MAD Lions pokonane! K1ck awansuje w EU Masters!

10 kwietnia 2020

Drużyna K1ck eSports Club wyśmienicie radzi sobie podczas rozgrywek w ramach turnieju EU Masters. Polakom skutecznie udało się pomścić drużynę devils.one, która poległa w ubiegłorocznej edycji. Zdołali pokonać ekipę MAD Lions w pojedynku o bezpośredni awans do fazy grupowej turnieju European Masters w grze League of Legends. Pomimo sporych problemów w trakcie pierwszej mapy, Polacy byli w stanie się podnieść i w drugiej oraz trzeciej grze nie dali swoim rywalom żadnych szans. To zwycięstwo zapewniło im awans do rozgrywek grupowych, a prezentowana przez nich forma daje nadzieje na to, że tam również mogą sporo namieszać. Warto więc śledzić ich dalsze zmagania. Wykorzystaj Fortuna kod promocyjny VIP.

Starcie na pierwszej mapie o wiele lepiej rozpoczęło się dla zawodników K1ck eSports Club, którzy błyskawicznie zdobyli dwie eliminacje. Kolejne poczynania na mapie zdecydowanie powiększały przewagę ekipy MAD Lions Madrid. Dzięki temu organizacja pochodząca z Hiszpanii bez większych problemów zanotowała na swoje konto wzmocnienia dwóch smoków. Pierwsze teamfight’y także przebiegały pod dyktando drużyny występującej w LVP Superleague Orange i to pozwoliło im wypracować delikatną przewagę w złocie. Wkrótce K1ck eSports Club podjęło się obalenia Nashora, co niestety zakończyło się straceniem przez nich czterech zawodników. Przy życiu pozostał wyłącznie Oskar „Raxxo” Bazydło i z pomocą fioletowego wzmocnienia udało mu się zniszczyć kilka wież przeciwników.

Finalnie jednak intensywne starcie na górnej alejce zdecydowało o tym, że to akademia MAD Lions zwyciężyła pierwszą grę. Świetnie zachował się w tej sytuacji grający Kassadin’em „Hatrixx”, który zdołał zajść przeciwnego botlanera i go wyeliminować. Po tej eliminacji popularne Lwy ruszyły na bazę rywali i rozbiły Nexus zapisując te starcie na swoją korzyść. Sprawdź jak wygląda Totolotek kod promocyjny VIP.

Mnóstwo emocji w dalszej fazie rozgrywki

W przypadku drugiej mapy pierwsza krew tym razem wylądowała na koncie ekipy MAD Lions Madrid, lecz po chwili K1ck błyskawicznie odpowiedziało eliminacją. Świetnie w dalszej fazie gry spisywał się Mateusz „Matislaw” Zagórski, któremu dwa razy udało się unicestwić midlanera drużyny przeciwnej. W okolicach piętnastej minuty świetnym kopniakiem popisał się „Shlatan”, dzięki czemu grający na bocie „Puki Style” mógł bez problemy wyeliminować przeciwnika, który grał na tej mapie Aphelios’em. Pierwsze większe starcie na dolnej alejce przebiegło na korzyść ekipy MAD Lions Madrid, lecz po chwili świetną solową akcją popisał się polski botlaner. Wypróbuj kod bonusowy Betclic VIP.

Świetnie przeprowadzona inicjacja przez Zygmunciaka sprawiła, że jego drużyna pozbyła się grającej na środkowej alei Cassiopei, co pozwoliło im sięgnąć po Barona Nashora. Wyposażeni w fioletowe wzmocnienie ruszyli na bazę rywali, a mając przewagę w postaci ośmiu tysięcy sztuk złota zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki. Starcie w bazie rywali zakończyło się na korzyść Polaków, którzy chwilę później zniszczyli Nexus MAD Lions Madrid. Decydujące starcie dużo lepiej rozpoczęło się dla ekipy K1ck, gdyż udało im się zdobyć pierwszą krew, a także dołożyć eliminację na środkowej alei. Dodatkowo „Shlatan” i reszta ekipy zdołali obalić Herolda, co pozwoliło im zniszczyć wieżę na górnej alejce. Warto sprawdzić PZBuk kod bonusowy VIP.

pzbuk promo 1

Oprócz tego wyeliminowali grających po przeciwnej stronie Brauma oraz Apheliosa. W kolejnej fazie rozgrywki drużyny obaliły po jednej z wież na bocznych alejach, a K1ck wypracowało sobie przewagę w postaci trzech tysięcy sztuk złota. Polacy zaliczyli na swoje konto dwa smoki oraz drugiego Herolda. Później doszło do wyeliminowania Jaxa, który kręcił się po bocznej alejce. Z kolei MAD Lions Madrid chciało sięgnąć po fioletowe wzmocnienie. Nie był to najlepszy pomysł, gdyż cała drużyna padła, a K1ck wyposażone we wzmocnienie Barona rozbiło dwa inhibitory Lwów. Ostatni teamfight w bazie MAD Lions również lepiej rozegrała drużyna K1ck, która dzięki zwycięstwu mogła cieszyć się z awansu do fazy grupowej turnieju EU Masters. Wykorzystaj kod bonusowy Lvbet VIP na inne spotkania esportowe.