Kontuzja Lewandowskiego?

6 listopada 2019

Czy Robert Lewandowski podda się operacji pachwin?

Kontuzje i problemy zdrowotne u sportowców wpisane są w ryzyko zawodowe – to nic dziwnego, sport niesamowicie obciąża organizm. Mimo że Robert Lewandowski jak do tej pory wykazuje się naprawdę imponującą wytrzymałością fizyczną, również i on posiada pewne słabości. W czasie Mundialu sportowiec miał problemy z łąkotką, aczkolwiek Lewandowski nie podjął się leczenia, gdyż taki krok spowodowałby konieczność urlopy od gry. Teraz piłkarz zastanawia się nad operacją pachwin, w których okolicach zaczęła rozwijać się niekomfortowa przepuklina.

Operacji nie można jednak poddać się pochopnie, ponieważ w przyszłym roku odbędzie się Euro 2020. Oczywiście wszyscy jesteśmy zdania, że zdrowie jest najważniejsze, jednakże jeśli weźmiemy pod uwagę charakter choroby, być może Lewandowski podejmie decyzję o odwleczeniu w czasie zabiegu. A na czym dokładnie polega to schorzenie? Przepuklina pachwinowa rozwija się w efekcie dużego wysiłku fizycznego i obciążenia organizmu. W okolicach pachwiny, na przykład na udzie lub brzuchu, może pojawić się miękki guz. Taka przepuklina rozwija się dosyć wolno, lecz zaniedbana, czyli po prostu nieleczona, może doprowadzić do silnego bólu po treningu. Problem można rozwiązać jedynie operacyjnie, dlatego nic dziwnego w tym, że Lewandowski zastanawia się nad najlepszym terminem zabiegu, który nie wykluczyłby go przy okazji z dosyć istotnych rozgrywek naszej reprezentacji.

Decyzja należy oczywiście do samego piłkarza – należy naprawdę dobrze zaplanować czas operacji, a teraz sportowiec ma świetną passę. Jak na razie Lewy zdobył trzydzieści osiem bramek w tym roku, więc nic dziwnego w tym, że piłkarz nie chce przerywać ciągu sukcesów. Eksperci wskazują na to, że najlepszym miesiącem na operację będzie właśnie listopad – to optymalny czas na rekonwalescencję. Wierzymy, że Lewandowski podejmie rozsądną decyzję, która będzie złotym środkiem między jego zdrowiem, a sytuacją naszej drużyny, która (nie oszukujmy się) może wyglądać różnie, kiedy Lewego zabraknie na dłużej. Dłuższy urlop może odbić się na meczach rozgrywanych przez polską reprezentację, a tym samym na wygranych typerów, którzy preferują zakłady z piłki nożnej.

Co prawda u naszych rodzimych bukmacherów nie ma możliwości obstawienia, kiedy Lewandowski zdecyduje się na operację przepukliny pachwinowej, jednakże w ofercie znajdują się i inne opcje dotyczące piłki nożnej. Można znaleźć naprawdę interesujące zakłady, nie tylko na faworytów, lecz również na wydarzenia dookoła spotkań piłki nożnej – wiele zakładów dotyczy nawet Roberta Lewandowskiego (chociażby liczby goli podczas spotkania strzelonych przez tego konkretnego piłkarza).

betfan belka

Co znajdziemy w ofercie bukmacherskiej? Oczywiście szeroką propozycję w zakresie piłki nożnej oraz bonusów, które rzecz jasna również można wykorzystać, obstawiając ten sport. Sprawdź Betfan kod promocyjny, ponieważ ten bukmacher oferuje ciekawą opcję – Radar 365, gdzie codziennie zaproponowany zostaje zupełnie inny bonus. Fortuna może zaproponować na wybrane przez siebie spotkania nieco wyższe kursy w Superofercie lub Hicie Dnia, ponadto dla fanów piłki nożnej opracowano Ekspert+ (sprawdź kod promocyjny Fortuna). A co z promocjami na start? Również znajdzie się niejedna, na przykład Totolotek bonus na start przewiduje dla swoich nowych graczy.

U bukmachera LVbet bonus na start od pierwszych dwóch wpłat może wynieść nawet 1500 PLN. Nieco więcej, bo 2000 PLN od trzech pierwszych wpłat, przewiduje u bukmachera Forbet bonus na start. Niezależnie od tego, czy Lewy zdecyduje się na operację, czy też nie, gracze mogą oczywiście obstawiać mecze piłki nożnej z bonusami – oferta u polskich buków jest naprawdę szeroka.