Proces zakładania konta w STS

30 lipca 2020

Każdy użytkownik, który planuje obstawianie wydarzeń sportowych za pomocą sieci Internet musi przygotować się na to, że konieczne będzie założenie konta online. Jest to bardzo ważna informacja zwłaszcza dla nowych graczy, którzy planują rozpoczęcie swojej przygody z typowaniem zakładów bukmacherskich. Proces rejestracji konta gracza jest konieczny, ponieważ żaden użytkownik zabierający się za typowanie zakładów sportowych przez Internet nie może pozostać dla legalnego bukmachera anonimowy. Kwestia rejestracji konta jest tak istotna, ponieważ legalni bukmacherzy muszą posiadać swego rodzaju kontrolę nad tym, kto decyduje się założyć konto w ich serwisie. Dlatego dla nowych graczy konieczne jest wypełnienie formularza rejestracyjnego. I nie ma tutaj znaczenia to, czy użytkownik chce założyć konto tymczasowe, czy od razu konto stałe. Dzięki temu polski bukmacher STS będzie mógł dokonać weryfikacji danych i umożliwić klientowi rozpoczęcie gry w swoim serwisie.

sts register button

Każdy polski bukmacher, który chce prowadzić legalną działalność w zakładach bukmacherskich musi prosić nowych graczy o przejście przez proces rejestracji konta gracza. Przede wszystkim potrzebne będzie zezwolenie na prowadzenie zakładów bukmacherskich, które wystawiane jest przez Ministerstwo Finansów. Zezwolenie Ministerstwa Finansów jest dla każdego legalnego bukmachera dokumentem koniecznym, gdyż na tej podstawie będzie mogło się odbywać urządzanie zakładów sportowych z ich oferty. Wróćmy jednak do tego, dlaczego założenie konta online jest aż tak ważne. Przede wszystkim należy pamiętać o tym, że zakłady bukmacherskie przeznaczone są dla osób pełnoletnich. Tak więc bez względu na to, czy będzie to proces szybkiej rejestracji, czy tworzenie klasycznego konta gracza, dostęp do oferty wydarzeń sportowych mogą otrzymać wyłącznie osoby, które mają ukończone 18. lat. Dzięki rejestracji legalni bukmacherzy mogą więc zapobiegać uczestnictwu w tego typu rozgrywce osobom nieletnim.

Zwłaszcza nowi gracze powinni pamiętać o tym, że w naszym kraju można korzystać wyłącznie z usług legalnych bukmacherów. Są to takie podmioty, które posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych wiąże się z poważnymi konsekwencjami prawnymi. Dlatego też, jeśli planujesz legalnie korzystać z oferty bukmachera STS to załóż konto podaj swoje podstawowe dane takie jak numer telefonu, numer konta bankowego i przekonaj się, jak przyjemną rozrywką jest zawieranie zakładów sportowych. Dodatkowo warto zdawać sobie sprawę również z tego, że podczas weryfikacji danych legalny bukmacher jest w stanie sprawdzić, czy na danego gracza nie zostały w przeszłości nałożone zakazy uczestnictwa w zakładach bukmacherskich. Zazwyczaj są to gracze, którzy popadli w nałóg od typowania zakładów bukmacherskich i kierowani są oni do ośrodków udzielających pomocy w tej kwestii. W skrajnych przypadkach nakładane są zakazy na takich graczy, a weryfikacja dokumentu tożsamości podczas zakładania konta pomaga bukmacherom zapobiegać dołączaniu do społeczności graczy osobom uzależnionym. Podsumujmy więc dane, które będą potrzebne podczas szybkiej rejestracji:

 • Wpisanie numeru telefonu
 • Adres e mail
 • Imię i nazwisko
 • Data urodzenia

Jak przejść przez proces założenia konta STS?

Wiemy już, że w przypadku bukmachera STS rejestracja konta jest warunkiem koniecznym, jeśli gracz myśli o obstawianiu zakładów bukmacherskich przez sieć Internet. Z tego właśnie powodu legalni bukmacherzy regularnie pracują nad tym, aby zawieranie zakładów było procesem przyjemnym i jednocześnie niezwykle komfortowym. Jednym z lepszych pomysłów legalnych bukmacherów było konto tymczasowe, czyli przejście przez proces tak zwanej szybkiej rejestracji. Konto tymczasowe umożliwia sprawdzenie wszystkich funkcjonalności w serwisie bukmacher bez konieczności podawania szczegółowych danych. Zazwyczaj podczas procesu jakim jest szybka rejestracja gracz ogranicza się do podania numeru telefonu oraz adresu email. Szybka rejestracja jest również dostępna u bukmachera STS. Szybka rejestracja STS jest bardzo prostym i szybkim procesem, z którym poradzi sobie każdy użytkownik, bez względu na zaawansowanie jego umiejętności korzystania z sieci Internet.

