Promocje bukmacherskie

2 marca 2021

PROMOCJE BUKMACHERSKIE 2021

Niejeden gracz interesuje się bonusami i różnymi akcjami promocyjnymi u bukmacherów. Współcześnie jest to naturalne i oczywiste dla klientów, że praktycznie wszyscy bukmacherzy promocje w swojej ofercie posiadają. Nie inaczej jest w roku 2021. Dlatego przedstawimy w naszym artykule kwestie związane z bonusami – jakie są możliwe opcje, czy istnieją darmowe akcje promocyjne oraz na co warto uważać. Promocje bukmacherskie opisujemy w celach informacyjnych oraz celem rozpowszechniania wiedzy jak ze zrozumieniem czytać regulaminy promocyjnych ofert bukmacherskich. Należy zawsze pamiętać o tym, iż bukmacherzy nie są organizacjami charytatywnymi, oferują bonusy celem osiągnięcia zysku, który pochodzi… no właśnie z depozytów graczy.

Zanim jednak przejdziemy do promocji, zaznaczymy, że piszemy o legalnych zakładach bukmacherskich, czyli o takich, które posiadają wymaganą licencję wydawaną przez Ministerstwo Finansów. Za grę u bukmacherów bez zezwolenia grożą konsekwencje karne. Warto mieć to na uwadze.


legalni bukmacherzy

Promocje u buków mają kilka funkcji. Po pierwsze, oferta legalnych bukmacherów staje się dzięki bonusom ciekawsza Część klientów nie skieruje się w stronę zakładów nielegalnych, ponieważ uzna, że promocje wystarczająco wynagradzają konieczność odprowadzania podatku. Ponadto, zakłady bukmacherskie nie rywalizują o klienta jedynie z zakładami nielegalnymi. Walczą oczywiście także między sobą, aby klient założył konto właśnie u nich, a nie u konkurencji.

Chcąc przyciągnąć jak największą liczbę klientów, legalni bukmacherzy oferują kilka typów bonusów i promocji. Organizatorzy zakładów wzajemnych wiedzą, że potrzeby oraz oczekiwania graczy są różne, dlatego nie ograniczają się jedynie do jednej opcji.

Bonusy bukmacherskie – w czym można wybierać?

Gracze mogą spotkać się z kilkoma rodzajami promocji u bukmacherów. Istnieje możliwość wyboru między bonusami od depozytu, bez depozytu lub zakładem bez ryzyka (tak zwane cashbacki). Najczęściej takie oferty kierowane są do nowych klientów, aby zachęcić ich do założenia konta i wpłaty depozytu. Jednakże i dla stałych klientów niekiedy zakłady bukmacherskie przewidują dodatkowe opcje (sprawdź, jak w tym temacie wygląda Noblebet recenzja).

BukmacherBONUSOferta specjalna
sts kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1200 zł
Nasz bonus: 1200 zł + 25 Freebet + 34 zł zakład bez ryzyka + 20 zł betgames + 20 zł zakłady wirtualne

Kod bonusowy: PREZENTVIP

Odbierz bonus
betfan kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 2691 zł
Nasz bonus: 600 zł zakład bez ryzyka + 3x777 zł bonus od depozytu (wygrane *10!) + 30 zł w darmowych zakładach na Gry, Esport i Sport

Kod bonusowy: PREZENCIKVIP1

Odbierz bonus
fortuna kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1000 zł
Nasz bonus: 2000 zł bonus od depozytu + 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł Freebet

Kod bonusowy: PREZENTVIP

Odbierz bonus
ewinner kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 500 zł bonus od II depozytu + 155 zł zaklad bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENTVIP

Odbierz bonus
forbet kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 2000 zł
Nasz bonus: 2200 zł od depozytu + 120 zł zakład bez ryzyka + 50 zł Freebet

Kod bonusowy: PREZENTVIP

Odbierz bonus
pzbuk kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 200 zł
Nasz bonus: 200 zł Cashback + 200 zł extra

Kod bonusowy: PREZENTVIP

Odbierz bonus
superbet kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 100% od pierwszej wpłaty do 50 zł + Cashback do 500 zł + 30 zł Freebet

Kod bonusowy: PREZENTVIP

Odbierz bonus
betclic kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 550 zł Cashback + 50% więcej na AKO

