Jakie mamy szanse na mundialu w Rosji - jakie kursy u buków ?

15 grudnia 2017

Awans piłkarskiej reprezentacji Polski na mundial w Rosji sprawił, że wszyscy fani piłki nożnej zaczęli żyć nadchodzącymi mistrzostwami. Rosnące emocje zostały jedynie spotęgowane poprzez niedawne losowanie, które wyłoniło grupowych rywali Polaków. Wiadomo już, iż nasza reprezentacja będzie walczyć z Kolumbią, Japonią oraz Senegalem. Jak bukmacherzy oceniają możliwości Polaków w przyszłorocznych mistrzostwach?

Milenium Zakłady Bukmacherskie – oferta na mundial w Rosji

Dość trudnym zadaniem byłoby wskazanie jakiegokolwiek wydarzenia ze świata sportu, które mogłoby poważnie konkurować z Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej. Ogromne zainteresowanie kibiców z całego świata powoduje, iż firmy bukmacherskie niemal natychmiast rozpoczęły przygotowania do wystawienia mundialowej oferty.

Polski bukmacher Milenium już teraz umożliwia obstawianie spotkań w ramach nadchodzącego mundialu. Oferta firmy jest rozbudowana, ponieważ gracze otrzymują dostęp do typowania zarówno rezultatów poszczególnych spotkań, jak i ogólnej klasyfikacji końcowej turnieju. Dla polskich kibiców szczególnie interesujące będą zakłady dotyczące reprezentacji Polski. Firma Milenium przygotowała specjalną zakładkę, która zawiera typy na ostateczny wynik Polaków w całym turnieju. Perspektywa odpadnięcia Polski w fazie grupowej jest według bukmachera bardzo prawdopodobna (kurs 2.75). Za najbardziej realny scenariusz uznaje się awans do 1/8 finału (kurs 2.50). Wyższe osiągnięcia są postrzegane jako mało prawdopodobne (kurs na porażkę w ćwierćfinale wynosi 4.00, porażkę w półfinale 12.00, porażkę w finale 27.00, a zwycięstwo mundialu to kurs wynoszący aż 40.00).

Najbardziej niecierpliwi kibice mogą więc już teraz poczuć namiastkę mundialowych emocji za sprawą zakładów sportowych. Co więcej, kursy na poszczególne wydarzenia są obecnie bardzo atrakcyjne, gdyż bukmacherzy nie posiadają jeszcze informacji umożliwiających dokładniejsze oszacowanie prawdopodobieństwa.