FORTUNA - Sporty Wirtualne na komórkę!

22 grudnia 2017

Czy bawiliście się już w spory wirtualne u naszych polskich legalnych bukmacherów?

To świetna zabawa i prawdziwe emocje, które przysporzą wiele rozrywki a do tego nie ruszając się sprzed kompa macie możliwość obstawiania wielu różnych dyscyplin sportowych. W tym tygodniu polski legalny bukmacher FORTUNA wprowadza rewelacyjny produkt na rynek.

Bukmacher Fortuna uruchomił produkt Wirtualne Sporty w wersji mobilnej!!! Najnowsza wersja aplikacji umożliwia Klientom Fortuny grę w Wirtualne Sporty na smartfonach. To sprawia, że duża dawka emocji i szybkie wygrane mogą towarzyszyć w każdym momencie! W celu skorzystania z Wirtualnych Sportów na telefonie, należy zaktualizować aplikację – co jest banalnie proste.

W związku z nowością, bukmacher FORTUNA uruchamia KONKURS na Wirtualne Sporty z 20 telefonami Huawei P9 do wygrania! I to nie wszystko!

Gracze, których kupony znajdą się gronie najlepszych, zostaną nagrodzeni:

  • z miejsc 1-20 otrzymają telefon Huawei P9
  • z miejsc 21-30 otrzymają 300 PLN

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Jakie są zasady?

  1. W terminie od 18.12.2017 do 26.12.2017 włącznie postaw na naszej stronie FORTUNY www.efortuna.pl lub poprzez aplikację mobilną co najmniej 10 kuponów z zakładami zawartymi na Wirtualne Sporty, za kwotę min. 2 PLN brutto i kursem minimalnym 1,6.
  2. Po zakończenia promocji bukmacher FORTUNA wyłoni 30 najlepszych, wygranych kuponów* spośród wszystkich uczestników konkursu.

*liczą się tylko wygrane kupony AKO i SOLO, pełny spis zasad i regulamin dostępny na https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/produkty/wirtualne_sporty_konkurs.html

Aż 30 graczy, których kupony uzyskają najwyższy wynik, otrzyma nagrody!

Już teraz skorzystaj i zarejestruj się u polskiego legalnego bukmachera FORTUNA – przy rejestracji użyj PROMOKODU: PREZENT !!! Dzięki naszemu kodowi bonusowemu otrzymasz specjalną ofertę 115 zł zakład BEZ RYZYKA + 400 zł BONUSU od depozytu!!! A oprócz tego będziesz mógł wziąć udział w konkursie gdzie masz możliwość wygrania kasy i smartfonu Huawei P9!

Powodzenia

Oceń artykuł