Kod bonusowy PzBuk - promocje i bonus powitalny

8 maja 2020

Jak zdobyć w PZBuk kod bonusowy?

Oferujący polskie zakłady bukmacherskie PZBuk jest jednym z najmłodszych legalnych bukmacherów w naszym kraju i przynależy do większej spółki, mianowicie do Cherry Online Polska. Jednak od czasu otrzymania licencji Ministerstwa Finansów przez tego buka, pojawiło się już kilka nowych zakładów wzajemnych na polskim rynku. Mimo wszystko, kiedy spojrzymy w niejeden ranking bukmacherów, zobaczymy, że oferowane przez PZBuk zakłady bukmacherskie online są bardzo chętnie wybierane przez polskich typerów – czy to za sprawą bonusu powitalnego, czy też szerokiej oferty.

Kod promocyjny: PREZENTPZB

Na takie zainteresowanie wpływa oferta zakładów oraz oczywiście oferta powitalna i kody promocyjne, które ten legalny bukmacher proponuje zarówno nowym typerom, jak i stałym. Zanim jednak powiemy, jaki bonus powitalny PZBuk oferuje zarówno w propozycji regularnej jak i z kodem promocyjnym, najpierw musimy przyjrzeć się temu, w jaki sposób przebiega rejestracja PZBuk bowiem (jak każdy legalny bukmacher na polskim rynku) wymaga w pierwszej chwili tego, aby założyć konto. Jeśli proces rejestracji nie zostanie ukończony, nie będzie można obstawiać swoich zakładów ani zagrać z kodem bonusowym.

PZBUK kod bonusowyPREZENTPZB
Bonus od wpłaty100% bonusu do 500 PLN
Dodatkowy bonus100 PLN ekstra po wykorzystaniu naszego kodu
Za rejestrację20 tys. punktów w programie lojalnościowym
Kombodoładowanie+15% do wygranych zakładów
Min. depozyt by dostać bonus100 PLN
Czas na obrót60 dni
Min. wpłata22 PLN

Rejestracja w PZBuk, czyli jak założyć konto gracza i odebrać PZBuk kod promocyjny

Na stronie bukmachera PZBuk znajdziemy deklarację, że rejestracja konta nie powinna zająć zbyt wiele czasu. Coraz częściej legalni bukmacherzy w Polsce proponują szybką rejestrację, przy której nie trzeba od razu podawać skanu swojego dowodu osobistego. Dzięki temu można od razu dokonać pierwszej wpłaty, obstawiać zakłady wzajemne, a nawet wykorzystać kod rejestracyjny – bez oczekiwania na weryfikację. Pełna weryfikacja dokumentu tożsamości (trzeba także zweryfikować swój numer telefonu czy adres e-mail) wymaga jest dopiero w chwili, kiedy chcemy wypłacić uzyskaną wygraną.

pzbuk rejestracja1

W PZBuk rejestracja konta również przebiega na takich zasadach. Należy do formularza rejestracyjnego wprowadzić swoje podstawowe dane osobowe – należy wpisać imię, nazwisko, email czy swój numer telefonu. Kiedy już mamy dane w formularzu rejestracyjnym PZBuk wymaga od nas weryfikacji kodem SMS (który przyjdzie na podany numer telefonu) oraz poprzez kliknięcie linka aktywacyjnego, który otrzymamy na maila. Wtedy możemy zacząć korzystać z zakładach bukmacherskich oferowanych przez PZBuk online. Możemy dokonać pierwszej wpłaty i zagrać z kodem promocyjnym. Zatem jak widać, rejestracja PZBuk przez link aktywacyjny faktycznie jest dosyć szybka i sprawna. Kiedy już posiadamy konto w PZBuk kod promocji również możemy wykorzystać. Przyjrzyjmy się zatem temu, jaki bonusowy kod PZBuk na starcie przyzna dla nowego gracza.

pzbuk rejestracja2

PZBuk bonus na start – co znajdziemy w ofercie powitalnej?

Nie tylko u bukmachera PZBuk oferta promocyjna jest w stanie przekonać nowych graczy do rejestracji konta w serwisie. Bonusy bukmacherskie online cieszą się sporą popularnością – zarówno te dla początkujących graczy, jak i dla stałych klientów zakładu bukmacherskiego. Przyjrzymy się temu, jakie ogólnie kody promocyjne posiada w swojej ofercie bukmacher PZBuk. Jednak w pierwszej kolejności powiemy, jaki dla nowego gracza PZBuk przygotował kod rejestracyjny, z którym można zacząć grę.

W PZBuk bonus powitalny ma postać kodu promocyjnego od pierwszej wpłaty, czyli jest to bonus od depozytu. Kiedy już uda się założyć konto, należy dokonać pierwszej wpłaty, a polski bukmacher PZBuk przyzna 100% od pierwszego depozytu w ramach oferty powitalnej dla nowych klientów. Należy jednak pamiętać o tym, że można otrzymać bonus na start o maksymalnej kwocie 500 PLN. Łącznie więc nowy gracz będzie miał do dyspozycji 1000 PLN. Warunki bonusu? Oczywiście zawsze muszą jakieś być. Po pierwsze górna granica, czyli 500 PLN. Kwota pierwszej wpłaty nie może być niższa niż 100 PLN. Nowy gracz ma 60 dni na to, aby wykorzystać przyznany przez PZBuk bonus powitalny. Środki przyznane z kodu promocyjnego należy obrócić po kursie min 2.0, przy czym zawarte w PZBuk zakłady bukmacherskie online powinny mieć pięciokrotną wartość, niż pierwsza wypłata oraz bonus powitalny PZBuk tego typu informacje zawarł rzecz jasna w regulaminie, do którego należy zajrzeć przed zawieraniem zakładów wzajemnych, aby mieć pewność co do realizacji chociażby warunków obrotu bonusem.

pzbuk bukmacher 1

Jednak jeśli ta kwota kodu promocyjnego nie jest satysfakcjonująca, możemy zaproponować dodatkowe 100 PLN w formie 20 000 pkt, które można wymienić w sklepie gracza na dodatkowe środki, które należy wykorzystać na obstawianie zakładów bukmacherskich. Nie można zapominać o tym, że ten ekskluzywny kod rejestracyjny należy aktywować podczas pierwszej wpłaty depozytu. W przeciwnym razie można nie otrzymać kodu promocyjnego na zawierane zakłady sportowe.

Czy znajdziemy w PZBuk freebet?

Darmowe zakłady bardzo interesują typerów, więc jeśli można dostać jakiś kod rejestracyjny, który pomoże uzyskać takie bonusy bukmacherskie online, gracze na pewno będą zainteresowani tą opcją. Jednak na chwilę obecną u buk machera PZBuk bonus bez depozytu nie funkcjonuje w regularnej ofercie, nie ma również możliwości uzyskania go z kodem promocyjnym. Wielu graczy uważa zatem, że swój bonus powitalny PZBuk powinien wzbogacić o darmowy zakład bez depozytu.

Jeśli chodzi o powitalny bonus PZBuk kod oferuje na 500 PLN (plus z naszym kodem promocyjnym dodatkowo można otrzymać 100 PLN). Jednak bonusowy kod interesuje także stałych klientów, dlatego przyjrzymy się temu, jaki bonus PZBuk przygotował dla lojalnych graczy.

Kombodoładowanie – kod bonusowy PZBuk dla fanów

Lubisz obstawiać piłkę nożną? Jeśli tak, to PZBuk kod bonusowy o nazwie Kombodoładowanie przygotował właśnie dla osób, które interesuje piłka nożna (Liga Mistrzów Liga Europy, Premier League, czy mecze reprezentacji Polski). Im więcej zdarzeń na kuponie się znajdzie, tym bardziej wzrasta wartość wygranej, do której PZBuk bonus dodatkowo przyznaje. Za dwa zdarzenia do wygranej gracza PZBuk doliczy 1%. 3 zdarzenia – +2%, 4 zdarzenia – +3%, 5 zdarzeń – +4%, 6 zdarzeń – +5%, 7-10 zdarzeń – +10%, a od 11 zdarzeń +15%. W regulaminie została zawarta także informacja o tym, że maksymalna kwota dodatkowo uzyskanych środków nie może przekroczyć 10 000… funtów brytyjskich.

