eWinner kod promocyjny - kod promocji i bonus powitalny

2 czerwca 2020

Bukmacherskie zakłady od firmy eWinner

Trzeba przyznać, że polska branża, jeśli chodzi o zakłady wzajemne rozwija się w niesamowicie szybkim tempie. Firma bukmacherska eWinner to kolejny w Polsce w pełni legalny operator internetowych zakładów sportowych. Zezwolenie na urządzanie zakładów otrzymał 30 października 2018 roku. Wydana ona została przez urząd Ministerstwa Finansów i obowiązywać będzie przez sześć kolejnych lat z opcją jej dalszego przedłużenia. Od września ubiegłego roku na rynku funkcjonuje również witryna online firmy bukmacherskiej eWinner, gdzie gracze mogą bez problemów typować swoje ulubione dyscypliny sportowe. Trzeba podkreślić, że eWinner oferuje swoje zakłady wyłącznie online, ponieważ nie ubiegali się oni na zezwolenie na otwieranie punktów stacjonarnych.

W poniższym tekście przyjrzymy się bliżej temu jak wygląda oferta udostępniona klientom przez firmę eWinner oraz jakie rodzaje bonusów można otrzymać w ramach korzystania z ich usług. O tym wszystkim dowiecie się z poniższego artykułu, dlatego też zapraszamy do lektury.

Strona internetowa firmy eWinner zakłady bukmacherskie

Strony internetowe to od wielu lat narzędzie, które wykorzystywane jest przez wiele przedsiębiorstw. Branża nie ma tutaj znaczenia, ponieważ klient poszukując jakichkolwiek informacji, prędzej czy później powinien wylądować na stronie internetowej, która dotyczy konkretnej firmy lub interesującego go produktu. Rozwój technologiczny sprawił, że ciężko funkcjonować, a także prowadzić z powodzeniem firmę bez posiadania własnej strony internetowej. Często pełni ona rolę tak zwanego portfolio, jednak mimo wszystko warto ją mieć. O wiele większe znaczenie ma witryna internetowa, jeśli tematem dyskusji stają się zakłady bukmacherskie online. W tej branży strona internetowa jest niezbędnym elementem, bez którego ciężko byłoby firmą bukmacherskim funkcjonować.

Już dawno przeminęły czasy, kiedy zakłady obstawiać można było wyłącznie w punktach naziemnych, czy też na obiektach dany wydarzeń. Odkąd bukmacherskie zakłady weszły do sieci Internet, całą branżę spotkał niesamowity rozwój. Udostępnianie użytkownikom zakładów online związane jest przede wszystkim ze stworzeniem odpowiednich narzędzi, które gracz będzie mógł wykorzystywać. Dlatego też internetowa strona w zakładach sportowych jest aż tak istotna. Gracz będzie korzystał z niej bardzo często, dlatego ważne jest aby wyglądała ona przyzwoicie. Bardzo ważne są również funkcjonalności. Najlepiej żeby było ich jak najwięcej, jednak powinny one być odpowiednio rozmieszczone. Nawigacja powinna być intuicyjna, tak żeby nie dało się na stronie pogubić. Przyjrzyjmy się więc temu, jak z tym zagadnieniem poradziła sobie firma bukmacherska eWinner.

Witryna internetowa bukmachera eWinner

Zawieranie zakładów wzajemnych u stosunkowo nowego bukmachera, którym jest firma eWinner odbywa się wyłącznie przy pomocy strony internetowej oraz aplikacji mobilnej. Firma nie posiada na chwilę obecną punktów stacjonarnych, co w praktyce oznacza, że wszystkie swoje siły koncentruje na ulepszaniu oferty zakładów online. Jeśli chodzi o samą witrynę, to ma ona niezwykle prosty oraz intuicyjny design. Korzystanie z niej nie powinno sprawić użytkownikom żadnych problemów. Układ elementów jest dość standardowy i podobny do tych, które zastosowano w przypadku konkurencyjnych firm bukmacherskich. Dzięki temu nawigacja na stronie jest naprawdę prosta. Nie ma większych szans na to, że klient się na niej zgubi.

