, dzięki któremu nowi gracze mają możliwość aktywacji specjalnego bonusu bez depozytu (freebet) w postaci 15 PLN oraz bonus od wpłaty. Wystarczy wpisać kod w formularzu rejestracyjnym i wykorzystać ten TOTALbet kod promocyjny w serwisie tego bukmachera. Dzięki takiemu darmowemu zakładowi nowi gracze otrzymują możliwość przetestowania portalu, nie ponosząc przy tym żadnego ryzyka. Środki na start są wystarczające, żeby móc obstawić zarówno ofertę live, jak i zakłady pre-match. Jeśli gracz zdecyduje się na dokonanie pierwszego depozytu, może również skorzystać z promocji 100% do 500 złotych.

rb 1Rejestracja konta w serwisie bukmachera

Ten operator oferuje dwustopniową rejestrację. Podając podstawowe informacje gracz może bez problemu otworzyć konto tymczasowe. Przy takiej opcji możliwe jest dokonywanie wpłat, zawieranie zakładów oraz skorzystanie z podstawowej oferty promocyjnej bukmachera, jednak posiadając ten typ konta nie można zlecać wypłat. Dopiero po weryfikacji dokumentów tożsamości takie konto tymczasowe zostaje przekształcone w konto stałe. Dzięki takiej dwustopniowej rejestracji gracze mogą korzystać ze swojego konta jeszcze przed całkowitą weryfikacją.

 


screenshot totalbet.pl 2019 05 04 10 21 03 527


Takie konto tymczasowe jest jednym z najciekawszych elementów, oferowanych przez bukmachera. Jest to pewnego rodzaju ukłon w stronę nowych graczy, którzy chcą przetestować możliwości serwisu. Typerzy przyjęli bardzo ciepło tę nową opcję i wypowiadają się o niej bardzo pozytywnie. Po pierwsze cały proces rejestracji nie trwa zbyt długo, a potwierdzeniem rejestracji jest kliknięcie w link aktywacyjny przesłany poprzez adres e-mail. Jednak korzystanie z takiego konta jest ograniczone. Owszem można dokonywać wpłat i obstawiać zakłady, jednak nie można wypłacać wygranych. Aby móc zdeponować wygrane środki trzeba dostarczyć dokument potwierdzający tożsamość w przeciągu 90 dni od założenia konta. Po tym czasie bukmacher ograniczy konto. Taki okres próbny może wydawać się kontrowersyjny, jednak regulamin korzystania z serwisu za pomocą konta tymczasowego został zaakceptowany przez odpowiednie urzędy, więc ten operator działa zgodnie z polskim prawem. Podobne rozwiązania prawdopodobnie wykorzystają również i czołowi bukmacherzy, jednak to właśnie TOTALbet jako pierwszy zaproponował swoim graczom taką opcję.

 

rb 1Oferta na zakłady bukmacherskie

Na stronie bukmachera znajdziemy czytelny podział na sport, live, e-sport oraz sporty wirtualne. Dzięki temu można bez problemu odnaleźć się na stronie i wybrać interesującą nas kategorię. Zakładka sport jest ciekawie skonstruowana, ponieważ bukmacher sam podpowiada, co może nas zainteresować w sekcji z tzw. „szybkimi linkami” oraz z polecanymi wydarzeniami z różnych dyscyplin. Po lewej stronie znajduje się pasek z około 40 dyscyplinami, zaczynając od najpopularniejszej piłki nożnej, aż po squash. Po kliknięciu na dyscyplinę, rozwinie się lista z podkategoriami, z których można wybrać interesującą nas ligę np. Liga Mistrzów lub odbywające się wydarzenia. Dzięki temu bardzo łatwo poruszać się po stronie. Dostępna jest również opcja szybki kupon, która pozwala na wyszukanie spotkań, które mieszczą się w podanym przez nas zakresie. Ciekawe jest również umieszczenie specjalnego widgetu w dolnym rogu strony, który daje szybki dostęp do kuponów obstawionych przez użytkownika.

