Obstawianie meczy – jak to robić?

7 grudnia 2017

Każdy typer, szczególnie taki, który dopiero zaczyna swoją przygodę z bukmacherką, chciałby znać przepis na to, jak obstawiać mecze przez Internet, aby wygrywać. Gdzie najlepiej obstawiać mecze? Oczywiście u legalnego bukmachera, czyli takiego, który posiada odpowiednie zezwolenie Ministra Finansów. Strona do obstawiania meczy czy oferująca różne usługi bukmacherskie, która nie uzyskała licencji, nie działa w naszym kraju legalnie. Za korzystanie z tego typu operatorów grożą kary finansowe, dlatego jeśli już chcesz, to obstawiaj mecze online u licencjonowanych firm.

Mecze przez Internet obstawia się dużo łatwiej i szybciej, stąd duże zainteresowanie internetowymi zakładami bukmacherskimi. Gracze chcą wiedzieć, gdzie obstawiać mecze – jakie są kursy, bonusy i ogólna oferta na zakłady. Ponadto typerzy szukają przepisu na skuteczne obstawienie meczu, aby otrzymać dodatkowe środki finansowe. Czy są porady na to, jak obstawiać mecze i wygrywać? W Internecie znajdziemy poradniki dosłownie wszystkie, w tym i bukmacherki. Jednak trzeba mieć na uwadze to, że są to jedynie sugestie, ponieważ nie ma jednego, pewnego przepisu na mecze obstawianie.

BukmacherBONUSOferta specjalna
fortuna kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 100 zł
Nasz bonus: 125 zł + 1000 zł bonus

Kod bonusowy: PREZENT125

Odbierz
sts kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1200 zł
Nasz bonus: 1200 zł + 25 freebet + 34 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
betfan kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 3000 zł
Nasz bonus: 3000 zł + 14% bez podatku

Odbierz
betclic kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 530 zł CASHBACK

Kod bonusowy: PREZENTPL

Odbierz
pzbuk kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 100% bonus do 500 zł + 100 zł (20000 punktów)

Kod bonusowy: PREZENTPZB

Odbierz
ewinner kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 1170 zł Bonus

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
forbet kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 2000 zł
Nasz bonus: 2100 zł (2000 zł + 100 extra) + 50 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
totolotek kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1000 zł
Nasz bonus: 1000 zł + 49 zł bonus mobile

Kod rejestracyjny: PREZENT

Odbierz
lvbet kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł + 20 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
milenium kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł bonus + 1500 zł cashback + 100 freebet + 20 zł extra

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz

Czy istnieją pewniaki na mecze online?

Jeżeli interesuje Cię obstawianie meczy pewniaki także są kwestią, która pewnie spędza Ci sen z powiek. Szukasz odpowiedzi na przyszłe wydarzenia – przecież na pewno ktoś musi znać wyniki! Oczywiście gdzie szukasz informacji na temat, jak typować mecze? W Internecie, a głównie na forach bukmacherskich lub grupach na portalach społecznościowych. Czytasz wpisy innych osób, które ponoć znają pewniaki w STS czy tez u innego popularnego bukmachera. Niestety pewne mecze do obstawienia nie istnieją – to w zdecydowanej większości przypadków próba wyłudzenia pieniędzy. Więc jeśli myślisz o pewniakach, jako konkretnych typach, które na 100% się sprawdzą, najprawdopodobniej nie zadziałają one. Sport jest zbyt nieprzewidywalny, aby jasno stwierdzić, kto wygra.

Są typerzy, którzy słowo pewniak rozumieją inaczej. Jeśli chodzi o ich obstawianie typy nie są najważniejsze, ponieważ wybierają surebety. U dwóch różnych bukmacherów szukają korzystnych kursów i zakładają dwa sprzeczne scenariusze – raz wygrywa drużyna A, raz drużyna B. Co prawda bywa to spora inwestycja, jednak fakt jest taki, że chociaż jedna opcja musi się sprawdzić. Wygrana uzyskana z jednego kuponu w założeniu ma przewyższyć kwotę całej inwestycji. Jeżeli interesuje Cię takie obstawianie meczy typy nie będą tak ważne, jednakże trudno osiągnąć taki efekt przy 12% podatku od obrotu i kursach na naszym rynku. Dlatego w większości przypadków w Polsce mecze onlne nie będą obstawiane przy pomocy surebetów.

