Kiepski początek play-off dla G2. MAD Lions górą!

6 kwietnia 2020

Mało kto się tego spodziewał, a jednak w piątek kibice esportowi byli świadkami sensacji. Obrońcy tytułu League of Legends European Championship polegli niespodziewanie w starciu z ekipą MAD Lions wynikiem 2:3. Forma zawodników formacji G2 Esports prezentowała się poniżej oczekiwań i jeśli marzą oni o obronie tytułu sprzed roku, to w spotkaniu, które odbędzie się w przyszłą niedziele muszą zdecydowanie spisać się lepiej. Fazę play-off rozgrywek LEC można obstawiać wykorzystując kod promocyjny LVBET VIP. Spotkanie rozpoczęło się od pierwszej krwi, którą zgarnął nasz reprezentant Marcin „Jankos” Jankowski. Zdecydowanie lepiej poradził sobie na środkowej alei w starciu z rywalem. Dżungler MAD nie pozostał na to obojętny i wyeliminował midlanera drużyny G2. Po starciu na rzece, gdzie popularne Lwy zgarnęły aż cztery eliminacje, ich przewaga w złocie wzrosła.

Podczas pojedynku obu ekip w okolicach Barona Nashora, G2 zostało świetnie skontrowane, co pozwoliło uzyskać fioletowe wzmocnienie ekipie MAD Lions. Kalista, którą grał w tym spotkaniu „Carzzy” była nie do powstrzymania, co pozwoliło drużynie Lwów zgarnąć kolejnego Nashora i ostatecznie zakończyć pierwszą mapę na swoją korzyść. Kolejna mapa zaczęła się jeszcze lepiej niż pierwsza dla drużyny popularnych Samurajów. Na dolnej alei udało im się zanotować na swoje konto trzy eliminacje, a potem ponownie trzy na górnej. Ta przewaga pozwoliła im bez problemu obalić dwa smoki oraz Herolda. Świetna dyspozycja ekipy G2 pozwoliła im na zbudowanie przewagi w postaci 5. tysięcy sztuk złota już w 15. minucie spotkania. Świetnie na górnej alei spisywał się „Wunder”, który nie tylko świetnie przepychał swoją linię, ale również pomógł znacząco na innych liniach. Dzięki temu G2 po starciu dwóch na dwóch na środku zgarnęli mapę na swoje konto. Wykorzystując przygotowany przez firmę BETFAN kod promocyjny VIP istnieje możliwość typowania zakładów dotyczących LEC na żywo.

betfan belka

Dalszy przebieg spotkania

Trzecią mapę o wiele lepiej tym razem rozpoczęła drużyna MAD Lions, która zdołała zaliczyć pierwszą krew po pojedynku na bocie. Na ich korzyść działał również fakt, że „Wunder” został dwukrotnie powalony, co pozwoliło przeciwnemu toplaner’owi wypracować przewagę. Pomimo tego G2 zdołało odrobić straty eliminując pojedynczych rywali. Drużyna MAD Lions sukcesywnie dążyła jednak do celu, pokonując po drodze trzy smoki, co zbliżyło ich do Duszy Powietrznej. Ostatecznie udało im się to osiągnąć, jednak G2 błyskawicznie odpowiedziało powaleniem Nashora. Fatalna pomyłka „Capsa” na środkowej alei i jednocześnie jego śmierć pozwoliła Lwom zgarnąć również Starszego Smoka. To umożliwiło im skuteczną szarżę na bazę rywali i zniszczenie ich Nexusa. Kod promocyjny bukmacher Milenium VIP został przygotowany również z myślą o typerach obstawiających wydarzenia esportowe.

Początek czwartej mapy to absolutna przewaga ekipy MAD Lions. Po pierwszych dziesięciu minutach mieli oni już przewagę 5. tysięcy sztuk złota nad G2 Esports. Wydawałoby się, że zwycięstwo jest tu już kwestią czasu, jednak popełnili oni błąd przy jamie Nashora. Samurajowie zapisali go na swoje konto i od tego momentu to oni przejęli inicjatywę. Świetnym dowodem na to jest to, że od pokonania Barona odrobili oni pięciotysięczną przewagę i w ciągu pięciu minut zakończyli grę. Kibice rozstrzygnięcie mieli więc zobaczyć dopiero na ostatniej tego wieczoru piątej mapie. Użytkownicy często podczas obstawiania rozgrywek LEC wykorzystują kod promocyjny FORBET VIP. Ostatni pojedynek lepiej rozpoczęła drużyna G2 uzyskując pierwszą krew podczas zabicia dżunglera MAD Lions. Przewaga w złocie ekipy Samurajów rosła, a spory udział w tym miał świetnie spisujący się na górnej alei „Wunder”.

Kolejne starcie na topie nie poszło jednak po myśli G2 Esports i w dość krótkim czasie ich przewaga rozpłynęła się. Jednocześnie MAD Lions zdołało zdobyć trzy smoki i ekipa „Jankosa” musiała przeszkodzić im w przechwyceniu duszy. Ta sztuka im się nie udała i Lwy pewnie ubiły czwartego smoka na tej mapie. Końcówka spotkania to ogromny chaos. „Mikyx” oraz „Caps” pokusili się o backdoor i byli blisko ostatecznego sukcesu, jednak w ostatniej chwili zostali powstrzymani. MAD Lions zgarnęło Nashora i po starciu na górnej alei zakończyło to spotkanie na swoją korzyść. Resztę spotkań rozgrywanych w ramach fazy play-off rozgrywek LEC obstawić można wykorzystując dodatkowo kod bonusowy STS VIP.