Lewandowski z kolejnym trafieniem w Bundeslidze!

25 maja 2020

Sport małymi krokami zbliża się do powrotu po przerwie, która związana była z pandemią koronawirusa na całym świecie. W mediach słychać coraz więcej głosów przedstawicieli kolejnych rozgrywek piłkarskich, którzy mówią o tym, że chcieliby dokończyć zawieszony w marcu sezon ligowy. Pierwsza wystartowała niemiecka Bundesliga, która udowodniła całemu światu, że powrót do normalności jest możliwy mimo tego, że trybuny na obiektach nadal pozostają puste. O dziwo z tym problemem Niemcy również sobie poradzili, ponieważ podczas sobotniego spotkania Bayernu z Eintrachtem można było usłyszeć podłożone nagranie z dopingiem kibiców. Trzeba przyznać, że wyszło to całkiem nieźle, ale bez wątpienia nie da się w ten sposób zastąpić całego stadionu wypełnionego kibicami. Od czegoś trzeba jednak zacząć i Bundesliga dała światu świetny przykład na to, że da się w bezpieczny sposób wznowić rozgrywki. Do obstawiania piłki nożnej przyda się Lvbet kod bonusowy odbierz i zobacz jak działa.

Powróciła Bundesliga, a wraz z nią strzelecka forma kapitana reprezentacji Polski, czyli Roberta Lewandowskiego. Nasz napastnik nadal utrzymuje świetną dyspozycję i w kolejnym meczu po wznowieniu rozgrywek, odnalazł drogę do siatki rywali. W sobotnim spotkaniu kibice przed telewizorami byli świadkami niezwykle emocjonującego spotkania, które obfitowało w mnóstwo bramek oraz akcji z jednej i drugiej strony. Drużyna Bayernu Monachium pokonała Eintracht Frankfurt 5:2, dzięki czemu zachowali przewagę czterech punktów nad zespołem z drugiego miejsca, czyli Borussią Dortumund. Jak już wyżej wspomnieliśmy jedną z bramek dla Bawarczyków zdobył Robert Lewandowski, któremu zostało 13. trafień do wyrównania rekordu Bundesligi w liczbie trafień podczas jednego sezonu. Na tę chwilę wynosi on 40. bramek. Istnieje duża szansa, że Lewandowski przynajmniej wyrówna ten rekord. Obstawiaj Bundesligę wykorzystując kod bonusowy STS odbierz i przekonaj się jak to funkcjonuje.

sts

Bez wątpienia co do zasad trzymania dystansu od drugiej osoby, postanowili trzymać się zawodnicy Eintrachtu Frankfurt. Unikali szczególnie bramkarza Bayernu, czyli Manuela Neuera, do którego nie zbliżyli się nawet na chwilę przez całe 50. minut spotkania. Efektem takiej pasywnej gry był wynik 3:0, po którym gracze Bayernu najwyraźniej stwierdzili, że tego spotkania nie da się przegrać. Po strzeleniu trzeciej bramki przez Roberta Lewandowskiego, gra Bayernu mocno przypominała dotychczasową postawę gości z Frankfurtu. Zemściło się to na nich natychmiastowo. W ciągu bowiem dwóch minut Martin Hinteregger strzelił dwie bramki po stałych fragmentach gry. Do końca pozostało 30. minut, a na tablicy wyników widniał rezultat 3:2. Oznaczało to więc sporo emocji w dalszej części meczu. Bayern jednak przebudził się w porę i skutecznie dobił rywal. Ostatecznie gospodarze wygrali 5:2. Sprawdź jak działa kod bonusowy Betclic odbierz i typuj swoje ulubione rozgrywki.

Przebieg meczu

Ciężko zaprzeczyć temu, że do drugiego spotkania po wznowieniu rozgrywek Bayern przystąpił zdecydowanie bardziej rozluźniony. Nie jest to nic dziwnego, ponieważ we wtorek czeka ich poważne starcie, które może zadecydować o mistrzostwie kraju. Ich rywalem będzie Borussia Dortmund, a więc zespół w którego barwach występuje nasz rodak, Łukasz Piszczek. Dla Bayernu ważne było więc zdobycie trzech punktów, nie tracąc przy tym zbyt wiele energii. Rozpoczęli niezwykle intensywnie, ponieważ już po piętnastu minutach powinno być 2:0. Na szczęście graczy z Frankfurtu skończyło się jedynie na trafieniu Leona Goretzki. Przed przerwą swoją bramkę dołożył świetnie spisujący się tego dnia Thomas Mueller. Do przerwy było więc 2:0. Obstawiając ligę niemiecką możesz wykorzystać specjalny kod promocyjny Totolotek odbierz i wypróbuj jego działanie.

Po wznowieniu gry w drugiej połowie Bayern ponownie mocno natarł na pole karne rywali. Kingsley Coman popisał się świetnym dośrodkowaniem, a tam idealnie odnalazł się Robert Lewandowski, dla którego było to 27. trafienie w tym sezonie. Eintracht odpowiedział dwoma trafieniami Hintereggera, który zaliczył w tym meczu nietypowego hat-tricka. Na 4:2 bramkę strzelił niesamowity Alphonso Davies, a wspomniany wyżej Hinteregger ustalił wynik na 5:2 pakując piłkę do własnej siatki. We wtorek kibiców czeka mecz, który może zadecydować o mistrzostwie Niemiec, czyli starcie Bayernu z Borussią Dortmund. Hit Bundesligi możesz typować wykorzystując PZBuk kod promocyjny odbierz i obstawiaj wybrane przez siebie spotkania.