W górnej części strony znajduje się pasek menu, do którego przypisane są zakładki. Prowadzą one do najważniejszych podstron związanych z działalnością bukmachera. Są to między innymi te, które dotyczą zakładów przedmeczowych oraz tych stawianych na żywo. Znaleźć tam można także zakładkę, która odpowiada za wyszukiwanie kursów. Pozostałe dwie to „Promocje” oraz zakłady niestandardowe, czyli te proponowane przez graczy. O tym powiemy nieco niżej. W tym pasku menu użytkownik znajdzie odnośnik do strony, gdzie kompletowane są wszystkie statystyki dotyczące każdej z dyscyplin. To z pewnością pomoże użytkownikowi w trakcie analizowania swoich ewentualnych typów.

Po lewej stronie znajdują się dwie kolumny. Jedna z nich dotyczy kategorii, które są obecnie najpopularniejsze do obstawiania przez użytkowników. Poniżej znajduje się lista ze wszystkimi dostępnymi dyscyplinami w ofercie jaką eWinner posiada. Nad tymi dwiema kolumnami znajduje się wyszukiwarka. Dzięki niej użytkownik o wiele szybciej odnajdzie interesujący go w danym momencie zakład. W centrum znajduje się baner, na którym zmieniają się slajdy. Dotyczą one głównie promocji dostępnych u bukmachera, a także zachęcają do wypróbowania aplikacji mobilnej. Pod banerem znajduje się sporych rozmiarów tabelka, w której umieszczone są najpopularniejsze zakłady do obstawienia na dany dzień. Dostępne tam są również dwie inne zakładki. Jedna dotyczy aktualnie rozgrywanych spotkań na żywo, a druga związana jest z niestandardowymi zakładami.

Losowy kupon w eWinner

Po prawej stronie zaś znajduje się ciekawa funkcja, która jest świetnym urozmaiceniem oferty firmy eWinner. Zacznijmy jednak od początku. Przede wszystkim w oczy rzuca się najpierw okienko, które dotyczy stawianego przez gracza kuponu. Po dokonaniu wyboru przez klienta, typy pojawiają się właśnie w tym oknie. Tam klient dowie się jak wygląda łączny kurs oraz może wybrać za jaką stawkę chcę postawić swój kupon. Dodatkowo może wybrać, czy chce zagrać klasyczne AKO, czy jednak interesuje go kupon systemowy. Pod spodem aktualnie znajduje się baner, na którym reklamowana jest aplikacja mobilna. Została ona niedawno wprowadzona do użytku, ale o tym opowiemy trochę później.

Poniżej znajduje się jednak coś, co z pewnością zwróci uwagę użytkowników, a także zachęci aby założyć nowe konto gracza. Na stronie eWinner PL znajduje się bowiem okienko, które nazwane zostało szybkim kuponem. Pozwala ono na losowe skonstruowanie kuponu, który powstaje na podstawie warunków wskazanych przez gracza. Użytkownik może wybrać ile chciałby wygrać oraz jaką stawkę jest w stanie przeznaczyć na ten zakład. Dodatkowo może wybierać z jakich dni bukmacher powinien losować zdarzenia do kuponu, a także jaki powinien być zakres kursów. Ostatnim krokiem jest kliknięcie przycisku „Zakład” i kupon pojawia się w okienku zakładów. Po przejrzeniu gracz może podjąć decyzje, czy chce zagrać taką tasiemkę. To z pewnością czyni zakłady bukmacherskie online firmy eWinner atrakcyjniejszymi dla klienta.

