Forbet rejestracja konta gracza

19 października 2020

Zakłady bukmacherskie cieszą się ogromną popularnością wśród kibiców różnych dyscyplin sportowych. Typowanie zakładów wzajemnych posiada wielu fanów, a dzięki temu że gracz obstawia w Forbet zakłady bukmacherskie emocje podczas oglądania spotkań są o wiele wyższe. Obstawianie zakładów sportowych może odbywać się zarówno w punktach stacjonarnych, jak i w trybie online. Należy zdawać sobie sprawę z tego, że gracz chcąc postawić zakład przez internet będzie musiał przejść przez proces rejestracji. Na szczęście, aby utworzyć konto w Forbet nie trzeba posiadać zaawansowanej wiedzy na temat obsługi stron internetowych. W Forbet rejestracja przebiega szybko i wystarczy kilka minut i będziesz mógł typować zakłady na żywo oraz te, które zawiera oferta przedmeczowa na stronie iForbet.PL.

Czemu w Forbet rejestracja jest obowiązkowa?

Warto jednak zastanowić się nad tym, dlaczego u bukmachera Forbet rejestracja jest warunkiem koniecznym. Wynika to z tego, że każdy legalny polski bukmacher, który chce oferować swoim klientom bonus powitalny, a także zakłady wzajemne musi propagować hasło „graj odpowiedzialnie”. Zakłady bukmacherskie Forbet podobnie jak każdy inny legalny bukmacher musi wymagać od swoich użytkowników tego, aby zanim rozpoczną korzystać z serwisu zdecydowali się zarejestrować konto. Potrzebna będzie także pełna weryfikacja konta ze strony firmy Forbet. Chodzi tu głównie o to, że urząd Ministra Finansów po wydaniu dla bukmacherów licencji na działanie w zakresie zakładów bukmacherskich, wymaga też aby respektowali oni zasady, które dotyczą odpowiedzialnej rozgrywki.

forbet

Jak firma Forbet dba o odpowiedzialną grę?

Wiemy już, że jeśli chcemy obstawiać zakłady sportowe w Forbet trzeba będzie przejść przez rejestrację. Wróćmy jednak na chwilę do odpowiedzialnej gry, o którą muszą dbać firmy oferujące zakłady bukmacherskie. Trzeba zdawać sobie sprawę, że typowanie zakładów wzajemnych powinno odbywać się wyłącznie u legalnych operatorów. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest w naszym kraju surowo karany. Hazard wiąże się też z olbrzymim ryzykiem, dlatego trzeba do tego typu gier podchodzić z umiarem. Dzięki temu gracz uniknie problemów nie tylko finansowych, ale również tych ze zdrowiem.

Forbet rejestracja tylko dla dorosłych

Należy zdawać sobie sprawę z tego, że obstawianie zakładów bukmacherskich jest przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Możesz więc korzystać z oferty zakładów tylko wtedy, gdy masz już ukończone 18. lat. Dopiero wtedy rejestracja Forbet będzie dla klienta dostępna, co jest akurat świetnym rozwiązaniem. W Forbet rejestracja wymaga, aby gracz podał swoją datę urodzenia, a także skan dokumentu tożsamości. W procesie Forbet rejestracja należy podać także numer PESEL oraz adres e mail i nazwę użytkownika. Tak więc skorzystanie z bonusu powitalnego od Forbet będzie dostępne wyłącznie dla pełnoletnich nowych graczy. Tak samo wygląda sytuacja, jeśli chodzi o kod promocyjny Forbet.

Przygotowana przez Forbet rejestracja wspiera bezpieczną rozrywkę

Zanim gracz dokona pierwszej wpłaty i wykorzysta bonus powitalny Forbet będzie musiał przejść przez proces założenia konta. Wspominaliśmy już o tym, że w Forbet jest to krok obowiązkowy, którego nie da się pominąć, jeśli gracz ma ochotę na typowanie zakładów w trybie online. Jako gracz musisz sobie zdawać sprawę z tego, że aby zakłady bukmacherskie pozostały dla Ciebie bezpieczną rozrywką, to wymagany jest od Ciebie odpowiedni umiar. Na serwisie Forbet rejestracja jest warunkiem obowiązkowym, dzięki któremu bukmacher Forbet może uniemożliwić korzystanie z oferty zakładów osobom, na które zostały nałożone zakazy uczestnictwa w zakładach bukmacherskich. Zobaczmy więc, jak wygląda w Forbet rejestracja, jeśli gracz zdecyduje się aby założyć tam konto.

