Maraton z MŚ w Hokeju na Lodzie w Forbet

11 maja 2019

Maraton z MŚ w Hokeju na Lodzie w Forbet

Szesnaście najlepszych drużyn świata rozpoczęło walkę o złoty medal Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie. Turniej rozpoczyna się 10.05.2019 u naszych południowych sąsiadów, a konkretnie w Bratysławie i Koszycach. Zanim poznamy zdobywcę najwyższego stopnia podium czekają nas zmagania w fazie grupowej turnieju.

Forbet przygotował specjalną promocję, w której do zgarnięcia jest 500 PLN! Celem otrzymania bonusa należy codziennie w trakcie trwania fazy grupowej MŚ grać kupony za min. 100 PLN, na których jednym ze zdarzeń będzie zdarzenie z oferty Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie.

forbet

Nasz recenzja

Bukmacher Forbet wymaga dużej systematyczności, znaczy codziennego obstawiania. Z oczywistych powodów firmy lubią lojalnych klientów. Kwalifikują się jedynie kupony z nie mniejszą liczbą zdarzeń niż trzy. Kupony systemowe i gra za środki bonusowe nie jest wliczana.

Pozycja, którą mogą zainteresować się fani hokeja i grania akumulatorów. Obrót bonusem wynosi standardowe dla tych zakładów 4x, po kursie minimalnym 2.0. Bonus oczekuje w kolejce przez 30 dni. Czas na obrót bonusem także wynosi 30 dni.

Zasady promocji:

 1. Organizatorem promocji jest forBET Zakłady Bukmacherskie.
 2. Aby otrzymać bonus 500 PLN, należy każdego dnia trwania promocji (10.05.2019 – 21.05.2019 włącznie) zawrzeć kwalifikujące się zakłady za sumę stawek co najmniej 100 PLN.
 3. Do obrotu będą kwalifikowane tylko zakłady, na których znajdują się min. 3 zdarzenia – jednym ze zdarzeń musi być zdarzenie z Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie. Pozostałe zdarzenia są dowolne.
 4. Każde zdarzenie na kuponie musi mieć kurs min. 1.30.
 5. Kupony muszą zostać rozliczone do 21.05.2019, do 23:59.
 6. Do promocji nie zaliczają się kupony systemowe oraz kupony zagrane za środki bonusowe.
 7. Obrót bonusem wynosi 4x, po kursie minimalnym 2.0. Bonus oczekuje w kolejce przez 30 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 30 dni.
 8. Zakłady systemowe,  zakłady zagrane za środki bonusowe oraz zakłady WIRTUALNE II nie zaliczają się do promocji.
 9. Bonusy zostaną przyznane tylko jeden raz na użytkownika i znajdą się na kontach graczy w środę 22.05.19, do godz. 16:00.
 10. Kupony z zakładami typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu, nie zaliczają się do promocji.
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie bonusem.
 12. Organizator zastrzega sobie prawo do podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej promocji lub dopuszczających do udziału w promocji.
 13. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.