Kod promocyjny LVBet - promocje i bonus powitalny

8 maja 2020

Spis treści

Kod promocyjny LVBET bonus powitalny 2020

Bukmacher LV BET to jeden z częściej wybieranych legalnych bukmacherów w Polsce. Ma na to wpływ oczywiście wiele czynników, ale przede wszystkim graczy interesuje oferta zakładów i oferta bonusowa. To, że kody promocyjne są niekiedy czynnikiem przekonującym typerów do rejestracji konta gracza, nie jest niczym odkrywczym – każdy legalny bukmacher stara się przygotować atrakcyjną ofertę, która przyciągnie uwagę nowych graczy, a także podtrzyma zainteresowanie tych już zarejestrowanych.

Jeśli chcesz wiedzieć, jaki aktualnie można odebrać bonus u bukmachera LVBET, nasz artykuł opisze wszystkie kody promocyjne, bonusy powitalne oraz promocje skierowane do stałych klientów. Omówimy kwoty, warunki obrotu oraz podamy resztę przydatnych informacji, kiedy chce się wykorzystać kod promocji LVBET. Zanim jednak przejdziemy do kodu promocyjnego od tej firmy, warto w kilku słowach nakreślić tego legalnego bukmachera – dlaczego jest tak popularny wśród polskich typerów, co znajdziemy na stronie LVBET i jak na dzień dzisiejszy prezentuje się jego oferta zakładów?

U tego bukmachera znajdziemy oczywiście pełną ofertę różnych zakładów wzajemnych do obstawienia. Na stronie znajduje się cały przekrój najchętniej wybieranych dyscyplin sportowych (piłka nożna, siatkówka, koszykówka, tenis) oraz najpopularniejszych zakładów, których nie może zabraknąć w ofercie – można obstawić zakłady przedmeczowe czy też zakłady LIVE. W LVbet zakłady bukmacherskie można obstawić w punktach naziemnych, na stronie internetowa oraz dostępna jest także dla graczy aplikacja mobilna.

head lvbet 1024x372 2

Kiedy już wiadomo, jakie zakłady bukmacherskie LVBET proponuje Polakom, możemy przejść do kodu promocyjnego, jaki znajdziemy na stronie internetowej LVbet. Zaczniemy od tego, że dla nowych graczy przewidziany jest pakiet powitalny ale i dla stałych klientów znajdą się różne kody promocyjne.

Typ bonusuJaki otrzymasz bonus od LVBET?
LVBET kod promocyjnyPREZENT
Bonus od wpłatyBonus powitalny do 1500 PLN
Bonus za rejestrację20 PLN bez depozytu na start
Darmowy zakład50 PLN dla posiadaczy karnetów wybranych klubów sportowych
Sporty wirtualne20 PLN
Min. wpłata10 PLN

Pakiet powitalny dla nowych graczy – LVbet bonus na start

Jeszcze do niedawna bukmacher LVBET oferował najwyższy bonus powitalny w naszym kraju. Aktualnie ta sytuacja uległa zmianie, ponieważ na rynek wszedł inny legalny bukmacher, który postanowił przebić tę ofertę i zwrócić na siebie uwagę polskich typerów. Nie zmienia to jednak faktu, że i LVBET bonus powitalny w dalszym ciągu proponuje stosunkowo wysoki, ponieważ bonus na start może wynieść 1500 PLN. Jak można odebrać bonus i co należy z nim dalej zrobić? Jako że jest to typ bonusu z mnożnikiem kursu całkowitego, należy szczegółowo opisać warunki skorzystania z promocji, ponieważ szczególnie początkujący typerzy mogą czuć się w tym wypadku niepewnie.

Po pierwsze, aby wpisać kod rejestracyjny, należy założyć konto gracza – jeśli nie jesteśmy zarejestrowani, nie możemy ani obstawić zakładów bukmacherskich, ani tym bardziej skorzystać z bonusu powitalnego (ani jakiegokolwiek innego kodu promocyjnego). W LVBET rejestracja przebiega na tych samych zasadach, jak w przypadku innych legalnych bukmacherów w naszym kraju. Bukmacher LVBET proponuje nowym graczom tak zwaną szybką rejestrację, podczas której nie trzeba wgrywać skanu dokumentu osobistego – dowód osobisty jest konieczny, aby potwierdzić dane wpisane przez nas w formularzu rejestracyjnym. Na tym etapie też można wpisać kod rejestracyjny, aby uzyskać nie tylko standardowy bonus, ale też dodatkową promocję na pierwszy zakład.

Kiedy już mamy założone konto gracza i chcemy zawrzeć nasz pierwszy zakład, musimy dokonać pierwszej wpłaty – w końcu jest to bonus od depozytu – i min wpłata wynosi 50 PLN. Bardzo ważne jest to, aby już na tym etapie wybrać bonus z mnożnikiem kursu. Wtedy otrzyma się bonus powitalny w wysokości 1% wpłaconego pierwszego depozytu. Potem musimy obstawić kupon kombi, na którym znajdą się przynajmniej trzy zdarzenia po kursie minimalnym 2,50 łącznie i kursie minimalnym 1,25 na każde zdarzenie – musimy też aktywować ponownie bonus z mnożnikiem x100. Twoja ewentualna wygrana będzie wyższa, ponieważ obstawiasz kupon z mnożnikiem kursu, więc kurs całkowity jest oczywiście wyższy.

Od pierwszego depozytu możesz otrzymać bonus, który maksymalnie wyniesie 1000 PLN – jest to standardowy bonus, natomiast z naszym kodem promocyjnym kwota bonusu powitalnego może dodatkowo wzrosnąć o 20 PLN bez depozytu. Gdzie zatem te obiecane półtora tysiąca? Aby odebrać bonus w takiej kwocie, konieczne będzie wpłacenie drugiego depozytu. Wtedy kod promocyjny LV bet wyniesie do 500 PLN – łącznie więc będzie to pakiet powitalny o wysokości maksymalnej 1500 PLN.

