Kod bonusowy BetX - promocje i bonus powitalny

1 lutego 2021

BetX zakłady bukmacherskie w Polsce

Typowanie zakładów wzajemnych to w naszym kraju coraz bardziej popularny sposób na spędzanie wolnego czasu. Rozrywka tego rodzaju ma sporo wielbicieli, dlatego też nie dziwi tempo, w jakim rozwija się branża bukmacherska. Firmy rozwijają się naprawdę szybko i co chwilę można spotkać kolejne usługi dodawane przez nich do oferty. Nie powinien dziwić również fakt, że gracze zanim zdecydują się na wybranie konkretnego bukmachera, u którego będą typować swoje ulubione rozgrywki, chcieliby dowiedzieć się o nim czegoś więcej. Kryteria wyboru danej oferty są różne i w głównej mierze uzależnione są od użytkowników. Dla jednego gracza bardzo ważna będzie przygotowana przez bukmachera oferta zakładów, natomiast inny nie będzie się tym przejmował, ponieważ bardziej obchodzić go będzie to, czy w swojej ofercie firma posiada atrakcyjne bonusy. Jak widać kryteria są różne i trzeba się do tego przyzwyczaić.

Na szczęście dla graczy sytuacja na rynku bukmacherskim w naszym kraju wygląda naprawdę dobrze. Istnieje wiele firm, a co za tym idzie jest spora konkurencja. Presja ze strony kolejnych bukmacherów ma duży wpływ na to, że firmy regularnie przykładają się do pracy nad poprawą swojego produktu. W końcu im więcej możliwości udostępnią w ramach swojej oferty, tym większa szansa, że przekonają do siebie nowych graczy, a także stałych do pozostania. Nie da się ukryć, że na polskim rynku jest już dość ciasno, jeśli chodzi o legalnych bukmacherów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów na organizowanie oraz prowadzenie tego typu działalności. To jednak nie odstraszyło przed wkroczeniem na nasz rynek firmy BetX, która całkiem niedawno została kolejnym legalnym podmiotem w branży bukmacherskiej w naszym kraju. Trzeba przyznać, że posiada ciekawą ofertę.

betx website 2020.06.12

Polska branża bukmacherska powiększyła się więc o kolejną firmę, która oferuje typowanie zakładów wzajemnych na różne wydarzenia sportowe i nie tylko. To bez wątpienia świetna informacja dla graczy, a zwłaszcza tych, którzy dopiero planują rozpocząć swoją przygodę z obstawianiem. Jeśli chodzi o graczy ogółem to jest to o tyle dobra informacja, ponieważ zawsze jest to szansa na świeże spojrzenie i ciekawe zakłady, zwłaszcza że mamy tu do czynienia z firmą, która działała już w tej branży w innych krajach. Jeśli zaś chodzi o nowych użytkowników, to nowi bukmacherzy często przygotowują atrakcyjną ofertę powitalną, która pozwoli z impetem wejść w korzystanie z jego oferty. W dzisiejszym artykule chcielibyśmy więc skoncentrować się głównie na ofercie promocyjnej i odpowiedzieć na pytanie, czy istnieje kod bonusowy BetX. Sprawdźmy więc jak wyglądają w przypadku bukmachera BetX promocje oraz bonus powitalny.

Bukmacher BetX na polskim rynku

Zakłady bukmacherskie BetX to najnowsza firma, która zadebiutowała w Polsce w tej branży. Warto zaznaczyć, że wielu nowych graczy nie ma jeszcze wyrobionej opinii, ponieważ firma nie zdecydowała się na przeprowadzenie reklamy swojego produktu. Stąd nadal jest to jeszcze mało rozpoznawalna marka wśród użytkowników, jednak warto zwrócić na nich swoją uwagę. Bez wątpienia wielu typerów zastanawia się nad tym, czy korzystanie z usług bukmachera BetX jest zgodne z polskim prawem i tego typu wątpliwości nie powinny nikogo dziwić. Firma bowiem wśród swoich udziałowców ma słowacką firmę Evona Electronic, która od wielu lat funkcjonuje w tej branży. Są oni założycielami firmy BetX, która funkcjonuje również u naszych południowych sąsiadów, czyli na Słowacji i w Czechach. Pragniemy jednak uspokoić wszystkich klientów, którzy chcieliby skorzystać z oferty zakładów bukmacherskich BetX.