Szybka rejestracja w STS jest niesamowicie prosta i zajmuje naprawdę bardzo mało czasu. Trzeba jednak pamiętać, że konta założone w ramach szybkiej rejestracji wiążą się z pewnymi ograniczeniami. Szybka rejestracja, którą przygotowały dla swoich graczy zakłady bukmacherskie STS nie pozwala na wypłaty środków, które pochodzić będą z ewentualnych wygranych. Warto zaznaczyć, że tego typu ograniczenie dotyczy większości legalnych bukmacherów w naszym kraju. Jednak zakładając konto u legalnego bukmachera posiadającego zezwolenie Ministerstwa Finansów gracz nie musi się martwić tym ograniczeniami. Jeśli zdecydował się na szybką rejestrację, to w każdym momencie ma możliwość przejścia na konto stałe. Podczas rejestracji zazwyczaj trzeba podać numer telefonu, adres e mail, a także imię i nazwisko oraz adres zamieszkania. W przypadku przechodzenia na stałe konto STS potrzebne będą dodatkowe dane, dzięki którym bukmacher będzie mógł dokonać weryfikacji danych i oczywiście tożsamości użytkownika. Jak więc prezentuje się w przypadku STS rejestracja konta stałego? Już tłumaczymy, jak swój system przygotował polski bukmacher STS.

sts website 2020.07.30

Jeśli chodzi więc o pełną rejestrację na stronie zakładów bukmacherskich STS, to w pierwszej kolejności należy wpisać brakujące dane do formularza rejestracyjnego. Wspominaliśmy już o tym, że w przypadku legalnego bukmachera STS potrzebne będzie podanie numeru telefonu. Przyda się również adres e mail. Założenie konta STS nie jest niczym trudnym i podobnie jest w przypadku przejścia na konto stałe. Zakłady bukmacherskie STS muszą dokonać ostatecznej weryfikacji danych, a więc potrzebny numer konta bankowego. To właśnie na nie gracz przelewać będzie środki ze swoich ewentualnych wygranych. Polski bukmacher STS wymaga również przesłania skanu dokumentu tożsamości. To właśnie dzięki temu dokumentowi ten legalny bukmacher może dokonać ostatecznej weryfikacji tożsamości gracza i jednocześnie aktywowania konta STS. Zakładając konto STS należy więc pamiętać o jak najlepszym skanie dokumentu, gdyż może to mieć wpływ na rozpatrywanie wniosku. Po aktywacji można spokojnie rozpocząć korzystanie z serwisu tego legalnego bukmachera. W przypadku firmy STS logowanie znaleźć można w prawym górnym rogu. Najważniejsze dane podczas zakładania konta stałego to:

 • Numer konta bankowego
 • Skan dokumentu osobistego
 • Numer PESEL

Czy jest możliwa w STS rejestracja w punkcie stacjonarnym?

Wiemy już, że urządzanie zakładów bukmacherskich jest przeznaczone wyłącznie dla legalnych bukmacherów. Gracz, który bierze udział w nielegalnych grach hazardowych musi zdawać sobie sprawę z kary, która może zostać na niego nałożona. Wiemy też, że aby założyć konto trzeba będzie podać numer konta bankowego, adres e mail oraz skan dokumentu osobistego. Przyda się również podanie numeru telefonu. Rejestracja konta online u legalnych bukmacherów jest warunkiem koniecznym. Trzeba jednak wspomnieć o tym, że STS ma również zezwolenie na urządzanie zakładów także w punktach stacjonarnych. W praktyce oznacza to, że legalny bukmacher pozwala swoim klientom na zakładanie kont właśnie punktach naziemnych. Może trafić się sytuacja, kiedy to gracz chcący wziąć udział w zakładach bukmacherskich od STS nie będzie mógł skorzystać ze strony internetowej, czy aplikacji mobilnej do założenia konta gracza. Wówczas może udać się do punktu stacjonarnego i tam założyć konto użytkownika.