I tutaj należy zagrać, wybierając bonus z mnożnikiem kursu całkowitego, tylko na mniejszą kwotę, niż w przypadku pierwszego depozytu. Zasady są dokładnie takie same. Warto pamiętać cały czas o tym, że typer aktywuje ten bonus powitalny z mnożnikiem kursu samodzielnie, więc jeśli przeoczymy odpowiednie okienko, można stracić szansę na dodatkowe środki przyznawane na konto gracza. Należy też wiedzieć, jakie zakłady bukmacherskie LVbet nie bierze pod uwagę – sportów wirtualnych, zakładów systemowych oraz kuponów wycofanych opcją cashout.

Kiedy już otrzymamy środki bonusowe (w najlepszym wypadku bonus do 1500 PLN), co należy w dalszej kolejności z nimi zrobić? Bonus od depozytu LV bet przeniesie na główne konto gracza, jeśli wszystkie zawarte zakłady z mnożnikiem kursu zostaną rozstrzygnięte.

A co w sytuacji, kiedy ktoś chce zdeponować za pierwszym razem mniej niż 50 PLN i jego min wpłata nie będzie kwalifikowała się do standardowego bonusu powitalnego? Czy będzie można zagrać mimo wszystko z kodem promocyjnym? Tak, bez obaw. I dla tej osoby znajdzie się bonus powitalny. Jednak aby odebrać bonus, należy w pierwszej kolejności napisać maila na adres promocje LVBET i podając w tytule bonus bez depozytu. Wykorzystując taki kod rejestracyjny, możesz otrzymać bonus w wysokości 10% od pierwszej wpłaty. I tutaj należy uruchomić bonus powitalny z mnożnikiem x10. Następnie należy obstawić w LVbet zakłady bukmacherskie (przynajmniej 3 na jednym kuponie) – wysokość kursu całkowitego 2,50 i min kurs pojedynczej selekcji 1,25. Wykorzystując ten kod rejestracyjny, można odebrać bonus w wysokości swojej pierwszej wpłaty.

LVbet bonus bez depozytu na start przewiduje?

Czy możemy liczyć na jakiś dodatkowy bonus, jeśli chcemy jedynie przetestować ofertę bukmachera? Przydałby się jakiś darmowy bonus, który nie wymaga inwestycji. Standardowy bonus na start, jaki znajdziemy w serwisie samego bukmachera LV bet teoretycznie nie przewiduje bonusu bez depozytu LVbet jednak mimo wszystko można go uzyskać, jeśli posiada się odpowiedni kod rejestracyjny. Z naszym kodem promocyjnym można otrzymać 20 zł bez depozytu – wystarczy przez nasz link wypełnić formularz rejestracyjny, czyli dokonać rejestracji konta gracza. Jeśli więc nie chcesz na starcie inwestować własnego depozytu 20 PLN można otrzymać od bukmachera.

Jeśli już wiemy, co LVbet oferuje nowym klientom, warto skupić się teraz na tych, którzy są posiadaczami konta gracza już od jakiegoś czasu. Podtrzymanie zainteresowania stałych typerów jest bardzo ważne dla bukmacherów na polskim rynku, więc każdy z nich proponuje przy okazji różnych wydarzeń sportowych swoje promocje.

Jaki znajdziemy w LVbet kod bonusowy dla stałych graczy?

Bonusy powitalne dla nowych graczy to nie wszystko, co oferuje legalny bukmacher LVBET. Lojalni klienci bukmachera LVBET mogą liczyć na grę z niejednym kodem promocyjnym – bonusy bukmacherskie pojawiają się na przykład z okazji większych imprez sportowych, ale często można otrzymać kod bonusowy zupełnie bez okazji. Przejdźmy zatem po kolei przez wszystkie kody promocyjne (pomijając oczywiście omówiony wcześniej kod rejestracyjny i pakiet powitalny), które udostępnia na swojej stronie LVBET.

kod promocyjny lvbet 2019 rejestracja prezent

Odbierz bonus >>

I tak oto w pierwszej kolejności rzuca się w oczy darmowy bonus, a raczej zakład bez ryzyka. Jak dobrze wiemy, udział w zakładach bukmacherskich wiąże się z możliwością utraty obstawionych środków. Jednak kiedy wybierzemy zakład bukmacherski pozbawiony ryzyka, bukmacher LVBET może zwrócić nam do 50 PLN. W jakich okolicznościach można otrzymać bonus? LVbet kod promocji przyznaje w każdy poniedziałek, rozliczając pierwszy kwalifikujący się do tej promocji kupon. Zatem jeśli uda Ci się spełnić warunki promocji i zawrzesz darmowy zakład 50 PLN trafi do Ciebie w następnym tygodniu, o ile kupon kombi będzie posiadał jedno nietrafione zdarzenie.

Oczywiście i tutaj LVbet oferuje swój kod bonusowy po określonych warunkach. Po pierwsze, na kuponie musi znaleźć się przynajmniej pięć spotkań, minimalny kurs kuponu 3.0. Kiedy już do konta gracza trafią środki bonusowe, należy je obrócić trzykrotnie – minimalny kurs 1,75. Tak jak w większości wypadków i tutaj sporty wirtualne nie są brane pod uwagę.

Program lojalnościowy i LVbet kod promocyjny

Jak zawieranie zakładów wzajemnych, to i punkty. Coraz częściej legalni bukmacherzy w ramach kodu promocyjnego oferują różne programy lojalnościowe, dzięki którym na konto gracza mogą trafić dodatkowe bonusy. W jaki sposób można zdobyć punkty? Stawiając zakład o wartości 25 PLN na konto gracza trafi 1 punkt. Z czasem gromadzi się ich całkiem sporo i można wymienić na bonusy punkty 100 pkt na przykład to dodatkowe 5 złotych na koncie gracza. Zatem jeśli zbierzesz już wymaganą kwotę, odbierz bonus, aby móc dalej korzystać z oferty zakładów wzajemnych. Dzięki temu można obstawiać bez konieczności wpłaty dalszego depozytu bonus bowiem może zostać wykorzystany na grę.

Darmowy zakład 20 złotych od LVBET

Bukmacher LVBET zajmuje jedno z czołowych miejsc na polskim rynku bukmacherskim pod względem promocji, w których chodzi o bonus bez depozytu. Dla graczy LVBET przygotował bonus 20 zł bez depozytu, który aktywowany jest poprzez podanie specjalnego kodu promocyjnego.