Bukmacher BetX dołączył do grona legalnych bukmacherów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów na urządzenie tego typu gier. W praktyce oznacza to, że typowanie zakładów wzajemnych w BetX Polska jest w 100% legalne i nie trzeba się niczego obawiać decydując się na ich ofertę. Zakłady bukmacherskie BetX wystartowały w naszym kraju 29 maja 2020. Warto więc sprawdzić, czy firma BetX kod promocyjny dla swoich nowych graczy posiada, a także jaki pakiet powitalny został dla nich przygotowany. Zanim jednak przejdziemy do bonusu powitalnego drogi graczu, chcielibyśmy mieć do Ciebie małą prośbę. Graj odpowiedzialnie, aby typowanie zakładów wzajemnych w Twoim przypadku pozostało tym, czym jest w istocie, czyli wyłącznie dobrą i emocjonującą rozrywką. Należy również pamiętać, że zakłady bukmacherskie są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy jest dostępny kod promocyjny BetX?

Zanim jednak na dobre przejdziemy do analizowanie oferty promocyjnej nowego bukmachera na naszym rynku, chcielibyśmy odpowiedzieć na pytanie w przypadku bukmachera BetX kod promocyjny istnieje. Korzystanie z kodu promocyjnego to bardzo częste zjawisko w przypadku zakładów bukmacherskich. Prawie każdy polski bukmacher przygotowuje dla swoich klientów kod bonusowy, z którego gracze mogą skorzystać podczas zakładania konta na stronie danej firmy. Często bywa tak, że zastosowanie kodu promocyjnego pozwala zwiększyć wartości niektórych bonusów, lub umożliwia skorzystanie z freebetu. To jednak uzależnione jest już od danej firmy bukmacherskiej. Jeśli zaś chodzi o kod promocyjny BetX to z przykrością musimy stwierdzić, że na chwilę obecną bukmacher się na to nie zdecydował. Jednak to, że w przypadku firmy BetX kod promocyjny nie funkcjonuje, nie oznacza że bukmacher nie przygotował promocji dla swoich graczy.

BetX kod bonusowy póki co nie funkcjonuje, jednak pozostaje mieć nadzieję, że w przyszłości bukmachera zdecyduje się na wprowadzenie tego typu promocji do oferty. Jest to bardzo popularne rozwiązanie, więc być może wraz z rozwojem marki pojawiać się będą kolejne promocje, a razem z nimi specjalny BetX kod promocji. Teraz jednak nie jest dostępna taka opcja, dlatego też skoncentrujemy naszą uwagę na reszcie promocji, które udostępniają dla swoich klientów BetX zakłady bukmacherskie. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaproszenie Państwa do lektury, która mamy nadzieję dostarczy odpowiedniej ilości informacji na temat oferty tego nowego bukmachera.

Jak prezentuje się bonus powitalny BetX?

Jak na nowego bukmachera przystało, firma BetX przygotowała dla swoich klientów pakiet powitalny, który ma za zadanie ułatwić im rozpoczęcie gry w ich serwisie. Nikt nie powinien być zaskoczony tym ruchem. Powitalne promocje to naturalny ruch ze strony firm oferujących obstawianie zakładów wzajemnych. Nie jest tajemnicą fakt, że im wyższa kwota widnieje w ofercie bonusu powitalnego, tym większa szansa na pozyskanie świeżego klienta. Taką taktykę przyjęli nowi bukmacherzy, którzy stawiają swoje pierwsze kroki na polskim rynku. Chodzi tu o zaproponowanie dla gracza pakietu powitalnego, który będzie przynajmniej wydawał się dużo bardziej atrakcyjny. Stąd też z każdym kolejnym świeżym bukmacherem w branży, pojawiają się coraz to większe kwoty na banerach reklamowych danej firmy. W przypadku firmy BetX Polska bonus powitalny może wynieść maksymalnie 5000 złotych. Ta kwota z pewnością robi wrażenie.