sts bonus lokal

Warto zwrócić uwagę na to, że STS posiada naprawdę bogatą linię punktów stacjonarnych w naszym kraju. Jeśli chodzi o urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce STS jest jednym z lepszy operatorów na rynku. Z pewnością najłatwiej z odnalezieniem punktu naziemnego poradzą sobie osoby mieszkające w większych miastach, gdyż tam zazwyczaj znajduje się najwięcej punktów stacjonarnych. Jak więc wygląda proces zakładania konta w punkcie na ziemnym w przypadku zakładów bukmacherskich STS? Jest to bardzo proste i niewiele różni się od proces online. Tu również będzie konieczne podanie numeru telefonu oraz innych niezbędnych danych. Do punkty gracz chcący założyć konto w STS powinien zabrać dokument, który pomoże pracownikowi potwierdzić jego tożsamość. Może to być zarówno dowód osobisty, jak i paszport. Należy pamiętać, że legalni bukmacherzy dopuszczają do swojej oferty wyłącznie osoby pełnoletnie. Nie można również dzielić konta z innymi osobami.

Trzeba zwrócić zdawać sobie sprawę z tego, że nie ma konieczności obstawiania zakładów bukmacherskich w STS w trybie online. Nie ma jednak wątpliwości co do tego, że jest to niesamowicie wygodne i komfortowe rozwiązanie. Głównie ze względu na to, że gracz zyskuje możliwość typowania zakładów wzajemnych niemal w każdym miejscu i o każdej porze dnia oraz nocy. Bez wątpienia bardzo komfortowe jest również to, że użytkownik może odebrać swoje wygrane i przelać je bezpośrednio na swoje konto bankowe. Nie musi więc spacerować do punktu stacjonarnego i tracić sporej ilości czasu na stanie w korkach lub podróżowanie komunikacją miejską. Kolejnym plusem, który przemawia na korzyść obstawiania online w przypadku zakładów bukmacherskich STS jest to, że gracz może liczyć na bardzo interesujący pakiet powitalny, o którym nieco więcej wspomnimy w dalszej części artykułu. Podsumujmy więc informację na temat zakładania konta w punktach stacjonarnych STS:

 • Założenie konta online w punkcie naziemnym jest możliwe.
 • Gracz będzie musiał wypełnić formularz rejestracyjny
 • Potrzebne będą takie dane jak numer telefonu, PESEL oraz adres zamieszkania.
 • Pracownik punktu na podstawie dokumentu osobistego potwierdzi tożsamość gracza i aktywuje konto.

Czy da się usunąć konto u bukmachera STS?

Wspomnieliśmy już nieco o tym, jak przebiega proces rejestracji w przypadku bukmachera STS. Wielu użytkowników po dłuższym czasie męczy się typowanie zakładów i zastanawia się nad tym, jak usunąć konto STS. Na początku chcielibyśmy zaznaczyć, że gracze nie mają się o co martwić, gdyż jest możliwość zamknięcia konta STS. Jeśli chcesz zamknąć swoje konto STS zaloguj się na swoje konto lub po prostu wyślij wiadomość mailową pod adres kontakt@sts.pl. W tej wiadomości gracz będzie musiał podać pierwszą oraz ostatnie trzy cyfry z numeru PESEL, adres e mail przypisany do konta, a także powód zamykania konta, jeśli oczywiście gracz będzie chciał się nim podzielić z bukmacherem. Zakłady bukmacherskie STS powinny zamknąć konto w ciągu 24. godzin. Powiadomienie o pomyślnym zamknięciu konta gracz otrzyma na swój adres mailowy. W przypadku zakładów bukmacherskich STS istnieje także możliwość zawieszenia konta na okres trzech miesięcy lub jednej doby. Ta możliwość dostępna jest w zakładce o nazwie „Odpowiedzialna gra”.