Zakładka LIVE również jest bardzo czytelna. Bez problemu można się zorientować w ofercie i obserwować przebieg zdarzeń na żywo. Niestety, jak do tej pory nie można jeszcze liczyć na transmisje live, jednak być może w przyszłości pojawi się również i taka opcja. W serwisie dostępne są również sporty wirtualne dla osób, które chcą obstawiać szybkie rozgrywki np. mecze piłki nożnej w różnych ligach. Co więcej, na rozgrywki wirtualne również dostępny jest bonus. Również i zakładka e-sport prezentuje się ciekawie. Fani gier komputerowych mogą obstawiać wydarzenia w różnych ligach, a do wyboru mają ich kilkanaście. Co ciekawe, bukmacher posiada również swoich ambasadorów e-sportów. Są to Jakub Kubiak inaczej znany jako „Kubik” oraz Maciej Żuchowski z pseudonimem „Morgen”. Ci dwaj panowie to profesjonalni gracze oraz komentatorzy CS:GO, nic więc dziwnego, że operator wyciągną do nich rękę i poprosił o zostanie ambasadorami ich marki.

rb 1Opcja cashout

TOTALbet przygotował również ofertę dla osób, które lubią korzystać z opcji cashout. Na czym to polega? Cashout to połączenie zakładów pre-match oraz zakładów live. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz wycofać swój zakład, jeśli mecz nie idzie po Twojej myśli i chcesz otrzymać tylko częściową wygraną. Powiedzmy, że obstawiłeś, że drużyna X wygra, jednak nagle zaczyna prowadzić drużyna Y i nie jesteś pewny, czy rzeczywiście Twój kupon wejdzie. Tutaj pomocna okazuje się właśnie opcja cashout. Bukmacher pozwoli Ci na wycofanie całej lub części stawki, którą obstawiłeś. Cashout jest najbardziej przydatny przy kuponach AKO, gdzie przez jeden zakład, który nie wejdzie możesz stracić całą wygraną. Decydując się na wcześniejsze zamknięcie zakładu możesz zainkasować część wygranej. W TOTALbecie warto sprawdzić, czy przysługuje Ci taka opcja, ponieważ nie przy każdym zakładzie istnieje taka możliwość. Niestety kuponom zagranym z salda bonusowego nie przysługuje opcja cashout.

rb 1Bukmacher TOTALbet – wersja mobilna.

W dzisiejszych czasach zdecydowana większość osób preferuje korzystanie z urządzeń mobilnych, takich jak smartfony i tablety. Ze względu na to coraz więcej bukmacherów decyduje się na rozwój w tym kierunku, oferując graczom również i aplikację mobilną. W świecie bukmacherki posiadanie aplikacji to absolutny standard, ponieważ jest to kolejny kanał, przez który mogą dotrzeć do graczy, a także ułatwić im obstawianie z poziomu telefonu. Jeśli chodzi o tego buka, posiada on naprawdę funkcjonalną i dobrze dopracowaną apkę. Działa on właściwie tak samo jak witryna internetowa, daje pełny dostęp do konta gracza i można ją zainstalować właściwie na każdym urządzeniu mobilnym, ponieważ jest kompatybilna z systemem Android oraz iOS. TOTALbet aplikacja mobilna również nie jest wymagająca do zainstalowania, ponieważ w zaledwie kilka sekund można ją pobrać na dowolne urządzenie.

 


m.totalbet


Co ciekawe, bukmacher ten jest również bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Posiada on swoje profile na największych platformach na świecie typu Facebook, Twitter oraz Instagram. Jest to dobra opcja dla wszystkich tych, którzy chcą być na bieżąco z wiadomościami ze świata sportu oraz najnowszymi propozycjami i bonusami od tego operatora, które pojawiają się dosyć regularnie. Jest to ciekawa opcja dla graczy (i nie tylko), którzy chcą pozostać poinformowani o nowinkach bukmacherskich.

 

rb 1Czy legalny bukmacher TOTALbet jest rzeczywiście #TOTALNIEnajlepszy?

