Superbet - kilka słów bukmacherze

19 października 2020

Superbet to ósmy legalny bukmacher w naszym kraju, zarejestrowany na liście Ministerstwa Finansów. Posiada on kilkaset swoich punktów stacjonarnych na terenie Rumunii, a jakiś czas temu został przejęty przez Fortuna Entertainment Group i wkroczył do Polski.

Firmie udało się sprowadzić do swoich szeregów kilku kluczowych pracowników innych bukmacherów, dzięki czemu mogła wkroczyć na rynek ze spokojem. Planuje się otwarcie stu pięćdziesięciu punktów w tym roku, a nawet dwieście pięćdziesiąt ma ich być przed Mistrzostwami Świata w Rosji w roku 2018.

W związku z tym, że swój serwis online Superbet otworzy dopiero na wiosnę roku 2018, obecnie większość typerów wybiera zakłady w lvbet. Zastanawiają się oni nad tym, czy rumuński bukmacher będzie oferował swoim klientom jakieś bonusy. W przypadku lvbet bonus pojawił się bowiem dopiero po jakimś czasie funkcjonowania strony, ale gracze byli z niego zadowoleni.

Co można obstawiać w Superbet?

  • Przede wszystkim jest to piłka nożna, bukmacher chwali się nawet mało znanymi ligami.
  • Popularne są również tenis, snooker, boks.
  • Można liczyć na to, że w ofercie online pojawią się też mało znane dyscypliny sportu.

Bukmacher obiecuje, że nie będzie się ograniczał i zaoferuje swoim klientom bardzo szeroki wybór.

Lvbet opinie ma w Polsce bardzo dobre i jest chętnie wybierany przez polskich typerów preferujących zakłady online. Jeżeli Superbet będzie rozwijał swoją internetową działalność równie szybko, jak punkty stacjonarne, można liczyć na naprawdę spektakularny sukces firmy. Póki co, bukmacher budzi wiele nadziei wśród swoich polskich klientów.