betx WEB DEPOZIT Bonus 5000ZL 1200x344pxl pl 1024x294

Warto zaznaczyć, że przygotowany przez BetX bonus na start jest skierowany wyłącznie do nowych użytkowników, którzy zdecydują się na założenie konta w ich serwisie. Pierwszym warunkiem uzyskania bonusu jest więc przejście przez proces rejestracji. Kolejnym krokiem jest uzupełnienie pierwszego depozytu w ciągu 7 dni od rejestracji. Po tym kroku zostanie wstępnie aktywowana oferta powitalna. Ważne jest to, aby pamiętać że minimalna kwota depozytu musi w tym przypadku wynieść 10. złotych. Depozyt może zostać w powiększony przez bukmachera aż do kwoty 5000 PLN. Jest jednak uzależnione od kwoty, którą gracz zdecyduje się wpłacić. Należy pamiętać, że środki bonusowe ważne są wyłącznie przez 60. dni. Jeśli gracz będzie chciał wypłacić te pieniądze, wcześniej czeka go obrót tymi środkami. Warunki obrotu znaleźć można na stronie bukmachera eBetX PL. Po wypełnieniu warunków promocyjnych można otrzymać nawet 10-krotność stawki. Wystarczy wykonać wszystkie zapisane na stronie dziesięć kroków.

W przypadku depozytu od kwoty 10 złotych do 1200 złotych należy sześciokrotnie obrócić środkami. Wówczas minimalny kurs całkowity kuponu musi wynosić 1.95. Na takim kuponie muszą się znaleźć minimum 3 zdarzenia, a pojedynczy kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.25. Z pewnością zwłaszcza nowym użytkownikom spodoba się powitalna oferta, która w głównej mierze zależna jest od wysokości uzupełnienia pierwszego depozytu. Warunki obrotu również są bardzo dokładnie wyjaśnione na stronie bukmachera eBetX PL, więc naprawdę ciężko do czegokolwiek się przyczepić. Trzeba przyznać, że przygotowany przez BetX bonus powitalny prezentuje się naprawdę przyzwoicie i bez wątpienia przypadnie on do gustu wielu graczom z polskiego rynku.

Bezpieczny zakład, czyli kolejny bonus BetX

Wiemy już, jak w przypadku zakładów bukmacherskich BetX wygląda oferta powitalna. Jest ona naprawdę kusząca i z pewnością nie jeden typer się na nią zdecyduje. Należy jednak zaznaczyć, że nie jest to jedyna promocja, którą przygotował ten dość świeży bukmacher na naszym rynku. W ramach oferty tego bukmachera można skorzystać z promocji, jaką jest bezpieczny zakład do 200 PLN. Bez wątpienia niemal każdy gracz, który kiedykolwiek miał do czynienia z typowaniem zakładów wzajemnych, spotkał się z sytuacją, kiedy jedno spotkanie niszczy mu kupon i marzenia o wygranej trzeba odłożyć w czasie. Na da się ukryć, że przegrana nie jest przyjemnym uczuciem, dlatego też legalny bukmacher BetX postanowił wyjść swoim klientom naprzeciw i przygotował ofertę, która w pewnym sensie zabezpiecza kupon gracza. Ta promocja również dostępna jest tylko dla graczy, którzy dopiero przystąpili do oferty bukmachera BetX.

Aby wziąć udział w promocji należy więc założyć konto. W przypadku BetX rejestracja jest naprawdę prostym procesem. Kolejnym krokiem będzie wpłacanie środków na konto. Ważne jest to, aby zrobić to w przeciągu siedmiu dni od momentu założenia konto. Warto podkreślić, że kwota pierwszego depozytu wyznacza wartość, jaką ostatecznie przyjmie kwota Bezpiecznego Zakładu dla gracza. Maksymalnie może ona wynieść 200. złotych. Jeśli kupon użytkownika zostanie rozstrzygnięty niepomyślnie, to wówczas na jego konto zostanie zwrócona jego wartość do maksymalnej kwoty, o której wspominaliśmy wyżej. Bardzo ważnym warunkiem tej promocji jest to, aby zakład postawić w ciągu siedmiu dni od założenie konta. Kurs minimalny na dane zdarzenie musi wynosić przynajmniej 1.80. Promocja dotyczy wyłącznie zakładów na dyscypliny sportowe, które zawarte zostały przed rozpoczęciem danego spotkania. Tego typu zakład bez ryzyka to z pewnością świetna informacja dla nowych graczy, którzy wybiorą ofertę BetX.

Czy jest dostępny freebet BetX?

Można łatwo dostrzec, że w przypadku bukmachera BetX bonusy są bardzo ważną częścią oferty. Omówiliśmy już dwie bardzo ciekawe promocje, jednak na tym firma ze Słowacji się nie zatrzymała. Dla graczy został przygotowany tak zwany darmowy kupon, na który użytkownik dostaje od bukmachera 30 PLN. Jest więc swego rodzaju BetX bonus bez depozytu. Legalni bukmacherzy bardzo często przygotowują dla swoich graczy darmowy kupon, który zazwyczaj można postawić w ramach wykorzystania kodu promocyjnego. Wspominaliśmy już o tym, że w przypadku tego bukmachera kod promocyjny na chwilę obecną nie funkcjonuje, jednak firma BetX freebet mimo to przygotowała dla swoich graczy i trzeba przyznać, że wygląda on naprawdę dobrze. Na plus należy zapisać to, że nie ma tam żadnych tajemniczych warunków, które pozwolą otrzymać bonus. Wystarczy się zarejestrować, a następnie spróbować poprawnie wytypować spotkania z oferty BetX.

Po założeniu konta użytkownika pojawi się na nim darmowy kupon o wartości 30. złotych. Warto zaznaczyć, że aby postawić pierwszy zakład za pomocą tych środków, należy na kuponie umieścić przynajmniej trzy zdarzenia, których minimalny kurs całkowity wynosić będzie 3.0. Darmowy zakład obowiązuje wyłącznie przez pierwsze siedem dni od założenia konta przez gracza. Kwota wygrana z tego kuponu zostanie w pełni zaksięgowana na depozycie użytkownika i będzie mógł on je bez problemu wypłacić. Warto też śledzić warunki tej promocji na stronie internetowej bukmachera. Regularne sprawdzanie, czy aby coś się nie zmieniło pozwoli na uniknięcie nieporozumień. Freebet od firmy bukmacherskiej BetX prezentuje się naprawdę atrakcyjnie i nie da się ukryć, że zachęca do wypróbowania oferty tego bukmachera.

Czym jest bonus akumulowany?

Bukmacher BetX przygotował również dla swoich użytkowników promocję, którą nazwał Boomerang Bonus. Jest to bonus akumulowany, w którym chodzi o kuponu z kursami całkowitymi 200, a nawet większymi. Charakteryzuje się też wyłącznie jedną przegraną sekcją. Oznacza to, że jeśli gracz zdecyduje się na postawienie kuponu w BetX, to nawet jeśli przegra to i tak wygra. Jest to więc coś, co może przypominać bezpieczny zakład, jednak działa to troszkę inaczej. Wspomniany przez nas Bonus Boomerang daje użytkownikowi 10-krotność stawki w przypadku, gdy tylko jedno zdarzenie na kuponie zostało rozstrzygnięte niepomyślnie. Całkowita szansa wynosi 200 lub więcej. Warto więc zapoznać się bliżej z warunkami tej ciekawej promocji. W jednej selekcji gracz może umieścić zdarzenie z kursem, którego maksymalna wartość może wynieść 8.0. Na jednym kuponie musi być przynajmniej osiem zdarzeń.

