STS opinie i recenzja

Szczegóły bonusu: 1200 zł bonus +20 zł betgames+25 zł bez depozytu+234 zł zakład bez ryzyka+20zł bonus na wirtualne

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE STS

Wielu klientów korzystających z usług legalnych bukmacherów w Polsce interesuje się tym, który podmiot będzie najlepszy. Co oznacza najlepszy? Dla każdego to słowo ma inne znaczenie – dla niektórych graczy najlepszy bukmacher to ten z najkorzystniejszymi kursami, ciekawymi promkami lub szeroką ofertą. To bardzo indywidualna kwestia, dlatego w licznych rankingach internetowych bierze się pod uwagę wiele czynników. Należy to brać pod uwagę.

Nie da się ukryć, że spora cześć klientów decyduje się na zarejestrowanie konta u bukmachera STS, czyli Star-Typ Sport – STS zakłady na dziś to jeden z najpopularniejszych operatorów w naszym kraju. Dlatego warto przybliżyć ofertę tego buka i skupić na nim naszą uwagę – czy w STS oferta dzisiejsza jest w stanie zadowolić polskich klientów?

Rynek Bukmacherski Bonus standardowy: 1200 zł Nasz bonus: 1499 zł Szczegóły 1200 zł bonus+ 234 zł zakład bez ryzyka+ 25 zł bez depozytu+ 20 zł betgames+ 20zł bonus na wirtualne STS opinie i recenzja Odbierz 1499 zł bonusu PREZENTVIPKod rejestracyjny VIP

Zanim jednak opowiemy o tym, jaka jest oferta bukmacherska STS, najpierw należy wyjaśnić to, dlaczego u tego konkretnego buka obstawi się zakłady legalnie i bez obawy przed konsekwencjami karnymi. Niestety, wielu graczy jeszcze nie odróżnia zakładów legalnych od nielegalnych i decyduje się na udział w grze u firmy, która nie działa w naszym kraju zgodnie z prawem.

Po czym poznasz legalnego buka?

Najważniejszym aspektem, na który musisz zwrócić uwagę, jest licencja nadawana przez Ministerstwo Finansów. Bukmacher posiada osobne zezwolenie na grę w punkcie naziemnym, a osobną na organizowanie zakładów wzajemnych w Sieci. Dlatego przed rozpoczęciem gry w zakładzie, najpierw należy poszukać informacji o tejże licencji. Gdzie można znaleźć taką wiadomość? Przede wszystkim na oficjalnej stronie internetowej wspomnianego Ministerstwa oraz na stronie danego bukmachera. Oprócz tego warto przeszukiwać strony poświęcone bukmacherce, ponieważ tam także umieszcza się informacje o licencjach. Jednakże wciąż najbardziej wiarygodnym źródłem wiedzy pozostaje Ministerstwo Finansów.

Licencja to podstawa, ale jest jeszcze kilka czynników, na które możesz zwrócić swoją uwagę. Chociażby to, czy bukmacher posiada polską domenę (.pl). Tylko po uzyskaniu licencji na prowadzenie zakładów przez Internet, bukmacher może wejść w posiadanie polskiej witryny. Zatem jeśli widzisz końcówki takie jak .com, wiesz, że bukmacher nie działa zgodnie z polskim prawem i nie należy brać udziału w jego zakładach.

Legalność bukmachera można określić także przez ofertę, a precyzyjniej rodzaj oferowanych produktów. Obecnie polscy bukmacherzy nie mają możliwości oferowania pokera lub kasyna, mogą być to jedynie zakłady wzajemne. Zarówno kasyno jak i poker internetowy objęte są monopolem Państwa. U STS bukmacher oferta nie zawiera w sobie takich elementów.

Niektórzy gracze kierują się w stronę zakładów nielegalnych przez wizję zdobycia wyższej (ewentualnej) wygranej. Jeżeli chociażby u bukmachera STS zakłady oferta kursowa wypada atrakcyjnie, nie ma powodu, aby decydować się na firmy nielegalne.

Czy Star Typ Sport to legalny bukmacher?

