K1ck na prowadzeniu w grupie C turnieju EU Masters

24 kwietnia 2020

Z uwagi na panującą pandemie koronawirusa rozgrywki sportowe zostały totalnie sparaliżowane. Niemal wszystkie turnieje oraz rozgrywki ligowe zostały zawieszone i póki co ciężko stwierdzić kiedy to wszystko wróci do normy. Ostatnim bastionem normalności, który jeszcze jako tako się trzyma są zmagania w esportowych rozgrywkach. PZBuk kod bonusowy odbierz i sprawdzaj ofertę na esportowe zdarzenia. To z pewnością jest duża zaleta tego typu rywalizacji, ponieważ spotkania między drużynami oraz zawodnikami przeprowadzić można za pomocą sieci Internet. W ten sposób kibice esportu nie mogą narzekać na brak wrażeń i co chwilę mamy do czynienia z jakimś turniejem w grze League of Legends. Ostatnio zakończyły się zmagania w LEC, natomiast dziś przyjrzymy się świeżo rozpoczętemu EU Master, gdzie swoje mecze rozgrywają zawodnicy z naszego kraju. Kod promocyjny Fortuna odbierz i obstawiaj spotkania na EU Masters.

Pierwsze spotkania, w których udział brali polscy zawodnicy podczas drugiego dnia Europen Masters już za nami. W czwartek esportowi kibice zobaczyć mogli w akcji Wojciecha „Tabasko” Kruzę, który reprezentuje drużynę YDN Gamers oraz drugą drużynę ostatniej Ultraligi, czyli K1ck eSports Club. Pomimo tego, że tym razem nie doczekaliśmy się kompletu zwycięstw, to i tak można być z tych występów zadowolonym. Zawodnicy występujący pod wodzą Pawła „delorda” Szabli zwyciężyli w starciu Movistar Riders, co pozwoliło im wyjść na prowadzenie w ich grupie. Gorycz porażki musiała jednak przełknąć drużyna, w której występuje „Tabasko”. Na szczęście było to dopiero ich pierwsze spotkanie, dzięki czemu nadal mają duże szanse na awans do kolejnej rundy tych rozgrywek. STS kod bonusowy odbierz i sprawdź jak działa podczas typowania esportu.

Porażka YDN Gamers

Drużyna numer trzy ostatnich rozgrywek Prime League, czyli GamerLegion była pierwszym rywalem drużyny YDN podczas EU Masters. Drużyna pochodząca z kraju naszych zachodnich sąsiadów od samego początku wywierała ogromną presję na przeciwników. Regularne inicjacje na każdej z linii pozwalało im co chwilę odwiedzać dżunglę rywali, przez co „Tabasko” musiał użyć swojego błysku, aby uciekać przed eliminacją. Chwilę później Polak nie miał już szans i dokonano na nim pierwszej krwi, a po tym zdarzeniu padł również duet występujący na dolnej alejce. GamerLegion regularnie powiększał swoją przewagę i w okolicach piętnastej minuty wynosiła ona już siedem i pół tysiąca złota. Była to różnica, którą ciężko było odrobić.

Ta sztuka YDN Gamers oczywiście się nie udała i mogli oni wyłącznie przyglądać się poczynaniom drużyn GamerLegion. W okolicach dwudziestej drugiej minuty zniszczeniu uległy dwa inhibitory drużyny YDN Gamers, a droga do zwycięstwa dla drużyny GL stała otworem. Wystarczyło tylko wyprowadzić decydujący cios. Niedługo potem udało im się zdobyć Duszę Smoka Piekielnego. Dzięki temu mogli swobodnie ruszyć do bazy przeciwników i poprzez zniszczenie ich Nexusa zakończyć to starcie na swoją korzyść. Nie było to najlepszy start w wykonaniu YDN, jednak wciąż pozostają w grze o awans do kolejnej rundy. Totolotek kod bonusowy odbierz i wypróbuj typując swoje ulubione rozgrywki.

totolotek

Świetne K1ck

Dużo lepiej poradziło sobie K1ck eSports Club. W ich pojedynku na pierwszą eliminacje trzeba było chwilę poczekać. Wynik spotkania został otwarty dopiero w okolicach dziewiątej minuty. Dzięki tej eliminacji K1ck wykorzystało przewagę na mapie, co umożliwiło im zdobycie Herolda, a następnie obalenie wieży na środkowej alei już w okolicach dwunastej minuty. To mocno napędziło przebieg rozgrywki i po kolejnych dwóch eliminacjach kontrolowali oni już większość obszaru mapy. Movistar Riders obalili Herolda, ale nie byli w stanie podnieść oka. Przez to przewaga w złocie nadal wynosiła ponad pięć tysięcy sztuk. Po zdobyciu Barona i wygraniu starcie drużynowego, K1ck popędziło środkową aleją do bazy rywala, gdzie przypieczętowali zwycięstwo. Betclic kod promocyjny odbierz i obstawiaj esport w każdej chwili.