Jerzy Dudek ambasadorem zakładów bukmacherskich Superbet

23 listopada 2017

Znany i lubiany w Polsce Jerzy Dudek został ambasadorem nowego bukmachera na polskim rynku, rumuńskich zakładów bukmacherskich Superbet. Urodzony w Rybniku 44-letni wychowanek Concordii Knurów najbardziej znany jest z gry w Feyenoordzie Rotterdam, gdzie grał w latach 1996 – 2001 oraz FC Liverpool, którego bramki bronił do roku 2007. Dudek był także zawodnikiem Realu Madryt, ale przez całą przygodę z „królewskimi” pełnił jedynie rolę rezerwowego.

Bukmacher Superbet choć nie jest gigantem na europejskim rynku, notowany jest na giełdzie papierów wartościowych w Bukareszcie, współpracuje ze Steaua czy Rapidem Bukareszt. W ciągu kilku najbliższych miesięcy planuje otworzyć około 50-ciu naziemnych punktów przyjmowania zakładów w Polsce. Pierwsze z nich zostaną otwarte już na dniach w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku i Wrocławiu. Przez kilkanaście ostatnich tygodniu nowy legalny bukmacher Superbet prowadził akcję rekrutacyjną do swoich naziemnych placówek.

Bukmacher Superbet jest 8 legalnie działającym bukmacherem na polskim rynku. Ciekawe czy pozyskanie Jurka Dudka, który z Liverpoolem wygrał Ligę Mistrzów pomoże w rozwoju Superbet na polskim rynku.