Legalne zakłady na dziś to takie, które posiadają odpowiednie zezwolenia funkcjonujące w Polsce. Zatem czy można powiedzieć, że STS zakłady przez Internet jak i w lokalach oferuje legalnie? Jak najbardziej, STS bukmacherskie zakłady sportowe oferuje całkowicie legalnie na mocy licencji. Jego numer licencji jest następujący: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Bukmacher może posiadać swoje punkty naziemne oraz stronę w Internecie. Firma zarejestrowana na terenie Polski i odprowadza tu podatki (CIT, VAT), wspierając tym samym budżet naszego kraju. Dlatego masz pewność, że kiedy obstawiasz zakłady sportowe STS , nie musisz obawiać się konsekwencji karnych płynących z nielegalnej bukmacherki.

Jak już wspomnieliśmy, legalne są w STS zakłady internetowe. Na stronie internetowej znajdziemy regulaminy wszelkich akcji i radzimy, aby zapoznać się z nimi przed zarejestrowaniem konta oraz skorzystaniem chociażby z promek. Legalny bukmacher zawsze zachęca swoich graczy do odpowiedzialnej i rozsądnej gry – takie komunikaty znajdziemy tez i w STS. Interesuje Cię STS na dziś czy STS oferta jutro? A może ciekawi Cię w STS jak sprawdzić kupon? Tego wszystkiego dowiesz się dzięki stronie internetowej.

Dlaczego zakłady STS interesują graczy?

Wiemy, że bukmacherzy STS to często wyszukiwana firma przez polskich graczy. Wpisują w wyszukiwarkę chociażby takie zapyta jak: „sts zakłady na dzisiaj”, „sts oferta kursowa na jutro” albo „pewniaki sts na dzis”. Przyczyn jest oczywiście wiele tego zainteresowania, dużo zależy od konkretnego gracza. Jedni zwracają uwagę na to, że ten podmiot działa na polskim rynku naprawdę długo, ponieważ już od roku 1997. Inni doceniają w S T S kursy bukmacherskie, a jeszcze inni zakres dyscyplin sportowych lub promki. Jeszcze inni uważają, że w STS oferta kursowa na dzis jest konkurencyjna. Jedno jest pewne – zakład bukmacherski STS wchodzi w skład Wielkiej Trójcy, czyli trzech najpopularniejszych buków w naszym kraju. Oprócz tej firmy, jest tam jeszcze Fortuna oraz Milenium.

Niejeden gracz twierdzi, że chociażby oferta kursowa STS jest interesująca i korzystna dla typerów. Niektórzy gracze doceniają fakt, że STS wspiera polski sport poprzez sponsoring oraz fundację Sport Twoją Szansą. To fakt, że bukmacher STS przeznacza środki finansowe na rodzime drużyny i pozwala realizować się na przykład osobom niepełnosprawnym w sporcie. STS jest prawdopodobnie największym prywatnym sponsorem polskiego sportu.

STS aplikacja

Przyczyn może być wiele, jednak zakłady STS przez Internet jak i w punktach naziemnych cieszą się zaufaniem klientów w naszym kraju. O zainteresowaniu mogą świadczyć także zapytania kierowane w naszą stronę od czytelników: jakie są kursy bukmacherskie STS? jakie będą w STS typy na jutro? STS online od kiedy jest legalne? To tylko przykłady, jednak dzięki nim wiemy, że gracze, szczególnie ci początkujący, chcą wiedzieć o tej firmie jak najwięcej.

STS oferta, czyli czego gracze mogą się spodziewać

Jak prezentuje się oferta STS na dzisiaj? Ogólna oferta tego bukmachera nie odbiega od przyjętych standardów. Klienci mają możliwość obstawiania przede wszystkim wydarzeń sportowych – w STS zakłady sportowe cieszą się największą popularnością. STS dba o fanów różnych dyscyplin. Od tych najpopularniejszych (piłki nożnej, skoków narciarskich, siatkówki, koszykówki) do sportów raczej niszowych (krykiet, narciarstwo alpejskie, rugby, snooker). Na stronie internetowej można zobaczyć wszystkie zdarzenia i dowiedzieć się, jakie zaplanowane są w STS mecze na jutro czy na inne nadchodzące dni.