Zdajemy sobie sprawę, że po zamknięciu konta nadchodzi taki moment, kiedy gracz żałuje zrezygnowania z gry. Na taką okoliczność przygotował się również bukmacher STS, który pozwala na ponowne otworzenie zamkniętego konta. Nie zawsze się to jednak udaje. Można w bardzo łatwy sposób sprawdzić, czy bukmacher da nam szansę na powrót do starego konta. Tu również należy nawiązać kontakt z bukmacherem za pomocą podanego wyżej adresu e mail. Tam też ponownie trzeba podać pierwszą i trzy ostatnie cyfry numeru PESEL oraz login do konta użytkownika. Później pozostaje tylko wyczekiwać na odpowiedź od firmy bukmacherskiej STS. Informację na ten temat można również uzyskać poprzez kontakt z konsultantem za pomocą czatu na żywo, który znaleźć można na stronie internetowej bukmachera STS. Podsumujmy więc informację na temat tego, w jaki sposób zamknąć konto w STS:

 • Zamknięcie konta jest możliwe poprzez wysłanie wiadomości na adres kontakt@sts.pl.
 • Wymagane będzie podanie pierwszej oraz ostatnich trzech cyfr z numeru PESEL gracza.
 • Gracz musi również podać w wiadomości adres e mail przypisany do zamykanego konta.
 • Zamknięte konto można w przyszłości odblokować.

Zakład bez ryzyka w ofercie bukmachera STS

Poznaliśmy już trochę informacji na temat tego, w jaki sposób obejść się z założeniem konta oraz jego ewentualnym zamknięciem. Warto więc teraz poświęcić nieco uwagi temu, co sprawia że gracze decydują się na ofertę zakładów bukmachera STS w trybie online. W głównej mierze chodzi tutaj o ofertę powitalną, która czeka na graczy po założeniu konta w serwisie zakładów bukmacherskich STS. Jedną z promek, którą chcielibyśmy omówić w tym artykule jest zakład bez ryzyka dedykowany użytkownikom, którzy typują swoje kupony na rywalizację esportową. Samo odebranie tej promki nie jest niczym trudnym, gdyż wymaga to od użytkownika spełnienia kilku podstawowych kroków. W pierwszej kolejności należy oczywiście założyć konto gracza. Kolejnym krokiem będzie zalogowanie się i kliknięcie w przycisk „weź udział”, który znaleźć można na podstronie dedykowanej zakładowi bez ryzyka. Należy również pamiętać o tym, że zawarty przez gracza kupon musi dotyczyć wydarzeń esportowych.

sts bonus 25

Jeśli podczas korzystania ze strony STS problem z logowaniem nastąpi, najlepiej będzie odświeżyć witrynę i spróbować postawić zakład raz jeszcze. Jeśli użytkownik chce skorzystać z zakładu bez ryzyka na rozgrywki esportowe, to musi postawić kupon SOLO, którego minimalny kurs wynosić będzie 1.85. W sytuacji, gdy kupon gracza zostanie rozstrzygnięty na jego niekorzyść, wówczas do konta dodawane jest 10% wartości wkładu na dany kupon. Warto również zaznaczyć, że promka rozliczana jest na przestrzeni trzech dni od zakończenia danego etapu. Gracz może tygodniowo uzyskać maksymalny zwrot o wartości 25. złotych. W tej promce od zakładów bukmacherskich STS użytkownik może wziąć udział raz w tygodniu. Podsumujmy więc zasady dotyczące zakładu bez ryzyka na esport:

 • Zarejestruj się na stronie STS.pl.
 • Kliknij przycisk „Weź udział” w odpowiedniej zakładce.
 • Puść kupon SOLO z kursem minimalnym 1.85.
 • Odbierz 10% wartości w przypadku przegranego kuponu.

Oferta zakładów firmy bukmacherskiej STS

Gracze czasami zgłaszają się do punktu obsługi klienta z problemem typu „na stronie STS nie moge sie zalogowac”. Trzeba jednak dać sobie trochę czasu, gdyż zdarza się iż na witrynie przeprowadzane są przerwy techniczne. W trakcie takich przerw prowadzone są prace konserwacyjne, które mają na celu poprawienie działania witryny. Trzeba więc po prostu wykazać się cierpliwością, gdyż strona z pewnością po dłużej lub krótszej chwili zacznie w pełni funkcjonować. Wiemy już, że branie udziału w nielegalnych grach hazardowych grozi odpowiedzialnością karną, więc gracze z naszego kraju powinni korzystać z usług wyłącznie legalnych bukmacherów. Skoncentrujmy się jednak na tym, co zazwyczaj najważniejsze u każdego bukmachera, czyli ofercie zakładów. Wielu typerów bardzo często podkreśla to, że oferta dyscyplin sportowych jest jednym z najważniejszych aspektów, na który zwracają uwagę podczas wyboru odpowiedniego dla siebie bukmachera.

