Team Envy z awansem do fazy play-off ESL One Road to Rio!

4 maja 2020

Sportowa Europa w dalszym ciągu pozostaje sparaliżowana z powodu panującej pandemii. Rozgrywki wszystkich dyscyplin sportowych są zawieszone i ciężko komukolwiek wypowiedzieć się na temat tego, kiedy wszystko wróci do normy. Najgłośniej jest co prawda o rozgrywkach piłkarskich, ponieważ kolejne federacje ogłaszają chęć do wznowienia treningów oraz dokończenia trwającego sezonu. W normalnych okolicznościach kończyłby się on właśnie w okolicach maja, ale w tej sytuacji będzie potrzebnego jego przedłużenie.

Restrykcje w postaci zawieszenia rozgrywek nie dotknęły jednak wszystkich rywalizacji. Pomimo delikatnych zawirowań nadal świetnie prezentują się rozgrywki esportowe. Tutaj nie ma mowy o zawieszaniu rozgrywek, ponieważ spotkania można bez kłopotu rozegrać w trybie online. Sprawdź kod bonusowy Totolotek odbierz i obstawiaj esport.

Oczywiście turnieje nie mogą być już rozgrywane w wielkich halach, ani studiach telewizyjnych, ale to nie ma żadnego wpływu na ich przebieg. Zdarzają się co prawda problemy z łączem internetowym zawodników, ale jest to coś co można szybko naprawić. Polskich kibiców esportowych cieszy więc to, że mogą śledzić zmagania naszych reprezentantów. Jednym z nich jest Michał „MICHU” Müller, który reprezentuje barwy Team Envy.

Jego zespół wciąż pozostaje w walce o zwycięstwo w dywizji północnoamerykańskiej turnieju ESL One Road to Rio. Udało im się zwyciężyć z drużyną Bad News Bears 2:1, co sprawia, że otrzymają przynajmniej 1100 punktów rankingowych, które mogą okazać się niesamowicie istotne w walce o wyjazd na odbywający się w listopadzie Major Counter-Strike: Global Offensive w Rio de Janeiro. Zobacz jak działa kod bonusowy Fortuna odbierz i sprawdź.

Przebieg spotkania

Początek spotkania na mapie Train bez dwóch zdań należał do ekipy Bad News Bears. Udało im się zwyciężyć w rundzie pistoletowej oraz tej następującej po niej. To jednak był ostatnie podrygi BNB na tej mapie, ponieważ później inicjatywę przejęło Team Envy. Pomimo tego, że ekipa „MICHA” grała po teoretycznie trudniejszej stronie, to radziła sobie całkiem nieźle. Było to zasługą świetnie radzącego sobie Kaleba „moose” Jayne’a. Głównie dzięki jego formie Envy zdołało zanotować dwa serie po sześć wygranych rund.

To pozwoliło wyjść na prowadzenie wynikiem 12:3, co oznaczało, że w drugiej połowie wystarczało dopełnić formalności. I właśnie tak się stało Team Envy pewnie zwyciężył na tej mapie wynikiem 16:4 i objął prowadzenie w meczu. Obstawiając esport wypróbuj kod bonusowy PZBuk odbierz i zobacz jak działa.

Kolejną mapą był Dust2 i tam nie było już tak kolorowo. Zawodnicy Team Envy wygrali w rundzie pistoletowej, jednak nie potrafili wykorzystać tego faktu. Gracze BNB postanowili wykorzystać chwilową zadyszkę ekipy „MICHA” i regularnie punktowali swoich rywali. Na przerwę schodzili z przewagą trzech rund, którą wypracowali grając po stronie atakującej.

Po przerwie podnieśli rezultat do 14:7 i wydawało się, że koniec jest blisko, jednak wtedy Envy wzięło się za odrabianie strat. Doprowadzili do remisu, a co za tym idzie do dogrywki, którą prawie udało im się zwyciężyć. Ostatecznie to Bad News Bears wygrało te mapę wynikiem 19:17, co oznaczało trzecią, rozstrzygającą potyczkę na mapie Mirage. Wykorzystaj Forbet kod promocyjny odbierz i typuj esport.

forbet

Tutaj od samego początku przewagę miał zespół prowadzony przez Ninicia. Rozpoczęli oni od strony atakującej, jednak nie miało to dla nich znaczenia, ponieważ świetnie radzili sobie z atakami na bombsite’y przeciwników. Świetną formę prezentował „MICHU”, który tego dnia był najskuteczniejszym graczem na serwerze. Nasz reprezentant jako pierwszy uzyskał dziesięć, a chwilę potem i dwadzieścia ustrzelonych eliminacji, dzięki czemu Envy schodziło na przerwę prowadząc 10:5.

W drugiej połowie BNB zaczęli odrabiać straty, jednak nie udało im się doprowadzić do remisu. Team Envy w porę przebudziło się z chwilowej niemocy i zakończyło to spotkanie na swoją korzyść, zwyciężając na mapie Mirage 16:11. Sprawdź jak działa kod promocyjny Lvbet odbierz i wypróbuj typując esportowe rozgrywki.