Oprócz wspomnianego wyżej Boomerang’a firma bukmacherska BetX przygotowała też premię dla swoich graczy. Ta promocja nosi nazwę Bonus Akumulowany. Trzeba przyznać, że jest to jedna najbardziej popularnych premii wśród użytkowników typujących zakłady sportowe. Pozwala ona na uzyskanie bonusu do nawet 100% za wygrane kuponu akumulacyjnego, w których znajdują się selekcje z kursem minimalnym 1.25 lub wyższym. Na stronie internetowej bukmachera można znaleźć tabelę, która podaje informację na temat tego, jak rośnie wartość procentowa bonusu względem selekcji dodanych do kuponu przez gracza. Podsumowując trzeba przyznać, że bukmacher BetX naprawdę poważnie podszedł do przygotowania oferty promocyjnej. To ile można zyskać na założeniu konta w ich serwisie bez wątpienia skusi nie jednego typera. Pozostaje nam więc czekać na to, jak rozwinie się działalność tego bukmachera na naszym rynku. Dopiero startują, ale już mają do zaoferowania naprawdę ciekawą ofertę.

Jak wygląda w przypadku bukmachera BetX rejestracja?

Legalny bukmacher BetX stawia głównie na typowanie zakładów sportowych w sieci Internet. Posiada bardzo ciekawą stronę internetową, na której dostępna jest ich pełna oferta. Polscy gracze muszą jednak pamiętać o tym, że w przypadku zakładów bukmacherskich online w naszym kraju, wymagane jest założenie konta użytkownika. Tylko wtedy możliwe będzie skorzystanie w pełni z oferty przygotowanej przez daną firmę bukmacherską. Dlaczego rejestracja jest warunkiem koniecznym? Jest to niesamowicie proste. Firmy bukmacherskie muszą posiadać swego rodzaju kontrolę nad tym, kto dołącza do ich społeczności i kto chce korzystać z ich oferty. W praktyce oznacza to, że jest to w pewnym sensie zapobieganie uczestnictwa w zakładach przez osoby, na które został nałożony zakaz grania w tego typu gry. Na czym to właściwie polega? Już tłumaczymy.

Zakłady bukmacherskie to przede wszystkim rozrywka, czyli sposób na spędzanie wolnego czasu. Niektórzy jednak dawkują je w nadmiernych ilościach, co prowadzi do impulsywnych zachowań, a potem wprost do uzależnienia. Na takie osoby nakładane są zazwyczaj zakazy uczestnictwa w grach hazardowych, aby nie pogłębiać problemu. Rejestracja pozwala więc w pewnym sensie chronić te osoby przy dalszym cierpieniem. Zapobiega też zakładaniu kont przez osoby niepełnoletnie. Typowanie zakładów wzajemnych przeznaczone jest bowiem wyłącznie dla osób, które mają ukończone 18. lat. Warto zaznaczyć, że klienci nie muszą obawiać się podawania swoich danych w formularzu rejestracyjnym. Każdy legalnie działający podmiot w tej branży, który uzyskał licencję od Ministerstwa Finansów, zobowiązany jest do ochrony danych osobowych swoich użytkowników. Wszystkie dane są więc w pełni chronione, a tym samym bezpieczne.

Zakładanie konta w serwisie eBetX PL

Jeśli chodzi o firmę bukmacherską BetX to proces rejestracji jest naprawdę prosty i przyjemny. Dość świeża firma na naszym rynku zdecydowała się udostępnić rozwiązanie, które ostatnimi czasy jest niezwykle popularne. Chodzi tu oczywiście o możliwość szybkiej rejestracji. Dzięki temu wystarczy podać wyłącznie podstawowe dane osobowe i już po chwili można postawić swój pierwszy zakład na stronie BetX. Opcja znana również jako konto tymczasowe umożliwia użytkownikowi przetestowanie wszystkich funkcjonalności, które znajdują się na stronie, a także bliższe zapoznanie się z udostępnioną przez BetX ofertą dyscyplin sportowych do typowania. Dzięki temu rozwiązaniu gracz może rozwiać swoje wszelkie wątpliwości, jeśli poważnie zastanawiał się nad wyborem tego właśnie bukmachera. Warto również podkreślić, że w BetX korzystając z konta tymczasowego uzyskujemy dostęp do pełnej oferty promocyjnej. To w przypadku wielu innych legalnych bukmacherów w naszym kraju nie jest możliwe.