Czy u innego bukmachera, czy w STS zakłady bukmacherskie oferta dyscyplin sportowych musi być obszerna, ponieważ to typerów interesuje najbardziej. Zatem wielu bukmacherów posiada sporą ofertę w przypadku sportu, STS także. Na pewno każdy fan znajdzie coś dla siebie. Na pewno znajdzie się także wiele w STS ofert na różne rynki zdarzeń. Do tego pojawiają się sporty wirtualne, opcja LIVE, e-sporty. Poznasz także wyniki. w STS sprawdz kupon online na stronie głównej (po lewej), aby wiedzieć, co obstawiono i czy wynik jest trafiony.

Tym, co wyróżnia ofertę STS od konkurentów, jest jej dopasowanie do potrzeb polskiego klienta – lata doświadczeń bukmacherskich STS pozwoliły temu podmiotowi świetnie zidentyfikować zainteresowania polskich graczy. Jest to szczególnie widocznie po dostępności oferty na dość niszowe (z perspektywy Europy) dyscypliny sportowe, takie jak siatkówka czy skoki narciarskie, które są dużo chętniej oglądane i obstawiane przez Polaków niż średnia europejska.

Jednak tym, co Polacy lubią najbardziej, jest piłka nożna. Nic dziwnego zatem, że i w przypadku STS zaklady bukmacherskie oferta jest na to skierowana. Wiele zdarzeń, lig, nawet czasem rabaty są skierowane na tę dyscyplinę. W STS oferta pilka nozna jest obszerna, zatem może przypodobać się graczom. W dodatku u tego bukmachera można oglądać transmisje na żywo z największych wydarzeń. U bukmachera STS oferta kursów na te zdarzenia także wypada korzystnie w porównaniu do innych operatorów. W przypadku STS oferta na jutro pilka nozna musi być wystarczająco zadowalająca.

Co jeszcze zawiera w sobie STS oferta dzis? Sporty wirtualne STS także można spotkać w ofercie tego buka, co może zainteresować osoby, które nie bardzo lubią czekać do wielkich wydarzeń sportowych. Ciekawe, co jeszcze w STS oferta na jutro będzie w sobie zawierała, ponieważ już teraz w STS oferta dnia jest w oczach wielu typerów atrakcyjna.

STS online, czyli oferta internetowa

Rozwój technologii (internetowych przede wszystkim) sprzyja rozwojowi również w przypadku bukmacherów. Jeszcze do niedawna sam proces obstawiania zakładu polegał na tym, że należało się udać do punktu naziemnego i tam obstawić kupon. Oczywiście robiło się to przed konkretnym wydarzeniem sportowym. Dzisiaj wygląda to inaczej.

Tak jak wielu bukmacherów w Polsce, STS zdecydował się na organizowanie zakładów wzajemnych w Sieci. Gracze doceniają wygodę, dzięki temu, że STS zakłady online organizuje – nie muszą szukać lokalu, stać w kolejkach, martwić się o godziny otwarcia. Internet dał wiele nowych możliwości, z których można korzystać, a oferta STS dzis już takie udogodnienia oferuje – na przykład możliwe jest nie tylko obstawienie, lecz także sprawdzenie kuponu STS. Bardzo ważna jest także w STS ulotka kursowa, ponieważ to dzięki niej można się dowiedzieć, jaka jest na przykład w STS oferta kursowa na dzisiaj czy na nadchodzące dni. Bierz pod uwagę, że kursy są ustalane na każde wydarzenie indywidualnie, dlatego doświadczeni gracze sprawdzają regularnie, jakie planowane są w STS kursy na jutro.

Nikt się nie spodziewał, że oferta na jutro STS zostanie rozwinięta tak dynamicznie i udostępni się graczom nowiki internetowe. Są to chociażby sporty wirtualne, czyli rozgrywki sportów, które można spotkać i na żywo (piłka nożna na przykład). Takie spotkania prowadzone są co kilka minut, a ich wynik jest z góry zaprogramowany. Typer może zapoznać się z historią meczy i określić swojego faworyta. W naszym odczuciu jest to jednak rozrywka zbliżona formą raczej do kasyna internetowego niż bukmachera.

W ostatnim czasie (również dzięki kanałowi internetowemu) rozwinęła się dyscyplina e-sportów.

STS strona internetowa

Ludzie nie tylko grają w gry komputerowe i organizują turnieje – dzisiaj chcą także obstawiać, kto takie rozgrywki wygra. Oferta STS pod tym kątem jest dosyć rozwinięta. W porównaniu do innych zakładów nie wypada źle, choć zawsze mogłoby być lepiej. Gracze mogą wybierać w następujących grach: Counter Strike, League of Legends, Call of Duty, Dota 2, Overwatch, StarCraft 2.
W przypadku e-sportów klientami są najczęściej ludzie młodzi, którzy sami lubią taką formę rozrywki. To bardzo ważna zasada w bukmacherce, aby celować w te wydarzenia i dyscypliny, które nas interesują, więc posiadamy w tym zakresie spora wiedzę.

Klienci twierdzą, że strona internetowa bukmachera jest przejrzysta i z łatwością odnajdują potrzebne im informacje. Interesuje Cię w STS kontrola kuponu? Sprawdz kupon STS po numerze, aby poznać wyniki! W STS wyniki sprawdzisz na stronie internetowej – dzięki temu dowiesz się, czy kupon „wszedł”. Dlatego ważne jest, aby mieć zapisane lub pamiętać numer kuponu STS.

Jeśli interesuje Cię bieżąca oferta, masz możliwość pobrania PDF-ów „STS oferta na tydzień” czy „STS oferta na jutro”. To oczywiście nie wszystko, ponieważ szczegółowa oferta jest stale aktualizowana, więc możesz sprawdzić także, co przygotował STS na dzis. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się w STS oferta na weekend, ponieważ typerzy mają wtedy najwięcej czasu na obstawianie i mogą poświęcić chwilę na analizy. W STS oferta na caly tydzien jest zawsze aktualna, więc można w odpowiednich plikach sprawdzać, jakie przygotował STS kursy na dzis. A co zrobić, jeśli oferta kursowa nie jest aktywna STS? Rzadko zdarza się taka sytuacja, jednak należy wtedy odświeżyć stronę – wtedy na pewno pojawią się poszukiwane informacje – jaka jest w STS oferta tygodniowa, oferta kursowa STS na dzis albo jaka zaplanowana jest w STS oferta na sobote.

STS aplikacja, czyli co oprócz strony internetowej?

Nie da się ukryć, że technologie idą wciąż naprzód. Jeszcze kilka lat temu prawdziwą rewolucją były strony internetowe bukmacherów, a dziś nie budzą one szczególnego szoku i podziwu – to przecież naturalne, że firmy kierują się w stronę Sieci. Nie niczego dziwnego w tym, że oferta na dzis STS opiera się właśnie na działalności internetowej, a gracze chcą jeszcze więcej.

Tak więc możliwość obstawiania zakładów przez Internet okazała się po chwili niewystarczająca. W dobie smartfonów wolimy korzystać z nich, niż nawet z laptopów, szczególnie, że praktycznie każdy ma już dostęp do Internetu na telefonie.

Tak więc wielu bukmacherów (choć jeszcze nie wszyscy) zdecydowali się na utworzenie specjalnych aplikacji, które można pobrać na swój telefon i w ten sposób obstawiać, niezależnie od miejsca i czasu. Nieważne, co chcesz zrobić w STS wyniki sprawdzenie kuponu, wpłata czy wypłata środków, sprawdzenie jaka jest u buka oferta STS na tydzien – apka jest sprawna i wszystkie akcje przebiegają bez problemów.

STS też jest już mobilny. Mówi się, że w przypadku STS aplikacja mobilna jest jedną z najlepszych na rynku. Oczywiście to dosyć subiektywne stwierdzenie – niektórych może wcale nie przekonywać do siebie ta oferta, mimo że STS mobile posiada praktycznie wszystkie dostępne opcje. Bez wątpienia przyszłość zakładów bukmacherskich znajduje się właśnie w kieszeni graczy, na używanych przez nas smartfonach. W krajach Zachodniej Europy już około 70-80% rejestracji nowych graczy dokonywana jest za pośrednictwem smartfona, a nie laptopa czy desktopa. Nic więc dziwnego, że w STS mecze na dzisiaj można obstawiać także poprzez aplikację.