Bukmacher STS nie bez powodu nazywany jest jednym z najlepszych operatorów zakładów wzajemnych na polskim rynku. Przygotowana przez nich oferta zakładów robi naprawdę dobre wrażenie i nie ma się co dziwić, że tak często to właśnie na bukmachera STS pada wybór nowych użytkowników. Najszersza oferta dotyczy rozgrywek piłkarskich. Nie powinno to jednak nikogo dziwić, gdyż piłka nożna to obecnie najpopularniejsza dyscyplina sportowa na świecie. Ilość zakładów na te rozgrywki jest więc jak najbardziej zasadna. Samych dyscyplin sportowych do obstawiania w STS jest ponad 30. więc z pewnością każdy użytkownik znajdzie tam coś dla siebie. U bukmachera STS można także z powodzeniem obstawiać zakłady na wydarzenia z takich dyscyplin jak tenis, koszykówka, piłka ręczna, czy hokej na lodzie. Zadowoleni mogą być również fanatycy sportów walki, gdyż w ofercie bukmachera STS znaleźć można zakłady na walki bokserskie, a także te w formule MMA. Podsumujmy więc najważniejsze dyscypliny sportowe, które można znaleźć w ofercie bukmachera STS:

 • Piłka nożna
 • Siatkówka
 • Tenis
 • Koszykówka

Zakłady bukmacherskie STS i ich aplikacja mobilna

Kolejnym bardzo istotnym punktem w ofercie bukmachera STS jest aplikacja mobilna. Możliwość typowania wydarzeń sportowych w każdym miejscu i o dowolnej porze jest aktualnie dla graczy niesamowicie istotna. Bukmacher STS również posiada swoją aplikację mobilną dedykowaną typowaniu zakładów w trybie online i trzeba przyznać, że jest jedno z lepszych tego typu narzędzi na polskim rynku operatorów zakładów sportowych. Na plus za tą aplikacją przemawia z pewnością to, że jest ona na bieżąco aktualizowana. Zakłady bukmacherskie STS posiadają w swojej aplikacji możliwość oglądania transmisji wydarzeń sportowych na żywo. Niewielu bukmacherów posiada taką opcję na polskim rynku. Warto również wspomnieć o tym, że w aplikacji użytkownik może skorzystać z takich zabezpieczeń jak touch ID, czy face ID. Przyjrzyjmy się zatem bliżej temu, jak w punktach wygląda proces instalowania aplikacji STS:

sts bonus esport 01
 • Aplikacja działa zarówno na systemie Android, jak i iOS.
 • Najpierw użytkownik musi zezwolić na pobieranie plików z nieznanych źródeł.
 • Gracz wchodzi na stronę bukmachera STS i pobiera plik instalacyjny.
 • Pomyślnie przechodzi przez proces instalacji i cieszy się typowaniem ulubionych rozgrywek.

Oto kilka opinii użytkowników na temat bukmachera:

Bukmacherskie zakłady STS okazały się być interesującym doświadczeniem. Mógłbym wręcz napisać, że jest jednym z bardziej interesujących operatorów działających w Polsce. Z pewnością wypadałoby pochwalić stronę internetową. Nie tylko jest intuicyjna, ale też niezwykle łatwo jest ją nawigować. Główna strona zawiera sporą część kluczowych informacji. Od razu można odnaleźć dyscypliny, takie które nas mogą zainteresować. Na stronie ciężko można się pogubić, dzięki jej nieskomplikowanemu podziałowi. Dokładnie tak samo też myślę o nawigacji. Nie powinny wystąpić kłopoty z przejściem na dostępne podstrony. To są plusy jednej z lepiej zrobionych witryn działających na polskim rynku bukmacherskim. Przeglądanie jej było przyjemne i bezproblematyczne.

STS jako bukmacher przygotował też bardzo ciekawą ofertę. W jego propozycji wymienionych jest dużo dyscyplin, które można obstawiać. Standardowe dyscypliny sportowe nie pozostają jedyną gratką dla miłośników sportu, gdyż da się tam znaleźć też i propozycję związaną z rozgrywkami esportowymi. Nie jest to pozbawione znaczenia, bo takie rozgrywki wydają się być coraz bardziej popularne. Godna uwagi jest też koncepcja na specjalne zakłady. Plusem wydaje się być także dostępność różnorodnych zagranicznych lig. Podobnie do innych firm, STS oferuje także i wirtualki. Kiedy nie ma ciekawych realnych wydarzeń sportowych, da się wtedy obstawiać owe kupony. To gratka dla graczy, którzy właściwie codziennie obstawiają kupony.

