Puchar Polski, kolejna runda

27 września 2019

Każdy fan polskiej piłki nożnej z pewnością śledzi aktualne rozgrywki o Puchar Polski. Można rzec, że niektórzy kibice zmagania przeżywają aż nadto, ponieważ podczas spotkań klubów Gryf Wejherowo – Lechia Gdańsk została wystrzelona z rakietnicy raca, która prawie uderzyła w bramkarza Lechii, Zlatana Alomerovicia. Na szczęście nie doszło do tragedii, choć było blisko. Przez niebezpieczne zachowania pseudokibiców do akcji wkroczyły służby policji, a całej sprawie ma przyjrzeć się PZPN. Na pewno pod uwagę zostaną wzięte zabezpieczenia i kwestie techniczne.

Co prawda Gryf Wejherowo stanowczo odcina się od zachowań na trybunach, lecz drużynie grożą surowe kary. Głos zabrał także sam Alomerovic, który nawołuje zarówno do polityków, jak i samego PZPN, aby w końcu zacząć działać przeciwko takim zachowaniom. Do niebezpiecznych sytuacji doszło także w Łodzi na stadionie Widzewa, więc jak widać, faktycznie konieczne są działania w tym kierunku.

A jak zakończyły się te kontrowersyjne spotkania? Lechia Gdańsk wygrała z Gryfem 3:2, zatem awansowała do kolejnej rundy rozgrywek – najwidoczniej nie straszne były zawodnikom race i agresja ze strony kibiców przeciwnej drużyny. Śląsk Wrocław, którego kibice były agresywni w Łodzi, przegrał z Widzewem, więc i tutaj zwycięska drużyna zachowała zimną krew.


puchar polski pzpn

Komisja PZPN jeszcze nie wydała decyzji w sprawie obu drużyn. Można mieć jedynie nadzieję na to, że w przyszłości uda się uniknąć tego typu sytuacji ze strony pseudokibiców. My jednak zachęcamy do kibicowania – tego rozsądnego, bez skrajności. Wsparcie jest dla sportowców bardzo ważne, ale nie można zapominać o zdrowym rozsądku. Jeśli kluby mogą zostać wyeliminowane z rozgrywek (a istnieje taka możliwość) przez zachowanie „kibiców”, czy faktycznie mówimy tu o sporcie o wsparciu ulubionych drużyn?

Jeśli jednak jesteś pasjonatem sportu i masz sporą wiedzę oraz intuicję, zawsze można spróbować swoich sił w bukmacherce. To nie tylko dodatek do sportowej pasji i możliwość wygrania dodatkowych pieniędzy – ponadto wiele zakładów bukmacherskich sponsoruje polski sport, w tym i kluby poszczególnych lig pilarskich. W dodatku można również skorzystać z różnych akcji promocyjnych. Dla początkujących graczy chociażby STS bonus powitalny przewiduje. Wspomniany bukmacher patronuje największej grupie klubów, więc wielu kibiców może wykorzystać w STS kod promocyjny przy rozgrywkach ulubionych drużyn.

STS jednak nie sponsoruje Legii Warszawy – tutaj tę rolę spełnia Fortuna (można odebrać oczywiście u bukmachera eFortuna kod promocyjny). Ponadto tak jak każdy inny bukmacher, taki i eFortuna bonus dla początkujących graczy przewiduje. Zagłębie Lubin sponsoruje Milenium bukmacher kod promocyjny zatem można oczywiście obstawić mecze – i tutaj dla nowych graczy proponuje Milenium bonus na start.

Można kibicować na wiele sposobów – najważniejsze jest bezpieczeństwo, zarówno na trybunach, jak i podczas obstawiania, więc graj odpowiedzialnie!

BukmacherBONUSOferta specjalna
sts kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1200 zł
Nasz bonus: 1200 zł + 25 Freebet + 34 zł zakład bez ryzyka + 20 zł betgames + 20 zł zakłady wirtualne

Kod bonusowy: PREZENTVIP

Odbierz bonus
betfan kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 2691 zł
Nasz bonus: 600 zł zakład bez ryzyka + 3x777 zł bonus od depozytu (wygrane *10!) + 30 zł w darmowych zakładach na Gry, Esport i Sport

Kod bonusowy: PREZENCIKVIP1

Odbierz bonus
fortuna kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1000 zł
Nasz bonus: 2000 zł bonus od depozytu + 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł Freebet

Kod bonusowy: PREZENTVIP

Odbierz bonus
ewinner kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 500 zł bonus od II depozytu + 155 zł zaklad bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENTVIP

Odbierz bonus
forbet kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 2000 zł
Nasz bonus: 2200 zł od depozytu + 120 zł zakład bez ryzyka + 50 zł Freebet

Kod bonusowy: PREZENTVIP

Odbierz bonus
pzbuk kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 200 zł
Nasz bonus: 200 zł Cashback + 200 zł extra

Kod bonusowy: PREZENTVIP

Odbierz bonus
superbet kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 100% od pierwszej wpłaty do 50 zł + Cashback do 500 zł + 30 zł Freebet

Kod bonusowy: PREZENTVIP

Odbierz bonus
betclic kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 550 zł Cashback + 50% więcej na AKO

Kod bonusowy: PREZENTVIP

Odbierz bonus
totalbet kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 5000 zł
Nasz bonus: 5000 zł + 40 zł Freebet

Kod rejestracyjny: PREZENTVIP

Odbierz bonus
lvbet kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 3000 zł bonus od depozytu + 333 zł zakład bez ryzyka + 20 zł bez depozytu + 20 zł na sporty wirtualne + 50 zł dla posiadaczy karnetu

Kod bonusowy: PREZENTVIP

Odbierz bonus
totolotek kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 500 zł bonus na start + 49 zł bonus mobile + 25 zł bonus bez depozytu + 66% bonus na AKO

Kod rejestracyjny: PREZENTVIP

Odbierz bonus