Puchar Polski, kolejna runda

27 września 2019

Każdy fan polskiej piłki nożnej z pewnością śledzi aktualne rozgrywki o Puchar Polski. Można rzec, że niektórzy kibice zmagania przeżywają aż nadto, ponieważ podczas spotkań klubów Gryf Wejherowo – Lechia Gdańsk została wystrzelona z rakietnicy raca, która prawie uderzyła w bramkarza Lechii, Zlatana Alomerovicia. Na szczęście nie doszło do tragedii, choć było blisko. Przez niebezpieczne zachowania pseudokibiców do akcji wkroczyły służby policji, a całej sprawie ma przyjrzeć się PZPN. Na pewno pod uwagę zostaną wzięte zabezpieczenia i kwestie techniczne.

Co prawda Gryf Wejherowo stanowczo odcina się od zachowań na trybunach, lecz drużynie grożą surowe kary. Głos zabrał także sam Alomerovic, który nawołuje zarówno do polityków, jak i samego PZPN, aby w końcu zacząć działać przeciwko takim zachowaniom. Do niebezpiecznych sytuacji doszło także w Łodzi na stadionie Widzewa, więc jak widać, faktycznie konieczne są działania w tym kierunku.

A jak zakończyły się te kontrowersyjne spotkania? Lechia Gdańsk wygrała z Gryfem 3:2, zatem awansowała do kolejnej rundy rozgrywek – najwidoczniej nie straszne były zawodnikom race i agresja ze strony kibiców przeciwnej drużyny. Śląsk Wrocław, którego kibice były agresywni w Łodzi, przegrał z Widzewem, więc i tutaj zwycięska drużyna zachowała zimną krew.


puchar-polski-pzpn

Komisja PZPN jeszcze nie wydała decyzji w sprawie obu drużyn. Można mieć jedynie nadzieję na to, że w przyszłości uda się uniknąć tego typu sytuacji ze strony pseudokibiców. My jednak zachęcamy do kibicowania – tego rozsądnego, bez skrajności. Wsparcie jest dla sportowców bardzo ważne, ale nie można zapominać o zdrowym rozsądku. Jeśli kluby mogą zostać wyeliminowane z rozgrywek (a istnieje taka możliwość) przez zachowanie „kibiców”, czy faktycznie mówimy tu o sporcie o wsparciu ulubionych drużyn?

Jeśli jednak jesteś pasjonatem sportu i masz sporą wiedzę oraz intuicję, zawsze można spróbować swoich sił w bukmacherce. To nie tylko dodatek do sportowej pasji i możliwość wygrania dodatkowych pieniędzy – ponadto wiele zakładów bukmacherskich sponsoruje polski sport, w tym i kluby poszczególnych lig pilarskich. W dodatku można również skorzystać z różnych akcji promocyjnych. Dla początkujących graczy chociażby STS bonus powitalny przewiduje. Wspomniany bukmacher patronuje największej grupie klubów, więc wielu kibiców może wykorzystać w STS kod promocyjny przy rozgrywkach ulubionych drużyn.

STS jednak nie sponsoruje Legii Warszawy – tutaj tę rolę spełnia Fortuna (można odebrać oczywiście u bukmachera eFortuna kod promocyjny). Ponadto tak jak każdy inny bukmacher, taki i eFortuna bonus dla początkujących graczy przewiduje. Zagłębie Lubin sponsoruje Milenium bukmacher kod promocyjny zatem można oczywiście obstawić mecze – i tutaj dla nowych graczy proponuje Milenium bonus na start.

Można kibicować na wiele sposobów – najważniejsze jest bezpieczeństwo, zarówno na trybunach, jak i podczas obstawiania, więc graj odpowiedzialnie!

BukmacherBONUSOferta specjalna
fortuna kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 100 zł
Nasz bonus: 125 zł + 1000 zł bonus

Kod bonusowy: PREZENT125

Odbierz
sts kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1200 zł
Nasz bonus: 1200 zł + 25 freebet + 34 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
betfan kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 3000 zł
Nasz bonus: 3000 zł + 14% bez podatku

Odbierz
betclic kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 530 zł CASHBACK

Kod bonusowy: PREZENTPL

Odbierz
pzbuk kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 100% bonus do 500 zł + 100 zł (20000 punktów)

Kod bonusowy: PREZENTPZB

Odbierz
ewinner kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 1170 zł Bonus

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
forbet kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 2000 zł
Nasz bonus: 2100 zł (2000 zł + 100 extra) + 50 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
totolotek kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1000 zł
Nasz bonus: 1000 zł + 49 zł bonus mobile

Kod rejestracyjny: PREZENT

Odbierz
lvbet kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł + 20 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
milenium kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł bonus + 1500 zł cashback + 100 freebet + 20 zł extra

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz