Najdziwniejsze rodzaje zakładów bukmacherskich.

16 października 2020

Większość osób, które korzystają z oferty bukmacherów decyduje się przede wszystkim na obstawianie zakładów sportowych. Okazuje się, że można z tego zrobić całkiem regularny dochód, jeżeli tylko zajmie się tym w sposób profesjonalny i rzetelny. Wymagana jest przecież konkretna wiedza w danej dyscyplinie, ale również znajomość tabeli i punktacji. Najpopularniejszym sportem, jaki oferują zakłady bukmacherskie jest oczywiście piłka nożna. W Stanach Zjednoczonych jest to jednak zdecydowanie baseball.

Bukmacherzy, jak TotalBet i inni oferują jednak możliwość typowania w całkiem innych zakładach z zakresu polityki, czy życia społecznego. W ciągu ostatnich lat zdarzały się na całym świecie bardzo ciekawe zakłady, które dla niektórych mogły być nawet bulwersujące.

Zawsze, kiedy na tapecie pojawiają się ważne wybory, można obstawiać, kto zostanie premierem lub prezydentem danego kraju. W Wielkiej Brytanii obstawiano na przykład, czym zajmie się Tony Blair, kiedy opuścił fotel premiera. Poza tym, w tym kraju przywiązuje się ogromną wagę do monarchii i każde kolejne dziecko jest obiektem zainteresowania bukmacherów. Obstawiają oni jego płeć oraz datę urodzenia.

Zdarzają się również takie rodzaje zakładów, które dotyczą życia celebrytów. Wiele osób obstawia, kiedy jakaś para rozwiedzie się, która aktorka pierwsza zajdzie w ciążę w danym roku, czy też kupi nowy dom.

W naszym kraju takie zakłady są rzadko dostępne, niekiedy Fortuna daje możliwość obstawiania w podobnych. Zakładem, który wzburzył wiele osób był ten, który pojawił się po śmierci Jana Pawła II. Wielu typerów obstawiało bowiem, kto zostanie nowym papieżem, a jednym z typów był Bono – lider zespołu U2.