Obstawianie faworyta to zawsze niski kurs ?

5 lutego 2018

Każdy, kto zajmuje się bukmacherką, doskonale wie, że najważniejsze jest zawsze obstawianie po najlepszym kursie. Im wyższy kurs, tym większa możliwość sporej wygranej. Ciężko jest jednak znaleźć dobry kurs, jeżeli ktoś zainteresowany jest obstawianiem raczej oczywistego spotkania.

Jeżeli obstawia się faworyta w danym meczu lub wyścigu, można mieć pewność, że kurs będzie niski. Oczywiście, wiele firm prowadzi zakłady bukmacherskie, dlatego warto jest zawsze porównywać ich kursy. Najlepiej w tym celu posiadać konta u kilku najlepszych bukmacherów aby móc z nich korzystać.

Profesjonalni typerzy mają na to swoje sposoby i stosują niekiedy tak zwany handycap, jednakże wymaga to sporych umiejętności analitycznych i doświadczenia. Jak wiadomo, nie opłaca się kompletnie obstawiać po najniższych kursach, ponieważ wygrana u bukmachera, jak Fortuna jest po prostu znikoma w takiej sytuacji.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany danym meczem piłki nożnej, może zdecydować się na obstawienie innej rzeczy, niż sam wynik meczu. Wiele osób obstawia na przykład, w której minucie padnie pierwsza bramka, ile padnie w meczu żółtych lub czerwonych kartek i kto je zdobędzie. Oczywiście, tutaj trudno już o fachową wiedzę i jakiekolwiek umiejętności. Liczy się raczej, czy ktoś czuje dany sport i ma swoje przeczucia.

Grając w taki sposób u bukmachera efortuna można liczyć na emocjonujące spotkanie i ewentualną wygraną. Takie zakłady, w szczególności prowadzone na żywo są obecnie coraz chętniej wybierane, ponieważ niektórym znudziło się już samo obstawianie oczywistych wyników. Dotyczy to również innych niż piłka nożna sportów.