F1 - Czy Kubica pobudzi bukmacherów do wystawiania zakładów na wyścigi?

5 grudnia 2017

W przypadku każdego kraju można wskazać jedną dyscyplinę sportową, która przez wielu obywateli jest postrzegana jako tzw. sport narodowy. W Polsce już od wielu lat nieprzerwanie króluje piłka nożna. Jednakże w niedalekiej historii można wskazać wiele sytuacji, gdy wyjątkowo dobre wyniki uzyskiwane przez reprezentanta Polski przełożyły się na olbrzymi wzrost popularności danej dyscypliny. Wszyscy pamiętają słynną „Małyszomanię” oraz niezapomniane emocje podczas startów Roberta Kubicy w wyścigach F1. Co prawda, powrót Adama Małysza jest mało prawdopodobny, natomiast coraz częściej pojawiają się medialne doniesienia o tym, że Robert Kubica może ponownie zasiąść za kierownicą bolidu. Czy taka sytuacja ożywi rynek zakładów bukmacherskich?

ForBET typy na wyścigi formuły 1

Jeżeli Robert Kubica rzeczywiście wróci na tor, polscy bukmacherzy z pewnością rozszerzą swoją ofertę zakładów dotyczących wyścigów F1. Aktualne propozycje firm bukmacherskich są bowiem mocno zróżnicowane. Najbardziej zagorzali fani wyścigów mogą zainteresować się ofertą firmy forBET. Bukmacher umożliwia obstawianie zwycięzcy klasyfikacji końcowej kierowców, a także wskazanie najlepszego zespołu technicznego.

Powrót Polaka do regularnych występów w Grand Prix oznaczałby ponowną erupcję popularności F1 w Polsce. Oczywiście wzmożone zainteresowanie przełożyłoby się także na wspomniany rynek zakładów sportowych. Ciężko jednoznacznie przewidzieć działania bukmacherów w takiej sytuacji, niemniej zorganizowanie licznych akcji okolicznościowych to dość prawdopodobne rozwiązanie. Wówczas gracze otrzymają nie tylko szerszy wybór dostępnych zakładów, ale również będą mieli szansę na uzyskanie określonych bonusów. Przykładowo, forBet bonus dotyczący gry bez podatku pojawił się ponownie z okazji Black Friday. Czy ewentualny start Roberta Kubicy w oficjalnych zawodach również zapewni typerom okazję do gry w promocyjnych warunkach? Tego dowiemy się w najbliższej przyszłości.