Regulamin promocji darmowy zakład

Zanim uzyskamy bonus 20 zł od bukmachera LVBET warto wcześniej zapoznać się z regulaminem tej promocji. Co prawda czytanie regulaminów nie należy do ulubionych zajęć graczy, jednak często warto się z tym zapoznać. Wiedza dotycząca może się nam przydać i będzie stanowić odpowiedni zbiór naszej wiedzy dotyczącej danej promocji. Warto zaznaczyć, że na jedno konto gracza przysługuje tylko jeden bonus. Aby skorzystać z opcji darmowy zakład należy zarejestrować konto za pomocą specjalnego kodu promocyjnego. Przy zawieraniu zakładu bonusowego nie można korzystać z opcji cashout. Kupon bonus bez depozytu składać się musi z przynajmniej trzech zdarzeń, a kurs minimalny wynosić powinien 2,50, a przelicznik dla pojedynczego zdarzenia 1.25.

Na co przeznaczyć bonus bez depozytu

Darmowy zakład 20 zł oferowany przez LVBET możemy wykorzystać przy pierwszym zakładzie, który zawierać będziemy po rejestracji konta użytkownika u bukmachera. Użytkownik musi pamiętać, że ma dokładnie 30 dni od momentu dodania promocyjnych środków do jego konta, więc dobrze byłoby odpowiednio przeanalizować typy na swoim kuponie bonusowym. Bukmacher LVBET oferuje graczom wiele różnych wyborów. Możliwości w ofercie nie brakuje, a klient na pewno zawsze dopasuje ją do swoich potrzeb. Jedni specjalizują się obstawianiu piłki nożnej, a inni zaś koncentrują się na pozostałych dyscyplinach. Każdy gracz sam decyduje o tym, którą drogą podczas obstawiania doprowadzi się do sukcesu lub co też często się zdarza, porażki. Promocje LVBET PL są na prawdę atrakcyjne dla klienta.

Gdzie możemy wpisać specjalny LV BET kod promocyjny?

Kody promocyjne należy wpisać od razu w pierwszym polu rejestracji, gdy bukmacher poprosi nas o ustawienie nowej nazwy użytkownika, hasła oraz adresu e-mail. Niektóre kody promocyjne mają swoje daty ważności, dlatego też warto tego pilnować aby nie przegapić promocji jaką jest darmowy zakład 20 zł w LVBET.

Multikozak u bukmachera LVbet kod promocji

Jeśli lubisz obstawiać zakłady akumulowane, można skorzystać z Multikozaka – ten przyznawany przez LVbet kod promocji polega na tym, że bukmacher przyznaje do wygranej z takiego kuponu dodatkowy procent. To, jaki otrzymasz bonus, zależy od liczby zdarzeń, które zostaną naniesione na kupon kombi. 4 zakłady sportowe – 7,5% do wygranej. 5 zakładów wzajemnych – 10%. 6 zakładów bukmacherskich – 15%. 7 zakładów sportowych – 20%. 8 lub więcej zakładów wzajemnych – 25%. Warto wiedzieć, że maksymalna wartość tego kodu promocyjnego wynosi 1000 PLN. Oczywiście i w przypadku tego bonusu LVbet przewiduje konkretne zasady i warunki, jakie musi spełnić kupon AKO, aby w ogóle móc odebrać bonus. Należy postawić przynajmniej 10 PLN, min kurs kuponu 3.0. Jeśli wygrałeś swój zakład kombi, wyślij maila na adres promocje LVbet, a otrzymasz na swoje konto gracza bonus w wysokości maksymalnie 1000PLN.

Jakie ograniczenia znajdziemy w regulaminie odnośnie tego kodu promocyjnego? Po pierwsze należy zainwestować w zakład kombi swoją wpłatę – środki bonusowe nie są brane pod uwagę. Tak samo zakłady sportowe nie mogą być zawierane na wirtualne sporty. Jeśli skorzystasz z opcji cashout i wycofasz kupon, również nie zostanie on wzięty pod uwagę. Kiedy już otrzymasz środki bonusowe, należy je trzykrotnie obrócić, po kursie min 1,75. Przyznany od LV bet bonus ważny jest 30 dni.

Bezpieczny kupon 5+ w LV BET

Udało Ci się stworzyć niesamowity kupon składający się z kilku lub nawet do kilkudziesięciu zdarzeń, który wcześniej starannie przeanalizowałeś w przeciągu kilku dni z kilku dyscyplin sportowych i jak to w bukmacherce bywa ten „jeden nie wszedł”? Istnieje szansa, że LV BET ma dla Ciebie perfekcyjne rozwiązanie. Bukmacher wychodzi naprzeciw takim graczom tworząc promocję pod nazwą „Bezpieczny kupon 5+”. Wielu posiadaczy karnetów korzysta z tego rodzaju promocji. Takie promocje LVBET PL zapewniają coraz to więcej nowych klientów.

Jak działa bezpieczny kupon?

LVBET wychodząc na przeciw oczekiwaniom graczy stworzył bonus, który pozwala w prosty sposób przyjąć porażkę w momencie kiedy na kuponie nie wejdzie nam jedno zdarzenie. To oferta jest przeznaczona głównie dla graczy mających wielką wiedzę o różnych dyscyplinach sportowych i potrafią ją wykorzystać do tworzenia długich akumulatorów, znany także w bukmacherce jako tak zwane „taśmy” lub „paragony”. Takie kupony pozwalają odnosić bardzo wysokie wygrane związane z niskim wkładem własnym. Jeśli uważasz się z jednego z takich graczy i często przytrafia Ci się sytuacja typu „jeden nie wszedł” to nie ma na co czekać i właśnie tego typu promocja pomoże Ci osiągać lepsze wyniki. Promocja ta dostępna jest również dla posiadaczy karnetów sponsorowanych przez LVBET zespołów.

Warunki obrotu środkami w promocji kupon 5+ – bonus bez depozytu

Aby wypłacić środki z bonusu, który trafi na konto użytkownika należy obrócić nim trzy raz po kursie minimalnym 1.75. Ważną kwestią jest to, że wirtualne sporty nie umożliwiają obrotu bonusem. 30 dni to ilość przez jaką mają ważność środki bonusowe przyznane z promocji.

