Promocje bukmacherskie

28 stycznia 2019

PROMOCJE BUKMACHERSKIE 2019

Niejeden gracz interesuje się bonusami i różnymi akcjami promocyjnymi u bukmacherów. Współcześnie jest to naturalne i oczywiste dla klientów, że praktycznie wszyscy bukmacherzy promocje w swojej ofercie posiadają. Nie inaczej jest w roku 2019. Dlatego przedstawimy w naszym artykule kwestie związane z bonusami – jakie są możliwe opcje, czy istnieją darmowe akcje promocyjne oraz na co warto uważać. Promocje bukmacherskie opisujemy w celach informacyjnych oraz celem rozpowszechniania wiedzy jak ze zrozumieniem czytać regulaminy promocyjnych ofert bukmacherskich. Należy zawsze pamiętać o tym, iż bukmacherzy nie są organizacjami charytatywnymi, oferują bonusy celem osiągnięcia zysku, który pochodzi… no właśnie z depozytów graczy.

Zanim jednak przejdziemy do promocji, zaznaczymy, że piszemy o legalnych zakładach bukmacherskich, czyli o takich, które posiadają wymaganą licencję wydawaną przez Ministerstwo Finansów. Za grę u bukmacherów bez zezwolenia grożą konsekwencje karne.


legalni-bukmacherzy

Promocje u buków mają kilka funkcji. Po pierwsze, oferta legalnych bukmacherów staje się dzięki bonusom ciekawsza Część klientów nie skieruje się w stronę zakładów nielegalnych, ponieważ uzna, że promocje wystarczająco wynagradzają konieczność odprowadzania podatku. Ponadto, zakłady bukmacherskie nie rywalizują o klienta jedynie z zakładami nielegalnymi. Walczą oczywiście także między sobą, aby klient założył konto właśnie u nich, a nie u konkurencji.

Chcąc przyciągnąć jak największą liczbę klientów, legalni bukmacherzy oferują kilka typów bonusów i promocji. Organizatorzy zakładów wzajemnych wiedzą, że potrzeby oraz oczekiwania graczy są różne, dlatego nie ograniczają się jedynie do jednej opcji.

Bonusy bukmacherskie – w czym można wybierać?

Gracze mogą spotkać się z kilkoma rodzajami promocji u bukmacherów. Istnieje możliwość wyboru między bonusami od depozytu, bez depozytu lub zakładem bez ryzyka (tak zwane cashbacki). Najczęściej takie oferty kierowane są do nowych klientów, aby zachęcić ich do założenia konta i wpłaty depozytu. Jednakże i dla stałych klientów niekiedy zakłady bukmacherskie przewidują dodatkowe opcje.

BukmacherBONUSOferta specjalna
fortuna kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 100 zł
Nasz bonus: 125 zł + 1000 zł bonus

Kod bonusowy: PREZENT125

Odbierz
sts kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1200 zł
Nasz bonus: 1200 zł + 25 freebet + 34 zł zakład bez ryzyka

Wybór graczy

Odbierz
pzbuk kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 100% bonus do 500 zł + 100 zł (20000 punktów)

Kod bonusowy: PREZENTPZB

Odbierz
betclic kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 500 zł CASHBACK

Kod bonusowy: PREZENT500

Odbierz
betfan kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 3000 zł
Nasz bonus: 3000 zł

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
forbet kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 2000 zł
Nasz bonus: 2100 zł (2000 zł + 100 extra)

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
totolotek kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1000 zł
Nasz bonus: 1000 zł + 49 zł bonus mobile

Kod rejestracyjny: PREZENT

Odbierz
lvbet kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł + 20 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
milenium kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 760 zł
Nasz bonus: 1020 zł bonus + 760 zł cashback + 10 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz

Programy lojalnościowe

Postanowiliśmy zacząć od promocji dla bardziej doświadczonych graczy, którzy posiadają konto u bukmachera już dłuższy czas. W niektórych przypadkach przy każdej grze zbiera się punkty lojalnościowe, które wymienić można na środki do dalszego obstawiania. Niektórzy bukmacherzy oferują strefę VIP – honorowani są najaktywniejsi gracze. Jako VIP, gracz ma cały szereg udogodnień, na przykład posiada indywidualnego opiekuna, otrzymuje urodzinowe bonusy lub dostaje zaproszenia na imprezy sportowe. Złośliwi mogliby zapytać ile trzeba przegrać, aby zostać Vipem, my jednak mamy nadzieję, że jednym z decydujących kryteriów jest wykonywany obrót, a nie strata.

