Kod bonusowy PzBuk - promocje i bonus powitalny

1 lipca 2020

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Zanim przejdziemy do omówienia bonusów w PZBuk, warto odpowiedzieć na kilka podstawowych pytań związanych z tym zakładem:

Czy typowanie zakładów w PZBuk jest legalne?

Tak korzystanie z oferty zakładów bukmacherskich firmy PZBuk jest zgodne z prawem. Firma jest legalnie działającym podmiotem, który otrzymał odpowiednie zezwolenie na prowadzenie oraz organizowanie zakładów sportowych na terenie naszego kraju.

Czy dostępna jest aplikacja mobilna w PZBuk?

Tak zakłady wzajemne w ramach oferty bukmachera PZBuk można typować za pomocą aplikacji mobilnej. Jest ona dostępna zarówno na urządzenia oparte o system operacyjny Android, jak i system iOS. Instrukcję dotyczące instalacji znaleźć można w naszym artykule oraz na stronie bukmachera.

Czy w PZBuk można założyć konto tymczasowe?

Tak bukmacher PZBuk umożliwia przejście przez tak zwaną szybką rejestrację. Dzięki niej można przejść do typowania zakładów już po minucie od założenia konta. Trzeba jednak pamiętać, że na tymczasowe konto nałożone są ograniczenia. Aby je znieść należy przejść na konto stałe.

Czy bukmacher PZBuk udostępnia swój kod promocyjny?

Tak w ramach oferty PZBuk dostępny jest specjalny kod bonusowy. Należy go podać podczas zakładania konta. Dzięki niemu wartości niektórych bonusów mogą zostać podniesione.

Czy w PZBuk można typować na żywo?

Bukmacher PZBuk posiada niezwykle rozwiniętą ofertę dedykowaną typowaniu na żywo. Jest dużo dyscyplin do wyboru, dzięki czemu każdy gracz znajdzie tam coś dla siebie.

Czy w serwisie PZBuk są dostępne transmisje spotkań live?

Tak bukmacher PZBuk pomimo tego, że jest dość świeżym graczem w branży posiada na swoim serwisie możliwość oglądania transmisji na żywo. Na ten moment dotyczą one wyłącznie rozgrywek NBA, jednak to i tak spore udogodnienie.

Jak zdobyć w PZBuk kod bonusowy?

Oferujący polskie zakłady bukmacherskie PZBuk jest jednym z najmłodszych legalnych bukmacherów w naszym kraju i przynależy do większej spółki, mianowicie do Cherry Online Polska. Jednak od czasu otrzymania licencji Ministerstwa Finansów przez tego buka, pojawiło się już kilka nowych zakładów wzajemnych na polskim rynku. Mimo wszystko, kiedy spojrzymy w niejeden ranking bukmacherów, zobaczymy, że oferowane przez PZBuk zakłady bukmacherskie online są bardzo chętnie wybierane przez polskich typerów – czy to za sprawą bonusu powitalnego, czy też szerokiej oferty.

Kod promocyjny: PREZENTPZB

Na takie zainteresowanie wpływa oferta zakładów oraz oczywiście oferta powitalna i kody promocyjne, które ten legalny bukmacher proponuje zarówno nowym typerom, jak i stałym. Zanim jednak powiemy, jaki bonus powitalny PZBuk oferuje zarówno w propozycji regularnej jak i z kodem promocyjnym, najpierw musimy przyjrzeć się temu, w jaki sposób przebiega rejestracja PZBuk bowiem (jak każdy legalny bukmacher na polskim rynku) wymaga w pierwszej chwili tego, aby założyć konto. Jeśli proces rejestracji nie zostanie ukończony, nie będzie można obstawiać swoich zakładów ani zagrać z kodem bonusowym.

PZBUK kod bonusowyPREZENTPZB
Bonus powitalny cashback200 PLN
Dodatkowy bonus100 PLN ekstra po wykorzystaniu naszego kodu
Za rejestrację20 tys. punktów w programie lojalnościowym
Kombodoładowanie+15% do wygranych zakładów
Min. depozyt by dostać bonus100 PLN
Czas na obrót60 dni
Min. wpłata22 PLN

Rejestracja w PZBuk, czyli jak założyć konto gracza i odebrać PZBuk kod promocyjny

Na stronie bukmachera PZBuk znajdziemy deklarację, że rejestracja konta nie powinna zająć zbyt wiele czasu. Coraz częściej legalni bukmacherzy w Polsce proponują szybką rejestrację, przy której nie trzeba od razu podawać skanu swojego dowodu osobistego. Dzięki temu można od razu dokonać pierwszej wpłaty, obstawiać zakłady wzajemne, a nawet wykorzystać kod rejestracyjny – bez oczekiwania na weryfikację. Pełna weryfikacja dokumentu tożsamości (trzeba także zweryfikować swój numer telefonu czy adres e-mail) wymaga jest dopiero w chwili, kiedy chcemy wypłacić uzyskaną wygraną.

pzbuk rejestracja1

W PZBuk rejestracja konta również przebiega na takich zasadach. Należy do formularza rejestracyjnego wprowadzić swoje podstawowe dane osobowe – należy wpisać imię, nazwisko, email czy swój numer telefonu. Kiedy już mamy dane w formularzu rejestracyjnym PZBuk wymaga od nas weryfikacji kodem SMS (który przyjdzie na podany numer telefonu) oraz poprzez kliknięcie linka aktywacyjnego, który otrzymamy na maila. Wtedy możemy zacząć korzystać z zakładach bukmacherskich oferowanych przez PZBuk online. Możemy dokonać pierwszej wpłaty i zagrać z kodem promocyjnym. Zatem jak widać, rejestracja PZBuk przez link aktywacyjny faktycznie jest dosyć szybka i sprawna. Kiedy już posiadamy konto w PZBuk kod promocji również możemy wykorzystać. Przyjrzyjmy się zatem temu, jaki bonusowy kod PZBuk na starcie przyzna dla nowego gracza.

pzbuk rejestracja2

PZBuk bonus na start – co znajdziemy w ofercie powitalnej?

Nie tylko u bukmachera PZBuk oferta promocyjna jest w stanie przekonać nowych graczy do rejestracji konta w serwisie. Bonusy bukmacherskie online cieszą się sporą popularnością – zarówno te dla początkujących graczy, jak i dla stałych klientów zakładu bukmacherskiego. Przyjrzymy się temu, jakie ogólnie kody promocyjne posiada w swojej ofercie bukmacher PZBuk. Jednak w pierwszej kolejności powiemy, jaki dla nowego gracza PZBuk przygotował kod rejestracyjny, z którym można zacząć grę.

W PZBuk bonus powitalny ma postać kodu promocyjnego od pierwszej wpłaty, czyli jest to bonus od depozytu. Kiedy już uda się założyć konto, należy dokonać pierwszej wpłaty, a polski bukmacher PZBuk przyzna 100% od pierwszego depozytu w ramach oferty powitalnej dla nowych klientów. Należy jednak pamiętać o tym, że można otrzymać bonus na start o maksymalnej kwocie 500 PLN. Łącznie więc nowy gracz będzie miał do dyspozycji 1000 PLN. Warunki bonusu? Oczywiście zawsze muszą jakieś być. Po pierwsze górna granica, czyli 500 PLN. Kwota pierwszej wpłaty nie może być niższa niż 100 PLN. Nowy gracz ma 60 dni na to, aby wykorzystać przyznany przez PZBuk bonus powitalny. Środki przyznane z kodu promocyjnego należy obrócić po kursie min 2.0, przy czym zawarte w PZBuk zakłady bukmacherskie online powinny mieć pięciokrotną wartość, niż pierwsza wypłata oraz bonus powitalny PZBuk tego typu informacje zawarł rzecz jasna w regulaminie, do którego należy zajrzeć przed zawieraniem zakładów wzajemnych, aby mieć pewność co do realizacji chociażby warunków obrotu bonusem.

pzbuk bukmacher 1

Jednak jeśli ta kwota kodu promocyjnego nie jest satysfakcjonująca, możemy zaproponować dodatkowe 100 PLN w formie 20 000 pkt, które można wymienić w sklepie gracza na dodatkowe środki, które należy wykorzystać na obstawianie zakładów bukmacherskich. Nie można zapominać o tym, że ten ekskluzywny kod rejestracyjny należy aktywować podczas pierwszej wpłaty depozytu. W przeciwnym razie można nie otrzymać kodu promocyjnego na zawierane zakłady sportowe.

Czy znajdziemy w PZBuk freebet?

Darmowe zakłady bardzo interesują typerów, więc jeśli można dostać jakiś kod rejestracyjny, który pomoże uzyskać takie bonusy bukmacherskie online, gracze na pewno będą zainteresowani tą opcją. Jednak na chwilę obecną u buk machera PZBuk bonus bez depozytu nie funkcjonuje w regularnej ofercie, nie ma również możliwości uzyskania go z kodem promocyjnym. Wielu graczy uważa zatem, że swój bonus powitalny PZBuk powinien wzbogacić o darmowy zakład bez depozytu.

Jeśli chodzi o powitalny bonus PZBuk kod oferuje na 500 PLN (plus z naszym kodem promocyjnym dodatkowo można otrzymać 100 PLN). Jednak bonusowy kod interesuje także stałych klientów, dlatego przyjrzymy się temu, jaki bonus PZBuk przygotował dla lojalnych graczy.

Kombodoładowanie – kod bonusowy PZBuk dla fanów

Lubisz obstawiać piłkę nożną? Jeśli tak, to PZBuk kod bonusowy o nazwie Kombodoładowanie przygotował właśnie dla osób, które interesuje piłka nożna (Liga Mistrzów Liga Europy, Premier League, czy mecze reprezentacji Polski). Im więcej zdarzeń na kuponie się znajdzie, tym bardziej wzrasta wartość wygranej, do której PZBuk bonus dodatkowo przyznaje. Za dwa zdarzenia do wygranej gracza PZBuk doliczy 1%. 3 zdarzenia – +2%, 4 zdarzenia – +3%, 5 zdarzeń – +4%, 6 zdarzeń – +5%, 7-10 zdarzeń – +10%, a od 11 zdarzeń +15%. W regulaminie została zawarta także informacja o tym, że maksymalna kwota dodatkowo uzyskanych środków nie może przekroczyć 10 000… funtów brytyjskich.

PZBuk kod bonusowy przyznaje na zakłady przedmeczowe i w regulaminie wskazuje konkretne ligi, które można obstawiać w ramach tej promocji (w skład wchodzi na przykład Liga Mistrzów). Dodatkowo ten promocyjny PZBuk kod obejmuje również esporty, więc jeśli nie do końca piłka nożna Cię interesuje, zawsze można skorzystać z tego kodu promocyjnego w ramach esportów. A teraz warunki gry z kodem promocyjnym – każde wydarzenie musi być po kursie min 1.20.

pzbuk bukmacher 2

Kod PZBuk oferuje także na tenisa

Piłka nożna bez wątpienia jest najpopularniejszym sportem w Polsce, ale tenis również ma się u nas dobrze. Dlatego bonusowy PZBuk kod zaproponował także na kupony akumulowane z zakresu tenisa i nazwał tę promocję Komborakieta. Gra z tym kodem promocyjnym przypomina Kombodoładowanie, tylko że można otrzymać wygraną o nawet 30% większą (przy 11 i więcej zakładach na kuponie). Ile dokładnie otrzymasz za poszczególny kupon akumulowany? 2 zdarzenia – +2%, 3 zdarzenia – +5%, 4 zdarzenia – +7%, 5 zdarzeń – +10%, 6 zdarzeń – +15%, 7-10 zdarzeń – +25%, 11 i więcej – +30%. Poszczególne zdarzenia na kuponie powinny być po kursie min 1,5. Co interesujące, i tutaj w regulaminie kodu promocyjnego zawarta jest informacja, że maksymalna kwota dodatkowych wygranych może wynieść 5000 euro – kwota ta zostanie przeliczona na polską walutę według kursu również wskazanego w zapisie regulaminowym.