Jak wygląda w Forbet rejestracja?

Zanim wykorzystamy bonus powitalny od Forbet trzeba będzie utworzyć konto użytkownika. Na szczęście rejestracja w Forbet nie jest niczym trudnym i trwa zaledwie kilka minut. Kiedy gracz będzie już miał aktywowane konto, będzie mógł bez problemu typować zakłady. Zacznijmy jednak od początku, czyli jak wygląda rejestracja konta użytkownika w Forbet. W pierwszej kolejności w prawym górnym rogu strony Forbet należy kliknąć przycisk rejestracja. W przypadku Forbet rejestracja jest podzielona na trzy kroki.

Krok 1: Podaj swoje dane logowania

forbet rejestracja

W tym kroku bukmacher Forbet wymaga od użytkownika aby wymyślił swój login, a także podał adres e mail. Konieczne będzie również wymyślenie swojego unikalnego hasła, poprzez które użytkownik będzie się logował do swojego konta na Forbet. Krok 1 wymaga również aby gracz wyraził zgodę na przetwarzanie danych osobowych, a także zaakceptował warunki korzystania ze strony buka Forbet. W tym kroku może również zdecydować, czy chce otrzymać bonus powitalny od firmy Forbet.

Krok 2: Podaj dane użytkownika

Krok 2 zobowiązuje gracza do podania swojej narodowości. Trzeba także w formularzu Forbet podać takie dane jak imię nazwisko, a także numer telefonu. Jeśli chcesz przejść przez proces zakładania konta w Forbet Polska bez problemu to musisz także podać miasto zamieszkania oraz kod pocztowy. W tym kroku firma Forbet wymaga również, aby podać numer telefonu komórkowego, a także walutę, z której gracz będzie chciał skorzystać przeglądając ofertę operatora Forbet.

Krok 3: Podaj dane konta

Krok 3 to ten etap, kiedy gracz musi podać najważniejsze informacje o sobie. W Forbet rejestracja podzielona jest jak spis treści, co jest akurat dobrym pomysłem. Przejdźmy jednak do ostatniego kroku podczas zakładania konta w Forbet. Zanim odbierzemy wszystkie bonusy i dokonamy doładowania pierwszego depozytu trzeba będzie podać datę urodzenia. Następnie trzeba będzie zdecydować, jaki dokument zeskanujemy dla buka Forbet. Najczęściej jest to dowód osobisty. Skanu dowodu osobistego trzeba dokonać z obu stron tego dokumentu. Tylko wtedy konto u buka Forbet będzie mogło być poprawnie zweryfikowane. Trzeba również podać numer konta bankowego. Na rachunek konta bankowego gracza dokonywane będą wypłaty pochodzące na przykład z wygranej. Na tym etapie można również podać udostępniony przez Forbet kod promocyjny. Z naszym kodem promocyjnym Forbet bonus powitalny na start będzie większy. Warto więc wykorzystać kod promocyjny, gdyż podnosi on wartość bonusu powitalnego. Konto powinno zostać zweryfikowane w ciągu jednego dnia. Aby założyć konto wystarczy poświęcić kilka minut, więc jest to bardzo płynny proces. Warto pamiętać, aby zdjęcia dokumentu wykonać bardzo dokładnie.

Sporty wirtualne w ofercie Forbet

forbet wirtualne 2

Forbet oferuje między innymi wirtuale. Wielu użytkowników zakłada konto na stronie Forbet tylko po to, aby sprawdzić w jaki sposób wygląda oferta przygotowana przez tego bukmachera na sporty wirtualne. Na samym początku warto bliżej przyjrzeć się temu, na czym właściwie polegają te rozgrywki. Na samym wstępie warto zaznaczyć, że wirtualne sporty od Forbet nie są kolejną dyscypliną na podstawie której można zrobić kupon, tylko usługa, którą gracze mogą z powodzeniem obstawiać. Wygrane w ramach kuponu złożonego z wydarzeń wirtualnych można bez problemu wypłacić. Do zakładów na wirtualne rozgrywki można łatwo przejść z poziomu strony głównej. Jeśli gracz zdecyduje się założyć konto u buka Forbet to czekają na niego dwie zakładki dedykowane wirtualnym sportom. Jest to bez wątpienia coś, co wyróżnia ofertę Forbet na tle konkurencyjnych firm bukmacherskich.