Legalny bukmacher eWinner rejestracja konta użytkownika

Zanim użytkownik rozpocznie korzystać z zakładów, które zawiera przygotowana przez firmę eWinner ofert, to należy dokonać rejestracji konta. Jest to obowiązkowe, jeśli chodzi o obstawianie zakładów sportowych online. W przypadku firmy bukmacherskiej jest to niezwykle prosty proces, ponieważ wystarczy wypełnić specjalnie przygotowany formularz rejestracyjny. Tam użytkownik musi podać wszystkie swoje podstawowe dane osobowe. Chodzi tu o imię nazwisko, numer telefonu oraz adres zamieszkania. Ważny będzie także login, za pomocą którego klient będzie się logował do systemu. W formularzu znajduje się również pole, gdzie można podać specjalny kod. Warto założyć konto gracza z naszym kodem promocyjnym.

Tego typu konto legalni bukmacherzy nazywają tymczasowym. Dzięki niemu użytkownik ma szansę wypróbować wszystkie funkcjonalności, które w swojej ofercie posiada dany bukmacher. Trzeba podkreślić, że konto tego rodzaju posiada pewne ograniczenia. Jednym z nich jest brak możliwości wypłacania ewentualnych wygranych z konta. To umożliwia wyłącznie przejście na konto stałe. Kolejnym ograniczeniem jest ustalona kwota maksymalnej stawki na kupon. W przypadku firmy eWinner wynosi on pięć tysięcy złotych. Jeśli więc użytkownik chce aby oferta zakładów eWinner dostępna była bez ograniczeń, musi on dokończyć proces rejestracji swojego konta.

Jak przejść na konto stałe?

To akurat jest bardzo proste i każdy powinien sobie z tym bez problemu poradzić. Wystarczy uzupełnić dane dotyczące numeru konta bankowego, na które przesyłane będą przez gracza środki. Dodatkowo potrzebne będzie wysłanie skanu dowodu osobistego lub innego dokumentu, który potwierdzi tożsamość oraz pełnoletność użytkownika. Warto podkreślić, że eWinner bukmacher zastrzega sobie prawo do żądania kolejnych skanów, jeśli te otrzymane nie pozwolą mu skutecznie zweryfikować danego klienta. Zazwyczaj jednak proces weryfikacji przebiega bardzo płynnie i potem klient może już bez żadnych ograniczeń korzystać z rozrywki, jaką bez wątpienia są zakłady wzajemne firmy bukmacherskiej eWinner.

Dlaczego założenie konta jest aż tak ważne i przede wszystkim konieczne? Chodzi tu przede wszystkim o zapewnienie bezpiecznej rozgrywki wszystkim graczom. Klient nie musi się obawiać o swoje dane, ponieważ bukmacher zobowiązany jest chronić je przed ingerencją osób trzecich. Konto gracza jest wymagane, ponieważ firmy bukmacherskie muszę mieć pewną kontrolę nad tym, kto korzysta z ich usług. Dotyczy to głównie o osoby, które już w przeszłości miały problemem z uzależnieniem od obstawiania lub posiadają stały zakaz uczestniczenia w grach hazardowych. Dlatego tak ważne jest aby każdy klient, zanim przystąpi do stawiania zakładów wzajemnych, zrozumiał jak ważne jest hasło „graj odpowiedzialnie”. Trzymając się tej dewizy zapewni bezpieczeństwo nie tylko sobie, ale również swoim najbliższym.

Oferta zakładów od firmy bukmacherskiej eWinner

Firma eWinner zakłady bukmacherskie posiada w swojej ofercie około trzydziestu sportowych dyscyplin. Znaleźć tam można również wszelkiego rodzaju zakłady specjalne. Dotyczyć one mogą wydarzeń politycznych, a także muzycznych oraz społecznych. Na przykład można wytypować, kto zdobędzie nagrodę w jakimś plebiscycie muzycznym. Znajdują się tam także zakłady niestandardowe. Najwięcej zakładów dotyczy oczywiście najpopularniejszej dyscypliny sportowej na świecie, czyli piłki nożnej. Oprócz zdarzeń na największe ligi europejskie, obstawiać można także rozgrywki na najniższych szczeblach. Oprócz piłki nożnej znajduje się tam również koszykówka, siatkówka, czy piłka ręczna.

