Inter Mediolan pokonał SSC Napoli!

30 lipca 2020

Przed rozegraniem ostatniej kolejki sezonu włoskiej Serie A Inter Mediolan zajmuje drugie miejsce w tabeli. Drużynie z Mediolanu udało się pokonać SSC Napoli 2:0. Inter był w tym spotkaniu zespołem o wiele bardziej konkretnym, co przełożyło się na rezultat tego spotkania. W tym spotkaniu od początku mogliśmy oglądać dwóch Polaków, czyli Arkadiusza Milika oraz Piotra Zielińskiego. Obaj zostali jednak zmienieni w trakcie meczu. Zakończenie sezonu w piłkarskiej lidze włoskiej będzie niesamowicie emocjonujące. Do ostatnie kolejki toczyć się będzie bowiem walka o to, kto zajmie drugie oraz trzecie miejsce w tabeli Serie A. Pomimo tego, że szkoleniowiec Interu Mediolan Antonio Conte powiedział, że drugie miejsce i tak będzie dla niego porażką, to zdobycie wicemistrzostwa Włoch pozwoli im awansować w medalowej klasyfikacji Serie A. Oznacza to też dużo wyższe wynagrodzenie za sezon dla klubu. Przetestuj jak działa kod promocyjny STS odbierz i obstawiaj spotkania w ramach Serie A.

We wtorkowy wieczór Inter Mediolan podejmował na własnym boisku drużynę SSC Napoli. W tym sezonie Inter przegrał dwumecz z Napoli w półfinale Pucharu Włoch i oczywiste było to, że piłkarze z Mediolanu chcą się zrewanżować swoim przeciwnikom. Podopieczni Gennaro Gattuso po powrocie do grania w piłkę ponieśli wyłącznie trzy porażki w ostatnich trzynastu spotkaniach. Pomimo tego, że ostatnio nie prezentowali zbyt wysokiej formy, to i tak plan pokonania ich nie zapowiadał się na prosty tego wieczoru. Tego dnia Inter Mediolan zdołał jednak znaleźć sposób na drużynę z Neapolu. Podopieczni Antonio Conte byli konkretniejsi i zdecydowanie zasłużyli na wygraną w tym spotkaniu. Zobacz jak funkcjonuje kod promocyjny Fortuna odbierz i typuj wybrane przez siebie spotkania.

Od początku spotkania na boisku mogliśmy oglądać dwóch Polaków. Na placu gry pojawili się Arkadiusz Milik oraz Piotr Zieliński. Ten drugi jest wystawiany przez Gennaro Gattuso w każdym ważnym spotkaniu. Milik natomiast może liczyć na miejsce w podstawowym składzie ze względu na nieobecność Driesa Mertensa. Belg pauzował z powodu nadmiaru żółtych kartek. Były zawodnik między innymi Górnika Zabrze otrzymał więc szansę na zdobycie swojej pierwszej bramki w historii swoich występów na legendarnym obiekcie, którym bez wątpienia jest San Siro w Mediolanie. Gennaro Gattuso dał mu naprawdę mnóstwo czasu, jednak w starciu z obrońcami Interu napastnik reprezentacji Polski nie miał zbyt wielu okazji na strzelenie gola. Przekonaj się jak działa Betfan kod bonusowy odbierz i typuj swoje ulubione dyscypliny sportowe.

Przebieg meczu

Zanim jednak koledzy wypracowali Milikowi pierwszą sytuację w polu karnym Interu, zawodnicy z Mediolanu zdążyli strzelić bramkę. Drużyna gospodarzy perfekcyjnie rozpoczęła to spotkanie, a Antonio Conte mógł być naprawdę zadowolony ze swoich podopiecznych. W okolicach 11. minuty Danilo D’Ambrosio zdecydował się na strzał z pola karnego. Po podaniu Cristiano Biraghiego zawodnik miał dużo czasu na zastanowienie się, czego efektem była piłka umieszczona w siatce rywali. Alex Meret nie miał w tej sytuacji żadnych szans i był zmuszony do wyciągnięcia piłki z siatki. Napoli miało szansę na doprowadzenie do remisu w pierwszej połowie, jednak ostatecznie nie wykorzystało żadnej z groźnych sytuacji. Dwa groźne uderzenia oddał Piotr Zieliński, jednak jedno z nich minęło bramkę, a drugie skutecznie wybronił Samir Handanović. Polak świetnie podawał także do Lorenzo Insigne, jednak ostatecznie Włoch został przyblokowany i piłka minęła bramkę Interu. Wypróbuj jak funkcjonuje kod promocyjny Lvbet odbierz i obstawiaj kupony na mecze w lidze włoskiej.

najlepsze kody promocji lvbet

Piotr Zieliński grał do 65. minuty, a potem został zmieniony przez Allana. Arkadiusz Milik grał w tym spotkaniu do 84. minuty. Trzeba jednak przyznać, że głównie frustrował się małą ilością podań od swoich kolegów. 16. minut przed końcem regulaminowego czasu gry Lautaro Martinez przeprowadził świetną akację. W pewnym momencie można było pomyśleć, że przesadził z brawurą, jednak finalnie akcja okazała się skuteczna. Argentyńczyk wypracował sobie miejsce w polu karnym i oddał strzał, po którym Alex Meret musiał ponownie wyciągać piłkę z siatki. Inter nie oddał prowadzenia do końca spotkania, dzięki czemu trzy punkty zostały tego dnia w Mediolanie. W ostatniej kolejce Inter Mediolan podejmie Atalantę Bergamo, czyli jednego z głównych rywali do miejsc na podium Serie A. Sprawdź co daje PZBuk kod promocyjny odbierz i typuj poczynania swoich ulubionych zawodników.