Nowa oferta powitalna w PzBuk

29 maja 2019

Recenzja nowej oferty na start bonusa w pzbuku

Pzbuk zdecydował się zmienić ofertę powitalna, freebet został zastąpiony przez klasyczny bonus od depozytu. Bukmacher pzbuk reklamuje swoją nową ofertę powitalna wpłać 200 złotych i grasz za 500 PLN. My dzisiaj zrecenzujemy nową ofertę. Przyjrzymy się dokładnie regulaminowi.

Tak jak poniżej w pzbuku reklamowana jest nowa oferta na start tego bukmachera.

Bonus powitalny – wpłacasz 200 zł, grasz za 500 zł

1) Wpłać 200 zł

2) Aktywuj bonus podczas wpłaty

3) Odbierz dodatkową gotówkę i graj za 500 zł

Skorzystaj z nowej oferty powitalnej i zamień 200 zł na 500 zł.

Nasz recenzja – na który punkty z regulaminu należy zwrócić uwagę? 

Oferta jest ważna tylko dla nowo zarejestrowanych klientów tego bukmachera, którzy do tej pory nie skorzystali z innej oferty na start. Opisywany bonus zastępuje „darmowy zakład 50 PLN”. Należy zwrócić, że minimalny wymagany depozyt to 100 złotych. Celem otrzymania bonusa wymaga jest prawidłowa weryfikacja numeru telefonu.

Szczególną uwagę należy zwrócić na punkt 6-ty regulaminu dotyczący minimalnego obrotu 4 x (depozyt + bonus) z kursem nie niższym niż 2.0. Zaliczane są jedynie zakłady wielokrotne. Bukmacher nie pozwala wyrabiać obrotu na singlach. . Na wykonanie obrotu mamy 60 dni.

Poniżej zamieszczamy szczegółowy regulamin.

Regulamin oferty powitalnej “Wpłacasz 200 zł, grasz za 500 zł – Bonus powitalny 150%”

Bonus powitalny 150% – Zasady i warunki korzystania z oferty

 1. Organizatorem promocji jest Cherry Online Polska sp. z o.o. zwana dalej pzbuk.pl. Oferta jest dostępna wyłącznie dla nowo zarejestrowanych graczy pzbuk.pl oraz dla tych, którzy nie skorzystali do tej pory z żadnej innej oferty powitalnej.
 2. Oferta powitalna „Bonus powitalny 150%” zastępuje wszystkie inne oferty powitalne, w tym standardową ofertę powitalną „Darmowy zakład 50 zł”.
 3. Kwota bonusu powitalnego przyznawana jest jednorazowo na jednego użytkownika. Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu. Minimalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 100 zł. Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł. Maksymalna kwota bonusu to 300 zł. Gracz otrzymuje bonus po spełnieniu warunku określonego w ust. 4. 4. Aby skorzystać z bonusu powitalnego gracz musi prawidłowo zweryfikować swój numer telefonu, dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.
 4. Wypłaty środków bonusowych można dokonać po spełnieniu warunków obrotu.
 5. Warunkiem obrotu bonusem jest dokonanie zakładów w wysokości czterokrotności sumy wpłaty oraz bonusu na zakładach wielokrotnych z min. kursem 2.0
 6. Oferta promocyjna ważna jest do godziny 23.59 CET do dnia 31/08/2019.
 7. Od momentu aktywowania oferty powitalnej użytkownik ma do 60 dni na wykonanie wymaganego obrotu środkami, niezależnie od czasu trwania oferty.
 8. Pzbuk.pl ma prawo odwołać lub wycofać niniejszą ofertę bądź zmienić jej zasady w dowolnej chwili, bez wcześniejszego zawiadomienia.
 9. Jeden gracz może skorzystać z oferty tylko jeden raz.
 10. Pzbuk.pl zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania bonusu w następujących okolicznościach:

a)w przypadku łamania zasady “jeden użytkownik – jedno konto” tj. w następujących sytuacjach:

– gracz posiada więcej niż jedno konto o tym samym adresie IP;

– rejestracji kont o wspólnych danych lub innym elemencie identyfikacyjnym, np. adres e-mail, numer telefonu, numer karty kredytowej / debetowej, lub innej metody płatności;

– gracz posiada więcej niż jedno konto;

b)w przypadku naruszenia któregokolwiek z warunków promocji i niniejszego Regulaminu;

 1. c) kiedy zaistnieją dowody zmowy między klientami w obstawianiu zakładów
 2. d) w przypadku kiedy w przeszłości klient nadużywał, lub obecnie nadużywa systemu bonusowego.
 3. Pzbuk.pl może unieważnić przyznany bonus i anulować wynikłe z niego wygrane w przypadku złamania niniejszego Regulaminu.
 4. Spory powstałe na gruncie niniejszego Regulaminu rozstrzygane będą w oparciu o procedurę reklamacyjną określoną w Regulaminie Zakładów Wzajemnych oferowanych przez Cherry Online Polska sp. z o.o. przez sieć Internet.

 

Oceń artykuł