Takie promocje przewiduje się w przypadku graczy ze stażem. Natomiast w dalszej części artykułu przyjrzymy się bonusom na start, przyznawanym najnowszej klienteli.

Zakład bez ryzyka

Gracze doceniają oferowane przez bukmacherów zakłady bez ryzyka. Inna nazwa tej promocji to cashback. Akcja promocyjna polega na tym, że jeżeli pierwszy obstawiony kupon „nie wejdzie”, gracz może liczyć na zwrot postawionych środków, jednakże będzie on pomniejszony o wysokość podatku, który należy odprowadzić do Skarbu Państwa (12%). Taka opcja to cashback. Pojęcie to jest czasem mylone z innym podobnym terminem – cash out. Jednakże cashback, jak wspominaliśmy, polega na zwróceniu kwoty po nietrafionym obstawieniu. Natomiast cash out to możliwość wycofania się przez wcześniejszego zamknięcie kuponu.

Cash out naturalnie nie jest jednoznaczny z anulowaniem kuponu, klienci nie mogą liczyć na to, że każdy kupon będzie możne cash outować, zależy to od decyzji bukmachera. Typerzy mimo wszystko lubią mieć taką możliwość, tym bardziej, że nie jest ona jednorazowa. Z kolei mylony czasami z cash outem cashback najczęściej jest możliwy tylko na starcie.

Taki bonus wyda się atrakcyjny osobom, które nie mają jeszcze doświadczenia i obawiają się, że ich typy mogą okazać się nietrafione. Natomiast kolejne bonusy, które omówimy, trafią do klientów oczekujących promocji związanych z depozytem.

Bonus od depozytu

Stawka tego bonusu zależy od pierwszej wpłaty gracza. Zakład bukmacherski w promocji podaruje klientowi ustalony przez siebie procent depozytu. Zazwyczaj wartość takich bonusów wynosi około 100% wartości pierwszej wpłaty. Warto zwrócić uwagę na ograniczenia. Z reguły wymaga się, aby przyznany bonus został obrócony kilka razy (liczba obrotów ustalana jest indywidualnie przez dany zakład bukmacherski). Bukmacherzy wymagają także obracania po określonym kursie przykładowo nie niższym niż 2.00, a czasem wnoszenia zakładów akumulowanych.

Zdarza się, że po wpisaniu odpowiedniego kodu, kwota bonusu dodatkowo wzrasta.

Bonus bez depozytu

Niektórzy gracze zainteresowani właśnie tym rodzajem bonusów. Potocznie twierdzi się, że są one darmowe, aczkolwiek bukmacher nigdy nie daje nic za darmo, zawsze liczy na zysk. Dlaczego więc bonusy bez depozytu są według graczy darmowe? Ponieważ nie muszą oni wpłacać pierwszego depozytu, a dostają (niewielkie zazwyczaj) środki na start od bukmachera. Jednakże podobnie jak w przypadku bonusów od depozytu, tu również zwraca się uwagę na wymaganą liczbę obrotu przyznanym bonusem. Im więcej wymaganych obrotów, tym większe ryzyko, mniejsza szansa, że bonus nie zostanie przez gracza wypłacony. Często wypłata bonusa bez depozytu jest w praktyce bardzo trudna właśnie z powodu restrykcyjnych wymogów odnośnie obrotu i minimalnego akceptowanego kursu.

Totolotek bukmacher

A co w sytuacji, gdy jednak nawet kilkukrotne obroty okażą się trafione? I w takim wypadku bukmacher dba o swoje interesy. Jeśli gracz zamierza wypłacić wygraną, niektóre zakłady w regulaminie wspominają o tym, że „podarowana” kwota na start zostanie po prostu odjęta i wypłacie będą podlegać jedynie wygrane ponad kwotę otrzymanego np. freebeta.