STS zakłady bukmacherskie, a punkty stacjonarne

W STS kupon online bezproblemowo można obstawić. Oczywiście niektórzy klienci pozostają wiernym tradycyjnym rozwiązaniom i preferują grę w punktach naziemnych. Niekiedy wynika to z wieku i braku zaufania dla nowszych technologii, ale nie tylko. Wielu młodych ludzi także udaje się do lokali stacjonarnych, aby porozmawiać z innymi typerami, wymienić się doświadczeniem oraz spostrzeżeniami. Wielu twierdzi, że „czuć wtedy prawdziwy klimat bukmacherki”.

Można rzecz jasna wyjść z założenia, że fora internetowe współcześnie służą komunikacji między graczami, ale mimo wszystko na punkty stacjonarne wciąż jest zapotrzebowane. Jak pod tym kątem zatem wypada STS?

Obecnie STS zaklady bukmacherskie posiadają na terenie całej Polski około 400 punktów naziemnych. Najwięcej znajduje się w dużych miastach (co nie powinno nikogo dziwić), ale firma ta też posiada wiele lokali i w mniejszych miejscowościach (chociażby obsługuje STS Pszczyna). Pod względem liczby placówek popularne STSy ustępują jedynie Fortunie.

Jak w prezentują się w przypadku bukmachera STS godziny otwarcia? W większych miastach konsultanci będą pracować dłużej i nawet 7 dni w tygodniu. Można być pewnym, że STS zakłady na jutro będzie proponował w lokalach i w przyszłości, więc każdy fan punktów może być spokojny.

W przypadku bukmachera STS Warszawa może pochwalić się największą liczbą punktów, ale to nic dziwnego, ponieważ zazwyczaj to stolica jest najlepiej wyposażona w lokale. Podobnie wyposażył STS Kraków. A na co mogą liczyć klienci z mniejszych miast? STS Lublin wyposażył w zaledwie 8 punktów. Dla niektóry graczy może okazać się to zbyt mały wybór lokali, ale przecież wciąż pozostaje Internet.

Wielu klientów, którzy pozostają wierni tradycyjni punktom naziemnym, może czuć się zawiedzionych, ale tak właśnie jest, że Internet jest statystycznie najpopularniejszym medium i w przypadku bukmacherki. To dlatego zakłady posiadają najszerszą ofertę właśnie w Sieci. Prezes STSu Mateusz Juroszek poinformował, że około 80% obrotu wykonywana jest za pośrednictwem kanału internetowego.

STS LIVE, czyli zakłady na żywo

Wraz z rozwojem stron internetowych bukmacherów zrodziła się możliwość tworzenia dodatkowych opcji, dostępnych głównie online. Za przykład można wziąć zakłady na żywo (LIVE). Opcja ta polega na tym, że zakład bukmacherski wnosi się podczas trwania danej rozgrywki. Możesz śledzić na bieżąco wydarzenia i jeśli podczas spotkania wydarzy się coś nieprzewidzianego, zawsze możesz uwzględnić to na kuponie. Także dzięki temu możesz w STS zakłady bukmacherskie wyniki poznać natychmiast – od razu po zakończeniu spotkania wiesz, czy kupon wszedł.

Czy i w STS na żywo można zagrać? Oczywiście, że tak. Praktycznie każdy bukmacher, który posiada swoją stronę internetową, posiada opcję LIVE w ofercie, a Star-Typ Sport nie stanowi wyjątku. Dlaczego każdy bukmacher decyduje się i na ten wariant zakładów? Z jednej strony to urozmaicenie, ale z drugiej – niezłe źródło dochodu dla firmy. Jeśli spotkanie sportowe właśnie ma miejsce, typer bardziej podatny jest na stres i emocje związane z rozgrywką. Może podjąć pochopne działania, które okażą się korzystne dla zakładu bukmacherskiego. Choć zakłady na żywo charakteryzują się niższą marżą, to w finalnym rozrachunku przynoszą wyższe zyski niż kupony przedmeczowe. Jest to spowodowany możliwością wniesienia kilka kuponów w trakcie meczu. Niższa marża, ale wyższy obrót niż prelive.