Zarówno w Kombodoładowaniu jak i przy Komborakiecie dodatkowo otrzymane wygrane nie muszą być obracane – można je oczywiście przeznaczyć na dalsze zakłady, lecz równie dobrze można je wypłacić. Jednak uczulamy nieco na taką formę kodu promocyjnego. W tych dwóch przedstawionych promocjach bukmacher sugeruje, aby wnieść na kupon jak najwięcej zakładów, jednak wzrasta wtedy ryzyko przegranej. Szczególnie, jeśli weźmiemy pod uwagę kursy – im wyższy kurs, tym mniejsza szansa na to, że dane zdarzenie będzie miało miejsce. A jak wiadomo – przegrane kupony nie kwalifikują się do otrzymania bonusu. Zachęcamy tutaj do rozsądnej i odpowiedzialnej gry i takie samo podejście przy wykorzystywaniu jakiegokolwiek kodu promocyjnego.

pzbuk

Program lojalnościowy, czyli punkty PZBuk kod promocji

Na stronie bukmachera PZBuk znajdziemy specjalny program lojalnościowy, czyli sklep gracza. Dzięki niemu otrzymuje się od bukmachera PZBuk punkty lojalnościowe, które można następnie wymienić w sklepie gracza na kolejne kody promocyjne czy bonusy bukmacherskie (na przykład darmowe zakłady). W zasadzie za większość aktywności polski bukmacher PZBuk punkty przyznaje. Dokonana w PZBuk rejestracja konta gwarantuje 600 pkt. Jeśli zalogujemy się na swoje konto gracza, otrzymujemy kolejne 25 pkt (tutaj należy pamiętać o tym, że liczy się jedynie pierwsze logowanie w danym dniu). Do weryfikacji konta niezbędne są skany dokumentów. Zachęcające mogą być przy tym także punkty PZBuk bowiem przyzna za każdy zatwierdzony dokument 1000 pkt. Uzyskane punkty możesz wymienić, aby zagrać z dodatkowym kodem bonusowym.

Aby obstawiać zakłady, należy oczywiście dokonać wpłaty na swoje konto depozytowe. Za każdą wpłatę o wartości 50 PLN, PZBuk przyzna 50 pkt. Natomiast za pierwszą wypłatę środków gracz otrzyma 100 pkt (tu warto wspomnieć o tym, że w PZBuk znajdziemy znane i zaufane metody płatności). Ponadto za wszystkie zawarte zakłady (zarówno na stronie jak i w aplikacji) gracz otrzymuje kolejne punkty.

To, ile punktów otrzyma się za zakłady, zależy od tego, jakie się zawrze. Przedział waha się od 10 pkt do 100 pkt – najlepiej jest zajrzeć do regulaminu programu lojalnościowego, aby sprawdzić szczegóły. Uzyskane punkty można wymienić w sklepie gracza i dzięki temu można zdobyć dodatkowe bonusy darmowe zakłady (czyli dodatkowe środki na grę). Tak więc punkty w sklepie PZBuk zdobywa się za wiele rzeczy – codzienne logowanie, aby otrzymać każdorazowo 1000 pkt musisz zrobić skany wymaganych dokumentów, pierwsza wypłata 100 pkt, każda wpłata

Tymczasowy kod bonusowy PZBuk

W każdej chwili proponowany przez PZBuk kod bonusowy może ulec zmianom i należy mieć to oczywiście na uwadze. Warto wspomnieć także o promocjach, które dotyczą bieżących wydarzeń sportowych. Na zakłady sportowe z najważniejszych imprez bukmacherzy często proponują dodatkowe promocje czy punkty (jeśli przewidziany jest program lojalnościowy). Tak więc warto zaglądać na stronę internetową bukmachera, aby być na bieżąco z aktualnym kodem promocyjnym oraz warunkami zapisywanymi w regulaminach (one także mogą się z czasem zmieniać jeśli chodzi o PZBuk kod bonusowy). Może zmienić się kwota, którą daje kod bonusowy, wymagany obrót bonusu, czy inne warunki darmowego zakładu.

PZBuk aplikacja mobilna a bonusy

Czy oprócz strony PZBuk PL można jeszcze obstawić zakłady w aplikacji mobilnej? Jak najbardziej w PZBuk możesz obstawiać mobile. Niektórzy legalni bukmacherzy proponują swoim klientom kody promocyjne dodatkowo w aplikacjach. Jeśli chodzi o to, jaki w aplikacji PZBuk kod bonusowy funkcjonuje, to odpowiedź jest prosta – każdy, który występuje w standardowej ofercie bukmachera, łącznie z możliwością zdobywania punktów i wymianą ich w sklepie gracza.

Oczywiście w PZBuk aplikacja mobilna oprócz kodu promocyjnego posiada także wszystkie pozostałe funkcjonalności i zakłady bukmacherskie online, które bukmacher posiada w swoim serwisie internetowym. Przyjrzyjmy się zatem ofercie zakładów wzajemnych, które można obstawić u polskiego przedstawiciela firmy Cherry Online Polska.