Poza ofertą na te najbardziej tradycyjne dyscypliny, znaleźć u bukmachera eWinner można również te mniej popularne w naszym kraju, jak golf czy dart. Polski bukmacher posiada również zakłady na zyskujące coraz większą popularność rozgrywki esportowe. Obstawiać tam można takie gry jak Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends, czy Starcraft. Sporty wirtualne jest to jednak funkcjonalność, której brakuje w ofercie zakładów firmy eWinner. Zwłaszcza, że tego typu zakłady zdobywają coraz większą popularność wśród graczy. Są także świetną alternatywą podczas grania, kiedy nie ma żadnych ciekawych wydarzeń sportowych. Pozostaje nam jednak wierzyć, że w miarę upływu czasu sporty wirtualne również zagoszczą w ofercie firmy bukmacherskiej eWinner.

Jak prezentuje się eWinner aplikacja mobilna?

Rozwój technologiczny sprawił, że firmy musiały rozpocząć wykorzystywać nowe narzędzia. To samo dotyczy również kwestii, jaką jest urządzanie zakładów wzajemnych. Posiadanie punktu stacjonarnego oraz strony internetowej przez bukmachera, w dzisiejszych czas może już nie być wystarczające. Ważne jest przecież, aby jak najbardziej ułatwić swoim użytkownikom życie, dlatego też firmy bukmacherskie prześcigają się w pomysłach na to, jaką kolejną innowacyjną funkcjonalność dodać do swojej oferty. Dzięki szybkiemu rozwojowi technologii obstawianie zakładów sportowych jest teraz również dostępne za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne. Bez wątpienia smartfony towarzyszą nam przez większość dnia, więc takie rozwiązanie jest świetnym ruchem.

Obstawianie zakładów sportowych przy wykorzystaniu mobilnych aplikacji to świetna inicjatywa dla osób, które żyją w ciągłym pędzie. Nie da się ukryć, że czasem ciężko znaleźć chwilę, by usiąść przy komputerze i na spokojnie sprawdzić dostępną ofertę. Korzystając z aplikacji bukmacherskich można typować zakłady w każdym momencie i w każdy miejscu, gdzie mamy dostęp do sieci Internet. Przykładem może być przejazd komunikacją miejską lub oczekiwanie na wizytę u lekarza. Jest to z pewnością również świetna opcja dla wszystkich tych, którzy często pojawiają się na meczach swoich ulubionych drużyn lub zawodników. Aplikacje mobilne umożliwiają postawianie zakładu na żywo prosto z miejsca na stadionie. Warto pamiętać, że korzystanie z aplikacji bukmacherskich jest w pełni legalne, a firma eWinner posiada odpowiednie zezwolenie od Ministerstwa Finansów.

Aplikacja od firmy eWinner

Pomimo tego, że swoje usługi na zakłady sportowe ten dość nowy bukmacher świadczy od września 2019 roku, to już w pierwszym kwartale tego roku udostępnił swoim użytkownikom aplikacje na urządzenia mobilne. Dodatkowo trzeba przyznać, że przygotowana przez firmę eWinner aplikacja prezentuje się naprawdę solidnie. Jej design jest niezwykle estetyczna, a sama aplikacja jest przejrzysta i bardzo prosta w obsłudze. Gołym okiem widać, że pracowało nad nią grono ekspertów. Znajdująca się na stronie internetowej eWinner oferta jest tak sama na aplikacji mobilnej. Gracz nie musi martwić się tym, że któregoś zdarzenia zabraknie podczas korzystania z aplikacji polskiego bukmachera.