Bonusowe zakłady na sporty wirtualne LVbet freebet

Nie da się ukryć, że zazwyczaj wirtuale są poza promocjami i użycie danego kodu promocyjnego wiąże się z rezygnacją z wirtualnych sportów. Tego typu zakłady sportowe są jednak bardzo popularne wśród typerów, więc nic dziwnego, że i tutaj LV BET kod promocyjny postanowił zaproponować. Jeśli chcesz odebrać bonus, postaw zakład (lub kilka). Minimalna kwota, którą należy obrócić w tygodniu, aby odebrać bonus, to 100PLN. Nie trzeba tej kwoty obracać jednorazowo – ważne, aby suma z całego tygodnia wyniosła przynajmniej 100 złotych, a minimalny kurs kuponu to 1,50. W każdy poniedziałek przyznaje LVbet bonus 20 zl. Z tego kodu promocyjnego trzeba dalej skorzystać w obrębie sportów wirtualnych. Bonus należy obrócić pięciokrotnie po odpowiednim kursie minimalnym.

Jeśli jesteśmy przy sportach wirtualnych, można również wspomnieć o tym, że na e-sporty także znajdziemy kod bonusowy. Jeśli postawi się na e-sport przynajmniej 3 zakłady bukmacherskie LVBET do wygranego kuponu przyzna dodatkowo 50%. Z tej promocji możesz skorzystać, jeśli kurs minimalny wyniesie 2.0. Brany jest pod uwagę zakład zawarty w jednym tygodniu (od poniedziałku do końca niedzieli) – ponadto rozpatrywany jest pierwszy kupon, który kwalifikuje się do tej akcji promocyjnej. Na konto gracza trafi maksymalnie 50 PLN kodu promocyjnego do wykorzystania na dalszą grę. Zatem jeśli postawisz więcej niż 100 PLN kod promocyjny w dalszym ciągu maksymalnie wynosi 50 złotych. Jeśli zostanie już naliczony do Twojego depozytu bonus, należy go trzykrotnie obrócić – minimalny kurs 1,75. Jak zawsze, skorzystanie z kodu promocyjnego nie jest możliwe, jeśli skorzystało się z opcji cashout.

Czy otrzymasz bonus 1000 złotych?

Jeśli dokonasz wpłaty od jednego do dwóch pierwszych depozytów w kwocie minimum 25 złotych, korzystając z zakładki „Bonus do 1000 PLN” będziesz mógł wziąć udział w promocji. Otrzymasz bonus w wysokości 2% swojego depozytu, którego mnożnik kursu całkowitego wyniesie „x25”. Następnie przygotuj kupon kombi, który składać się będzie z minimum trzech zdarzeń, a kurs łącznych wynosić będzie minimum 2.50. Kolejnym krokiem jest aktywacja mnożnika kursu a potem postawienie zakładu. Przy wpłacie 2000 złotych gracz otrzyma bonus bez depozytu o wartości 1000 złotych.

lvbet

Wyższe kursy bukmacherskie z bonusem

Kursy są ważne w zakładach, ponieważ to przecież od nich zależy nasza potencjalna wygrana. Zatem możliwość podwyższenia kursu całkowitego podoba się graczom. Najczęściej to piłka nożna jest dyscypliną, którą obejmuje się takimi promocjami, ale możliwości zagrania po wyższym kursie minimalnym zdarza się i przy innych dziedzinach.

Każdego dnia LVbet oferuje tak zwany Gruby Kupon – jeśli obstawimy takie zakłady bukmacherskie bonus sprawia, że minimalny kurs kuponu wzrasta nawet do 20%. Po podniesieniu kursu całkowitego na konto gracza może trafić wyższa wygrana. Warto pamiętać, że każdego dnia LV bet kod promocji zmienia, więc aby się dowiedzieć, jaki jest dzisiejszy Gruby Kupon, należy zajrzeć na stronę bukmachera.

Granie w LV BET da Ci więcej punktów

Jeśli lubisz typować zakłady to trafiłeś w dobre miejsce. Za grę u bukmachera LV BET można dodatkowo zgarnąć punkty, które następnie można wypłacić jak prawdziwe środki pieniężne. Możesz więc rozsiąść się w fotelu i powiększać swój budżet, za każdym razem, kiedy obstawiasz zakład. LV Punkty pozwolą Ci czerpać o wiele większą radość z gry.

Im więcej grasz tym więcej punktów otrzymujesz

LV Punkty umożliwiają poczucie o wiele większej rozrywki z każdego zawartego zakładu sportowego. Generowanie tych punktów zachodzi w oparciu o system procentowy. Każde wydane 25 złotych daje nam 1 LV Punkt. Jest to wygodna opcja jeśli chodzi o LV BET bonus. Punkty LV, które stopniowo gromadzisz masz możliwość wymieniania na prawdziwe pieniądze. Następnie możesz śmiało dalej cieszyć się zawieraniem zakładów sportowych z oferty LV BET.

Jak zacząć zbierać punkty?

W momencie postawiania pierwszego zakładu na stronie LV BET, automatycznie rozpoczynasz zbieranie swoich LV Punktów. Nie musisz zaznaczać żadnych dodatkowych pól, ani wypełniać kolejnych formularzy. Samo granie powoduje, że możesz zdobywać LV Punkty. W dowolnym momencie możesz sprawdzić stan swojego konta i ilość swoich punktów. Jedyne co musisz zrobić to zalogowanie się na swój profil, a następnie wejść w zakładkę dotyczącą LV Punktów.

Jak punkty LV zamienić na prawdziwe pieniądze?

Sposób wymiany swoich LV Punktów na pieniądze do gry jest niesamowicie prosty. LV Punkty 100 pkt to równowartość 5 złotych. W momencie zalogowania się na swoje konto wystarczy kliknąć w zakładkę Punkty LV a następnie kliknąć w przycisk WYMIEŃ PUNKTY. Pieniądze błyskawicznie pojawią się w Twoim portfelu na koncie LV BET.

Czym są sporty wirtualne w LV BET?