W przypadku STS-u mówi się, że oferta tego buka w zakresie zakładów LIVE powinna zadowolić każdego klienta. Niektórzy twierdzą, iż to najmocniejszy punkt w jego ofercie. W dodatku STS na żywo oferuje także transmisje ze spotkań. Można obejrzeć mecze różnych światowych lig (Bundesliga, NBA, Euroliga) czy spotkania tenisowe.

Według klientów to spory plus, ponieważ nie każdy bukmacher oprócz zakładów LIVE zapewnia także pełne transmisje. W dodatku dzięki takiej opcji w STS wyniki na żywo możesz poznać od razu, podczas oglądania meczu. Z pewnością właściciele i management STSu jako jeden z priorytetów zdefiniował live streaming właśnie. Nic więc dziwnego, że w sts oferta dzisiaj jest uznawana za jedną z lepszych wśród polskich bukmacherów.

Powracając jednak do zakładów LIVE, warto uczulić klientów, żeby zachowali rozsądek i nie kierowali się jedynie emocjami, które towarzyszą kibicom podczas oglądania spotkania sportowego.

Promki w STS

Klienci wręcz uwielbiają, kiedy bukmacher organizuje przeróżne akcje rabatowe – oferta na dziś STS nie może odstawać od reszty. Niestety nieliczni gracze zwracają uwagę na haczyki i ograniczenia, które nakładane są na promki. A nawet jeśli wiedzą o różnych zapisach w regulaminach, wciąż chętnie korzystają z promek.

Jak zatem wygląda pakiet startowy w STS? Nie da się ukryć, że oferta, która wydaje się najkorzystniejsza, skierowana jest do nowych klientów. Atrakcyjne rabaty powitalne to częste zabiegi bukmacherów – w końcu chodzi o to, aby przyciągnąć do siebie świeżą klientelę. Nie jest to nic nowego podobnie działają sieci komórkowe, najkorzystniejsza jest oferta dla nowych klientów, dla starych znacząco gorsza. Jest to spowodowana niewielką skłonnością klientów do zmiany operatora czy ulubionego bukmachera.
Na start klienci mogą otrzymać rabat bez konieczności wpłaty własnego depozytu w wysokości 25 złotych. Na różnych stronach poświęconych tematyce bukmacherskiej można znaleźć kody, które nieco zwiększają ogólnie przyjętą kwotę.

Jeśli klienta interesują większe kwoty, mogą skorzystać z rabatu od wpłaconego depozytu. Wynosi on 100%, właściwie tylko klient VIP mógłby narzekać, że maksymalna kwota pierwszego depozytu może wynieść tylko 1000 złotych. Zatem jeśli jeżeli jesteś Vipem i wpłacisz za pierwszym razem więcej, nie przysługuje już rabat. Niemniej dla tego typu graczy bukmacher ma specjalny program vipowski. My jak zwykle zachęcamy do rozwagi i sugerujemy wnoszenia znacząco niższych stawek. Naturalnie każdy ma prawo do gry wedle własnego uznania i budżetu, jaki może przeznaczyć na grę w zakładach, jednak szczególnie początkujący gracze w naszej ocenie powinni wnosić bez porównania niższe zakłady.

To nie jedyne ograniczenia. Nie jest tak, że bukmacher z chęcią podaruje swoim klientom (nawet nowym) dodatkowe środki po prostu w prezencie. Wymaga się wielokrotnego obrotu przyznanymi środkami po odpowiednim kursie. Bierz pod uwagę, że zwiększa to ryzyko utraty promki. Im więcej obrotów, tym bardziej prawdopodobne staje się niepoprawne obstawienie. Bukmacher nie jest instytucją charytatywną.

