Jakiego bukmachera wybrać w 2018

16 stycznia 2018

Od jakiegoś czasu ilość dostępnych dla Polaków bukmacherów w znaczącym stopniu się zmniejszyła. Wynika to przede wszystkim z nowelizacji ustawy hazardowej z 2017 roku, która zmusiła większość zagranicznych serwisów do wycofania się z Polski. Lista legalnych bukmacherów, u których można obstawiać mecze stacjonarnie lub zarejestrować się na ich stronie internetowej, znajduje się na stronie Ministerstwa Finansów i jest na bieżąco aktualizowana przez ten resort.

Najpopularniejsi bukmacherzy na początku roku 2018 to z pewnością TotoLotek, Fortuna, czy Milenium. Każdy z nich ma oczywiście nieco inną ofertę, na co warto zwrócić uwagę, ponieważ nie wszędzie można typować każdą dyscyplinę sportową. Wielu bukmacherów skupia się na kilku z nich.

Oczywiście, kluczowe dla wielu osób jest to, jaki bonus oferuje dany bukmacher na start. Obecnie, TotoLotek zakłady bukmacherskie daje na start nawet 500 złotych i freebet w wysokości 20 złotych. Ciekawą promocją jest też to, że za korzystanie z aplikacji mobilnej bukmachera można otrzymać swoją wygraną powiększoną nawet o 6%.

TotoLotek zakłady online od lat cieszą się sporą popularnością, właśnie z uwagi na wysokie bonusy, które można zdobywać. Poza tym, użytkownicy oceniają bardzo wysoko interfejs samej witryny oraz przyjazność aplikacji mobilnej przygotowanej dla użytkowników.

Naturalnie, inni bukmacherzy również przyciągają klientów ciekawymi promocjami, które warto śledzić. Na pewno przed założeniem swojego konta warto zapoznać się z całą ofertą danego bukmachera, aby dowiedzieć się, czy oferuje on możliwość typowania w ulubionych dyscyplinach sportowych oraz innych zakładach na żywo.

Oceń artykuł