Sporty wirtualne to nie jest żadna dyscyplina, a usługa dostępna u wielu bukmacherów. Można śmiało to porównać do zakładów na żywo czy livestream’u. W rozgrywce, która trwa około 3 minut masz możliwość obstawiania jej przebiegu oraz wyniku końcowego. Mogą one dotyczyć zarówno meczów piłki nożnej, koszykówki, tenisa a nawet różnego rodzaju wyścigów. Zakres rynków jest zazwyczaj bardzo ubogi. Możesz obstawić przede wszystkim wynik końcowy, czasem zdarzy się, że będziesz mógł obstawić opcję z handicapem lub ilość bramek/punktów powyżej lub poniżej. Oferta sportów wirtualnych różni się zasadniczo od tradycyjnego obstawiania. Na próżno szukać w ofercie zakładów LV BET takich jak czas strzelenia pierwszej bramki, dokładnego strzelca itp.

Wirtualne sporty czyli jak wygląda rozgrywka w LV BET?

Wiemy już z czym wiąże się obstawianie sportów wirtualnych. Warto więc teraz odpowiedzieć sobie na pytanie jak wygląda rozgrywka oraz kto z kim tak na prawdę gra? Odpowiedź jest prosta, gdyż gra algorytm z algorytmem, a rolę sędziego spełnia kolejny algorytm. Są to rozgrywki zaprogramowane dużo wcześniej, których rozegrania następuje o wcześniej ustalonej przez bukmachera porze. Właściwie na tym polega cała rozgrywka. Gracz nie ma musi martwić się tym, że jego zadaniem będzie przejęcie sterowania nad wirutalną drużyną jak na przykład w grze FIFA, ale do jego obowiązków należy analiza statystyk o ile takie są dostępne i na podstawie nich lub własnego przeczucia podjęcie decyzji, na co oraz na kogo postawi swoje pieniądze.

Aby podjąć decyzję zazwyczaj masz około 3 minut, a potem rozpocznie się symulacja, która tak właściwie będzie przypominać skrót spotkania, który często możemy obejrzeć w programach telewizyjnych lub na platformie YouTube. LV BET zakłady bukmacherskie zadba o to abyś zobaczył najważniejsze akcje spotkania. O powodzeniu Twojego zakładu decyduje napisany wcześniej algorytm, który zapewnia w tym wszystkim element losowości. Należy pamiętać, że zakłady nie miałyby żadnego sensu, jakby po skorzystaniu ze statystyk można było od razu wywnioskować, kto jest silniejszy, a kto na pewno poniesie porażkę itd.

Jak rozsądnie obstawiać wirtualne sporty LV BET?

Rozsądne korzystanie z oferty sportów wirtualnych wymaga dużej ilości czasu, a także umiejętności logicznego myślenia. Aby rozsądnie obstawiać virtuale warto najpierw porządnie się zastanowić. Należy uważać, żeby nie dać się porwać zegarowi, który odmierza czas i rzucić się pod presją czasu na pierwszy lepszy mecz. Bukmacher udostępnia listę najbliższych spotkać, dla których w wielu przypadkach możesz wyświetlić odpowiednie statystyki. Mogą one ale nie muszą pomóc w sensownym typowaniu.

Przed zaangażowaniem się na dobre w błyskawicznie rozgrywane wirtualne sporty, dobrze byłoby przetestować w domowym zaciszu, jak to na prawdę działa. Można przygotować sobie listę zakładów i spisać swoje typy na kartce lub w jakimś pliku, a później czekać aż pojawią się wyniki obstawionych spotkań. Ten proces można powtórzyć nawet do kilkunastu razy, aż nasze typy zaczną przynosić zysk – przynajmniej w teorii. W momencie gdy poczujesz, że już wiesz o co w tym tak na serio chodzi, a wyniki jak będziesz osiągał będą dobre, wówczas możesz zdecydować się na obstawianie virtuali za pieniądze.

Zalety sportów wirtualnych

Jedną z głównych zalet wirtualnych sportów jest na pewno ich tempo. W trakcie jednego dnia mamy możliwość obejrzenia – a także obstawiania – do nawet kilkuset rozgrywek. Poznanie ich zasad zajmuje użytkownikowi o wiele mniej czasu, niż w przypadku standardowego zawierania zakładów w prawdziwych meczach piłki nożnej, tenisa czy koszykówki.

Na stronie bukmachera kursy wystawiane na virtuale także są bardzo atrakcyjne. Rzadko kiedy trafiają się zakłady, który łączny kurs wynosi w okolicach 1.10. Zazwyczaj jeśli chodzi o te najniższe, oscyluje to w okolicach 1.20 – 1.30. Większość kursów to jednak takie, którym zdecydowanie bliżej do 2.00. Po pomyślnym rozstrzygnięciu zakładu, wygrana natychmiast pojawia się na naszym koncie.

Wady sportów wirtualnych

Zawieranie zakładów sportowych na wirtualne sporty wiąże się ze sporym ryzykiem. Nie ma opcji aby typować wedle dobrej znajomości drużyny oraz ich składów. Wszystko zależy tutaj od algorytmu, którego nie mamy szans rozgryźć ani przechytrzyć, ale też ciężko rozgryźć uwzględnione w nim związki przyczynowości. Często też szybkie tempo rozgrywki oraz krótkie przerwy między nimi mogą działać na niekorzyść gracza. W krótkim czasie o wiele ciężej jest dokonać szczegółowej analizy statystyk i wyników, dlatego też typowanie może nie być aż tak dobre i rozsądne, jak mogłoby być w przypadku typowania prawdziwego spotkania.

LVBET PL i jego oferta virtuali

Na polskim rynku zawieranie zakładów na zakłady wirtualne w LV BET jest nastawione głownie na obstawianie wielu rodzajów wyścigów, jednak rynek jest dość ubogie. LVBET PL wprowadziła tego rodzaju usługi trochę później, niż na przykład STS. Jeśli chodzi o zakłady na wirtualny tenis to będziesz mógł obstawić takie zdarzenia jak: zwycięzca gema, seta a także zdobywce kolejnego punktu w gemie. Wyścigi jakie oferuje LV BET to konie, charty, żużel, kolarstwo oraz zaprzęgi konne. Wirtualne sporty można obstawiać od poniedziałku do niedzieli.

W zakładce z dyscyplinami zegar odlicza czas do następnego zdarzenia, co informuje nas o tym, ile czasu masz na postawienie kolejnego zakładu. Ciekawą rzeczą w zakładkach na wirtualne sporty w LVBET PL jest to, że jeśli chodzi o mecze tenisa, możemy obstawiać „na żywo”, gdyż zakłady same w sobie nie są w trakcie rozgrywki zamykane. Bukmacher w odpowiednim czasie zamyka rynki. W odróżnieniu od konkurencyjnego bukmachera STS, LV BET oferuje obstawianie nie tylko pojedynczych zdarzeń, ale również w formie akumulatorów.