Na stronie bukmachera STS nieźle sprawuje się także dział obsługujący klienta. Każdy niepokój jaki da o sobie znać, z pewnością możliwy jest do przedyskutowania z nimi. Dostęp do konwersacji jest łatwy, dlatego skontaktowanie się z konsultantami jest wygodne i szybkie. To może być przydatne, jak wystąpią problemy z zakładem lub tym, jak rozstrzygnięto zakład. Punkt do spraw klienta stara się udzielić odpowiedzi na różnorakie niedogodności. Ma to znaczenie, gdyż użytkownik niektórych zawiłości nie będzie w stanie rozwiązać na własną rękę. W kilku okolicznościach wskazane będzie skorzystanie z pomocy obsługi, a STS nam ją zapewnia. To zdecydowanie powinno się określić jako pozytyw, z uwagi na to, że dobro klienta powinno być jednym z podstawowych priorytetów.

Kwestia, o której warto powiedzieć będą różnorakie promki, oferowane w jednej z zakładek. Bukmacher [bukmacher!] proponuje ich dla swoich typerów naprawdę sporo. W zachęceniu nowych typerów to bez wątpienia wspomaga, co powszechnie wiadomo. Gracze, którzy regularnie stawiają kupony też mogą zyskać. STS daje klientom rozmaite promki, dzięki czemu zdecydowanie chętniej zyskują zainteresowanie ofertą tego buka.

Organizowanie zakładów live bez wątpienia powinny być u operatora z licencją w kraju. Nie dziwi więc to, że STS zaproponował klientom naprawdę fajną ofertę w tym względzie. Szeroki wybór wydarzeń ale też typów betów, to zdecydowany plus oferty bukmachera STS. Oferta live dotyczy wielu różnych kategorii sportów, dzięki czemu każdy znajdzie coś do obstawienia. Tego typu opcja sprawdza się perfekcyjnie, kiedy planujemy stawiać kupon gdy trwa wybrane wydarzenie sportowe. Z całą pewnością zapewnia to jeszcze więcej emocji, a klient będzie mieć szansę na powiększenie stanu swojego depozytu nie ruszając się z kanapy. Na uznanie z pewnością zasługują tego typu podejścia.

Elementem, który zasługuje na wyjątkowe wyróżnienie u tego operatora bezkompromisowo jest aplikacja. Jest to wygodne wyjście dla tych, którzy do obstawiania wolą używać telefonów lub tabletów. Aplikacja bukmachera STS posiada wszystkie potrzebne funkcjonalności, które działają też na stronce tego buka. Wobec tego w absolutnie każdym miejscu na całym świecie i dodatkowo o każdej porze dnia i nocy, istnieje możliwość stawiać kupony. Apka dostępna na urządzenia mobilne od tego bukmachera wydaje się być dużym ułatwieniem dla typerów.

Jacek z Warszawy

Zakłady bukmacherskie STS zaskoczyły mnie. Bez wątpienia jest to jeden z lepszych operatorów na rynku. Z całą pewnością na pochwałę zasługuje ich strona. Nie tylko jest ona intuicyjna, ale też dosyć prosto da się ją obsługiwać. Na stronie głównej można sprawdzić najpotrzebniejsze informacje. Szybko można odszukać dyscypliny, takie które nas zainteresują. Na stronie trudno można się zgubić, poprzez jej nieskomplikowany podział. Tak samo także uważam o nawigacji. Przejście do innych dostępnych zakładek nie powinno sprawiać najmniejszego problemu. Wydaje mi się, że jest to chyba najlepiej zrobiona strona bukmacherska istniejących na rynku. Przeglądanie zawartości strony jest dla mnie przyjemnym doświadczeniem.

Bukmacher STS posiada także świetną ofertę. Znaleźć można nawet dużo sportowych dyscyplin do obstawienia. Oprócz typowych dyscyplin sportowych można znaleźć tam też i ofertę związaną z rozgrywkami esportowymi. To jest znaczące, gdyż tego typu rozgrywki zyskują na popularności. Warto także skorzystać z propozycji wydarzeń specjalnych. Zaletą jest także dostępność różnych zagranicznych rozgrywek ligowych. Patrząc na to, co mają w ofercie inni operatorzy, STS oferuje też wirtuale. Kiedy nie ma żadnych realnych sportowych wydarzeń, można wtedy typować te zakłady. To alternatywne rozwiązanie dla typerów często obstawiających kupony.

