Powrót rozgrywek FLASHPOINT w CS:GO

20 marca 2020

Wielu kibiców esportu z pewnością ucieszy fakt, że powracają kolejne rozgrywki związane z grą Counter Strike: Global Offensive. Pomimo wcześniej nieplanowanej przerwy wracają rozgrywki FLASHPOINT. Oczywiście trzeba liczyć się z tym, że podobnie jak w przypadku innych rozgrywek, liga rozgrywać swoje mecze będzie w trybie online, a więc bez udziału publiczności w studio. W ramach trwania rozgrywek kibice będą mogli podziwiać formę, w jakiej znajdują się obecnie dwaj Polacy, czyli Michał „MICHU” Müller oraz Karola „rallen” Rodowicz. Jest to z pewnością zapowiedź ogromnych emocji i warto śledzić rozgrywki na bieżąco – można także odebrać kod promocyjny LVBet VIP.

Przerwa, która nastąpiła na początku tego miesiąca w rozgrywkach organizowanych przez firmę B Site, była spowodowana oczywiście panującą na świecie epidemią groźnego koronawirusa. Władze organizacji podjęły decyzję na początku tygodnia o przejściu na tryb rozgrywania spotkań online, co pozwoli wrócić do regularnego rozgrywania kolejnych meczy. To dobra wiadomość dla kibiców ze świata esportu, ponieważ FLASHPOINT to kolejne rozgrywki, których przebieg będzie można śledzić przed ekranem telewizora lub na swoim komputerze.

Polacy wracają do gry

Przy okazji powrotu rozgrywek FLASHPOINT do gry powracają również dwaj Polacy. Karol Rodowicz do Stanów Zjednoczonych udał się jako zmiennik Nestora „LETN1” Tanića. Dobra forma popularnego „rallena” w pierwszym meczu, była świetnym dowodem fantastycznego przygotowania do rozgrywek oraz zgrania z resztą zespołu c0ntact gaming. Ciężko nie zgodzić się z tezą, że to właśnie Polak najbardziej przyczynił się do zwycięstwa w tym spotkaniu. W momencie gdy jego zespół grał po defensywnej stronie mapy, to właśnie Polak był najlepszym graczem na serwerze. Jego sukces z pewnością powoduje uśmiech na twarzy każdego polskiego widza. „Rallen” nie był w stanie osiągnąć nic większego, od momentu rozpadu jego poprzedniej drużyny, czyli ARCY (Totolotek kod bonusowy VIP).

totolotek

Niestety porażkę na swoje konto zapisać musiała drużyna Envy, w której składzie znajduje się drugi z naszych Polaków uczestniczący we FLASHPOINT, czyli „MICHU”. Nie jest to jednak zaskakująca informacja. Envy jest stosunkowo nowym zespołem, który przed sobą ma jeszcze wiele do nauki. W składzie drużyny Polaka wystąpić musiał jego trener, ponieważ zastępstwa potrzebował Kaleb „moose” Jayne, który nie mógł pojawić się w Los Angeles ze względu na kłopot z otrzymaniem wizy (kod bonusowy Betclic VIP).

Powrót rozgrywek FLASHPOINT w CS:GO

Dodatkowo, zespół Envy zmagania w rozgrywkach rozpoczął od gry przeciw głównym faworytom do finalnego zwycięstwa w turnieju, czyli Gen.G. Trzeba przyznać, że mimo tych okoliczności udało im się zagrać naprawdę dobre spotkanie. Jest to dobry zwiastun na przyszłość i jeśli podtrzymają podobną formę i prędkość rozwoju, to wówczas byłego członka zespołu Virtus.pro może czekać wiele przyjemnych chwil w nowej drużynie (PZBuk kod promocyjny VIP).

Kolejne etapy zmagań

Jak wyglądają dalsze plany naszych reprezentantów? Liga powraca ze swoimi rozgrywkami już w piątek. O godzinie 18:00 naszego czasu kibice ponownie na serwerze będą mogli zobaczyć Michała, którego Envy zmierzy się z MIBR. Ich skład reprezentują tacy zawodnicy, jak Gabriel „Fallen” Toledo lub Fernando „fer” Alvarenga. Gracze pochodzący z Brazylii mają doświadczenie w wygrywaniu ważnych turniejów w CS:GO, jednak obecnie mają spory problem z utrzymaniem się w czołówce najlepszych zespołów. Ze względu na to MICHU i ekipa nie powinni mieć problemu z ich pokonaniem. Z kolei w niedzielę Gen.G w składzie, którego występuje „rallen” podejmie HAVU. Fińska organizacja jest ostatnio w niezłej formie, więc istnieje szansa, że zaskoczą c0ntact gaming (kod promocyjny Betfan VIP).