Aplikacja LV BET na telefony

W przeciwieństwie do niektórych bukmacherów na polskim rynku od LV BET otrzymasz bonus za korzystanie z aplikacji mobilnej. W LV BET swój pierwszy zakład może być połączony z dostępem do ekskluzywnej oferty na zakłady. Istnieje opcja, że otrzymasz bonus do nawet 1500 złotych od depozytu. LV BET kod promocyjny może umożliwić nam również otrzymanie premii bez wpłaty do depozytu.

lvbet3

Warto podkreślić, że aplikacja mobilna LVBET PL nie różnie się niczym od wersji serwisu, do której mamy dostęp z poziomu komputera. Oczywiście rozmieszczenie elementów ze względu na to, że mamy do czynienia z urządzeniem mobilnym, będzie delikatnie inne. Wszystko jednak jest zaprojektowane tak, aby perfekcyjnie wyświetlać ofertę na ekranie smartfona. Należy przyznać LV BET zakłady bukmacherskie, że tak sztuka im się udała.

Czy są ograniczenia aplikacji mobilnej LV BET?

Aplikacja nie posiada żadnych ograniczeń dotyczących dostępnej oferty zakładów. W LV BET zakłady bukmacherskie są tak samo bogate, jak te, które znaleźć możemy na stronie bukmachera LVBET PL. Programiści skonstruowali aplikację mobilną tak, że przez cały czas mamy możliwość codziennego obstawiania różnych dyscyplin sportowych takich jak piłka nożna, siatkówka, tenis czy koszykówka. Warto przypomnieć, że LV BET kod promocyjny jest dostępny również na aplikacji mobilnej.

Fani sportów wirtualnych również znajdą coś dla siebie, gdyż korzystanie z tej opcji jest dostępne w aplikacji mobilnej LV BET. Oferta sportów wirtualnych na urządzenia mobilne jest równie atrakcyjna co ta dostępna na stronie LV BET czy w punktach stacjonarnych. Na aplikacji mobilnej mamy dostęp do wszystkich dyscyplin jakie oferuje swoim klientom LV BET bonus.

Jak pobrać aplikację LV BET na Androida?

Aby pobrać aplikację na urządzenia wyposażone w system operacyjny Android trzeba przejść przez pewien proces. Składa się on z trzech prostych etapów. Najpierw w ustawieniach naszego smartfona należy wybrać opcję zabezpieczenia lub bezpieczeństwo w ustawieniach. Kolejnym krokiem będzie zezwolenie na instalację aplikacji mobilnej ze źródeł innych niż sklep Google Play. Aplikacja mobilna LV BET nie jest tam dostępna, gdyż Google nie zezwala na zamieszczanie w swoim sklepie aplikacji związanych z bukmacherką. Następnie po zezwoleniu na instalację, klikamy na przycisk „Pobierz aplikację”. Po pobraniu w centrum powiadomień musimy wybrać plik LVBET.APK, aby móc rozpocząć proces instalacji. Ważną kwestią jest to, że minimalna wersja do poprawnego korzystania z aplikacji mobilnej to Android 5. Niższe wersje tego systemu operacyjnego mogą powodować nieprawidłowe działanie aplikacji.

LV BET aplikacja na systemy iOS

Tutaj sytuacja jest o wiele prostsza niż w przypadku systemu operacyjnego Android. Aplikacja LV BET jest dostępna w sklepie APP STORE. Jeśli korzystasz ze smartfona, który ma wgrany system operacyjne iOS, trzeba skorzystać z usługi APP STORE i w opcji „szukaj” w wyszukiwarce wpisać frazę LV BET. Kolejnym krokiem będzie kliknięcie na przycisk „pobierz aplikację” i to tyle wszystko gotowe. Po kilku sekundach aplikacja LV BET bonus powinna zostać zainstalowana na naszym urządzeniu.

Piłka nożna i bonusy bukmacherskie

Nie da się ukryć, że najwięcej zakładów sportowych u legalnych bukmacherów zawiera się właśnie na piłkę nożną. W końcu piłka nożna jest naszym sportem narodowym, więc gracze najwięcej inwestują właśnie w ten sport. Nic więc dziwnego w tym, że niejeden bonus LV bet przygotował w ramach piłki nożnej. Na stronie operatora znajdziemy kilka opcji, z których gracze zawierający zakłady sportowe mogą skorzystać. Tutaj warto pamiętać o tym, że gra z odpowiednim kodem promocyjnym może być ograniczona czasowo i związana z daną imprezą sportową.

Aktualnie można zagrać z kodem promocyjnym przy obstawianiu zakładów wzajemnych z Ligi Mistrzów czy Ligi Europy. LV bet kod promocji przyzna najlepszym typerom po każdej kolejce rozgrywek. Na podstawie punktów uzbieranych do Twojego konta gracza może zostać przyznany nawet o wartości 1000 PLN bonus. Min wpłata na taki kupon to 10 PLN, min kurs 1,5. Jeśli kupon zostanie wycofany przez opcję cashout, nie liczy się on w turnieju. W zależności od wygranych lub przegranych zakładów wzajemnych punkty obliczane są w następujący sposób: wygrany zakład to liczba selekcji x stawka x kurs; przegrany to liczba selekcji x stawka. Tak więc możliwe jest uzyskanie punktów i kodu promocyjnego nawet jeśli graczowi się nie powiedzie.

Koszykówka w ofercie bukmachera LV BET

Zawieranie zakładów bukmacherskich na koszykówkę są jednym z najchętniej wybieranych dyscyplin przez graczy. Koszykówka jest w naszym kraju niezwykle popularna, a zwłaszcza rozgrywki zza oceanu czyli NBA. W ofercie bukmachera LVBET mamy możliwość obstawiania rozgrywek ligowych z różnych krajów na naszym kontynencie. Największą popularnością cieszy się zawieranie zakładów sportowych na NBA.

