Illuminar lepsze od Wisły All in! w ESL MP!

13 maja 2020

Wszystkim kibicom na świecie brakuje sportowej rywalizacji. Niemal każdy fanatyk sportu wyczekuje informacji o powrocie jego ulubionych rozgrywek. Jest nadzieja, że niedługo to się właśnie stanie, ponieważ coraz więcej wypowiedzi działaczy w mediach na to wskazuje. Zanim to się jednak wydarzy trzeba mieć na czym zawiesić oko. Daleko nie trzeba szukać, ponieważ na naszym krajowym podwórku odbywają się Mistrzostwa Polski w grze Counter-Strike: Global Offensive. Czas pandemii jest idealnym momentem na to, aby sprawdzić jak właściwie funkcjonują rozgrywki esportowe. Tutaj kibice również mogą liczyć na mnóstwo emocji, a także pełno niesamowitych zwrotów akcji. Gra toczy się nie tylko o nagrody pieniężne, ale także o możliwość pokazania się szerszej publiczności. Udział w takich turniejach może być kluczem do rozpoczęcia esportowej kariery, która jest marzeniem wielu młodych osób. Dlatego też nikogo nie powinno dziwić to, że esport cieszy się tak dużym zainteresowaniem kibiców. Obstawiaj esport wykorzystując STS kod promocyjny odbierz i wypróbuj.

Teraz przejdźmy jednak do samego turnieju, ponieważ fani byli świadkami niezwykle emocjonującego spotkania. Ten pojedynek bez wątpienia zasługiwał na miano hitu piątej kolejki spotkań wiosennej edycji ESL Mistrzostw Polski 2020. W tym starciu mogliśmy zobaczyć ekipę Illuminar Gaming, której trenerem jest „imd” oraz drużynę Wisły All in!, poprowadzoną przez „Loord’a”. W fazie grupowej Mistrzostw Polski drużyny rozgrywają między sobą dwa spotkania i każde na innej mapie. Tym razem górą była ekipa Illuminar Gaming, która dwukrotnie triumfowała nad swoimi przeciwnikami. Oznaczało to również, że Wiślakom nie uda się zrewanżować za zeszłoroczną porażkę w półfinale krajowych rozgrywek. Sprawdź jak działa przygotowany przez firmę Betfan bonus powitalny odbierz i obstawiaj ulubione rozgrywki.

Przebieg spotkania

Początek bez wątpienia należał do drużyny z Krakowa. Wiślacy już po kilku rundach zdołali wyjść na prowadzenie 4:0. Rywale jednak w odpowiednim momencie się przebudzili i po chwili na tablicy wyników widniał już remis. Dalsza część meczu przypominała trochę pojedynek bokserski, gdyż drużyny wymieniały się runda za rundę. W końcu jednak to Wisła All in! za pośrednictwem Grzegorza „SZPERA” Dziamałka wyprowadziła potężny cios, który mocno zachwiał ekipą Illuminar Gaming. Nie mieli oni już argumentów ani czasu by odpowiedzieć, ponieważ pierwsza połowa dobiegła końca. Zakończyła się ona prowadzeniem Wisły All in! 10:5 i wszystko wskazywało na to, że w drugiej połowie wystarczy dopełnić formalności. Druga połowa wyglądała jednak zupełnie inaczej. Przebieg esportowych spotkań możesz typować wykorzystując kod bonusowy Totolotek odbierz i przetestuj.

totolotek

Już od samego początku gra zaczęła wymykać się Wiślakom spod kontroli. Drużynie z Krakowa udało się doprowadzić do rezultatu 13:6, co powinno zwiastować szybki koniec spotkania, jednak od tego momentu wszystko się posypało. Nie wychodziło im żadne zagranie i od tego chwili prym na mapie Mirage wiedli zawodnicy reprezentujący barwy Illuminar Gaming. Każda szarża ze strony aktualnych ESL Mistrzów Polski była niesamowicie skuteczna i taką formę utrzymali aż do końca tego spotkania. Udało im się więc dokonać wyśmienitego comeback’u i zapisać trzy punkty na swoje konto. Był to niesamowicie ważne zwycięstwo, ponieważ mieli szansę w tej kolejce objąć prowadzenie w tabeli swojej grupy. Zmagania esportowców typuj wykorzystując Lvbet bonus powitalny odbierz i sprawdź jak działa.

Drugie starcie miało miejsce na mapie Nuke. Trzeba przyznać, że przebieg był niesamowicie podobny do poprzedniego pojedynku. Krakowska drużyna rozpoczęła bardzo agresywnie, jednak po chwili Illuminar skutecznie odpowiedziało na ofensywę rywali. Mieli również delikatną przewagę, ponieważ mecz rozpoczęli po teoretycznie łatwiejszej stronie CT. Drużyna Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego zdołała wgrać aż siedem rund z rzędu, co bez wątpienia pozwoliło im zbudować bezpieczną przewagę. Wisła zaczęła jednak odrabiać straty i przed przerwą traciła już tylko trzy rundy do swoich rywali. W drugiej połowie drużynie Illuminar Gaming pozostało już tylko dopełnić formalności. Aktualni Mistrzowie Polski nie pozwolili sobie na wiele błędów, co pozwoliło im wygrać 16:12 i tym samym zanotować komplet zwycięstw w 5. kolejce. ESL Mistrzostwa Polski obstawiać możesz wykorzystując kod promocyjny PZBuk odbierz i wypróbuj.