Kod bonusowy: PREZENTVIP

Odbierz bonus
totalbet kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 5000 zł
Nasz bonus: 5000 zł + 40 zł Freebet

Kod rejestracyjny: PREZENTVIP

Odbierz bonus
lvbet kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 3000 zł bonus od depozytu + 333 zł zakład bez ryzyka + 20 zł bez depozytu + 20 zł na sporty wirtualne + 50 zł dla posiadaczy karnetu

Kod bonusowy: PREZENTVIP

Odbierz bonus
totolotek kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 500 zł bonus na start + 49 zł bonus mobile + 25 zł bonus bez depozytu + 66% bonus na AKO

Kod rejestracyjny: PREZENTVIP

Odbierz bonus

Programy lojalnościowe

Postanowiliśmy zacząć od promocji dla bardziej doświadczonych graczy, którzy posiadają konto u bukmachera już dłuższy czas. W niektórych przypadkach przy każdej grze zbiera się punkty lojalnościowe, które wymienić można na środki do dalszego obstawiania. Niektórzy bukmacherzy oferują strefę VIP – honorowani są najaktywniejsi gracze. Jako VIP, gracz ma cały szereg udogodnień, na przykład posiada indywidualnego opiekuna, otrzymuje urodzinowe bonusy lub dostaje zaproszenia na imprezy sportowe. Złośliwi mogliby zapytać ile trzeba przegrać, aby zostać Vipem, my jednak mamy nadzieję, że jednym z decydujących kryteriów jest wykonywany obrót, a nie strata.

Takie promocje przewiduje się w przypadku graczy ze stażem – zobacz, co o tym mówi Superbet recenzja. Natomiast w dalszej części artykułu przyjrzymy się bonusom na start, przyznawanym najnowszej klienteli (warto sprawdzić, jaki kod bonusowy STSBET przyznaje na start).

Zakład bez ryzyka

Gracze doceniają oferowane przez bukmacherów zakłady bez ryzyka. Inna nazwa tej promocji to cashback. Akcja promocyjna polega na tym, że jeżeli pierwszy obstawiony kupon „nie wejdzie”, gracz może liczyć na zwrot postawionych środków, jednakże będzie on pomniejszony o wysokość podatku, który należy odprowadzić do Skarbu Państwa (12%). Taka opcja to cashback. Pojęcie to jest czasem mylone z innym podobnym terminem – cash out. Jednakże cashback, jak wspominaliśmy, polega na zwróceniu kwoty po nietrafionym obstawieniu. Natomiast cash out to możliwość wycofania się przez wcześniejszego zamknięcie kuponu (zobacz, czy taki kod bonusowy Superbet oferuje).

Cash out naturalnie nie jest jednoznaczny z anulowaniem kuponu, klienci nie mogą liczyć na to, że każdy kupon będzie możne cash outować, zależy to od decyzji bukmachera. Typerzy mimo wszystko lubią mieć taką możliwość, tym bardziej, że nie jest ona jednorazowa. Z kolei mylony czasami z cash outem cashback najczęściej jest możliwy tylko na starcie.

Taki bonus wyda się atrakcyjny osobom, które nie mają jeszcze doświadczenia i obawiają się, że ich typy mogą okazać się nietrafione. Natomiast kolejne bonusy, które omówimy, trafią do klientów oczekujących promocji związanych z depozytem.

Bonus od depozytu

Stawka tego bonusu zależy od pierwszej wpłaty gracza. Zakład bukmacherski w promocji podaruje klientowi ustalony przez siebie procent depozytu. Zazwyczaj wartość takich bonusów wynosi około 100% wartości pierwszej wpłaty. Warto zwrócić uwagę na ograniczenia. Z reguły wymaga się, aby przyznany bonus został obrócony kilka razy (liczba obrotów ustalana jest indywidualnie przez dany zakład bukmacherski). Bukmacherzy wymagają także obracania po określonym kursie przykładowo nie niższym niż 2.00, a czasem wnoszenia zakładów akumulowanych (zobacz, jakie wymagania ma na przykład kod bonusowy eWinner).

Zdarza się, że po wpisaniu odpowiedniego kodu, kwota bonusu dodatkowo wzrasta (możesz na przykład sprawdzić kod bonusowy Betclic i przekonać się, jaka jest na temat Betclic recenzja).

