Przegląd aplikacji mobilnych polskich bukmacherów

19 października 2020

Przegląd aplikacji mobilnych polskich bukmacherów – kto ma a kto działa tylko na web

W dzisiejszych czasach większość firm oferuje swoje aplikacje mobilne. Również szereg bukmacherów zaczyna oferować takie udogodnienie swoim klientom. Aplikacja bukmacherska pozwala bowiem na obstawienie zakładów każdemu, kto posiada urządzenie mobilne, na przykład smartfona z dostępem do Internetu. Wielu typerów korzysta z jej możliwości, ponieważ mogą obstawiać zakłady o każdej porze i z różnych miejsc. Bardzo ważne jest, aby zawsze korzystać z aplikacji należących do bukmacherów, którzy są w Polsce legalni.

Na co warto zwrócić uwagę wybierając aplikację bukmacherską?

• Przede wszystkim na to, jakie zakłady oferuje dany bukmacher – w większości przypadków znajdą się popularne sporty i ligi, a profesjonalistom zależy na mniej znanych i oczywistych zakładach.
• Dobrze wybierać taką aplikację, które daje możliwość brania udziału w zakładach na żywo.
• Kolejną kwestią są oczywiście bonusy – warto wybierać takie aplikacje, które dadzą nam największe. Na przykład lvbet bonus powitalny oferuje największy na rynku i szczyci się tym, że inni bukmacherzy nie są w stanie go prześcignąć.

Poza tym, ważny jest również sam interfejs aplikacji i to, aby działała prawidłowo.

Którzy bukmacherzy oferują swoim klientom aplikacje mobilne?

• Najpopularniejszym z nich jest obecnie lvbet – firma weszła na polski rynek niedawno i od tej pory radzi sobie doskonale. Doceniają ją typerzy, ponieważ daje spory wachlarz możliwości. Lvbet opinie ma bardzo dobre, a co ciekawe aplikacja mobilna ruszyła razem ze stroną internetową. Jest bardzo czytelna i intuicyjna, za co firmie należą się gratulacje. Aplikacja umożliwia obstawianie zakładów na żywo, na czym zależy wielu klientom.
• Sporą popularnością cieszy się również aplikacja mobilna Totolotek. Korzysta z niej wiele osób, ponieważ jest to bukmacher znany na rynku. Na początek oferuje on swoim klientom 25 złotych na grę, bez konieczności dokonania wpłaty. Poza tym, dostępne są również bonusy.
• Popularną aplikację mobilną posiada też Fortuna. Tak, jak w przypadku lvbet oferta jest interesująca, ponieważ na start można otrzymać bonus. Aplikacja jest bardzo intuicyjna i czytelna, co podoba się większości obstawiających.

Poza wyżej wymienionymi bukmacherami, aplikacje mobilne posiadają również między innymi: Betclic, Uniteb, Betsson, bet365, Expect, STS i Sportingbet. Większość działa zarówno na Androidzie, systemie IOS oraz Windows Phone, co jest istotne z punktu widzenia różnych użytkowników.

Większość popularnych bukmacherów, którzy liczą na sukces ma w swojej ofercie taką aplikację, ponieważ przyciąga ona spore rzesze klientów. Dziwi więc to, że na przykład Forbet nie posiada takiego udogodnienia.

Jedną z najpopularniejszych obecnie aplikacji posiada lv bet zakłady bukmacherskie. Wynika to z bardzo szerokiej oferty firmy, która spełnia oczekiwania rzeszy klientów. Przede wszystkim, dzięki aplikacji można obstawiać szereg zakładów na żywo. Poza tym, lvbet promocje oferuje z pewnością najlepsze na rynku. Na początek, można zdobyć bonus w wysokości aż 1000 złotych. Bukmacher często oferuje też promocje dla kibiców konkretnej drużyny piłkarskiej lub miłośników konkretnych sportów. W lvbet rejestracja jest również bardzo prosta i nie wymaga zbyt wiele czasu. Po pobraniu aplikacji mobilnej na swój telefon, można z niej korzystać ze swojego konta i pobiera ona wszystkie niezbędne dane.