Dostępna w PZBuk oferta – PZBuk bonus powitalny

Zakłady sportowe nie ograniczają się jednakże jedynie do kodu promocyjnego. Oczywiście najważniejsza będzie ogólna oferta zakładów wzajemnych na stronie bukmachera – dyscypliny sportowe, wiele rynków zdarzeń czy kursy bukmacherskie. Jak przedstawia się zatem w PZBuk oferta? Trzeba przyznać, że jest w czym wybierać. Po pierwsze zakłady PZBuk podzielił na kategorie „wszystkie” oraz „polecane”. Polecane to te, które są najczęściej wybierane przez typerów. Mowa tu o takich dyscyplinach jak piłka nożna, koszykówka czy hokej na lodzie. Oczywiście mecze piłki nożnej to niewątpliwy faworyt wśród polskich typerów, dlatego nic dziwnego w tym, że najwięcej zakładów bukmacherskich można zawrzeć właśnie z tej dyscypliny.

Sport to nie wszystko, dlatego polskie zakłady bukmacherskie PZBuk oferuje również na wydarzenia pozasportowe. Zakłady specjalne znajdziemy z zakresu chociażby polityki. Same zakłady można obstawiać w systemie przedmeczowym, bukmacher umożliwia także zawieranie zakładów na żywo.

pzbuk

Jakie są głosy – PZBuk bonus bez depozytu

Jeśli spojrzymy w jakikolwiek ranking bukmacherów, zauważymy, że PZBuk zakłady bukmacherskie online plasuje się może nie na podium, ale mimo wszystko na stosunkowo wysokich pozycjach. Co prawda na najwyższych pozycjach znajdują się najstarsi legalni bukmacherzy na polskim rynku zakładów, z których usług korzysta się od wielu lat, więc nic dziwnego, że polski przedstawiciel Cherry Online Polska zajmuje nieco niższe lokaty – jest to mimo wszystko w miarę nowy bukmacher i gracze potrzebują czasu oraz naprawdę wyjątkowej oferty, aby założyć konto oraz obstawiać zakłady sportowe. Wysokość kodu promocyjnego mają oczywiście znaczenie. Rzeczywiście mógłby pojawić się jakiś darmowy zakład, czyli freebet PZBuk bowiem konkuruje z firmami, które taki bonusowy kod proponują swoim klientom. Brak bonusu bez depozytu PZBuk plasuje na dalszych pozycjach rankingów bukmacherskich. Na plus jednak przemawia program lojalnościowy, dzięki któremu można otrzymać różne promocje oraz inne formy kodu promocyjnego przez zawieranie zakładów wielokrotnych. Na plus jest także aplikacja mobilna PZBuk, w której jak najbardziej działają kody bonusowe.

Ale nie tylko kod promocyjny PZBuk jest oceniany przez graczy. Trzeba przyznać, że w PZBuk oferta zakładów wzajemnych prezentuje się naprawdę solidnie. Swoje zakłady PZBuk oferuje z wielu dyscyplin sportowych, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Na plus są także zakłady specjalne, sporty wirtualne oraz e-sporty – takie zakłady również interesują typerów. Oceniana jest strona internetowa czy wspomniana aplikacja oraz także to, jakie przygotował dla swoich graczy PZBuk płatności.

Na PZBuk oceny ma na pewno wpływ także to, że ten legalny bukmacher oficjalnym sponsorem chociażby reprezentacji Polski w hokeju na lodzie. Na sponsoring decyduje się wielu bukmacherów w Polsce, jednak najczęściej sponsorowaną dyscypliną jest piłka nożna. Fanów nieco mniej popularnych dyscyplin na pewno cieszy fakt, że oferujący kod bonusowy PZBuk wspiera także inne dziedziny polskiego sportu. Zatem jeśli mamy podsumować tego legalnego bukmachera, na pewno powiemy, że polski przedstawiciel Cherry Online Polska PZBuk kod promocyjny przygotował dla początkujących graczy na dobrych warunkach. Co prawda są zakłady bukmacherskie online, które proponują nawet 1500 PLN bonus powitalny jednak opatrzony jest takimi warunkami, że trudno jest je wypełnić oraz przelać środki na główne konto gracza (a co dopiero na nasze konto bankowe).

Oczywiście ostateczna decyzja co do tego, czy warto wykorzystać proponowany przez PZBuk kod promocyjny, należy już do każdego gracza z osobna. Każdy ma inne preferencje oraz oczekiwania (stąd chociażby omawiany PZBuk oceny ma tak różne). Pamiętaj, że ranking bukmacherów może stanowić źródło informacji, ale decyzję o wyborze legalnych zakładów bukmacherskich podejmuje się samodzielnie.

Odbierz bonus w legalnych zakładach bukmacherskich

Urządzanie zakładów bukmacherskich na polskim rynku możliwe jest tylko w chwili, kiedy nowy bukmacher otrzymuje licencję Ministerstwa Finansów – tak wynika z nowelizacji ustawy hazardowej. Oferujący polskie zakłady bukmacherskie PZBuk online to oczywiście legalny bukmacher, więc za korzystanie z jego zakładów wzajemnych nie czekają żadne konsekwencje karne. Różni nie legalni bukmacherzy na polskim rynku zakładów bez licencji Ministerstwa Finansów będzie zachęcać różnymi reklamami w stylu „odbierz bonus od pierwszej wpłaty” albo „zawrzyj darmowe zakłady z kodem promocyjnym”. Nie można jednak zapominać o tym, że zakłady sportowe związane są z ryzykiem utraty środków finansowych oraz uzależnienia, więc graj odpowiedzialnie i rozważnie w zakładach bukmacherskich.

