Futbol amerykański - tak obcy że aż ciekawy. Na co stawić ?

19 października 2020

Nawet najbardziej zagorzały fan zakładów sportowych może czasami odczuwać znużenie. Aby zapobiec wystąpieniu bukmacherskiej rutyny, warto nieco urozmaicić strategię i spróbować swoich sił w obstawianiu innych dyscyplin sportowych. Wielu graczy koncentruje się wyłącznie na piłce nożnej, co znacznie ogranicza ich możliwości. Tymczasem inne sporty dostarczają równie dużych emocji, a także licznych okazji do zarobienia pieniędzy poprzez typowanie. Spośród mniej popularnych dyscyplin można wyróżnić futbol amerykański, który znajduje się w ofercie niemal każdego bukmachera. W jaki sposób obstawia się rywalizację w NFL oraz w innych ligach?

STS oferta zakładów z futbolu amerykańskiego

Polscy bukmacherzy podczas tworzenia oferty zakładów muszą uwzględnić preferencje większości graczy. To zaś powoduje, iż szczególną uwagę poświęca się piłce nożnej, koszykówce, hokejowi na lodzie oraz tenisowi ziemnemu. Inne dyscypliny są często traktowane po macoszemu, przez co ich dostępność jest nieporównywalnie niższa.

Jednak bukmacher STS umożliwia obstawianie „niszowego” futbolu amerykańskiego.  Typerzy nie powinni narzekać na brak wyboru, ponieważ bukmacher wystawia przynajmniej kilkanaście propozycji typów dotyczących spotkań rozgrywanych w NFL. Jeżeli gracz nie ma doświadczenia w obstawianiu futbolu amerykańskiego, powinien skoncentrować się na typowaniu końcowych rezultatów spotkań (z uwzględnieniem dogrywki). Tymczasem znawcy rozgrywek futbolowych mogą szukać okazji w zakładach specjalnych (liczba punktów, handicap). Ponadto gracze śledzący regularnie rozgrywki NFL z pewnością zainteresują się możliwością typowania drużyny, która ich zdaniem zwycięży w danym sezonie. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że firma STS Zakłady Bukmacherskie posiada w swojej ofercie zakłady dotyczące klasyfikacji końcowej NFL.