Dlaczego gracze lubią „darmowe” bonusy?

Przypomnimy w tym momencie, że zakłady bukmacherskie online promocje kierują głównie do nowych klientów. Bywa niekiedy tak, że gracz chce jedynie sprawdzić, jak to jest obstawić taki zakład, ale nie chce wpłacać swoich środków. To dlatego bukmacherzy decydują się na bonusy bez depozytu w swojej ofercie. Liczą, że klient przekona się do regularnego obstawiania i za jakiś czas jednak swój depozyt wpłaci.

Nawet jeśli zaprzestanie się dalszej gry, należy liczyć się z otrzymywaniem oferty reklamowej od bukmachera. Będzie chciał on przekonać nieaktywnego gracza do powrotu i oczywiście wpłacenia już swoich środków. Warto pamiętać, że podczas rejestracji konta zgadzamy się na przetwarzanie naszych danych, więc możemy otrzymywać informacje na skrzynkę mailową, czy nawet telefonicznie. Bukmacher nie zrezygnuje od razu z klienta, więc jeśli ktoś się na to nie zgadza, może powołać się na RODO i dane osobowe zostaną usunięte z baz zakładu.

Jeśli podsumujemy te informacje o bonusach, trudno jest stwierdzić, że bukmacher daje coś swoim klientom za darmo. Chce on przede wszystkim zarobić i nie jest to nic szokującego – biznes to biznes. Oczywiście jeśli gracz posiada wyjątkową wiedzę i ma sporo szczęścia, może uda mu się skorzystać na bonusach. Są one przecież bardzo pożądane przez graczy, mimo haczyków czy ograniczeń.
Należy bardzo dokładnie czytać regulaminy, sprawdzać wymagania stawianie przez bukmacherów, wymóg obrotowy, minimalny akceptowalny kurs, czy ewentualną konieczność wnoszenia akumulowanych zakładów.

Najlepsze promocje bukmacherskie w 2019 roku

Sytuacja na rok 2019 nie jest jeszcze do końca pewna. Pod koniec zeszłego roku sporo nowych zakładów bukmacherskich weszło na rynek po uzyskaniu wymaganych zezwoleń Ministerstwa Finansów. Część z nowych bukmacherów albo nie posiada jeszcze swojej strony internetowej, albo oferta dopiero się kształtuje i trudno cokolwiek o niej powiedzieć. Dlatego nie ma pewności, czy nowe zakłady chcąc pozyskać klientów, nie zorganizują ciekawych akcji promocyjnych, które będą mogły rywalizować z tymi oferowanymi przez doświadczone zakłady bukmacherskie.

Nie da się także jednoznacznie stwierdzić, który bukmacher oferuje najlepszy bonus. Wszystko zależy od osobistych preferencji każdego klienta. Niektórzy liczą na wysoki bonus bez depozytu, inni cenią zakłady bez ryzyka. Oferta bukmacherska jest różnorodna, a każdy zakład stawia nacisk na inny typ promocji. Niezależnie od swoich upodobań, zawsze należy zaczerpnąć wiedzy w regulaminach, które są dostępne na oficjalnych stronach internetowych każdego bukmachera. W ten sposób klient dowie się o wymogach, które musi spełnić, aby móc skorzystać z promocji. Doczyta także o ograniczeniach.

Grać można od 18. roku życia. Hazard wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy oraz uzależnienia. Jeśli stracisz kontrolę nad grą, najlepiej będzie skorzystać z dostępnej u bukmacherów opcji samo wykluczenia. Warto skonsultować się ze specjalistą od leczenia uzależnień.


bukmacherzy zakłady bukmacherskie PZBuk PZBuk PZBuk zakłady Fortuna Bukmacher Fortuna Fortuna zakłady ranking bukmacherów 2019 ranking bukmacherów online bonusy bez depozytu bukmacher zakłady bukmacherskie bez depozytu bonusy bukmacherskie na start darmowe bonusy bukmacherskie na start obstawianie meczy online