Zakład bez ryzyka, czyli PZBuk bonus Cashback

Na stronie PZBuk dostępny jest system punktów, które gracz może wymieniać w sklepie na niesamowite nagrody, jak na przykład darmowy zakład 100 złotych i wiele innych. Dzięki temu będzie mógł obstawiać m in spotkania reprezentacji Polski podczas rozgrywek towarzyskich i w Lidze Narodów. Za samo zarejestrowanie konta gracza, użytkownik otrzymuje 600 punktów, natomiast za codzienne logowanie 25. Podczas procesu rejestracyjnego warto wykorzystać też promocyjny PZBuk kod bonusowy. Wróćmy teraz do bonusu PZBuk typu cashback. Wystarczy się zarejestrować, a najlepiej wykorzystując przy tym PZBuk darmowy kod promocyjny. Następnie trzeba będzie postawić kupon wielokrotny, którego kurs minimalny wynosić powinien 1.4 dla każdego ze zdarzeń.

Nie ma znaczenia z jakich rozgrywek będą to wydarzenia, więc śmiało może to być Bundesliga La Liga Serie A i inne piłkarskie ligi. Przy nietrafionym kuponie gracz może otrzymać na swoje konto zwrot do nawet 200 zł. Co więcej wykorzystując przed uzupełnieniem pierwszego depozytu bonus można uzyskać w postaci nawet 20 000 punktów. Jak uzyskać dodatkowe punkty? Przede wszystkim trzeba zarejestrować poprawnie konto z kodem promocyjnym, a następnie postawić zakład wielokrotny o wartości min 50 złotych z kursem min 2 00. Zakłady mogą być z różnych dyscyplin, dlatego śmiało mogą być w ramach zakładu 50 złotych typowanie Premier League Bundesliga La Liga Serie A Ligue 1 Liga Mistrzów i wiele innych piłkarskich rozgrywek.

Freebet 100, czyli darmowy zakład o wartości 100 PLN

Bez wątpienia darmowy zakład o wartości 100 złotych to świetna oferta od bukmachera PZBuk. Wiele firm bukmacherskich oferuje freebety, ale często są to kwoty typu PLN 20 czy PLN 40. Nie da się ukryć, że w porównaniu z ofertą PZBuk 20 PLN to dużo niższa kwota, dlatego warto zwrócić na to uwagę. Jak widać oferta udostępniona przez polskiego bukmachera to nie tylko live streaming oraz zakłady na żywo, ale również świetne bonusy dla użytkowników. Można również skorzystać z innych ofert powitalnych, jak na przykład bonusu 100 % od pierwszej wpłaty. Wystarczy się zarejestrować, a bukmacher podwoi kwotę od 100 do 500 złotych. Warunkiem koniecznym jest wpłacenie minimum 100 złotych na konto.

Gracz otrzyma więc na swoje konto % 100 od depozytu uzupełnionego po raz pierwszy. Bez wątpienia oferta bonusowa przygotowana przez bukmachera PZBuk prezentuje się atrakcyjnie i na pewno każdy użytkownik znajdzie tam coś dla siebie. Widać, że firma mocno zainwestowała w promocje, które mają przyciągnąć nowych użytkowników. Z pewnością wielu graczy zainteresuje się tą ofertą, gdyż jest ona naprawdę atrakcyjna.

Strona internetowa bukmachera PZBuk

Nie da się ukryć, że rozwój technologiczny miał spory wpływ na funkcjonowanie przedsiębiorstw. Aktualnie niezwykle istotne jest to, aby podążać za panującymi trendami i w miarę możliwości wyposażać naszą firmę w coraz to nowsze technologiczne gadżety. Jedną z tych rzeczy, które mocno rozwinęły biznes i wpłynęły na rozwój oferowania usług drogą sieciową bez wątpienia są strony internetowe. W obecnych czasach niesamowicie ważne jest to, aby firma oferująca różnego rodzaju usług posiadała taką witrynę. Nie zawsze musi to być rozbudowany portal, który składać się będzie z wielu podstron. Często wystarczy tylko typowa wizytówka, dzięki której potencjalny klient będzie mógł szybko znaleźć informację o oferowanych przez przedsiębiorstwo produktach bądź usługach. Dlatego też ciężko teraz znaleźć firmę, która nie posiadałaby własnej witryny internetowej. Nie inaczej sytuacja z technologiami wygląda w przypadku zakładów bukmacherskich.

Jest to jeden z głównych elementów, o który powinna zadbać firma bukmacherska, zwłaszcza jeśli chce oferować typowanie zakładów wzajemnych online. W takim przypadku strona internetowa ma o wiele większe znaczenie, niż w wyżej wymienionych przez nas przypadkach. Jeśli chodzi o typowanie zakładów sportowych online, to strona internetowa staje się dla użytkownika swego rodzaju centrum dowodzenia. Z poziomu witryny gracz nie tylko będzie mógł postawić zakład oraz wpłacać i wypłacać swoje środki. Większość stron bukmacherskich wyposażona jest w szczegółowe statystyki, dzięki czemu użytkownik może bez problemu poprzez stronę internetową analizować spotkania, które chciałby ewentualnie dodać do swojego kuponu. Na stronach internetowych można również typować zakłady live oraz śledzić wizualizacje spotkań. Sprawdźmy więc, jak wygląda strona przygotowana przez zakłady bukmacherskie PZBuk.

Co znajdziemy na stronie firmy bukmacherskiej PZBuk?

Bukmacher PZBuk przygotował dla swoich klientów stronę internetową, za pomocą której mogą typować swoje ulubione rozgrywki. Już na starcie trzeba przyznać, że strona graficznie nie wyróżnia się spośród konkurencyjnych witryn. Można nawet powiedzieć, że pod względem designu trochę odstaję od reszty, jednak ważniejsze jest to, że funkcjonalności umieszczone na niej działają bez żadnych zarzutów. Na start oczom użytkownika ukazują się kafelki, które umieszczone został w centrum witryny. Na nich znajdują się informację o obecnie dostępnych promocjach w ramach oferty bukmachera. Pod kafelkami natomiast znajduje się tabelka, w której umieszczone są dostępne na konkretny dzień wydarzenia z różnych dyscyplin sportowych. Znajdują się tam najciekawsze spotkania, których kursy mogą zainteresować graczy. Oprócz tego w tabelce znajduje się także zakładka „na żywo”. Tam znajdują się aktualnie rozgrywane spotkania, które gracz może z miejsca rozpocząć typować live.

Po lewej stronie bukmacher PZBuk zdecydował się na klasyczne rozwiązanie, czyli kolumnę, w której umieszczone zostały wszystkie dyscypliny sportu dostępne do typowania w jego serwisie. Warto jednak zwrócić uwagę na to, co znajduje się nad tą kolumną. Tam umieszczona została druga mniejsza kolumna, w której znajdują się ligi oraz turnieje polecane przez bukmachera. Zazwyczaj są to rozgrywki, które są najczęściej obstawiane przez graczy PZBuk. Nie można jednak zapomnieć o tym, co znajduje się nad tymi dwiema kolumnami. Bukmacher umieścił tam wyszukiwarkę, dzięki której użytkownik może szybko znaleźć interesujące go zdarzenie lub ligę. Bez wątpienia pozytywnie wpływa to na nawigację na stronie, a dodatkowo użytkownik może dzięki temu rozwiązaniu zaoszczędzić mnóstwo czasu. To rozwiązanie trzeba bez wątpienia zapisać na plus.

Natomiast po prawej stronie umieszczone zostało okienko, w którym pojawiać się będą wybrane przez gracza zakłady. Tam również użytkownik może zdecydować, czy chce postawić zakład pojedynczy lub wielokrotny. W okienku pojawia się również informacja o wysokości ewentualnej wygranej, a gracz może tam dokonać wyboru stawki, którą chce przeznaczyć na postawienie swojego kuponu. W górnej części witryny znajduje się dwupoziomowe menu, gdzie można znaleźć informację na temat obecnie obowiązujących promocji, a także przejść do punktu obsługi klienta lub sklepu gracza. W prawy górnym rogu znajduje się zielony przycisk, za którego pomocą można zarejestrować konto gracza. Podsumowując trzeba przyznać, że przygotowana przez bukmachera PZBuk witryna internetowa prezentuje się naprawdę nieźle i niczego jej nie brakuje. Można co prawda popracować trochę nad jej graficzną oprawą, ale z pewnością ważniejsze jest to, że wszystkie funkcjonalności działają jak należy.

Oglądaj NBA w aplikacji mobilnej

Wspominaliśmy już o tym, jak dużą rewolucję w branży bukmacherskiej spowodowały strony internetowe. Wiemy już, że jest niezbędne narzędzie niemal każdego bukmachera. W tej części artykuły skupimy się jednak na kolejnym narzędziu, bez którego aktualnie ciężko wyobrazić sobie funkcjonowanie dobrego bukmachera. Jest to bowiem niezbędny element oferty. Mowa tu oczywiście o aplikacji mobilnej. Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach często wyobrazić sobie życie bez smartfonów. Towarzyszą one człowiekowi niemal w każdej chwili. Ich dużą zaletą jest to, że mają dostęp do sieci Internet, a co za tym idzie można z ich poziomu załatwić mnóstwo spraw bez wychodzenia z domu. Istnieją bowiem aplikacje bankowe, które pozwalają opłacać rachunki oraz wysyłać przelewy. Można też za pomocą specjalnych aplikacji kupić sobie bilet na miejską komunikację. Na wdrożenie aplikacji do swojej oferty zdecydowali się także legalni bukmacherzy.

Nie da się ukryć, że w przypadku typowania zakładów bukmacherskich, aplikacja mobilna jest niezwykle potrzebnym narzędziem. Smartfon lub tablet można zabrać ze sobą niemal wszędzie. Jeśli więc użytkownik ma zainstalowaną aplikację na swoim urządzeniu mobilnym, to wówczas bez problemu może przeglądać ofertę jadąc komunikacją miejską, lub czekając w kolejce do lekarza. Jest to niesamowicie wygodna opcja i jednocześnie wyklucza wychodzenie z domu i przebijanie się przez miasto do punktów stacjonarnych. Wystarczy odpalić aplikację i cała oferta danego bukmachera staje przed nami otworem. Jest to też świetna opcja, jeśli oglądamy jakieś spotkanie na stadionie lub przed telewizorem. Bukmacherzy oferują typowanie zakładów na żywo, a co za tym idzie gracz posiadający aplikację mobilną może z niej skorzystać na stadionie lub siedząc w fotelu.

Nie raz bywa tak, że użytkownik oglądający spotkanie dostrzega, że jedna z drużyn posiada znaczącą przewagę. Bramka dosłownie wisi w powietrzu. Wówczas gracz za pomocą aplikacji mobilnej może szybko postawić zakład na żywo na to, która drużyna strzeli następna. Dzięki temu oprócz emocji związanych ze spotkaniem, gracz może dodatkowo zarobić kilka złotych, jeśli uda mu się poprawnie wytypować dany zakład. Widać więc, że mobilne aplikacje znajdują swoje zastosowanie w biznesie bukmacherskim. Na takie narzędzie zdecydował się również bukmacher PZBuk. W dalszej części chcielibyśmy przedstawić Państwu, jak wygląda przygotowana przez tę firmę aplikacja.

Co można znaleźć w aplikacji mobilnej bukmachera PZBuk?