Bonus bez depozytu

Niektórzy gracze zainteresowani właśnie tym rodzajem bonusów. Potocznie twierdzi się, że są one darmowe, aczkolwiek bukmacher nigdy nie daje nic za darmo, zawsze liczy na zysk. Dlaczego więc bonusy bez depozytu są według graczy darmowe? Ponieważ nie muszą oni wpłacać pierwszego depozytu, a dostają (niewielkie zazwyczaj) środki na start od bukmachera. Jednakże podobnie jak w przypadku bonusów od depozytu, tu również zwraca się uwagę na wymaganą liczbę obrotu przyznanym bonusem. Im więcej wymaganych obrotów, tym większe ryzyko, mniejsza szansa, że bonus nie zostanie przez gracza wypłacony. Często wypłata bonusa bez depozytu jest w praktyce bardzo trudna właśnie z powodu restrykcyjnych wymogów odnośnie obrotu i minimalnego akceptowanego kursu.

totolotek midbelka

A co w sytuacji, gdy jednak nawet kilkukrotne obroty okażą się trafione? I w takim wypadku bukmacher dba o swoje interesy. Jeśli gracz zamierza wypłacić wygraną, niektóre zakłady w regulaminie wspominają o tym, że „podarowana” kwota na start zostanie po prostu odjęta i wypłacie będą podlegać jedynie wygrane ponad kwotę otrzymanego np. freebeta.

Dlaczego gracze lubią „darmowe” bonusy?

Przypomnimy w tym momencie, że zakłady bukmacherskie online promocje kierują głównie do nowych klientów. Bywa niekiedy tak, że gracz chce jedynie sprawdzić, jak to jest obstawić taki zakład, ale nie chce wpłacać swoich środków. To dlatego bukmacherzy decydują się na bonusy bez depozytu w swojej ofercie. Liczą, że klient przekona się do regularnego obstawiania i za jakiś czas jednak swój depozyt wpłaci.

Nawet jeśli zaprzestanie się dalszej gry, należy liczyć się z otrzymywaniem oferty reklamowej od bukmachera. Będzie chciał on przekonać nieaktywnego gracza do powrotu i oczywiście wpłacenia już swoich środków. Warto pamiętać, że podczas rejestracji konta zgadzamy się na przetwarzanie naszych danych, więc możemy otrzymywać informacje na skrzynkę mailową, czy nawet telefonicznie. Bukmacher nie zrezygnuje od razu z klienta, więc jeśli ktoś się na to nie zgadza, może powołać się na RODO i dane osobowe zostaną usunięte z baz zakładu.

Jeśli podsumujemy te informacje o bonusach, trudno jest stwierdzić, że bukmacher daje coś swoim klientom za darmo. Chce on przede wszystkim zarobić i nie jest to nic szokującego – biznes to biznes. Oczywiście jeśli gracz posiada wyjątkową wiedzę i ma sporo szczęścia, może uda mu się skorzystać na bonusach. Są one przecież bardzo pożądane przez graczy, mimo haczyków czy ograniczeń.
Należy bardzo dokładnie czytać regulaminy, sprawdzać wymagania stawianie przez bukmacherów, wymóg obrotowy, minimalny akceptowalny kurs, czy ewentualną konieczność wnoszenia akumulowanych zakładów (jeśli chodzi o prostotę regulaminu STS recenzja wypada naprawdę interesująco).

Najlepsze promocje bukmacherskie w 2021 roku

Osoby, które korzystają z oferty bukmacherów liczą przede wszystkim na duże i spektakularne wygrane, ale najczęściej zależy im po prostu na tym, aby osiągać w ten sposób regularny dochód. Wiele osób wręcz utrzymuje się ze swoich wygranych i codziennie zajmuje się profesjonalnie typowaniem. Czy jakikolwiek rabat, na przykład kod bonusowy Totolotek, im w tym pomaga (zobacz również , jaka jest o bukmacherze Totolotek recenzja)?