Zakłady bukmacherskie na siatkówkę w ofercie LVBET

Jest to specyficzny sport, którego zasady znają dosłownie wszyscy. To między innymi jeden z powodów, dlaczego tak wielu graczy decyduje się na obstawianie tej dyscypliny. Mecze siatkówki odbywają się przez cały roku. Nie można narzekać na brak zdarzeń. Przez cały rok odbywają się turnieje, których ranga jest różna. Ich znaczenie często uzależnione jest od daty rozgrywania spotkań. LVBET umożliwia obstawianie wielu rozgrywek.

Wielu doświadczonych typerów podkreśla, że decydując się na obstawianie siatkówki, pod wagę trzeba wziąć kwestię zmęczenie. Nie jest on tutaj aż tak istotny jak w przypadku innych dyscyplin. Szczególnie jeśli mamy do czynienia z ważnymi wydarzeniami. Ciągłe rozgrywki, których ranga zazwyczaj jest niezwykle wysoka sprawiają, że często nawet najlepsi gracze świata mają moment spadku formy. Konsekwencją takich przypadków jest nawet to, że czołowy zawodnik zespołu nie wyjdzie na boisko. Wytypowanie wyniku meczu siatkówki może być więc trudne. Typerzy, którzy wcześniej nie zajmowali się siatkówką często nie biorą tego pod uwagę i przegrywają.

Darmowy bonus dla posiadaczy karnetów

Jak piłka nożna, to kluby, a jak kluby to i sponsorzy. Legalni bukmacherzy często decydują się na taką formę wsparcia polskiego sportu. Logo LVbet również jest sponsorem kilku drużyn – Wisły Kraków, Arka Gdynia, Wisła Płock, Widzew Łódź, Stali Mielec czy Zagłębia Sosnowiec. Jeszcze do niedawna był także sponsorem Piasta Gliwice, ale aktualnie Piast Gliwice sponsoruje inny bukmacher.

Jeśli jesteś fanem jakiejś drużyny, którą sponsoruje logo LVbet i często obstawiasz z tych spotkań zakłady bukmacherskie bonus jest przewidziany dla posiadaczy karnetów na mecze klubów sponsorowanych przez LVbet. Zasady tego kodu promocyjnego są takie same dla wszystkich posiadaczy karnetów, niezależnie od tego, czy na przykład interesuje ich Wisła Kraków czy inna drużyna.

Zatem jaki promocyjny kod LVbet oferuje swoim klientom? Można otrzymać na konto gracza 50 PLN bonus zostanie jednak aktywowany w chwili, kiedy wyśle się zdjęcie swojego karnetu imiennego na mecze danego klubu. Jeśli posiadasz karnet na mecze na przykład Wisły Kraków, w tytule wiadomości należy wpisać nazwę tej drużyny – tak samo w przypadku innych klubów. Zanim bukmacher przyzna graczowi promocyjny kod, weryfikacja może potrwać do 48h. Kiedy już otrzyma się 50 PLN LVbet wymaga czterokrotnego obrotu środkami – minimalny kurs kuponu 1,75.

Aplikacja mobilna i bonusy

Wśród bonusów nie może zabraknąć kodu promocyjnego na zakłady sportowe zawierane w aplikacji mobilnej. Niejeden legalny bukmacher przewiduje bonusy bukmacherskie dedykowane jedynie w aplikacjach. Często chociażby bonusy powitalne działają zarówno w apce jak i na stronach internetowych. A jaki LVbet kod promocyjny przygotował mobile? Aktualnie z kodem promocyjnym do wygranych LVbet może dołożyć nawet 14% dodatkowo do zakładów wzajemnych zawartych w aplikacji na Ligę Europejską.

Ten rodzaj bonusu LVbet udostępnia w każdy weekend. Jednak nie można zagrać z tym kodem promocyjnym na każdą ligę czy zdarzenie – to bukmacher wybiera poszczególne spotkania, do których w ramach wygranej doda 14%.

Legalni bukmacherzy w Polsce czasem decydują się na taką formę kodu promocyjnego, aby zrekompensować graczom konieczność odprowadzania podatku od obrotu w wysokości 12%. Najczęściej tę należność zabiera się z postawionej przez typera kwoty, więc niestety przez to wygrane są niższe. Dlatego też niejeden legalny bukmacher decyduje się na taką promocję i to nie tylko na aplikacjach mobilnych.

Gra z kodem promocyjnym w punktach naziemnych

Strona internetowa oraz aplikacja mobilna to bez wątpienia najpopularniejsze drogi komunikacji w zakładach bukmacherskich. Jednak wciąż jest sporo graczy, którzy lubią obstawiać zakłady w lokalach stacjonarnych. Co prawda niejeden oferowany w LV bet kod promocji online zadziała również w punktach, ale mimo wszystko legalny bukmacher opracował także specjalny darmowy bonus, który można wykorzystać wyłącznie w lokalach.

Jest to w zasadzie ten sam bonus, który oferuje aplikacja mobilna – do wygranej w określonych okolicznościach można otrzymać dodatkowo 14%. Bukmacher wskazuje w danym tygodniu konkretne ligi (znowu to piłka nożna jest dyscypliną objętą promocją) – na przykład mogą być to spotkania Ligi Mistrzów czy też Eliminacje Euro 2020. Jednak liczą się zakłady sportowe zawarte nie w weekend, a od wtorku od czwartku.

Czym jest FAME MMA?

Jest to polska federacja organizująca gale MMA typu freak fight. Siedziba federacji znajduje się w Poznaniu. Głównie pojedynki toczone są tam na zasadach MMA, jednak możemy tam też spotkać inne formuły sportów walki. Celebryci oraz influencerzy walczą między sobą. Pomysłodawcami oraz częściowymi właścicielami federacji są Wojciech Gola, znany z występu w show telewizyjnym MTV Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy oraz youtuber Michał „Boxdel” Baron.

Kod promocji LVbet na FAME MMA

Skupiliśmy się na tym, z jakiego na przykład bonusu powitalnego można korzystać lub też jaki promocyjny LVbet kod oferuje graczom stałym lub też dla posiadaczy karnetów z poszczególnych klubów piłkarskich. Warto tutaj jeszcze wspomnieć o tym, że bukmacher internetowy LVbet jest oficjalnym sponsorem nietypowego wydarzenia sportowego, jakim jest FAME MMA. Dlaczego jest to specyficzne wydarzenie? Ponieważ na FAME MMA walki odbywają najczęściej internetowi celebryci, a nie zawodowcy. W dodatku uczestnicy są znani raczej w wąskim gronie odbiorców, ponieważ swoją działalność prowadzą w Internecie, głównie na Youtubie. LVbet jednak zauważył potencjał w FAME MMA i postanowił objąć imprezę patronatem.