PZBuk kod bonusowy przyznaje na zakłady przedmeczowe i w regulaminie wskazuje konkretne ligi, które można obstawiać w ramach tej promocji (w skład wchodzi na przykład Liga Mistrzów). Dodatkowo ten promocyjny PZBuk kod obejmuje również esporty, więc jeśli nie do końca piłka nożna Cię interesuje, zawsze można skorzystać z tego kodu promocyjnego w ramach esportów. A teraz warunki gry z kodem promocyjnym – każde wydarzenie musi być po kursie min 1.20.

pzbuk bukmacher 2

Kod PZBuk oferuje także na tenisa

Piłka nożna bez wątpienia jest najpopularniejszym sportem w Polsce, ale tenis również ma się u nas dobrze. Dlatego bonusowy PZBuk kod zaproponował także na kupony akumulowane z zakresu tenisa i nazwał tę promocję Komborakieta. Gra z tym kodem promocyjnym przypomina Kombodoładowanie, tylko że można otrzymać wygraną o nawet 30% większą (przy 11 i więcej zakładach na kuponie). Ile dokładnie otrzymasz za poszczególny kupon akumulowany? 2 zdarzenia – +2%, 3 zdarzenia – +5%, 4 zdarzenia – +7%, 5 zdarzeń – +10%, 6 zdarzeń – +15%, 7-10 zdarzeń – +25%, 11 i więcej – +30%. Poszczególne zdarzenia na kuponie powinny być po kursie min 1,5. Co interesujące, i tutaj w regulaminie kodu promocyjnego zawarta jest informacja, że maksymalna kwota dodatkowych wygranych może wynieść 5000 euro – kwota ta zostanie przeliczona na polską walutę według kursu również wskazanego w zapisie regulaminowym.

Zarówno w Kombodoładowaniu jak i przy Komborakiecie dodatkowo otrzymane wygrane nie muszą być obracane – można je oczywiście przeznaczyć na dalsze zakłady, lecz równie dobrze można je wypłacić. Jednak uczulamy nieco na taką formę kodu promocyjnego. W tych dwóch przedstawionych promocjach bukmacher sugeruje, aby wnieść na kupon jak najwięcej zakładów, jednak wzrasta wtedy ryzyko przegranej. Szczególnie, jeśli weźmiemy pod uwagę kursy – im wyższy kurs, tym mniejsza szansa na to, że dane zdarzenie będzie miało miejsce. A jak wiadomo – przegrane kupony nie kwalifikują się do otrzymania bonusu. Zachęcamy tutaj do rozsądnej i odpowiedzialnej gry i takie samo podejście przy wykorzystywaniu jakiegokolwiek kodu promocyjnego.

pzbuk

Program lojalnościowy, czyli punkty PZBuk kod promocji

Na stronie bukmachera PZBuk znajdziemy specjalny program lojalnościowy, czyli sklep gracza. Dzięki niemu otrzymuje się od bukmachera PZBuk punkty lojalnościowe, które można następnie wymienić w sklepie gracza na kolejne kody promocyjne czy bonusy bukmacherskie (na przykład darmowe zakłady). W zasadzie za większość aktywności polski bukmacher PZBuk punkty przyznaje. Dokonana w PZBuk rejestracja konta gwarantuje 600 pkt. Jeśli zalogujemy się na swoje konto gracza, otrzymujemy kolejne 25 pkt (tutaj należy pamiętać o tym, że liczy się jedynie pierwsze logowanie w danym dniu). Do weryfikacji konta niezbędne są skany dokumentów. Zachęcające mogą być przy tym także punkty PZBuk bowiem przyzna za każdy zatwierdzony dokument 1000 pkt. Uzyskane punkty możesz wymienić, aby zagrać z dodatkowym kodem bonusowym.

Aby obstawiać zakłady, należy oczywiście dokonać wpłaty na swoje konto depozytowe. Za każdą wpłatę o wartości 50 PLN, PZBuk przyzna 50 pkt. Natomiast za pierwszą wypłatę środków gracz otrzyma 100 pkt (tu warto wspomnieć o tym, że w PZBuk znajdziemy znane i zaufane metody płatności). Ponadto za wszystkie zawarte zakłady (zarówno na stronie jak i w aplikacji) gracz otrzymuje kolejne punkty.

