Opcja cashout w Forbet dostępna na Twoim telefonie!

18 lutego 2019

Gracze korzystający z cashout wiedzą jak bardzo cenna może okazać się ta funkcja przy obstawianiu zakładów bukmacherskich. To właśnie dzięki niej mogą oni ustrzec się przegranej na postawiony kuponie, poprzez wcześniejsze jego wycofanie.

U bukmachera Forbet z cashout można skorzystać w wersji mobilnej strony tego bukmachera oraz w jego aplikacji mobilnej.

Cashout to stosunkowo nowa funkcja na polskim rynku zakładów bukmacherskich, która została wprowadzona przez zagranicznych bukmacherów, a dopiero po nich została przejęta przez nasze rodzime firmy bukmacherskie. Dosłownie cashout to wypłata gotówki, a w bukmacherce to przedwczesne zamknięcie kuponu, jeszcze przed zakończeniem się zdarzeń, na które postawiliśmy nasze zakłady z tego kuponu.

Z reguły warunkiem do skorzystania z cashout jest rozliczenie części ze zdarzeń zawartych na kuponie. Nie możemy, więc dokonać cashout kuponu, jeżeli żadne ze zdarzeń jeszcze się nie zakończyło.

Po co sięgać po cashout? Ano po to żeby zachować wygrane, które udało nam się już zdobyć, a wiemy już lub mamy takie przeczucie, że zbliżające się zdarzenia nie zakończą się dla nas pomyślnie.

Cashout to wycofanie kuponu, wraz z dotychczasowymi wygranymi bez ponoszenia ryzyka przyszłych strat.

Funkcja cashout w Forbet dostępna jest dla wybranych zdarzeń. Cashout możemy wykorzystać tylko w zakładach postawionych za prawdziwe pieniądze, nie za środki bonusowe z naszego konta.

 

forbet