Milenium bukmacher

26 marca 2019

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE MILENIUM

Trzeba przyznać, że na dzień dzisiejszy polski rynek bukmacherski nie wygląda źle. Coraz więcej podmiotów otrzymuje wymagane zezwolenia na organizowanie zakładów wzajemnych – zarówno stacjonarnie, jak i internetowo. Gracze mają coraz większy wybór, a zagraniczni bukmacherzy powoli powracają ze swoimi ofertami. Wśród kilkunastu legalnych firm jest WZB Milenium. To jeden z najdłużej działających bukmacherów w naszym kraju.

W roku 2004 firma ruszyła ze swoja działalnością. Na samym początku gracze mieli możliwość obstawiania w 15 lokalach naziemnych – to niewiele w porównaniu z tym, co Milenium oferuje swoim graczom aktualnie. Dzisiaj punktów naziemnych jest już ponad 200. Nie wiadomo, jak rozwinie się sytuacja w przyszłości.


Oprócz lokali, Milenium usługi bukmacherskie oferuje także w Sieci. Milenium online zakłady również posiada. Nie da się ukryć, że działalność bukmacherska w Internecie jest najpopularniejsza w dzisiejszych czasach. Klienci cenią sobie wygodę, jaką daje obstawianie online. Dlatego też praktycznie każdy bukmacher posiada już w tej chwili swoje strony internetowe, a Milenium nie odstaje w tym przypadku od reszty kolegów po fachu. Szacuje się, że około 80% obrotu firm bukmacherskich generowane jest właśnie przez kanał online.

Co daje możliwość korzystania z bukmacherki online? Rzecz jasna to wygodne, tak jak już zostało to powiedziane. To także szybkie rozwiązanie – wystarczy jedynie skorzystać z komputera lub smartfona (coraz popularniejsze stają się w przypadku bukmacherki aplikacje mobilne), aby móc obstawiać i nie tylko. Co jeszcze można oprócz samego zawarcia zakładu? U bukmachera Milenium wyniki sprawdzisz poprzez Internet, tak jak i u pozostałych buków. W Milenium sprawdź kupon w odpowiednim miejscu (można znaleźć je bezproblemowo na stronie internetowej), aby dowiedzieć się, czy dany typ jest trafiony i czy kupon „wszedł”.

W przypadku aplikacji mobilnej u Milenium nie widać za bardzo różnicy w stosunku do strony internetowej. Oferta jest też taka sama.

Czy Milenium zakłady bukmacherskie oferuje na pewno zgodnie z prawem?

Tak. Aby móc nazywać się mianem legalnego buka, firma musi posiadać odpowiednią licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów. Bukmacher Milenium posiada potrzebne zezwolenia na działalność naziemną oraz w Internecie. Posiada polską domenę, odprowadza podatki w naszym kraju, tak więc można śmiało uznać, że jest to legalny bukmacher.Nie należy zapominać, że za grę u podmiotów nielegalnych grożą konsekwencje karne w postaci grzywny. Może ona wynieść nawet 120 stawek dziennych (ustalanych indywidualnie dla każdego z osobna według zarobków i sytuacji życiowej). Dodatkowo należy zwrócić wygraną wraz z wpłaconym wcześniej przez typera depozytem. Nie jest zatem rozsądne to, aby grać nielegalnie.

Oferta Milenium, czyli czego gracze mogą się spodziewać

Oczywiście jak każdy bukmacher, tak i WZB Milenium zakłady bukmacherskie oferują głównie z dziedzin sportowych. Do dyspozycji jest 26 dyscyplin. Teoretycznie wydaje się to sporo, jednakże niektórzy bukmacherzy oferują niekiedy prawie dwa razy tyle. Co zatem zaoferuje nam Milenium? Piłkę nożną, tenisa, hokeja na lodzie, koszykówkę, siatkówkę, piłką ręczną – to najpopularniejsze wybory klientów, więc nie może ich zabraknąć w ofercie jakiegokolwiek buka. Oprócz tego znajdziemy także krykieta, narciarstwo alpejskie, snookera i rugby.Coraz częściej gracze interesują się e-sportami i faktycznie Milenium zaklady bukmacherskie oferuje i w tym aspekcie. Jednakże klienci mogą wybierać zaledwie wśród czterech gier komputerowych – CS:GO, Dota 2, LoL, StarCraft 2.

Nie da się ukryć, że oferta zakładów bukmacherskich jest w zasadzie we wszystkich przypadkach bardzo podobna. Wydarzenia sportowe cieszą się bez wątpienia największą popularnością, jednakże wielu bukmacherów wychodzi często naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcą mieć coraz więcej możliwości. Oprócz sportu typerzy czasami obstawiają wydarzenia polityczne oraz kulturowe. I tu Milenium działa podobnie – jeśli interesujesz się filmowymi Oscarami, znajdziesz je wraz z pozostałą ofertą.

Zakłady LIVE Milenium i inne opcje gry w Sieci

Kolejnym wariantem u tego bukmachera są opcje typowo internetowe. Milenium zakłady LIVE także oferuje, czyli masz możliwość obstawić kupon podczas trwania danego wydarzenia sportowego. Zakłady bukmacherskie Milenium zakłady na żywo proponuje miłośnikom największych imprez sportowych, które wzbudzają największe emocje. Natomiast jeśli nie chcesz czekać do wielkich imprez sportowych, zawsze możesz skorzystać ze sportów wirtualnych.