To, ile punktów otrzyma się za zakłady, zależy od tego, jakie się zawrze. Przedział waha się od 10 pkt do 100 pkt – najlepiej jest zajrzeć do regulaminu programu lojalnościowego, aby sprawdzić szczegóły. Uzyskane punkty można wymienić w sklepie gracza i dzięki temu można zdobyć dodatkowe bonusy darmowe zakłady (czyli dodatkowe środki na grę). Tak więc punkty w sklepie PZBuk zdobywa się za wiele rzeczy – codzienne logowanie, aby otrzymać każdorazowo 1000 pkt musisz zrobić skany wymaganych dokumentów, pierwsza wypłata 100 pkt, każda wpłata

Tymczasowy kod bonusowy PZBuk

W każdej chwili proponowany przez PZBuk kod bonusowy może ulec zmianom i należy mieć to oczywiście na uwadze. Warto wspomnieć także o promocjach, które dotyczą bieżących wydarzeń sportowych. Na zakłady sportowe z najważniejszych imprez bukmacherzy często proponują dodatkowe promocje czy punkty (jeśli przewidziany jest program lojalnościowy). Tak więc warto zaglądać na stronę internetową bukmachera, aby być na bieżąco z aktualnym kodem promocyjnym oraz warunkami zapisywanymi w regulaminach (one także mogą się z czasem zmieniać jeśli chodzi o PZBuk kod bonusowy). Może zmienić się kwota, którą daje kod bonusowy, wymagany obrót bonusu, czy inne warunki darmowego zakładu.

PZBuk aplikacja mobilna a bonusy

Czy oprócz strony PZBuk PL można jeszcze obstawić zakłady w aplikacji mobilnej? Jak najbardziej w PZBuk możesz obstawiać mobile. Niektórzy legalni bukmacherzy proponują swoim klientom kody promocyjne dodatkowo w aplikacjach. Jeśli chodzi o to, jaki w aplikacji PZBuk kod bonusowy funkcjonuje, to odpowiedź jest prosta – każdy, który występuje w standardowej ofercie bukmachera, łącznie z możliwością zdobywania punktów i wymianą ich w sklepie gracza.

Oczywiście w PZBuk aplikacja mobilna oprócz kodu promocyjnego posiada także wszystkie pozostałe funkcjonalności i zakłady bukmacherskie online, które bukmacher posiada w swoim serwisie internetowym. Przyjrzyjmy się zatem ofercie zakładów wzajemnych, które można obstawić u polskiego przedstawiciela firmy Cherry Online Polska.

Dostępna w PZBuk oferta – PZBuk bonus powitalny

Zakłady sportowe nie ograniczają się jednakże jedynie do kodu promocyjnego. Oczywiście najważniejsza będzie ogólna oferta zakładów wzajemnych na stronie bukmachera – dyscypliny sportowe, wiele rynków zdarzeń czy kursy bukmacherskie. Jak przedstawia się zatem w PZBuk oferta? Trzeba przyznać, że jest w czym wybierać. Po pierwsze zakłady PZBuk podzielił na kategorie „wszystkie” oraz „polecane”. Polecane to te, które są najczęściej wybierane przez typerów. Mowa tu o takich dyscyplinach jak piłka nożna, koszykówka czy hokej na lodzie. Oczywiście mecze piłki nożnej to niewątpliwy faworyt wśród polskich typerów, dlatego nic dziwnego w tym, że najwięcej zakładów bukmacherskich można zawrzeć właśnie z tej dyscypliny.

Sport to nie wszystko, dlatego polskie zakłady bukmacherskie PZBuk oferuje również na wydarzenia pozasportowe. Zakłady specjalne znajdziemy z zakresu chociażby polityki. Same zakłady można obstawiać w systemie przedmeczowym, bukmacher umożliwia także zawieranie zakładów na żywo.

pzbuk

Jakie są głosy – PZBuk bonus bez depozytu

Jeśli spojrzymy w jakikolwiek ranking bukmacherów, zauważymy, że PZBuk zakłady bukmacherskie online plasuje się może nie na podium, ale mimo wszystko na stosunkowo wysokich pozycjach. Co prawda na najwyższych pozycjach znajdują się najstarsi legalni bukmacherzy na polskim rynku zakładów, z których usług korzysta się od wielu lat, więc nic dziwnego, że polski przedstawiciel Cherry Online Polska zajmuje nieco niższe lokaty – jest to mimo wszystko w miarę nowy bukmacher i gracze potrzebują czasu oraz naprawdę wyjątkowej oferty, aby założyć konto oraz obstawiać zakłady sportowe. Wysokość kodu promocyjnego mają oczywiście znaczenie. Rzeczywiście mógłby pojawić się jakiś darmowy zakład, czyli freebet PZBuk bowiem konkuruje z firmami, które taki bonusowy kod proponują swoim klientom. Brak bonusu bez depozytu PZBuk plasuje na dalszych pozycjach rankingów bukmacherskich. Na plus jednak przemawia program lojalnościowy, dzięki któremu można otrzymać różne promocje oraz inne formy kodu promocyjnego przez zawieranie zakładów wielokrotnych. Na plus jest także aplikacja mobilna PZBuk, w której jak najbardziej działają kody bonusowe.