Pierwsze na co warto zwrócić uwagę w przypadku aplikacji udostępnionej przez bukmachera PZBuk to design. Widać, że zespół projektowy włożył w te narzędzie sporo serca. Graficznie aplikacja wypada o wiele lepiej, niż opisywana przez nas wcześniej strona internetowa. Jest to bardzo istotne, ponieważ gracze często zwracają uwagę na to, czy aplikacja jest estetyczna. Potrzebne jest więc odpowiednie rozmieszczenie elementów oraz zadbanie o balans kolorów w aplikacji. Przejdźmy jednak do samego narzędzia. Ważne jest to, że przeniesione zostały do niego niemal wszystkie funkcjonalności, które normalnie gracz może spotkać na stronie internetowej. Użytkownik może więc bez problemu analizować spotkania na podstawie szczegółowych statystyk, a także typować ulubione zakłady na żywo. Dodatkowo aplikacja posiada wbudowane powiadomienia PUSH, dzięki którym gracz na bieżąco jest informowany o zmianie wyniku w typowanym przez niego zdarzeniu.

Podczas korzystania z aplikacji mobilnej zakładów bukmacherskich PZBuk można również skorzystać z funkcji cashout. Oznacza to, że klient może wypłacić pieniądze z kuponu, który jeszcze nie został w pełni rozstrzygnięty, ale część spotkania została rozliczona. Oprócz tego można również skorzystać z metod szybkich płatności, dzięki czemu wpłacanie oraz wypłacanie środków odbywać będzie się bez większych kłopotów, a czas oczekiwania na księgowanie będzie krótki. Najfajniejszą funkcjonalnością bez wątpienia jest możliwość oglądania transmisji na żywo ze spotkań NBA. Jest to najlepsza liga koszykarska na świecie, dlatego z pewnością fani tej dyscypliny uznają to za spory atut w ofercie bukmachera PZBuk. Na dole ekranu umieszczony został statyczny pasek, gdzie znajdują dwa przyciski. Jeden odpowiada za kupon, czyli po kliknięciu gracz przenosi się do widoku postawionych przez niego zakładów.

Drugi natomiast dotyczy menu. Po kliknięciu w ten przycisk z lewej strony wysuwa się kolumna, gdzie znajdują się wszystkie dyscypliny sportowe dostępne do typowania. Kolumna ta podzielona jest na trzy części. Obok sekcji zakłady znajduje się zakładka na żywo. Tam oczywiście znajdują się spotkania, które już trwają i można je typować lub rozpoczną się za chwilę i oferta zakładów live dopiero się uaktywni. Trzecia zakładka nosi nazwę „info”. Znaleźć w niej można szczegółowe informacje o bieżących wydarzeniach, a także zajrzeć do kalendarza nadchodzących rozgrywek. Tam również znajduje się odnośnik do wyników spotkań na żywo, a także do wspomnianych wyżej szczegółowych statystyk. Oprócz tego znajduje się tam również odnośnik do aktualnej oferty promocyjnej, a także metod płatności, które udostępnia bukmacher PZBuk.

Podsumowując trzeba przyznać, że sama aplikacja wygląda naprawdę dobrze i ciężko jej coś zarzucić. Jedyna rzecz, nad którą warto popracować to ładowanie poszczególnych zakładek, ponieważ na niektóre z nich trzeba było dłużej czekać. Jest to jednak coś, co bez wątpienia można w przyszłości poprawić. Jeśli jednak chodzi o całokształt to jest to świetnie prosperujące narzędzie, które z pewnością poprawi komfort typowania zakładów wielu użytkownikom. Problemy mogą nastąpić, jeśli chodzi o instalację, jednak w dalszej części artykułu postaramy się to wytłumaczyć w jak najprostszy sposób.

Instalacja aplikacji mobilnej PZBuk

Z pewnością wiele osób może zaskoczyć fakt, że potrzebny jest specjalny akapit o tym, jak zainstalować aplikację mobilną od bukmachera PZBuk. Wiemy przecież, że zazwyczaj nie jest to nic trudnego. Wystarczy wejść w odpowiedni sklep z aplikacjami, co jest zależne od systemu operacyjnego którym się posługujemy, a następnie odnaleźć interesującą nas apkę i kliknąć zainstaluj. W przypadku aplikacji bukmacherskich ta sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. Komplikacje dotyczą jednak wyłącznie tych urządzeń mobilnych, które są oparte o system operacyjny Android. Problemy wynikają z polityki firmy Google, która nie zezwala na umieszczenie w swoim sklepie „Google Play” aplikacji, które umożliwiają typowanie zakładów wzajemnych. W przypadku urządzeń opartych o system operacyjny iOS nie ma takiego problemu. Bukmacherzy musieli więc wymyślić, jak dostarczyć aplikację dla klientów korzystających z systemu Android.

Jak się okazuje nie było to wcale takie trudne. Sam proces nie jest trudny i bez wątpienia każdy poradzi sobie z instalacją takiej aplikacji. Pierwsze co musi zrobić użytkownik to zmienić ustawienia swojego urządzenia mobilnego. Potrzebne będzie nadanie zezwolenia na pobieranie plików z nieznanych źródeł. Kiedy uda się zmienić te ustawienia, to reszta nie będzie stanowić już żadnego problemu. Kolejnym krokiem będzie wejście na stronę internetową bukmachera PZBuk, a następnie trzeba będzie odnaleźć zakładkę dedykowaną aplikacji mobilnej. Po pobraniu pliku na nasze urządzenie mobilne należy kliknąć w niego, co sprawi że uruchomi się proces instalacyjny. Po pomyślnym zainstalowaniu ikonka aplikacji pojawi się w menu smartfona lub tabletu. Poleca się umieścić ikonkę na ekranie głównym urządzenia mobilnego, ponieważ wówczas klient ma jeszcze szybszy dostęp do oferty zakładów i szczegółowych statystyk.