Wszystkie funkcjonalności, które normalnie znaleźć można na witrynie internetowej firmy eWinner, dostępne są również w ramach aplikacji. Wszystkie zakładki rozmieszczone są w przemyślany sposób, dzięki czemu nawigacja w apce jest bardzo wygodna. Wszystko ma swoje miejscu, co ułatwia odnajdowanie interesujących gracza zakładek. Jeśli chodzi o kwestie techniczne, to aplikacja spisuje się świetnie i wszystkie zakładki ładują się płynnie. Nie występują żadne przestoje, a więc dostęp do zakładów jest błyskawiczny. Przeglądając różne fora można dostrzec, że na temat aplikacji przygotowanej przez firmę eWinner opinie wśród graczy są bardzo pozytywne. Należy dokonać więc właściwego wyboru zastanawiając się nasz bukmacherem, u którego będziemy typować zakłady.

Jak wygląda w eWinner oferta zakładów live

Wspominaliśmy już o tym, jak ważny w zakładach bukmacherskich jest rozwój oraz szukanie coraz nowszych funkcjonalności. Bez wątpienia ogromnym krokiem w przód dla branży bukmacherskiej było wprowadzenie do oferty obstawiania zakładów na żywo. Kiedyś typerzy mogli obstawiać wydarzenia sportowe wyłącznie przed ich rozpoczęciem. Te czasy już dawno za nami, ponieważ teraz na rynku funkcjonuje tak zwany livebetting. Jest to typowanie zakładów sportowych w trakcie trwania danego spotkania. Wówczas kursy zmieniają swoją wartość w zależności od tego, co aktualnie dzieje się na boisku, korcie lub parkiecie. Zakłady na żywo to dodatkowa dawka emocji i nie da się ukryć, że tchnęły one nowe życie w zakłady bukmacherskie.

Dlaczego jest to świetne rozwiązanie? Spójrzmy na bardzo prosty przykład. Gracz odnajduje mecz, który ma w planach wieczorem obejrzeć, wygodnie leżąc przed telewizorem. Dostrzega jednak, że oferta kursowa na zwycięstwo jego faworyta jest niezbyt atrakcyjna. Postanawia więc poczekać na rozpoczęcie tego meczu. Dopóki faworyt nie osiągnie przewagi bramkowej kursy na jego zwycięstwo z minuty na minuty będą wzrastać. Użytkownik, który mocno wierzy w swój zespół i jest przekonany o ich ostatecznej wygranej, może za zdecydowanie wyższy kurs zagrać ich wygraną, dzięki czemu jego ewentualna wygrana będzie o wiele bardziej okazała. Brzmi świetnie prawda? Zakłady obstawiane na żywo potrafią dostarczyć jeszcze więcej emocji, niż te przedmeczowe. Należy jednak pamiętać, by zawsze grać odpowiedzialnie.

Zakłady sportowe w ramach oferty firmy eWinner obstawiać można również na żywo. Trzeba jednak przyznać, że liczba dostępnych dyscyplin sportowych jest dość mocno okrojona. Jest on zdecydowanie uboższa w porównaniu do zakładów na zdarzenia przedmeczowe. Spotkania, na które przyjmowane są przez bukmachera zakłady, gracz może na bieżąco śledzić na wygenerowanych wizualizacjach komputerowych. Dodatkowo użytkownicy mają stały dostęp do wszystkich wyników na żywo, a także udostępnione zostały wszystkie szczegółowe statystyki. Dzięki nim z pewnością o wiele łatwiej będzie analizować konkretne typy. Aktualną ilość dostępnych sportów można jednak bukmacherowi eWinner wybaczyć, gdyż są stosunkowo nowym graczem na rynku. Pozostaje wierzyć, że niedługo będzie dostępnych więcej dyscyplin.