betx register

Należy jednak pamiętać, że takie konto wiąże się z ograniczeniami. Można na nie wpłacać środki oraz typować kolejne zakłady, jednak nie jest możliwe dokonanie wypłaty środków z ewentualnych wygranych. Do tego potrzebne będzie już konto stałe, na które przejście nie jest wcale trudne. Wystarczy uzupełnić w formularze dane, których wcześniej nie było obowiązku podawać. Potrzebny będzie więc numer rachunku bankowego, na który przesyłane będą pieniądze z ewentualnych wygranych. Najważniejszym czynnikiem będzie jednak skan dokumentu osobistego. Może to być dowód albo paszport. Ważne, aby były na nim wszystkie dane, które potrzebne są do weryfikacji. Na podstawie tego skanu bukmacher BetX będzie mógł potwierdzić, że osoba zakładająca konto może skorzystać z jego oferty i spełnia wszystkie wymagane warunki. Po weryfikacji, która zazwyczaj nie trwa długo można przejść do obstawiania zakładów na sporty wirtualne i inne dyscypliny sportowe.

Warto również zaznaczyć, że rejestracje umożliwia także aplikacja mobilna BetX. Po przejściu przez ten proces można przejść spokojnie do oferty zakładów, która prezentuje się naprawdę atrakcyjnie. Lista dyscyplin dostępnych do typowania znajduje się na stronie internetowej w kolumnie po lewej. W aplikacji mobilnej również bardzo łatwo ją odnaleźć. Liczba sportów, które można typować w ramach oferty bukmachera BetX oscyluje w granicach 30. Jest więc solidna liczba, która powinna zadowolić wielu użytkowników. Na pochwałę zasługuję również wprowadzenie do oferty możliwości typowania wydarzeń esportowych. Gracze mogą z powodzeniem typować rywalizację w ramach gier takich jak League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive, Dota2, czy Overwatch. Najwięcej zakładów można znaleźć oczywiście na piłkę nożną. Z pewnością nikogo to nie dziwi, ponieważ jest to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych na świecie.

Podsumowując trzeba przyznać, że oferta promocyjna bukmachera BetX może się podobać. Warto zaznaczyć w tym miejscu, że jest to firma, która dopiero wystartowała, więc pewnie z każdym kolejnym miesiącem działania będzie bardziej poznawać nasz rynek. To pozwoli im wyczuć tutejszych typerów i regularnie ulepszać ofertę pod ich wymagania. Jednak jak na sam początek działalności w naszym kraju trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę dobrze. Strona internetowa oraz aplikacja mobilna prezentują się solidnie, co jest bardzo ważne w przypadku bukmachera skoncentrowanego na zakładach online. Pozostaje nam czekać na dalsze nowości od tej firmy.

FAQ

Zakłady bukmacherskie BetX dopiero pod koniec maja 2020 roku przedstawili nam swoją ofertę. Na chwilę obecną nie jest dostępny kod promocyjny, który mógłby zostać wykorzystany przy rejestracji. Pozostaje mieć nadzieję, że kod bonusowy pojawi się w przyszłości.
Bukmacher BetX jest leglnym podmiotem działającym na polskim rynku. Potwierdzeniem tego jest otrzymana przez nich licencja wydawana przez urząd Ministerstwa Finansów. Umożliwia ona prowadzenie oraz organizowanie zakładów sportowych na terenie Polski.
Obstawianie zakładów wzajemnych w ramach oferty zakładów bukmacherskich BetX może odbywać się również przy pomocy urządzeń mobilnych takich jak smartfon, czy tablet.
Ten nowy bukmacher przygotował naprawdę ciekawy pakiet powitalny. Maksymalna kwota, jaką może zyskać użytkownik wynosi 5000. złotych. Wartość bonusu uzależniona jest jednak od wpłaty, której dokona gracz na swoje konto użytkownika.
Tak bukmacher BetX umożliwia swoim użytkownikom ubezpieczenie swojego kuponu. Maksymalny zwrot za przegrany zakład w przypadku oferty Bezpieczny Zakład wynosi 200. złotych. Kwota zwrotu uzależniona jest o stawki przeznaczonej na kupon przez gracza.