Obstawiaj spotkania na żywo z bonusem

W poprzedniej części artykułu dowiedzieliśmy się, że wejście zakładów bukmacherskich do Internetu było strzałem w dziesiątkę. Rozwój tej branży w sieci z pewnością przekroczył oczekiwania właścicieli, jednak nie było to powód do spoczywania na laurach. Cały czas można dostrzec, że bukmacherzy regularnie pracują nad tym, aby ulepszać swoje oferty. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ konkurencja na polskim rynku jest spora, więc warto posiadać w swojej ofercie coś, co będzie wyróżniać firmę na tle innych bukmacherów. Kolejnym poważnym krokiem w rozwoju branży bukmacherskiej, było wprowadzenia do oferty możliwości typowania zakładów na żywo. W ten sposób użytkownicy mogli uzyskać dostęp do zupełnie nowej oferty zakładów, która gwarantowała często o wiele bardziej atrakcyjne kursy, niż ta przygotowana przed rozegraniem danego spotkania.

Bez wątpienia zakłady na żywo mają swoje wady i zalety. W przypadku tego typu obstawiania trzeba uważać na swoje zachowanie i nie dać się ponieść. Nie ma wątpliwości co do tego, że podczas typowania na żywo o wiele łatwiej o impulsywne zachowania. Może wydarzyć się tak, że postawiony przez gracza zakład okaże się rozstrzygnięty na jego niekorzyść. Zakłady na żywo dają niemal natychmiastową możliwość odegrania, co może sprawić, że gracz postawi nieprzemyślany kupon pod wpływem emocji, którego w normalnych warunkach by nie wytypował. Dlatego też tak ważne jest, aby dbać o umiar podczas obstawiania zakładów wzajemnych. Bukmacherka powinna być wyłącznie formą spędzania wolnego czasu, a nie czymś co generować będzie dodatkowe problemy. Tak więc z zakładów na żywo należy korzystać z rozwagą i pełną świadomością tego, jakie konsekwencje mogą nas czekać przy nadmiernym ich dawkowaniu. Spójrzmy jednak na to, jak prezentują się zakłady live u bukmachera PZBuk.

Trzeba przyznać, że przygotowana przez zakłady bukmacherskie PZBuk oferta dotycząca zakładów live prezentuje się naprawdę przyzwoicie. Na plus bez wątpienia trzeba zapisać to, że jest dużo dyscyplin dostępnych do typowania. Można obstawiać między innymi tenis, koszykówkę oraz piłkę nożną. To jednak nie wszystko, ponieważ na żywo można również typować dyscypliny uważane w naszym kraju za mniej popularne. Mowa tu przykładowo o bilardzie, czy tenisie stołowym. Świetnym ruchem było dodanie przez bukmachera PZBuk do oferty typowania na żywo rozgrywek esportowych. Rzesza fanów tego typu rywalizacji cały czas rośnie, a i gracze komputerowi od czasu do czasu lubią postawić zakład u bukmachera. Każde wydarzenie posiada rozwinięty rynek, dzięki czemu użytkownik ma spory wybór, co do typowania zdarzenia podczas danego spotkania.

Zakłady na żywo w ofercie bukmachera PZBuk prezentują się naprawdę przyzwoicie. Bez wątpienia na duży plus należy zapisać ilość dostępnych dyscyplin. W przypadku wielu innych bukmacherów z Polski ilość jest mocno ograniczona, przez co użytkownicy nie mają zbyt dużego wyboru co do typowania na żywo. Zakłady bukmacherskie PZBuk odrobiły więc zadanie domowe i świetnie przygotowały ofertę live. Pragniemy jednak na sam koniec przypomnieć, aby każdy użytkownik pamiętał o umiarze, który powinien mu towarzyszyć podczas obstawiania zakładów na żywo. Pomiędzy odpowiedzialnym graniem, a nadmiernym typowaniem granica jest naprawdę cienka, dlatego trzeba pilnować tego, by jej nie przekroczyć. Na sam koniec warto więc zaznaczyć, że zarówno oferta bonusowa, jak i oferta zakładów oraz aplikacja mobilna prezentuje się w przypadku bukmachera PZBuk naprawdę dobrze. Gracze za pomocą promocji mogą otrzymać dodatkowe środki, które następnie mogą przeznaczyć na typowanie swoich ulubionych rozgrywek.

tagi: cherry online polska, kod promocyjny pzbuk online, promocyjny pzbuk kod, pzbuk oceny, bonusowy pzbuk kod, darmowe zakłady w pzbuk online, rejestracja pzbuk, 500 PLN bonus pzbuk kod

FAQ PZBuk

Bonus przyznawany na start od bukmachera PZBuk można wykorzystać wyłącznie raz. Wykorzystując nasz kod promocyjny otrzymuje się również do bonusów okazjonalnych, które dostępne są u bukmachera co jakiś czas.
Zasady obrotu środkami pochodzącymi z bonusu oraz dokładne instrukcje dotyczące skorzystania z oferty, użytkownik odnajdzie na stronie bukmachera PZBuk.
Promocja dotyczy wyłącznie pierwszego przegrane kuponu użytkownika. Po tym jak gracz przegra zakład, bukmacher przyznaje mu darmowy zakład, który może raz obrócić. Na kuponie znaleźć się muszą przynajmniej dwa zdarzenia, a kurs minimalny nie może być mniejszy niż 1.4.
Bonusowa oferta na rozpoczęcie przygody z obstawianiem zakładów sportowych ma bardzo dobre opinie użytkowników. Gracze chwalą sobie wykorzystanie specjalnego kodu promocyjnego z naszej strony, który pozwala otrzymać dodatkowe bonusy.
Użytkownik na wykorzystanie darmowego zakładu ma 60 dni. Musi wówczas zagrać zakład wielokrotny za cały bonus, a kurs całkowity musi wynosić przynajmniej 2.00.
Wykorzystanie kodu promocyjnego nie jest obowiązkiem, ale bez wątpienia pozwala o wiele lepiej rozpocząć korzystanie z oferty bukmachera PZBuk.
Podsumowanie
pzbuk kod promocyjny
Autor
1star1star1star1star1star
Ocena
5 based on 21 votes
Firma
PZBUK
Nazwa
500 zł bonus + 100 zł extra