Kod promocyjny eWinner bonus na start dla nowych graczy

Świetnym rozwiązaniem, jeśli chodzi po pozyskiwanie nowych graczy, będzie z pewnością udostępnienie dla nowych użytkowników specjalnego kodu promocyjnego. Na polskim rynku zakładów bukmacherskich walka o klienta trwa w najlepsze i nie liczą się już tylko dobra oferta oraz atrakcyjne kursy, ale również każdy użytkownik chciałby odebrać bonus, który pozwoli mu pomnożyć ewentualne wygrane. Firma eWinner to nowy bukmacher, który dopiero rozpoczął swoją działalność. Trzeba jednak przyznać, że osoby pracujące nad tym projektem mają dobre rozeznanie na rynku. Wiedzą czego potrzeba do przyciągnięcia klienta, dlatego też warto się przyjrzeć bliżej temu, jak wygląda przygotowany przez firmę eWinner bonus powitalny oraz w jaki sposób funkcjonują u bukmachera eWinner promocje z oferty.

Przygotowany dla graczy eWinner bonus powitalny skonstruowany jest z trzech elementów. W jego skład wchodzi cashback oraz dwa bonusy od pierwszego depozytu. Tutaj firma eWinner pozwoliła sobie na interesujące rozwiązanie. Chodzi o to, że inni legalni bukmacherzy na rynku w Polsce proponują bonus wyłącznie od pierwszego depozytu. Bukmacher eWinner zdecydował się pójść inną drogą. W przypadku gdy gracz postawi swój pierwszy kupon zaraz po pierwszej wpłaci, a kupon niestety rozliczony zostanie jako przegrany, to wówczas legalny bukmacher zwraca kwotę postawioną na dany kupon. Wysokość uzależniona będzie od regulaminu, który znaleźć można w zakładce na stronie eWinner bonusy. W sytuacji gdy użytkownik dokona uzupełnienia drugiego, a także trzeciego depozytu, wówczas otrzyma tradycyjny bonus eWinner od depozytu.

W praktyce oznacza to, że w momencie gdy gracz dokona zasilenia swojego depozytu, to konto bonusowe zostanie zasilone dodatkowo kwotą, którą wpłacił użytkownik. Nie da się więc ukryć, że bonus powitalny eWinner jest bardzo atrakcyjną opcją dla tych osób, które chcą wypróbować obstawiania u świeżego bukmachera na rynku. Trzeba pamiętać, że zanim gracz będzie mógł wypłacić przyznany bonus eWinner, będzie on musiał spełnić warunki obrotu. Podane są one w regulaminach dotyczących bonusu powitalnego, które znaleźć można na witrynie internetowej eWinner PL. Warto również podkreślić, że skorzystać bonus powitalnego mogą także użytkownicy, którzy zdecydowali się zarejestrować wyłącznie konta tymczasowe. Wiele konkurencyjnych firm przyznaje bonusy tylko po pełnej aktywacji konta gracza. W przypadku firmy eWinner użytkownik ma 30 dni, od momentu otrzymania, by wykorzystać bez ryzyka bonus.

Czy jest u bukmachera eWinner kod promocyjny?

Wielu graczy przeglądając oferty bukmacherskich zastanawia się czy istnieje coś takiego jak kod bonusowy eWinner. Czym prędzej spieszymy z odpowiedzią, aby zaspokoić ciekawość użytkowników. W ramach swojej oferty buk eWinner kod promocji również udostępnia swoim graczom. Rozpoczynając grę z kodem promocyjnym, gracz ma możliwość powiększyć swoje ewentualne wygrane. Warto jednak przedstawić dokładniej, jak eWinner kod promocyjny funkcjonuje. Zanim gracz z niego skorzysta powinien posiadać wszelką wiedzę na temat tego, jak go wykorzystać. Nie ma się jednak czego obawiać, ponieważ korzystanie z kodu promocyjnego jest bajecznie proste.