forbet

Zasady na obstawianie meczy piłki nożnej

Strony do obstawiania meczy proponują różne dyscypliny sportowe, a nawet i te z zakresu kultury czy polityki/ Jednak obstawienie meczy piłki nożnej to najpopularniejsza forma udziału w zakładach bukmacherskich, którą praktykują użytkownicy na całym świecie. Kibice chcą mecze w Internecie oglądać, a także obstawiać swoich faworytów. Wszyscy legalni bukmacherzy, prowadzący swoją działalność zarówno stacjonarnie, jak i online mają w swojej ofercie różnego rodzaju mecze piłki nożnej. Są to duże imprezy typu Euro czy Mistrzostwa Świata, rozgrywki ligowe, a także małe rozgrywki drużyn młodzieżowych. Mimo że piłka nożna jest w zakładach sportowych bardzo popularna, to jej obstawianie wymaga odpowiedniej wiedzy i przygotowania. Każdy bukmacher, taki jak Lvbet, podkreśla, że obstawianie meczy w ciemno jakichkolwiek rozgrywek mija się właściwie z celem. Do tego wszystkiego trzeba się dobrze przygotować. Oto kilka wskazówek.

Jak obstawiać mecze piłkarskie?

Obstawianie zakładów z piłki nożnej wymaga wiedzy na temat zawodników, miejsc w tabeli, prognoz specjalistów, kontuzji i wielu innych czynników, które składają się na wynik meczu. Trzeba też zaznaczyć, że duże znaczenie ma tutaj statystyka, co w wielu wypadkach jest udowodnione przez tych, którzy mają duże doświadczenie w zakładach sportowych. Doświadczeni gracze kierują się także stałymi zasadami w obstawianiu kolejnych spotkań piłkarskich. I mimo że czasem odzywają się w nich kibicowskie emocje, to lepiej jednak, żeby zimna statystka brała górę.

Lv bet zakłady bukmacherskie to jedne z wielu zakładów, które mają szeroką ofertę piłki nożnej, a jej obstawianie powinno być kierunkowane przez pewne zasady. Zresztą poniższe zasady dotyczą każdego bukmachera, więc niezależnie od tego, czy chcesz wiedzieć, jak obstawiać mecze w Fortunie, czy jak obstawiać mecze STS, te porady znajdą swoje zastosowanie we wszystkich zakładach.

sts promo

Obstawiając online mecze, możesz stosować się według tych wskazówek:

Po pierwsze – obstawiamy tylko to, na czym się znamy. Każdy z nas chyba zna typera, który dumnie twierdzi „obstawiam wszystkie ligi!”. To nierozsądne, ponieważ obstawianie wyników meczy bez odpowiedniej wiedzy doprowadzi do przegranej i utraty postawionej kwoty. Nie obstawiaj nigdy jednego meczu na wielu kuponach – to pierwsza zasada tego, jak dobrze obstawiać mecze. Nie stawiaj także na jeden typ całego depozytu, ponieważ zawsze istnieje ryzyko utraty wszystkich środków za jednym zamachem.
Prowadź własne analizy na temat ogólnej sytuacji wokół meczu – kondycji zawodników, nastroju trenera, przewidywań dziennikarzy sportowych. Wiedza o tym, jak analizowac mecze może przynieść naprawdę wiele korzyści i zmniejszyć ryzyko przegranej.
Stosuj zasadę „mniej znaczy więcej”, bo im więcej typujesz, tym mniejsze szanse masz na wygraną. Szczególnie wtedy, kiedy obstawiamy mecze z lig czy wydarzeń, o których nie mamy pojęcia. Wraz ze zwiększoną ilością typowań zmniejsza się prawdopodobieństwo powodzenia zakładu.
Każdy doświadczony typer podpowie, że jak obstawiac mecze, to tylko na chłodno i bez emocji. Nigdy nie kieruj się emocjami, a zawsze bierz pod uwagę fakty, statystykę i realny ogląd sytuacji. Co prawda obstawianie meczów wymaga dobrej znajomości danej dyscypliny i jest dodatkiem do pasji, więc niekiedy trudno jest uczucia rozgraniczyć. Jednak rzeczywiście zasady obstawiania meczy wskazują na to, że emocje nie są najlepszym doradcą.
Bierz pod uwagę, że zawsze wszystko może się zmienić, a niektóre rozgrywki zawsze obfitują w szereg niespodzianek.

