Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn

18 września 2019

Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn – wyniki i przebieg spotkań

Od 12 września cała Europa żyje wielkim wydarzeniem sportowym, jakim są Mistrzostwa Europy siatkarzy. Są to ogromne emocje również dla Polaków, ponieważ nasza reprezentacja w siatkówce jest najlepszą drużyną na świecie. Aktualne Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn to XXXI edycja, a za ich organizację odpowiedzialne są cztery kraje – Belgia, Francja, Holandia i Słowenia.

Jako że jesteśmy od wielu lat mistrzami świata w siatkówce, nie dziwi fakt, że zdążyliśmy już wygrać wszystkie dotychczas rozegrane przez nas spotkania. Jak sytuacja prezentuje się nie tylko dla Polski? Pierwszego dnia Bułgaria wygrała z Grecją (3:0), Włochy z Portugalią (3:0), Słowenia z Białorusią (3:0), Rosja z Turcją (3:1), Finlandia z Macedonią (3:1) oraz Francja z Rumunią (3:0).

Piątek 13. dla Polaków wcale nie był pechowy, ponieważ wygraliśmy z 🇪🇪 Estonią (3:1), Ukraina z Czechami (3:1), Turcja z Macedonią (3:0), Holandia z Czarnogórą (3:0), Belgia z Austrią (3:0), Serbia z Niemcami (3:0), Bułgaria z Rumunią (3:0), Słowacja z Hiszpanią (3:2), Rosja z Białorusią (3:1), Włochy z Grecją (3:1). Tak więc dla części drużyn (i typerów, którzy postanowili obstawić, jak się później okazało, zwycięzców) ten przesądny dzień okazał się jednak szczęśliwy.


32586 455 CP2 TiragePoules 1601

W sobotę nie graliśmy, ale za to Holandia zwyciężyła nad Ukrainą (3:0), Belgia nad Niemcami (3:2), Czarnogóra nad Estonią (3:0), Słowenia nad Finlandią (3:1), Francja nad Grecją (3:0), Rosja nad Macedonią (3:0), Słowacja nad Austrią (3:1), Bułgaria nad Portugalią (3:1).

W niedzielę Polacy wygrali z 🇳🇱 Holendrami (3:0), Włochy z Rumunią (3:1), Białoruś z Finlandią (3:2), Czechy z Estonią (3:0), Belgia z Hiszpanią (3:0), Francja z Portugalią (3:0), Serbia z Słowacją (3:0), Słowenia z Turcją (3:0).

W Poniedziałek Polska wygrała z 🇨🇿 Czechami (3:0), Ukraina z Czarnogórą (3:1), Niemcy z Austrią (3:0), Serbia z Hiszpanią (3:1), Grecja z Rumunią (3:1), Rosja z Finlandią (3:0), Macedonia z Białorusią (3:1) i Francja z Bułgarią (3:0).

Wygrane Polaków w ogóle nie dziwią i rzecz jasna wszyscy kibicujemy naszej reprezentacji. Aktualnie w grupie D zajmujemy pierwsze miejsce z dwunastoma punktami (tak jak Francja w grupie A oraz Rosja w grupie C, w grupie B natomiast przoduje Belgia z 11 punktami). Widać zatem, kto może na etapach finałowych stanowić dla nas największa konkurencję. Jeszcze sporo spotkań przed nami, na przykład w czwartek 19. nasza reprezentacja zagra z Ukrainą o 20.

Oczywiście wszystkie spotkania z Mistrzostw Europy w siatkówce można obstawić u legalnych bukmacherów, ponadto niejeden operator przygotował z tej wyjątkowej okazji promocje. Jeśli ktoś chce dopiero zarejestrować konto i wytypować swoich faworytów z okazji Mistrzostw, można wykorzystać na starcie niejeden kod promocyjny STS chociażby taki bonus powitalny posiada.

A jeżeli ktoś już regularnie obstawia, został przygotowany u bukmachera eToto kod bonusowy, dzięki któremu można otrzymać bezpieczny zakład, obstawiając typy z Mistrzostw Europy w siatkówce.

Ponadto również na zakłady z zakresu siatkówki Milenium bukmacher kod promocyjny proponuje swoim graczom w postaci Superoferty i Typu Dnia. Wybrane przez bukmachera spotkania można obstawić po nieco wyższym kursie, dzięki czemu istnieje szansa (w razie powodzenia) na wyższą wygraną.

Ciekawe, jak jeszcze potoczą się spotkania podczas tegorocznych Mistrzostw. Oczywiście wszystko na bieżąco śledzimy i kibicujemy naszym!