Wielokrotny obrót to jedno z wielu zabezpieczeń, które stosowane są przez bukmacherów, aby mimo wszystko zarobić. Kusi się nowych klientów hasłami o darmowych promkach i prezentach, jednakże każdy podmiot musi dbać o swoje interesy i nie może rozdawać środków finansowych. Dlatego należy zachować szczególną uwagę w przypadku rabatów – rozsądek i odpowiedzialność może uchronić klienta przed znaczną utratą środków finansowych (choć i to nie jest gwarancją – zawsze jest ryzyko straty pieniędzy, gdyż sport jest nieprzewidywalny). Początkujący gracze jednak wciąż lubią korzystać z tego, jakie S T S zaklady bukmacherskie przygotował promki. To oczywiście wybór każdego klienta.

Co oprócz powitalnych rabatów?

STS oprócz zachęcania nowych graczy promkami, przygotował kilka produktów dla stałych graczy. Organizuje się chociażby akcję „Polubisz Poniedziałki”. Polega ona na tym, że sumuje się stawki ze wszystkich kuponów postawionych w ciągu danego tygodnia. Na najbardziej aktywnych i odważnych klientów czekają rabaty. Jak łatwo się domyśleć, akcja rozpoczyna się w każdy poniedziałek, a kończy pod koniec niedzieli.

Jeśli jesteś zadowolony z tego, jak wygląda w STS oferta na dziś, zawsze możesz zaprosić do gry swoich znajomych. Po tym, jak zarejestrują konto i wpłacą depozyt, otrzymujecie oboje voucher w postaci 50 złotych. STS dzis nie przestaje zaskakiwać swoimi ofertami.

STS jest bukmacherem, który przygotował także dla swoich stałych klientów strefę VIP. Trzeba przyznać, że w STS oferta na dzis dla VIP-ów brzmi luksusowo, ale czy takie jest w rzeczywistości, powinien zdecydować każdy indywidualnie. Co zatem można otrzymać w takiej strefie i jak prezentuje się VIP oferta STS na dziś?

Po pierwsze, klientowi przysługuje osobisty konsultant. Dla niektórych może być to plus (wszyscy wiemy, jak niekiedy trudno jest dodzwonić się na jakąkolwiek infolinię). Jednakże z drugiej strony wato zastanowić się, jak często zadzwoni się do konsultanta? Tak więc niektórzy typerzy STS twierdzą, że tego udogodnienia nawet się nie odczuje.

To jednak nie jest koniec. Bardziej przekonujące wydają się zaproszenia na wydarzenia sportowe odbywające się w pobliżu miejsca zamieszkania danego klienta. Trzecim dodatkiem jest możliwość szybkiej autoryzacji, jeśli zakłady zawierane są na wysokie stawki. Obniża się limity lub całkowicie likwiduje.

Nie wiadomo, co zaoferuje bukmacher STS na jutro (przysłowiowe jutro). Wydaje się, że oferta tego buka jest idealna, jednakże można pomyśleć o jeszcze większych możliwościach w przypadku zakładów w zakresu wydarzeń kulturowych lub politycznych. Szczególnie ważna jest dla klientów STS oferta kursowa, ponieważ to od kursów zależy wysokość ewentualnej wygranej.

STS pl – co gracze myślą?

Rosnące zainteresowanie tym bukmacherem może świadczyć także o pozytywnych głosach. Oczywiście co typer, to inne preferencje, więc mogą być także rożne o STS online głosy pozytywne. W STS rabat startowy, mimo że opatrzony zapisami regulaminowymi, cieszy się sporą popularnością. Za plus bierze się możliwość obstawiania w Sieci – szczególnie w przypadku STS konto internetowe głosy zbiera pozytywne, podobnie jest z aplikacją mobilną.

Zawsze znajdzie się kilka rzeczy, które można poprawić. Ulotka kursowa STS wygląda ciekawie, jednak gracze chcieliby, aby kursy naszych legalnych buków były podobne do tych europejskich. W zasadzie nie wiadomo, czym zaskoczy nas oferta STS na jutro. Być może wraz z rozwojem innych operatorów, oferta STS jutro ulegnie zmianie, aby nie odstawać od reszty. Niemniej jednak, oferta sts na dzis jest rozbudowana, a gracze zainteresowani mniej znanymi dyscyplinami właśnie to sobie cenią. Tak jak i STS bukmacherzy w Polsce rozwijają się stale i wciąż zaskakują swoich klientów czymś nowym – a to aplikacją, transmisją na żywo sportu, a także nowymi zakładami (sporty wirtualne).