Zalety wirtualnych sportów od Forbet

Środki na swoje konto gracz może wpłacać wykorzystując różnego rodzaju metody płatności. Jest to niesamowicie proste. Gracze cenią sobie to, że wpłacanie środków może odbywać się nie tylko za pomocą przelewów, ale również karty płatniczej. Jest to niesamowicie prosta i szybka metoda, na której realizację nie trzeba czekać kilka dni. Przejdźmy jednak do zalet wirtualnych rozgrywek. Główną zaletą wirtualnych sportów od Forbet jest czas. Przez cały dzień gracz ma możliwość obejrzenia, a także typowania nawet kilkuset rywalizacji, ponieważ rozgrywki odbywają się co kilka minut. Kolejną zaletą, jeśli chodzi o wirtualne sporty od Forbet jest kurs, który do większości wydarzeń wynosi w granicach od 1.70 do 2.00. Warto więc wykorzystać kod promocyjny od Forbet, dzięki któremu gracz zyska więcej PLN na obstawianie rozgrywek wirtualnych. Trzeba też zdawać sobie sprawę z tego, że od każdego zakładu gracza w serwisie Forbet zostanie odciągnięte kilka złotych podatku. Aby móc obstawiać wirtualne sporty kliknij w odpowiednią zakładkę na stronie internetowej. Minimalna stawka na kupon z wirtualnymi zdarzeniami od Forbet zależy od gracza.

Wady virtuali od Forbet

Obstawiając zakłady na wirtualne rozgrywki w Forbet trzeba się liczyć ze sporą ilością ryzyka. Wszystko dlatego, że w przypadku sportów wirtualnych od Forbet nie ma szans na to, by typować te zakłady według sprawdzonych wcześniej metod. Użytkownik nie może się sugerować statystykami drużyn oraz ich aktualną formą. Wszystko jest bowiem uzależnione od wcześniej rozpisanego zaprogramowanego algorytmu. Tylko on decyduje o rozstrzygnięciach danych rozgrywek i trzeba zaznaczyć, że jest tutaj sporo czynnika losowego. Szybkie tempo rozgrywania wirtualnych sportów buka Forbet można również uznać za wadę. W krótkim czasie o wiele łatwiej podjąć szybką i nieprzemyślaną decyzję o postawieniu zakładu, co może prowadzić do utraty środków przeznaczonych na kupon.

Jak wyglądają wirtualne sporty na stronie Forbet?

Wiemy już mniej więcej, jak w przypadku bukmachera Forbet wygląda proces założenia konta użytkownika. Potrzebny jest między innymi adres email oraz numer telefonu, aby bukmacher miał swego rodzaju kontakt do klienta. W formularzu rejestracyjnym można również podać specjalny kod promocyjny od Forbet, który pozwala uzyskać dodatkowe środki na obstawianie zakładów. Jeśli chodzi o wizualizację graficzną rozgrywek wirtualnych trzeba przyznać, że w przypadku firmy Forbet stoi ona na naprawdę wysokim poziomie. Wygląda to bardzo estetycznie i wszystkie ikonki są odpowiednio rozmieszczone, dzięki czemu z pewnością łatwiej się w tym panelu odnaleźć.

forbet website 2020.06.19

Jakie dyscypliny znajdują się w ofercie sportów wirtualnych od Forbet?

W ramach swojej oferty na virtuale Forbet postanowił podzielić tę zakładkę na dwie części. Jedna nazywa się Forbet Liga Polska, druga natomiast Mistrzostwa Forbet. W ramach tych ofert można obstawiać między innymi takie dyscypliny jak koszykówka, piłka nożna, wyścigi żużlowe, wyścigi konne, a także wyścigi psów. Opinią wielu klientów rynki zdarzeń przygotowane przez Forbet na wirtualne rozgrywki prezentują się naprawdę solidnie. Jest spory wybór zdarzeń, dzięki czemu obstawianie jest jeszcze ciekawsze. Czas na zawieranie zakładów jest uzależniony od konkretnej dyscypliny. Trzeba również zdawać sobie sprawę z tego, że na wirtualne w Forbet można stawiać zarówno zakłady pojedyncze, jak i AKO.

Czym właściwie jest MaxiZysk?