Ale nie tylko kod promocyjny PZBuk jest oceniany przez graczy. Trzeba przyznać, że w PZBuk oferta zakładów wzajemnych prezentuje się naprawdę solidnie. Swoje zakłady PZBuk oferuje z wielu dyscyplin sportowych, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Na plus są także zakłady specjalne, sporty wirtualne oraz e-sporty – takie zakłady również interesują typerów. Oceniana jest strona internetowa czy wspomniana aplikacja oraz także to, jakie przygotował dla swoich graczy PZBuk płatności.

Na PZBuk oceny ma na pewno wpływ także to, że ten legalny bukmacher oficjalnym sponsorem chociażby reprezentacji Polski w hokeju na lodzie. Na sponsoring decyduje się wielu bukmacherów w Polsce, jednak najczęściej sponsorowaną dyscypliną jest piłka nożna. Fanów nieco mniej popularnych dyscyplin na pewno cieszy fakt, że oferujący kod bonusowy PZBuk wspiera także inne dziedziny polskiego sportu. Zatem jeśli mamy podsumować tego legalnego bukmachera, na pewno powiemy, że polski przedstawiciel Cherry Online Polska PZBuk kod promocyjny przygotował dla początkujących graczy na dobrych warunkach. Co prawda są zakłady bukmacherskie online, które proponują nawet 1500 PLN bonus powitalny jednak opatrzony jest takimi warunkami, że trudno jest je wypełnić oraz przelać środki na główne konto gracza (a co dopiero na nasze konto bankowe).

Oczywiście ostateczna decyzja co do tego, czy warto wykorzystać proponowany przez PZBuk kod promocyjny, należy już do każdego gracza z osobna. Każdy ma inne preferencje oraz oczekiwania (stąd chociażby omawiany PZBuk oceny ma tak różne). Pamiętaj, że ranking bukmacherów może stanowić źródło informacji, ale decyzję o wyborze legalnych zakładów bukmacherskich podejmuje się samodzielnie.

Odbierz bonus w legalnych zakładach bukmacherskich

Urządzanie zakładów bukmacherskich na polskim rynku możliwe jest tylko w chwili, kiedy nowy bukmacher otrzymuje licencję Ministerstwa Finansów – tak wynika z nowelizacji ustawy hazardowej. Oferujący polskie zakłady bukmacherskie PZBuk online to oczywiście legalny bukmacher, więc za korzystanie z jego zakładów wzajemnych nie czekają żadne konsekwencje karne. Różni nie legalni bukmacherzy na polskim rynku zakładów bez licencji Ministerstwa Finansów będzie zachęcać różnymi reklamami w stylu „odbierz bonus od pierwszej wpłaty” albo „zawrzyj darmowe zakłady z kodem promocyjnym”. Nie można jednak zapominać o tym, że zakłady sportowe związane są z ryzykiem utraty środków finansowych oraz uzależnienia, więc graj odpowiedzialnie i rozważnie w zakładach bukmacherskich.

Zakład bez ryzyka, czyli PZBuk bonus Cashback

Na stronie PZBuk dostępny jest system punktów, które gracz może wymieniać w sklepie na niesamowite nagrody, jak na przykład darmowy zakład 100 złotych i wiele innych. Dzięki temu będzie mógł obstawiać m in spotkania reprezentacji Polski podczas rozgrywek towarzyskich i w Lidze Narodów. Za samo zarejestrowanie konta gracza, użytkownik otrzymuje 600 punktów, natomiast za codzienne logowanie 25. Podczas procesu rejestracyjnego warto wykorzystać też promocyjny PZBuk kod bonusowy. Wróćmy teraz do bonusu PZBuk typu cashback. Wystarczy się zarejestrować, a najlepiej wykorzystując przy tym PZBuk darmowy kod promocyjny. Następnie trzeba będzie postawić kupon wielokrotny, którego kurs minimalny wynosić powinien 1.4 dla każdego ze zdarzeń.