Odbierz bonus powitalny w Milenium

Wirtualne sporty to odwzorowane realne dyscypliny, a ich wynik jest z góry zaprogramowany. Rozgrywki trwają kilka minut i organizowane są także w krótkich odstępach czasowych. Z jednej strony to ciekawa alternatywa dla fanów bukmacherki, jednakże z drugiej to zwiększa ryzyko uzależnienia i utraty większych środków finansowych. Jeśli przegrasz, być może będziesz chciał obstawić ponownie, aby się odegrać. Nie jest to zbyt rozsądne, a każdy legalny bukmacher zachęca do odpowiedzialnej gry.

Jeśli masz ochotę chociażby na nowinki sportowe, warto śledzić bloga bukmacherskiego, który prowadzony jest przez Milenium.

Milenium bukmacher a bonusy i akcje promocyjne

Klienci niekiedy narzekają na to, że Milenium kursy bukmacherskie ma nie za ciekawe. Jednakże mimo takiej wady, próbuje przyciągnąć do siebie klientów poprzez promocje i bonusy. Nie jest to nic nowego – każdy bukmacher organizuje akcje promocyjne, aby przyciągnąć uwagę potencjalnych typerów. Dlatego też bonusy, które są teoretycznie najkorzystniejsze, to te powitalne, przyznawane nowo zarejestrowanym graczom.

Jak zatem w kwestii bonusów wypada ten bukmacher? Gracze mają kilka możliwości. Po pierwsze – bonus od depozytu. To prawdopodobnie najpopularniejsza opcja promocyjna dostępna u bukmacherów. Kiedy klient po raz pierwszy wpłaci depozyt, otrzymuje pewien (ustalony przez każdego bukmachera indywidualnie) procent tejże wpłaty. W przypadku Milenium, jeśli wpłacisz kwotę do 760 zł, otrzymasz 100% kwoty.

Czy to wszystko? Wpłacasz, dostajesz, obstawiasz i cieszysz się większym depozytem? Niestety niekoniecznie. Bonusy (wszystkie i u każdego bukmachera) obciążone są pewnymi wymogami, które należy zrealizować. W tym wypadku konieczny jest czterokrotny obrót po kursie wynoszącym łącznie minimalnie 2.0. W przy tym kurs na każde zdarzenie nie może być mniejszy niż 1.2. W dodatku danego dnia nie możesz obrócić kwotą większą niż 10% przyznanego bonusu.Co więc można wybrać zamiast bonusu od depozytu? Dla stałych klientów przygotowana jest promocja zwana Happy Hour. Jeszcze jakiś czas temu dostępna była jedynie w lokalach stacjonarnych, natomiast teraz korzystają z niej także klienci internetowi. Jednak i tu tkwi pewien minus – w punktach naziemnych opcja ta występuje codziennie, podczas gdy na stronie internetowej pojawia się od święta, najczęściej przed wielkimi sportowymi wydarzeniami. Na czym Happy Hour polega?Przez jedną godzinę w dniu istnieje szansa zwiększenia swojej wygranej o 14%. Akcja obejmuje zakłady przedmeczowe, LIVE oraz wirtualne sporty. Dokładne wymogi co do kursu oraz liczby obrotów dostępny jest w regulaminie bukmachera.

Pamiętaj o konieczności czytania regulaminów!

Czytanie regulaminów to najważniejsza rzecz (zaraz obok kwestii legalności zakładów) w przypadku korzystania z usług bukmacherskich. Nawet bukmacher działający zgodnie z prawem chce przede wszystkim zarobić, a robi to dzięki swoim klientom. Dlatego nie należy ślepo wierzyć w obietnice o darmowych bonusach. Jeśli nie korzysta się z regulaminów, w przypadku późniejszych przeoczeń i niedomówień klient może mieć pretensje jedynie do siebie. Pamiętaj, że nieznajomość prawa szkodzi!

Niezależnie od tego, czy uznasz Milenium za swojego ulubionego bukmachera, czy nie, są pewne zasady, których należy przestrzegać korzystając z usług bukmacherskich. Zaleca się rozsądną i odpowiedzialną grę. Hazard zawsze wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy oraz uzależnienia. Wspominaliśmy o tym w przypadku sportów wirtualnych, jednakże to ogólne ostrzeżenie. Oczywiście sam bukmacher posiada na swojej stronie ostrzeżenia i sugestie odnośnie odpowiedzialnej gry, lecz warto o tym stale przypominać.

W naszej ocenie choć bukmacher Milenium działa już od 15-tu lat na polskim rynku, w obszarze nowoczesnych technologii odstaje nieco od liderów polskiego rynku choćby bukmachera Fortuna. Należy docenić starania bukmachera o wieloletniej tradycji i polskim kapitałem, ale wygląd serwisu zdaniem części graczy dość mocno odstaje od liderów rynkowych w roku 2019.

Milenium bukmacher
5 (100%) 1 vote