Opcja cash-out dostępna teraz w PZbuk

2 kwietnia 2019

Co to jest cash-out?

Jak już wspomnieliśmy cash-out to wcześniejsze wycofanie postawionego zakładu, to znaczy jeszcze przed jego ostatecznym rozliczeniem.

Działa ona na zasadzie odsprzedaży, na której zyskuje nie tylko gracz, ale i bukmacher, który oferuje cash-out. Z jednej strony gracz może w ten sposób uratować postawione środki przed stratą, ponieważ może on w porę zareagować, jeżeli widzi, że jego zakład będzie przegrany, z drugiej strony, bukmacher pobierze swój zysk z cash-out w postaci odpowiednio wyliczonej marży z wycofanego zakładu.

Jak działa cash-out w PZbuk, krok po kroku?

  1. Gracz loguje się na swoje konto bukmacherskie i stawia zakład. Może to być zakład pojedynczy, wielokrotny AKO, przedmeczowy lub na żywo.
  2. Wchodząc w historię postawionych zakładów lub sprawdzając opcje w zakładzie LIVE, gracz może sprawdzić czy obowiązuje tam oferta cash-out.
  3. Wysokość oferty cash-out będzie zależała od kursu, jaki wystawił bukmacher.
  4. Jeżeli wysokość oferty cash-out jest w danym momencie atrakcyjna, gracz może z niej skorzystać, klikając i potwierdzając „Cash-out”.
  5. W tym momencie bukmacher rozliczy zakład i przyzna wybraną kwotę z cash-out.
  6. Konto gracza zostanie doładowane kwotą cash-out.
  7. Gracz może sprawdzić historię zakładów i wypłat cash-out w celu upewnienia się, że dany zakład został zamknięty.

 

Należy pamiętać, że zgodnie z prawem od kwoty Cash Out powyżej 2280 zł zostanie pobrany 10% podatek od wygranych.

Opcja Cash Out u bukmachera PZbuk jest dostępna jedynie w określonych ramach czasowych – zmiany w kursach lub zdarzeniach mogą spowodować, że usługa Cash Out zostanie zawieszona i/lub wycofana.

Jeżeli nie masz jeszcze konta w PZbuk, kliknij link poniżej i załóż nowe konto, a dzięki naszej stronie, otrzymasz dodatkową ofertę powitalną u tego bukmachera.

 

pzbuk