Legalni operatorzy zakładów sportowych często wymyślają narzędzia, które mają uatrakcyjnić obstawianie użytkownikom. Na ten sam ruch zdecydował się bukmacher Forbet, który pozwala swoim klientom na pomnażanie swoich wygranych. Jak sam bukmacher opisuje tą funkcjonalność, jest to zupełnie nowe narzędzie w branży bukmacherskiej w Polsce. Zdaniem firmy Forbet jest to świetne rozwiązanie dla tych użytkowników, gdyż pozwoli im to sięgać po jeszcze większe wygrane. Kiedy promocja jest aktywowana gracz musi wpłacić stawkę, która jest określona przez regulamin bonusu. Po dokonaniu wpłaty przez gracza w jego saldzie pojawią się środki. Oprócz salda widoczny będzie również mnożnik, z którego gracze będzie mógł skorzystać. Więcej informacji na ten temat znaleźć można na stronie bukmachera Forbet.

Czym jest VIP Club u bukmachera Forbet?

Ostatnimi czasy bardzo popularnym zabiegiem wśród legalnych bukmacherów w naszym kraju jest otwieranie pakietów lojalnościowych dla swoich klientów. Na podobne rozwiązanie zdecydował się także bukmacher Forbet. Ich program VIP Club dedykowany jest wyjątkowej grupie użytkowników, którzy charakteryzują się sporą aktywnością. Musi to być aktywność o wiele wyższa od reszty użytkowników. W ramach tego pakietu firma Forbet zapewnia swoim typerom komfortowe warunki, które umożliwiają pełną koncentrację na obstawianiu kuponów. Gracze uzyskują różne statusu w tym programie lojalnościowym, które finalnie decydują o bonusach i przywilejach podczas typowania.

forbet vip

Co mają do zyskania gracze będący częścią pakietu lojalnościowego od Forbet? Trzeba przyznać, że wygląda to dość ciekawie. Przede wszystkim do każdego uczestnika przypisany jest osobisty opiekun. Jeśli więc gracz chce złożyć reklamację lub negocjować kursy na dane zdarzenie, to może skontaktować się z opiekunem i zadać mu pytanie. Klienci VIP mogą również od czasu do czasu liczyć na bilety na różnego rodzaju wydarzenia kulturalne oraz sportowe. Uczestnicy programu lojalnościowego dostają szybszą autoryzację na wyższe stawki. Pod uwagę do programu lojalnościowego brana jest aktywność w serwisie, obrót środkami, a także częstotliwość i wysokość wpłacanych sum.

Dołączenie do klubu VIP nie jest wcale proste. Pierwszym sposobem jest otrzymanie zaproszenia. Aby otrzymać zaproszenie do klubu VIP od Forbet trzeba wykazywać się wysoką aktywnością. Można też wpłynąć na dołączenie do klubu. Jeśli gracz jest nowy na serwisie to bukmacher Forbet może zweryfikować jego aktywność poprzez umieszczenie go na okresie próbnym. Jeśli jednak gracz nie otrzymał zaproszenia lub jego obroty miesięczne przekraczają 10 tysięcy złotych to powinien skontaktować się z bukmacherem. Najlepiej zrobić to drogą mailową lub poprzez czat na żywo, który umieszczony jest na stronie internetowej bukmachera.

Oferta zakładów operatora Forbet

Nie da się ukryć, że jednym z najważniejszych kryteriów, którym kierują się użytkownicy przy wyborze idealnego bukmachera jest przygotowana przez niego oferta zakładów. W końcu o to właśnie w tym wszystkim chodzi, aby gracze mieli do dyspozycji wiele dyscyplin sportowych, na które będą mogli zawierać zakłady. Nie od dziś wiadomo, że im bardziej rozbudowana oferta dyscyplin sportowych, tym większa szansa, że klient się nią zainteresuje. Dlatego też legalni bukmacherzy działający na terenie naszego kraju, regularnie pracują nad doskonaleniem swojej oferty zakładów. Nie inaczej jest w przypadku bukmachera Forbet, który w swojej ofercie zakładów posiada około 30. różnego rodzaju dyscyplin sportowych. To sprawia, że z pewnością każdy użytkownik odwiedzający serwis bukmachera Forbet znajdzie tam coś dla siebie. Najbardziej rozbudowana jest oferta dedykowana rozgrywkom piłkarskim. Oprócz tego obstawiać można również siatkówkę, koszykówkę, piłkę ręczną oraz inne popularne dyscypliny. W ofercie Forbet znajdują się także te dyscypliny, które przez wiele osób w naszym kraju są uznawane za niszowe.

forbet cta bonus powitalny horizontal