Fundacja Sport Twoją Szansą wesprze polskich rugbistów na wózkach

15 października 2020

Polscy rugbiści na wózkach są kolejnym podopiecznym fundacji Sport Twoją Szansą. Dzięki wsparciu Fundacji zawodnicy będą mogli przygotować się do startów m.in. do udziału w barażowym turnieju, gdzie stawką jest awans do mistrzostw świata w Australii.  Fundacja Sport Twoją Szansą została założona z inicjatywy legalnego bukmachera STS. Zakłady bukmacherskie STS są jej głównym sponsorem.

Prezes bukmachera STS Mateusz Juroszek definiuje wspieranie polskiego sportu za jeden z priorytetów dla jego firmy. Fundacja ma pomagać sportowcom pełnym sportowych pasji, którzy z różnych powodów mają problem z rozwijaniem w pełnie swojego talentu.

Wyboru reprezentacji rugbistów na wózkach prowadzonej przez Stowarzyszenie Sportu Osób Niepełnosprawnych na kolejnego podopiecznego Fundacji dokonali kibice z całej Polski. Niepełnosprawni rugbiści otrzymali 55% wszystkich oddanych głosów.

Za naszych rugbistów mocno trzymamy kciuki, aby udało im się zakwalifikować do Mistrzostw Świata, a legalnemu bukmacherowi STS dziękujemy za wspieranie niepełnosprawnych sportowców, którzy dzięki wsparciu lidera polskiego rynku bukmacherskiego mogą realizować swoje pasje i marzenia.