Na stronie bukmachera można również znaleźć zakładkę o nazwie „Najwyższe Kursy”. Składa się ona głównie z tabelek, które na bieżąco pokazują porównanie kursów w TOTALbecie oraz u konkurencyjnych operatorów, takich jak STS, Fortuna lub też LV BET. Tabelki pokazują kursy na wybrane wydarzenia, więc porównanie kursów jest tylko wyrywkowe, jednak w większości przypadków, to właśnie TOTALbet jest liderem. Z jednej strony takie zestawienie udowadnia, że bardziej opłaca się obstawiać u tego bukmachera, ponieważ to u niego można znaleźć najkorzystniejsze kursy, jednak nie należy zapominać, że operator zamieścił w tabelkach tylko niektóre wydarzenia. Może się okazać, że na interesujące Cię wydarzenie, kurs będzie znacznie korzystniejszy u innego legalnego bukmachera. Dlatego należy uważnie śledzić kursy u różnych operatorów.


bukmacherzy online bukmacher online bukmacherka 2019 betclic betclic kod bonusowy 1xBet forbet bonus forbet kod bonusowy efortuna kod bonusowy fortuna kod bonusowy fortuna bonus freebet bez depozytu 2019 unibet bukmacher 2019 unibet totolotek bonus totolotek kod bonusowy promocje bukmacherów


rb 1Obsługa klienta u bukmachera TOTALbet

 


screenshot totalbet.pl 2019 05 04 10 23 31 926


Jednym z najważniejszych czynników, które są wyznacznikiem tego, czy bukmacher jest godny zaufania, jest sprawnie działająca obsługa klienta. Tutaj TOTALbet staną na wysokości zadania. Wielu graczy chwali tego bukmachera za rozbudowanie serwisu w stronę udzielenia jak największej pomocy ich klientom. W zakładce Pomoc można znaleźć poradniki, które wyjaśniają jak zacząć obstawianie zakładów bukmacherskich, dobrze rozpisane vademecum gracza, a także formularz FAQ, w którym można znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli jednak klient chce się skontaktować z operatorem, może to zrobić na 4 sposoby: mailowo, telefonicznie, poprzez formularz oraz przez chat online. To właśnie ten ostatni zasługuje na szczególną pochwałę, ponieważ na samej górze wyświetla się lista konsultantów, którzy są aktualnie dostępni, a klient sam może zdecydować, z którym z nich chce rozmawiać. Co ciekawe, na połączenie czeka się w granicach 2 minut, a w międzyczasie można zagrać w mini-grę! Takich rozwiązań nie zaproponował jeszcze żaden bukmacher na polskim rynku. Dzięki temu, że operator oferuje szeroki kanał kontaktowy, każdy klient powinien być zadowolony z obsługi klienta.

 

rb 1Wpłaty i wypłaty

Mocną stroną operatora jest jest również rozwinięty system płatności. Dzięki szerokiemu wachlarzowi możliwości dokonania depozytu oraz wypłaty środków, klient może być pewny, że znajdzie opcję najwygodniejszą dla siebie. Możemy wybrać tradycyjny lub szybki przelew bankowy, płatność poprzez BLIK, kartę płatniczą lub też PayU oraz DotPay. Taki stan rzeczy niezmiernie cieszy graczy, którzy nie muszą się martwić, jak wpłacić lub wypłacić środki.

rb 1Podsumowanie

Bukmacher TOTALbet jest stosunkowo nowy na rynku zakładów wzajemnych w naszym kraju. Jednak mimo tego, że działa od niecałego roku, zdążył się znacząco rozwinąć. Oferta tego operatora w niczym nie dostaje od liderów, a niektóre opcje oferowane przez tego buka wyznaczają nowe trendy w bukmacherce. Warto obserwować rozwój tej firmy, ponieważ może nas niejednokrotnie zaskoczyć. Przypominamy, że zakłady sportowe możne obstawiać tylko i wyłącznie u legalnych bukmacherów.