Sprout dwukrotnie pokonane! Drużyna tudsoNa zwycięża

17 kwietnia 2020

Rozgrywki esportowe z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Nie chodzi tu już tylko o najmłodszych kibiców, ponieważ młodzież, a nawet dorosłe osoby zaczęły interesować się rozgrywkami tego typu. Nie da się ukryć, że oglądanie drużyn rywalizujących w naszych ulubionych tytułach gier komputerowych może być niezwykle ekscytujące i dostarczać mnóstwo emocji. Jeszcze lepiej smakuje to wtedy, kiedy podczas rozgrywek międzynarodowych można oglądać reprezentanta swojego kraju. Jeśli chodzi o Polskę, to nasz kraj wygląda całkiem nieźle w przypadku sceny esportowej. Możemy pochwalić się kilkoma zawodnikami, którzy regularnie odnoszą sukcesy na turniej rangi europejskiej, a nawet światowej. To również dzięki ich wspaniałej postawie, nasz kraj może liczyć na organizowanie tak prestiżowej imprezy, jaką jest Intel Extreme Masters rozgrywany w Katowicach od kilku lat. Obstawiaj poczynania Polaków wykorzystując kod bonusowy Totolotek VIP.

Przejdźmy więc do tego jak radzą sobie obecnie nasi zawodnicy, którzy rywalizują w grze Counter-Strike: Global Offensive. Wyłącznie Filip „tudsoN” Tudev może być zadowolony z tego jak przebiegły w środę zmagania międzynarodowe. Jego drużyna, czyli Team Secret pokonała Illuminar Gaming w starciu zespołów, które do tej pory posiadały bilans 1-1 w rozgrywkach LOOT.BET sezonu szóstego. Jednym zwycięstwem mógł się również pochwalić Paweł „dycha” Dycha, jednak jego drużyna potrzebowała aż dwóch zwycięstw, by myśleć o zakwalifikowaniu się do fazy play-off w drugim tygodniu Home Sweet Home. Zespołem nie do pokonania okazał się dla nich forZe, które zwyciężyło ich dwukrotnie, co jednocześnie oznaczało wyeliminowanie Sprout z tego etapu rozgrywek. Wykorzystaj kod bonusowy Fortuna VIP typując esportowe rozgrywki.

Mnóstwo emocji na serwerze

Na serwerze pierwszy zameldował „Dycha”, który wraz ze swoim zespołem przed południem rozpoczął starcie z forZe. Zespół z regionu CIS zdecydowanie przeważał już od pierwszej rundy i na przerwę schodził z delikatną przewagą, która okazała się niesamowicie cenna. Drużyna Polaka na drugą połowę wychodziła po stronie atakującej, a więc uznawaną przez wielu za trudniejszą. Tak też było również w przypadku ekipy Polaka, która nie była w stanie prześlizgnąć się przez szczelną linie defensywną przeciwników. Ostatecznie musieli uznać ich wyższość na tej mapie, która zakończyła się wynikiem 16:11 na korzyść forZe. Kod bonusowy PZBuk VIP przyda się przy obstawianiu CS:GO.

pzbuk promo 1

Niedługo po tym pojedynku na mapie Nuke swoje starcie stoczyły zespoły Secret oraz Illuminar Gaming. Tutaj rozstrzygnięcie kibice zobaczyli jednak dopiero po rozegraniu pełnych trzydziestu rund. Presję w końcowej fazie spotkania dużo lepiej zniosła ekipa, która zbudowana jest z o wiele mniej doświadczonych graczy. Skutecznie wykorzystali oni trzecią i jednocześnie ostatnią mapową rundę. Filip „tudso” Tudev oraz reszta jego zespołu nabrali dzięki temu wiatru w żagle, co pozwoliło im na mapie Dust2 dać prawdziwy popis swoich umiejętności. Illuminar Gaming zostało tam wprost zmiecione z powierzchni ziemi. Ekipa, której reprezentantem jest znany wszystkim fanom w Polsce, Janusz „Snax” Pogorzelski, nie miała żadnych argumentów w ataku, przez co nawet raz nie udało im się przedrzeć przez defensywę przeciwników. Betclic bonus powitalny VIP może umożliwić powiększenie wygranej w ramach typowania esportowych rozgrywek.

Na kolejną dawkę emocji kibice czekać musieli do wieczora, ponieważ wtedy miał miejsce kolejny pojedynek z udziałem drużyny Sprout. Niemiecka organizacja już trzeci raz w krótkim odstępie czasowym mierzyła się z Japaleno i po raz kolejny udało im się zwyciężyć. Sprout w meczu o awans do dalszej fazy rozgrywek zmierzyło się z ForZe, które niestety rozgromiło ich na dystansie dwóch map. Sprawdź jak działa kod promocyjny Forbet VIP.