STS otwiera biuro na Malcie

14 maja 2019

STS zakłady bukmacherskie otwierają biuro na Malcie!

Bukmacher STS, obok Fortuny lider polskiego rynku bukmacherskiego otworzył właśnie biuro na Malcie. To trzecia – po Katowicach i Warszawie – i jednocześnie pierwsza zagraniczna siedziba firma.

STS dynamicznie rozwija się i poszerza swoją działalności na zagranicznych rynkach. W związku z tym otworzyliśmy nowe biuro na Malcie. Kraj ten uznawany jest za zagłębie branży iGaming – oferuje bowiem dostęp do rozwiniętej infrastruktury usług dedykowanych firmom bukmacherskich oraz przyciąga utalentowanych i doświadczonych pracowników z tej branży – mówi Mateusz Juroszek prezes STS.

STS obecnie zatrudnia ponad 1300 osób. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, bukmacher regularnie zwiększa zatrudnienie i poszukuje specjalistów z branży iGaming.

STS po zbudowaniu mocnej pozycji w Polsce rozpoczął w lutym 2019 roku działalność na rynkach europejskich. Spółka po latach intensywnego rozwoju zagospodarowała blisko połowę rodzimej branży. Oferta bukmachera dostępna jest w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Norwegii, Islandii, Luksemburgu, Słowenii, Andorze, San Marino oraz na Gibraltarze, Malcie i Łotwie. STS jest pierwszym polskim bukmacherem, który rozpoczął działalność zagraniczną. W planach jest dalsza ekspansja międzynarodowa.


sts promo

Bukmacher aktywnie angażuje się we wspieranie polskiego sportu, będąc największym prywatnym podmiotem na rodzimym rynku sponsoringu. Firma jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Cracovii, Pogoni Szczecin, Korony Kielce, Górnika Zabrze, Anwilu Włocławek, Asseco Resovii oraz PGE Vive Kielce, a także Futsal Ekstraklasa, KSW czy innych klubów i związków sportowych. STS angażuje się także we wsparcie esportu, m.in. AGO Esport i devils.one.