Na portalu operatora STS dobrze działa również dział obsługujący klienta. Każdy dylemat jaki da o sobie znać, jak najbardziej dopuszczalny jest do omówienia z nimi. Dostęp do czatu jest banalnie prosty, dlatego też skontaktowanie się z konsultantem jest szybkie i wygodne. Może to się przydać, w przypadku kiedy wystąpią problemy podczas obstawiania albo rozstrzygnięciem. Oddział obsługi klienta troszczy się o to, aby udzielić odpowiedzi na poszczególne wahania. Będzie to miało spore znaczenie, ponieważ użytkownik części problemów nie jest w stanie wyjaśnić samoistnie. W niektórych aspektach pomoc obsługi jest niezastąpiona, a bukmacher STS ją nam zapewnia. To definitywnie można oszacować jako zaletę, ponieważ dobro konsumenta musi być podstawowym celem.

Tematem, o którym należy wspomnieć będą fajne promki, które można sprawdzić w oddzielnej zakładce. STS zorganizował ich dla typerów niemało. Wiadomo nie od dziś, że ułatwia to w przekonaniu nowych typerów. Typerzy, którzy w miarę regularnie stawiają kupony także mogą zyskać. Zakłady bukmacherskie STS przygotowują dla swoich klientów różne promki, przez co znacznie chętniej korzystają z danej propozycji.

Oferta live raczej powinny być u każdego licencjonowanego operatora w kraju. Nie dziwi więc fakt, że bukmacher STS posiada dla swoich klientów świetną ofertę w tym względzie. Ogromny wybór wydarzeń a także typów betów, to wielki plus propozycji STS. Oferta live dotyczy sporej liczby dyscyplin, dzięki czemu każdy odnajdzie coś, co spełni oczekiwania. Tego typu opcja będzie sprawdzać się idealnie, gdy mamy ochotę typować podczas już trwającego wybranego eventu sportowego. Z pewnością generuje to zdecydowanie więcej emocji, a użytkownik otrzymuje okazję powiększenia stanu swojego depozytu nie odchodząc od telewizora. Na nagłośnienie zasługują takiej odmiany podejścia.

Elementem, który zapracował na wyjątkowe wyróżnienie u operatora STS jest z pewnością apka. Jest to dogodne rozwiązanie dla graczy, którzy preferują używanie telefonów lub tabletów do stawiania kuponów. Aplikacja od bukmachera STS ma wszystkie funkcje, które działają też i na jego stronce. Wobec tego w każdym rejonie na całym świecie i na dodatek o każdej porze dnia, jest możliwość postawić zakład. Program dostępna na urządzenia mobilne od tego bukmachera jest dużym ułatwieniem dla typerów.

Artur z Gdańska
sts

FAQ

Czy firma STS to legalny operator zakładów wzajemnych?

Bukmacher STS to legalnie działający podmiot na polskim rynku. Firma posiada zezwolenie na prowadzenie działalności, które wydawane jest przez urząd Ministerstwa Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karalny, dlatego należy korzystać wyłącznie z usług legalnych bukmacherów.

Czy STS posiada własną aplikację mobilną?

Zawieranie zakładów sportowych z oferty STS jest również możliwe poprzez aplikację mobilną. Działa ona zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i na tych z system iOS. Informację o aplikacji można znaleźć na stronie internetowej bukmachera STS.

Jak wygląda rejestracja u bukmachera STS?

Zakłady bukmacherskie STS umożliwiają swoim klientom zakładanie tak zwanych kont tymczasowych. Dzięki temu bez podawania szczegółowych danych klient może przetestować wszystkie funkcjonalności dostępne na stronie bukmachera.

Jakie ograniczenia dotyczą konta tymczasowego?

Użytkownicy po przejściu przez proces szybkiej rejestracji nie mają możliwości wypłacania swoich środków, które pochodzić będą z ewentualnych wygranych. Ta opcja jest dostępna dopiero po przejściu na konto stałe.

Czy jest dostępny zakład bez ryzyka w ofercie STS?

Bukmacher STS przygotował zakład bez ryzyka dla tych klientów, którzy obstawiają rozgrywki esportowe. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie bukmachera.