Jedyne co trzeba zrobić, to wpisać kod promocyjny eWinner w odpowiednie miejsce w formularzu rejestracyjnym. Dzięki temu użytkownik zakładający konto otrzyma od firmy bukmacherskiej powiększony zestaw powitalny. Jak najszybciej zdobyć eWinner kod bonusowy? Nie ma nic prostszego. Najłatwiejsza metoda to wpisanie w wyszukiwarkę internetową hasła „kod promocyjny eWinner”, a wówczas powinny pojawić się wyniki dotyczące stron, które współpracują z daną firmą bukmacherską. Firma eWinner zakłady bukmacherskie podobnie jak wielu innych legalnych bukmacherów na rynku w Polsce, swój kod umieszcza na stronach swoich partnerów, którzy specjalizują się w kwestii zakładów bukmacherskich. Trzeba więc przyznać, że oferta związana z kodem promocyjnym prezentuje się całkiem nieźle. Promocyjny kod przypomina więc eWinner bonus bez depozytu. Ponieważ, po wpisaniu kodu gracz otrzymuje na konto środki, z których pomocą postawić może swój pierwszy kupon.

Dobrym przykładem będzie tutaj freebet 25. Jest to właśnie bonus, który gracz otrzymuje po wpisaniu odpowiedniego promocyjnego kodu. Ten bonus pojawi się na koncie gracza zaraz po postawieniu przez niego pierwszego kuponu. Warunkiem jest postawienie taśmy za przynajmniej pięćdziesiąt złotych. Sięgnąć po eWinner freebet możesz posługując się naszym kodem promocyjnym.

Freebet eWinner i inne bonusy u bukmachera

W ramach korzystania z usług oferowanych przez firmę eWinner skorzystać można też z innych bonusów. Jednym z nich jest bonus o wartości procentowej 100 do 500 PLN. Jest to swego rodzaju freebet. Przysługuje on każdemu nowemu użytkownikowi, który dopiero co założył konto. Gracz musi dokonać wpłaty drugiego depozytu, którego minimalna kwota powinna wynosić dwadzieścia złotych, a maksymalnie 500 złotych. Następnie musi tym kuponem obrócić po kursie, którego wartość minimalna wynosić powinna 2.50. Kiedy gracz dokona pełnego obrotu środkami z depozytu, środki w ramach bonus o wysokości 100% wpłaconej kwoty, trafią na konto bankowe użytkownika. Jeśli użytkownik zechce wypłacić środki, które otrzymał w ramach bonusu, to jest zobowiązany do obrócenia tą kwotą sześć razy. Dotyczy to kuponów, których kurs minimalny wynosić będzie 2.50.

Jak wygląda w eWinner zakład bez ryzyka?

Oprócz szerokiej gamy bonusów oraz kodów promocyjnych, legalni bukmacherzy dodają do swojej oferty popularny obecnie na rynku zakład, gdzie gracz nie ponosi żadnego ryzyka. Charakteryzuje się on tym, że w momencie gdy gracz zawiera zakład za pomocą środków, które znajdują się na jego koncie, to w przypadku nie trafienia jednego lub kilku typów, otrzyma on część lub też całą stawkę, która postawił. Bez ryzyka bonus znany wśród graczy jest również jako cashback. Często spotkać się można także z określeniem zakład bezpieczny. Można się również spotkać określeniem darmowy zakład, jednak nie jest to do końca prawidłowe określenie.

Darmowy zakład to tak naprawdę otrzymanie środków podczas szybkiej rejestracj, dzięki którym gracz może rozpocząć typowanie. W przypadku zakładu bez ryzyka, użytkownik po prostu odzyskuje jednorazowo pieniądze, które przeznaczył na postawienie swojego kuponu. Jest to więc spora różnica, dlatego powinno się odpowiednio nazywać obie te opcje. Występują różne rodzaje zakładów bez ryzyka, dlatego raz otrzymuje się zwrot całej postawionej kwoty, a innym razem odzyskuje się tylko część środków. Jednak i tak jest to ciekawa opcja i z pewnością kusząca, zwłaszcza dla nowych użytkowników. Pomimo tego, że eWinner zakłady bukmacherskie są stosunkowo nową firmą na rynku zakładów w Polsce, to widać iż mają pojęcie o tym jak zadbać o swoich graczy.