Nie ma znaczenia z jakich rozgrywek będą to wydarzenia, więc śmiało może to być Bundesliga La Liga Serie A i inne piłkarskie ligi. Przy nietrafionym kuponie gracz może otrzymać na swoje konto zwrot do nawet 200 zł. Co więcej wykorzystując przed uzupełnieniem pierwszego depozytu bonus można uzyskać w postaci nawet 20 000 punktów. Jak uzyskać dodatkowe punkty? Przede wszystkim trzeba zarejestrować poprawnie konto z kodem promocyjnym, a następnie postawić zakład wielokrotny o wartości min 50 złotych z kursem min 2 00. Zakłady mogą być z różnych dyscyplin, dlatego śmiało mogą być w ramach zakładu 50 złotych typowanie Premier League Bundesliga La Liga Serie A Ligue 1 Liga Mistrzów i wiele innych piłkarskich rozgrywek.

Freebet 100, czyli darmowy zakład o wartości 100 PLN

Bez wątpienia darmowy zakład o wartości 100 złotych to świetna oferta od bukmachera PZBuk. Wiele firm bukmacherskich oferuje freebety, ale często są to kwoty typu PLN 20 czy PLN 40. Nie da się ukryć, że w porównaniu z ofertą PZBuk 20 PLN to dużo niższa kwota, dlatego warto zwrócić na to uwagę. Jak widać oferta udostępniona przez polskiego bukmachera to nie tylko live streaming oraz zakłady na żywo, ale również świetne bonusy dla użytkowników. Można również skorzystać z innych ofert powitalnych, jak na przykład bonusu 100 % od pierwszej wpłaty. Wystarczy się zarejestrować, a bukmacher podwoi kwotę od 100 do 500 złotych. Warunkiem koniecznym jest wpłacenie minimum 100 złotych na konto.

Gracz otrzyma więc na swoje konto % 100 od depozytu uzupełnionego po raz pierwszy. Bez wątpienia oferta bonusowa przygotowana przez bukmachera PZBuk prezentuje się atrakcyjnie i na pewno każdy użytkownik znajdzie tam coś dla siebie. Widać, że firma mocno zainwestowała w promocje, które mają przyciągnąć nowych użytkowników. Z pewnością wielu graczy zainteresuje się tą ofertą, gdyż jest ona naprawdę atrakcyjna.

tagi: cherry online polska, kod promocyjny pzbuk online, promocyjny pzbuk kod, pzbuk oceny, bonusowy pzbuk kod, darmowe zakłady w pzbuk online, rejestracja pzbuk, 500 PLN bonus pzbuk kod

FAQ PZBuk

Bonus przyznawany na start od bukmachera PZBuk można wykorzystać wyłącznie raz. Wykorzystując nasz kod promocyjny otrzymuje się również do bonusów okazjonalnych, które dostępne są u bukmachera co jakiś czas.
Zasady obrotu środkami pochodzącymi z bonusu oraz dokładne instrukcje dotyczące skorzystania z oferty, użytkownik odnajdzie na stronie bukmachera PZBuk.
Promocja dotyczy wyłącznie pierwszego przegrane kuponu użytkownika. Po tym jak gracz przegra zakład, bukmacher przyznaje mu darmowy zakład, który może raz obrócić. Na kuponie znaleźć się muszą przynajmniej dwa zdarzenia, a kurs minimalny nie może być mniejszy niż 1.4.
Bonusowa oferta na rozpoczęcie przygody z obstawianiem zakładów sportowych ma bardzo dobre opinie użytkowników. Gracze chwalą sobie wykorzystanie specjalnego kodu promocyjnego z naszej strony, który pozwala otrzymać dodatkowe bonusy.
Użytkownik na wykorzystanie darmowego zakładu ma 60 dni. Musi wówczas zagrać zakład wielokrotny za cały bonus, a kurs całkowity musi wynosić przynajmniej 2.00.
Wykorzystanie kodu promocyjnego nie jest obowiązkiem, ale bez wątpienia pozwala o wiele lepiej rozpocząć korzystanie z oferty bukmachera PZBuk.
Podsumowanie
pzbuk kod promocyjny
Autor
1star1star1star1star1star
Ocena
5 based on 21 votes
Firma
PZBUK
Nazwa
500 zł bonus + 100 zł extra