Z tej też okazji przy każdej kolejnej gali FAME MMA gracze mogą odebrać bonus i obstawić swojego faworyta walk z kodem promocyjnym. 5. edycja już niedługo i wydaje się, że na tym nie koniec, więc jeśli ktoś śledzi losy internetowych celebrytów, może spróbować swoich sił w zakładach bukmacherskich. Niektórzy zdecydowali się na zarejestrowanie konta właśnie na tę galę, więc mogli wykorzystać oferowane przez LVbet bonusy powitalne lub też inny specjalny promocji kod.

Jakie zdania zbiera bonus LVbet?

Wspomnieliśmy już o tym, że do niedawna to właśnie od LVbet bonus na start był najwyższy na naszym rynku. Jednak aktualnie to inny legalny bukmacher wiedzie prym pod tym kątem. Czy to oznacza, że pakiet powitalny od LVBET jest już nieatrakcyjny? To oczywiście zależy już od osobistych preferencji każdego gracza. Warto wziąć pod uwagę to, że kwota, którą uzyska się z kodem promocyjnym, to jedno, natomiast warunki obrotu, jakimi zakłady bukmacherskie bonus opatrują, to już inna kwestia. Niekiedy pakiet powitalny na pierwszy rzut oka może wydawać się bardzo korzystny, ale może się okazać w praktyce, że wypłata środków z bonusowego konta gracza jest problematyczne.

Jeśli chodzi o przyznawany przez LVbet kod promocyjny i na start bonus 100%, niektórym typerom może nie podobać się fakt, że jest to promocja z mnożnikiem x100 kursu całkowitego. W dodatku w LVbet kod promocyjny w standardowej ofercie nie przewiduje tego bez depozytu bonus ten mimo wszystko jest dostępny z naszym kodem promocyjnym, więc jeśli interesują Cię bonusy bez depozytu, dokonaj rejestracji konta gracza z naszym linkiem i odbierz bonus na 20 PLN.

To, czy warto wpisać kod rejestracyjny, czy firma oferuje wysokie kursy bukmacherskie i czy dostępna jest szybka rejestracja oraz wygodne metody płatności, to tylko poszczególne elementy oferty. Najważniejsze jest to, że LVbet należy do grona legalnych bukmacherów, ponieważ posiada ważną licencję Ministerstwa Finansów. Dzięki temu zarejestrowanie konta gracza w serwisie tego operatora nie grozi konsekwencjami karnymi.

Graj odpowiedzialnie, czyli legalni bukmacherzy

Jeśli chcesz obstawiać zakłady online, nigdy nie decyduj się na stronę bukmachera nielegalnego w Polsce i rejestrację konta gracza właśnie tam. Korzystanie z usług tych niezarejestrowanych, czyli bez licencji Ministerstwa Finansów, grozi konsekwencjami prawnymi. Niech Cię nie przekona zatem próba przekonania przez kod rejestracyjny, jakiś darmowy bonus czy hasła reklamowe pod tytułem „odbierz bonus” czy „start bonus tylko u nas”. To, że kod rejestracyjny wydaje się teoretycznie atrakcyjny, nie zrekompensuje kary, którą otrzyma się za nielegalną grę.

To wyjątkowo nierozsądne tym bardziej, że i polscy bukmacherzy umożliwiają chociażby wpisanie kodu na starcie bądź skorzystanie z innych form promocji. We wszystkich legalnych zakładach bukmacherskich oferuje się bonusy powitalne czy kod rejestracyjny na pierwszy zakład. Kwoty bonusu powitalnego oczywiście są różne. Ponadto legalni bukmacherzy nie dbają jedynie o nowych graczy oferując im kod rejestracyjny, ponieważ stali klienci zakładów wzajemnych również mogą wykorzystać kod promocyjny bonus czy promocje dotyczące zwiększonego kursu całkowitego na kuponie. Hazard mimo wszystko związany jest z ryzykiem uzależnienia i utraty postawionych środków, dlatego graj odpowiedzialnie.

tagi: promocyjny LVBET kod z mnożnikiem x100, 1500 PLN kod promocyjny LVBET, 1500 PLN LVBET bonus code, bonus LVBET kod promocyjny, licencja ministerstwa finansów, jak odebrać bonus LVBET, kod promocyjny bonus na FAME MMA, jak skorzystać z kodu promocyjnego LVBET, graj odpowiedzialnie, adres promocje LVbet, darmowy bonus bez depozytu LVbet, pln darmowy zakład

FAQ LVBet kod promocyjny

Wystarczy podczas wypełniania formularza rejestracyjnego podać nasz kod promocyjny. Dzięki temu użytkownik uzyska dostęp do wszystkich aktywnych bonusów.
Po wpisaniu podczas rejestracji naszego kodu promocyjnego, gracz otrzymuje o 20 złotych większy bonus, niż w przypadku klasycznej oferty bukmachera LVBet.
Wykorzystując kod promocyjny od naszej strony, użytkownik uzyskuje dostęp do atrakcyjnej oferty powitalne, która uwzględnia bonusy od pierwszego uzupełniania swojego depozytu.
Niestety nie. Aby wypłacić srodki z zakładu postawionego za pomocą środków bonusowych, trzeba tą kwotą obrócić dwukrotnie, a kurs minimalny powinien wynosić 2.0.
Bukmacher LVBet zdążył już wypracować sobie zaufanie klientów na polskim rynku. Korzystanie z jego usług jest legalne, ponieważ posiada odpowiednią licencję wydaną przez urząd Ministerstwa Finansów.
Każdy użytkownik może korzystać wyłącznie z jednego konta. Tak samo wszelkiego rodzaju promocje mogą zostać wykorzystane tylko przez nowego użytkownika na świeżo zarejestrowanym koncie.
Podsumowanie
lvbet bukmacher mainpage
Autor
1star1star1star1star1star
Ocena
5 based on 2 votes
Firma
LVBET
Nazwa
1500 zł bonus + 20 zł freebet + 50 zł dla kibiców