Prowadzenie skrupulatnych notatek i analizy poszczególnych spotkań piłkarskich pozwala na zwiększenie prawdopodobieństwa wygranej z danego zakładu. Coraz więcej graczy bardziej przykłada się do obstawianie meczow piłki nożnej całkowicie na zimno, bez emocji i bez kibicowskich uczuć. Wybierają oni starannie to, jakie mecze obstawiać, a potem wypełniają kupon na podstawie analiz i statystyk.

Typowanie meczy z bonusami

Każdy gracz lubi akcje promocyjne u bukmacherów i nie ma się czemu dziwić – niekiedy wydaje się nam, że dostajemy wtedy nawet obstawianie meczy za darmo. Oczywiście niektórzy gracze nie wyobrażają sobie tego, że pierwsze mecze do obstawienia mogą być bez dodatkowych środków, jednak chcemy tutaj zwrócić uwagę na wymagania, które nałoży bukmacher na freebet czy bonus od pierwszego depozytu. Będzie to konieczność wielokrotnego obrotu po kursie minimalnym, który zazwyczaj jest dość wysoki.

Metody obstawiania meczy zawierają w sobie punkt o kuponach akumulowanych – zmniejszają one szansę na wygraną, ponieważ wystarczy jedno niepowodzenie, aby przegrać wszystko. Jeżeli interesują Cię akcje promocyjne, zajrzyj najpierw do regulaminu lub na zajmujące się obstawianie meczy forum, aby dowiedzieć się, czy warunki bonusów są możliwe do spełnienia i wypłacenia wygranej.

Obstawianie com – rodzaje zakładów

Wśród najpopularniejszych rodzajów zakładów na piłkę nożną, dostępnych u bukmacherów typu Lvbet legalny bukmacher, należy wymienić takie opcje jak:

under/over – zakład, w którym typujemy takie wartości jak: liczba bramek, kartek, rzutów rożnych etc;
zakład G, czyli gol – typowanie, która z drużyn pierwsza zdobędzie bramkę w czasie meczu;
zakład A – dotyczy rozgrywek, w których drużyny walczą o awans podczas wszelkiego rodzaju imprez typu Euro, Mistrzostwa świata itd.;
1/X/2 – jeden z najpopularniejszych sposobów: typujemy wygranych meczu albo też remis spotkania;
handicap – to zakład, który bierzmy pod uwagę, kiedy na boisku pojawi się drużyna będąca totalnym faworytem spotkania bez jego rozpoczęcia nawet;
zakład na strzelca bramki – typujemy piłkarza, którzy strzeli bramkę.
Wszystkie takie typowania mają zapisaną jakąś granicę błędu, ale nie ustrzeżemy się od nich w takich okolicznościach.

Obstawiaj mecze odpowiedzialnie

Jeżeli wiesz już, na czym polega obstawianie meczy przez Internet (choć te zasady tyczą się także punktów stacjonarnych), możesz rozpocząć zabawę, jednak pamiętaj o tym, aby zachować zdrowy rozsądek. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię jedynie piłka nożna, czy szukasz strony do betowania meczy cs go, innych e-sportowych meczy czy meczow chociażby z koszykówki, zawsze należy grać odpowiedzialnie, ponieważ hazard związany jest z ryzykiem uzależnienia oraz utraty obstawionych środków.


betclic opinie 2020 bonus betclic kod promocyjny betclic 2020 kod bonusowy betclic 2020 bonusy bukmacherskie bez depozytu zakłady bukmacherskie z bonusem bez depozytu forbet kod promocyjny 2020 bonus forbet 2020 fortuna kod bonusowy fortuna kod promocyjny