Zasługują oni na szczególną pochwałę, gdyż na ich graczy czekają bonusy aż od trzech pierwszych depozytów. Brzmi to naprawdę zachęcająco. Ten pierwszy związany jest z pierwszą wpłatą i standardowo jego wartość wynosi 180 złotych. Bonus dotyczy również drugiego, a także trzeciego depozytu. Jesteśmy więc przekonani, że każdy użytkownik przynajmniej zainteresuje się sprawdzeniem oferty, kiedy usłyszy o tym jak wygląda opcja zakładów bez ryzyka. Bukmacher eWinner w tej kwestii jest przygotowany naprawdę wyśmienicie. Warto więc przyjrzeć się temu bliżej i czekać jak dalej rozwijać się będzie ta marka. Zwłaszcza, że dopiero co rozpoczęli swoją działalność na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Można zgarnąć kilka PLN bez depozytu na dobry początek, co pozwoli dobrze przetestować możliwości tego bukmachera.

Czym właściwie jest custom bet?

Konkurencja na rynku bukmacherskim jest ogromna i aby wdrapać się do czołówki trzeba regularnie ulepszać swoją ofertę. Przyciągnąć nowych graczy do oferty mogą również wszelkiego rodzaju urozmaicenia, które nie są dostępne u innych legalnych bukmacherów w Polsce. Tym tokiem myślenia poszedł nowy bukmacher na rynku, czyli eWinner. Przygotowali oni dla swoich użytkowników funkcję, która jest innowacyjna przynajmniej w skali naszego kraju. Trzeba więc pochwalić firmę bukmacherską eWinner, ponieważ zaproponowany przez nich zakład niestandardowy jest z pewnością czymś, co zwróci uwagę wielu graczy, którzy poszukują najlepszej oferty zakładów na rynku.

Wyjaśnijmy więc na czym to tak naprawdę polega. Otóż jest to funkcjonalność, dzięki której gracz ma możliwość zaproponowania bukmacherowi własnego pomysłu na zakład. Zgłosić go może za pomocą specjalnie przygotowanego formularza, w którym wymagane jest podanie daty oraz typu rozgrywki, a także jakie to wydarzenie i jaki ma być rodzaj zakładu. W ciągu 12. godzin eWinner bukmacher rozpatrzy zgłoszenie użytkownika, a następnie podejmie decyzję o tym, czy doda proponowany zakład do swojej oferty oraz ustali odpowiednie dla siebie kursy. Warto podkreślić również fakt, że przedstawiony przez użytkownika zakład wcale nie musi być związany ze sportem. Odnosić się on może równie dobrze do wydarzeń kulturalnych, rozrywkowych, a także społecznych.

Przykładowo aktualnie w ofercie znajduje się zakład, który dotyczy cen paliw obowiązujących na terenie naszego państwa. Użytkownik ma możliwość obstawienia, czy cena spadnie do konkretnej daty poniżej podanej kwoty, czy też nie. Bez wątpienia jest to świetna alternatywa dla osób, które chcą odpocząć od obstawiania wyłącznie zakładów sportowych. Jednocześnie pozwala to urozmaicać ofertę w sytuacji, gdy najpopularniejsze rozgrywki różnych dyscyplin sportowych mają w danym momencie przerwę. Trzeba przyznać, że pomimo bycia początkującą firmą bukmacherską eWinner świetnie radzi sobie z promowaniem swojej oferty. Zakłady, które użytkownik sam może skonstruować są z pewnością kuszącą opcją dla wielu graczy na rynku.