Gracze, którzy znają się nieco na rzeczy, najczęściej posiadają konta u wszystkich legalnych w Polsce bukmacherów, na przykład aby móc wykorzystać jednocześnie kod bonusowy forBet i kod bonusowy Betfan. Wynika to naturalnie z tego, że każdy bukmacher oferuje całkowicie inne kursy i wydarzenia. Poza tym, praktycznie każdy bukmacher oferuje również swoim klientom bonusy na start i różnego rodzaju promocje. Szkoda nie skorzystać z takiej oferty, ponieważ bywają to całkiem ciekawe oferty.

Znani bukmacherzy, jak Fortuna, Milenium i inni zachęcają nowych typerów przede wszystkim oferując im właśnie ciekawe bonusy (sprawdź kod bonusowy Noblebet). Kwoty i oferty bywają różne. Bardzo często bukmacherzy zmieniają swoją stałą ofertę bonusową lub przygotowują coś ekstra na specjalne wydarzenie sportowe (przeczytaj, jaka jest o bukmacherze eWinner recenzja).

Większość osób uważa, że warto korzystać z takich bonusów powitalnych u bukmacherów, jak Fortuna recenzja. Aby je otrzymać, wystarczy samo założenie i zarejestrowanie konta. Oczywiście, jedna osoba na jeden dokument tożsamości ma możliwość założenia jedynie jednego konta u konkretnego buka.

Warto przyglądać się również promocjom. Niekiedy użytkownicy są o nich informowani mailowo i dzięki specjalnym kodom mają okazję pomnażać swoje środki u danego bukmachera. Jest to coraz bardziej powszechne, również u nas. Wielu bukmacherów oferuje swoim klientom bonusy na przykład z okazji urodzin. Niekiedy są one również zachętą do dalszej gry w przypadku sporej przegranej (zobacz, jak wygląda o PZBUK recenzja).

Sytuacja na rok 2021 nie jest jeszcze do końca pewna (choć można sprawdzić, jak wygląda za zeszły rok o LVBet recenzja). Pod koniec zeszłego roku sporo nowych zakładów bukmacherskich weszło na rynek po uzyskaniu wymaganych zezwoleń Ministerstwa Finansów (zobacz, jak prezentuje się teraz o Forbet recenzja). Część z nowych bukmacherów albo nie posiada jeszcze swojej strony internetowej, albo oferta dopiero się kształtuje i trudno cokolwiek o niej powiedzieć. Dlatego nie ma pewności, czy nowe zakłady chcąc pozyskać klientów, nie zorganizują ciekawych akcji promocyjnych, które będą mogły rywalizować z tymi oferowanymi przez doświadczone zakłady bukmacherskie.

Nie da się także jednoznacznie stwierdzić, który bukmacher oferuje najlepszy bonus. Może być to dla jednej osoby kod bonusowy PZBuk, dla innej osoby będzie liczyła się o Betfan recenzja. Wszystko zależy od osobistych preferencji każdego klienta. Niektórzy liczą na wysoki bonus bez depozytu, inni cenią zakłady bez ryzyka. Oferta bukmacherska jest różnorodna, a każdy zakład stawia nacisk na inny typ promocji (kod bonusowy LVBet będzie inny niż kod bonusowy STS czy nawet kod bonusowy Totalbet – sprawdź również, jak wygląda o bukmacherze Totalbet recenzja). Niezależnie od swoich upodobań, zawsze należy zaczerpnąć wiedzy w regulaminach, które są dostępne na oficjalnych stronach internetowych każdego bukmachera (zobacz, jak wygląda o STSBET recenzja). W ten sposób klient dowie się o wymogach, które musi spełnić, aby móc skorzystać z promocji. Doczyta także o ograniczeniach.

Grać można od 18. roku życia. Hazard wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy oraz uzależnienia. Jeśli stracisz kontrolę nad grą, najlepiej będzie skorzystać z dostępnej u bukmacherów opcji samo wykluczenia. Warto skonsultować się ze specjalistą od leczenia uzależnień.


bukmacherzy zakłady bukmacherskie PZBuk PZBuk PZBuk zakłady Fortuna Bukmacher kod bonusowy Fortuna Fortuna zakłady ranking bukmacherów 2021 ranking bukmacherów online bonusy bez depozytu bukmacher zakłady bukmacherskie bez depozytu bonusy bukmacherskie na start darmowe bonusy bukmacherskie na start obstawianie meczy online