Poznaliśmy finalistów BLAST Rising 2020

22 maja 2020

Rywalizacja w rozgrywkach esportowych trwa w najlepsze. Organizatorzy kolejnych turniejów nie muszą się martwić zawieszaniem rozgrywek, ponieważ tego rodzaju rywalizacja charakteryzuje się specyficznym rozgrywaniem swoich spotkań. Drużyny i zawodnicy stają naprzeciw siebie w świecie wirtualnym, gdzie rywalizują w różnego rodzaju grach komputerowych. Jedynym utrudnieniem jakie napotkało rozgrywki esportowe było to, że zaszła konieczność odwołania imprez w wielkich halach, ponieważ na chwilę obecną tego typu zgromadzenia są niedozwolone. Jednakże to nie powstrzymało organizatorów od prowadzenia rywalizacji. Drużyny rywalizują w trybie online, dzięki czemu ich zmagania mogą śledzić kibice z całego świata z pomocą platform streamingowych. To bez wątpienia świetny czas na promocję esportowych rozgrywek, ponieważ ich oglądalność w tym trudnym momencie mocno skoczyła do góry. Do obstawiania esportu może przydać się Lvbet kod bonusowy odbierz i wypróbuj jego działanie.

Dużą popularnością cieszą się rozgrywki w ramach gry Counter-Strike: Global Offensive. Niektóre z turniejów transmitowane są nawet na jednej z kodowanych telewizji w naszym kraju. W dzisiejszym artykule skoncentrujemy się jednak na turnieju BLAST Rising 2020. Rywalizują tu między sobą drużyny, które dopiero walczą o to, by stać się rozpoznawalnymi markami na całym świecie. Do zgarnięcia jest więc nie tylko 17300. dolarów, ale również szansa na to, że skauci z silniejszych organizacji wypatrzą najlepszych zawodników z danych zespołów i zaproponują im angaż. Znamy już finalistów turnieju BLAST Rising 2020. Drużyna Endpoint po wyrównanym pojedynku pokonała drużynę, Nordavind, która kończy udział w turnieju na etapie półfinału. Spotkanie było naprawdę bardzo emocjonujące. Sprawdź jak działa kod bonusowy Forbet odbierz i typuj swoje ulubione rozgrywki.

Przebieg meczu

Spotkanie rozpoczęło się świetnie dla drużyny Thomasa. Zawodnicy z Wysp Brytyjskich pomimo przegranej rundy pistoletowej, szybko zrewanżowali się przeciwnikom wygrywając aż trzy z czterech pierwszych rund. Kolejne pojedynki również przebiegały pod ich dyktando, czego rezultatem było prowadzenie po pierwszej połowie wynikiem 10:5. Nordavind odpowiedziało jednak swoim rywalom poprzez zwyciężenie w rundzie pistoletowej, która miała miejsce na początku drugiej połowy. Pozwoliło im to delikatnie zbliżyć się do swoich przeciwników. Endpoint było jednak wyposażone w cały ekwipunek, dzięki czemu na mapie Mirage spisywali się naprawdę wyśmienicie. Wydawało się, że nic nie jest ich w stanie powstrzymać, jednak rywale ostatnią resztką sił doprowadzili do dogrywki. Drużyna Endpoint nie pozwoliła jednak wyrwać sobie zwycięstwa i finalnie zwyciężyła na tej mapie wynikiem 19:16. Podczas typowania rozgrywek esportowych może przydać się kod promocyjny Betclic odbierz i wypróbuj.

Rywalizacja przeniosła się na mapę Dust2 i tutaj nie było już tak wyrównanego pojedynku. Zdecydowanie częściej na prowadzeniu była ekipa z Wysp Brytyjskich, która prezentowała się świetnie zwłaszcza wtedy, gdy ich ekwipunek był pełny. Pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 8:7 i nic nie wskazywało na to, że w drugiej połowie drużyna Endpoint tak mocno odskoczy. Nordavind co prawda zwyciężyło czwartą w tym meczu rundę pistoletową, jednak na rozpędzone Endpoint było to zdecydowanie za mało. Kiedy tylko zawodnicy z Wysp Brytyjskich dorwali się karabinów, Nordavind nie było w stanie im się przeciwstawić. Starcie na mapie Dust2 zakończyło się wynikiem 16:9 i to właśnie drużyna Endpoint awansowała do finału turnieju BLAST Rising. Sprawdź przygotowany przez bukmachera Milenium bonus na start odbierz i typuj ulubione rozgrywki.

milenium 1

Do finału tych rozgrywek awansowała również drużyna HAVU. Zespół z Finlandii pokonał bez większych problemów drużynę ALTERNATE aTTaX 2:0 i tym samym został drugim finalista rozgrywek BLAST Rising. Do typowania przebiegu finału BLAST Rising może przydać się kod promocyjny PZBuk odbierz i obstawiaj zakłady na esport.