Pamiętaj, aby grać odpowiedzialnie

Niezależnie od tego, jak STS wypada na tle innych bukmacherów, podstawowe zasady i sugestie odnośnie gry pozostają takie same. Należy zachować rozsądek oraz grać odpowiedzialnie. Nie można zapominać o tym, że sport jest nieprzewidywalny, zatem nie ma mowy o pewnych typach. Ryzyko utraty pieniędzy jest zatem wpisane w tę rozrywkę. Dlatego zanim w wyszukiwarkę wpiszesz takie frazy, jak „STS pewniaki na jutro” czy „zakłady bukmacherskie STS typy”, „sts typy na dzisiaj”, „pewne w STS typy na dziś”, przypomnij sobie, że nic pewnego w bukmacherce nie ma.

U każdego operatora, w tym STS zakłady bukmacherskie powinny być hobbystyczne. Tak właśnie – zakłady wzajemne powinny być traktowane jako element dodatkowy do pasji sportowej, a nie pewne źródło dochodu. Hazard wiąże się przecież z ryzykiem uzależnienia – jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, a bukmacherka przestaje być zabawą, skorzystaj z opcji samo-wykluczenia. Udział w zakładach bukmacherskich mogą brać jedynie osoby pełnoletnie.

Na koniec naszego artykułu warto napisać, iż niedawno właściciel STSu ogłosił plany podboju Europy. Na początek kraje, gdzie wyemigrowało wielu naszych rodaków czyli UK czy Niemcy. STS to drugi po LVbet bukmacher o polskich korzeniach, który spróbuje osiągnąć sukces w skali europejskiej. To może być kolejna przyczyna, przez którą gracze chcą rejestrować konta u firmy zakłady bukmacherskie STS. Ciekawe, co jeszcze STS jutro zaplanuje, ponieważ dzisiaj te plany są ambitne.

FAQ STS kod promocyjny

W jaki sposób zdobyć bonus u bukmachera STS?

Wystarczy, że użytkownik odwiedzi stronę bukmachera STS.pl, a następnie w formularzu rejestracyjnym poda kod promocyjny z naszej strony. Tym sposobem w depozycie pojawi się bonusowe 25. złotych.

Czy możliwe jest wypłacenie bonusu?

Oczywiście jest opcja wypłaty środków pochodzących z bonusu, jednak dopiero spełnieniu wymagań dotyczących obrotu. Bonus otrzymać można poprzez podanie naszego kodu promocyjnego podczas rejestracji.

Dla kogo przeznaczony jest kod promocyjny?

Bonus odebrać może wyłącznie osoba, która do tej pory nie posiada założonego konta na stronie bukmachera STS.pl

Czy tymczasowe konto daje dostęp do bonusów?

W przypadku bukmachera STS bonusy dostępne są już po przejściu przez szybką rejestrację. Na te chwilę wyłącznie u tego bukmachera jest to możliwe.

Jak zagrać za pomocą środków bonusowych?

Jest to bardzo proste. Jedyne co musi zrobić gracz, to kliknąć w przycisk „Bonus” na stronie. Kiedy zmieni się jego kolor, użytkownik może mieć pewność, że zakład będzie postawiany za środki pochodzące z bonusu.

W jaki sposób funkcjonuje bonus STS?

Bonus otrzymuje się już po przejściu przez proces rejestracji i dostępny jest on dla wszystkich nowych użytkowników. Umożliwia sprawdzenie funkcjonalności dostępnych na stronie STS.pl.

Czy obowiązkowy jest numer PESEL przy szybkiej rejestracji?

Nie jest wymagane podawanie numeru PESEL podczas szybciej rejestracji. Wystarczy podać kraj pochodzenia, a także nasz kod promocyjny i potem spokojnie korzystać z oferty bukmachera.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *