eWinner bonus

19 października 2020

eWinner i jego bonus powitalny do typowania zakładów bukmacherskich

Ewinner jest bukmacherem, który z każdym miesiącem swojej działalności czyni ogromne postępy. Jest to stosunkowo świeży operator, dlatego też graczy interesuje to, jak prezentuje się przygotowany przez eWinner bonus powitalny. Firma eWinner podobnie jak inni bukmacherzy z branży starają się ułatwić typowanie zakładów, dlatego powstają inicjatywy takie jak bonus oraz freebet. Zanim jednak przejdziemy do tego, jak przedstawia się powitalny bonus od eWinner warto sprawdzić, czy jest to bukmacher, który posiada zezwolenie na urządzanie zakładów sportowych.

W polskich zakładach bukmacherskich niesamowicie istotne jest to, aby bukmacher posiadał odpowiednią licencję, która pozwoli mu w sposób legalny prowadzić działalność. Korzystanie z usług bukmachera, któremu nie zostało wydane zezwolenie jest nielegalne i może ze to grozić odpowiedzialność karna. Warto więc wziąć to pod uwagę w momencie, gdy będziemy wybierać dla siebie odpowiedniego bukmachera. Zakłady bukmacherskie eWinner to jednak firma, która posiada licencję od Ministerstwa Finansów wydaną pod koniec października 2018 roku i można śmiało rozważyć skorzystanie z ich bonusu.

eWinner posiada bonus dający zakład bez ryzyka do 150 PLN

Obstawianie zakładów wzajemnych cieszy się niesamowitą popularnością wśród sportowych kibiców. Nikogo to jednak nie dziwi, ponieważ typowanie zakładów w eWinner zapewnia sympatykom sportu mnóstwo emocji i dodatkowych doznań podczas oglądania ulubionych rozgrywek. Ważna jest jednak odpowiedzialna gra, żeby nie dać się ponieść emocjom. Zakłady typowane pod wpływem impulsu zazwyczaj nie przynoszą nic dobrego dlatego graj odpowiedzialnie, aby uniknąć wszelkiego rodzaju problemów wynikających z uzależnienia od tego typu rozrywki. Zajmijmy się jednak tym, w jaki sposób wykorzystać bez ryzyka przygotowany przez buka eWinner. Jest więc swego rodzaju eWinner cashback.

Typuj kupony wykorzystując zakład bez ryzyka od eWinner

Udostępnianie zakładu bez ryzyka to bardzo popularne rozwiązanie wśród firm z branży zakładów bukmacherskich. Z pewnością wielu z graczy obstawiających zakłady w eWinner spotkało się z sytuacją, kiedy to zakład był już o krok od pozytywnego rozstrzygnięcia, jednak ostatecznie jedno zdarzenie rujnowało wszystkie plany o wypłaceniu środków za zwycięstwo. Dlatego też eWinner postanowił przygotować dla graczy, którzy otworzą konto depozytowe bonus o nazwie zakład bez ryzyka. W pierwszej kolejności będzie trzeba przejść przez rejestrację u bukmachera eWinner.

Aby wziąć udział w promocji, jaką jest zakład bez ryzyka na stronie eWinner będzie trzeba postawić kupon. Warto pamiętać, że swój pierwszy kupon w trybie online możesz postawić dopiero po założeniu konta w eWinner. Minimalna stawka na jaką może zdecydować się gracz typując tego typu zakład musi wynosić 20 złotych. Jeśli chodzi o kursy, to nie ma w tym przypadku żadnych specjalnych warunków.

Niektóre bonusy wymagają zagrania typu z odpowiednim kursem minimalnym, jednak w tym przypadku wygląda to inaczej. Jeśli więc chodzi o zakład bez ryzyka to jest to bonus od eWinner, który może przypaść do gustu wielu użytkownikom obstawiającym zakłady. Warto zaznaczyć, że z naszym kodem promocyjnym wartość tego zakładu może być wyższa. Na obrót środkami z niektórych promocji gracz ma 30 dni.

Promocje od eWinner – czyli bonus od drugiego depozytu 50%

Bukmacher eWinner to operator, który oferuje swoim użytkownikom bonus nagradzający drugi depozyt. Możesz więc odebrać bonus od depozytu 50 do 500 PLN dopiero wtedy, gdy dokonasz drugiego doładowania swojego konta. Jest to więc oferta skierowana w głównej mierze do najnowszych użytkowników, którzy wyrażają chęć skorzystania z bonusów. W momencie, gdy dokonamy już drugiej wpłaty bonus zostanie przyznany, jeśli zagramy kupon po odpowiednim kursie. W przypadku tego bonusu bukmacher eWinner wymaga, aby był to minimalny kurs o wartości 1.50. Środków, które generuje ten bonus nie można od razu wypłacić.

W praktyce oznacza to, że aby móc otrzymać środki bonusowy należy spełnić warunki obrotu bonusem. Jeśli chodzi właśnie od ten bonus zależny od depozytu, to obrót musi zostać wykonany na naszym koncie min sześć razy. Dzięki temu gracz będzie mógł wypłacić środki, które gwarantuje mu bonus od operatora eWinner. Tak więc widać, że po zakończeniu rejestracji można zyskać naprawdę ciekawy bonusy na zakłady sportowe. Podczas tworzenia konta można wykorzystać eWinner kod promocyjny.

Freebet eWinner na zakłady dotyczące rozgrywek esportowych

W każdy poniedziałek eWinner bonus przygotował dla tych użytkowników, którzy typować będą zakłady na esportowe rozgrywki. Potem można zgarnąć bonus, który w przyszłości będzie można wykorzystać i obstawiać esport z dostępnej oferty eWinner. W pierwszej kolejności, aby otrzymać bonus od eWinner o nazwie Esport Defuse trzeba postawić zakład. Trzeba liczyć się z tym, że taki kupon zawierać musi przynajmniej dwa zdarzenia, który kurs łączny wynosić będzie 2.20.

Bukmacher eWinner podkreśla również to, aby w tym przypadku zakład stawiać za pomocą środków z salda własnego. W praktyce oznacza to, że aby aktywować ten bonus nie można korzystać ze środków promocyjnych. Ten bonus od eWinner może być aktywowany w każdy poniedziałek. W przypadku, kiedy użytkownikowi uda się spełnić wszystkie warunki promki od eWinner otrzyma na swoje konto 25 PLN do wykorzystania na wybrane przez siebie zakłady. Trzeba przyznać, że ten freebet eWinner jest bardzo atrakcyjny i z pewnością spodoba się wielu nowym klientom.

Rozbudowany bonus powitalny od operatora eWinner

eWinner Bonus powitalny jest niesamowicie rozbudowany i składa się z kilku promocji, które warto sobie wcześniej przeanalizować. Kolejną promką, która składa się na eWinner bonus powitalny jest następny freebet. Należy jednak mieć świadomość tego, że dotyczy on innej dyscypliny sportowej. W tym przypadku bukmacher eWinner pomyślał o sympatykach tenisa, którzy również chcieliby mieć dla siebie specjalny od operatora eWinner bonus. Bez wątpienia dobre jest to, że przygotował eWinner kod promocyjny oraz freebet dla fanów kilku sportowych dyscyplin.

U buka eWinner mamy w ofercie promkę na tenis, która aktywna jest przez cały tydzień. Warunki promki, którą przygotował bukmacher eWinner są naprawdę proste. Aby otrzymać freebet eWinnera trzeba od poniedziałku do niedzieli typować rozgrywki tenisowe. Postawiona kwota musi wynosić minimum 500 złotych. Jeśli klientowi uda się spełnić warunki, które postawił przed nim eWinner na jego koncie wyląduje freebet 25 złotych. Dobrze jest więc mieć świadomość tego, że eWinner to nie tylko kod rejestracyjny, ale również wiele ciekawych promocji, które mogą urozmaicić start z typowaniem. Przygodę z eWinner warto rozpocząć od wykorzystania naszego kodu promocyjnego na zakłady.

eWinner bonus o nazwie Futbol Totalny dla fanów rozgrywek piłkarskich

Bukmacher eWinner oprócz freebetu przygotował również coś, z czego bez wątpienia zadowoleni będą sympatycy piłki nożnej. Dla tych, którzy nie stronią od zakładów na piłkę powstała promka, która pozwala finalnie uzyskać nawet 50 PLN na zakłady. Widać, że eWinner to bukmacher dbający o swoich typerów. W jaki sposób uzyskać tę promocję? Jest to niesamowicie proste. Wystarczy postawić w eWinner zakład, który składać się będzie z przynajmniej dwóch zdarzeń. Wybrane przez gracza zakłady muszą mieć łączny kurs o wartości 2.50. Za spełnienie wszystkich warunków gracz otrzyma od eWinner 25 złotych.

Nie jest to jednak koniec, gdyż nie tylko pierwszy zakład jest objęty promocją. Kolejne postawione przez gracza zakłady na rozgrywki piłkarskie również mogą skutkować otrzymaniem dodatkowych środków. Będzie to kolejne 25. złotych. Zarówno freebet, jak i wspomniany wyżej eWinner kod promocyjny są naprawdę atrakcyjnymi ofertami. W przypadku promki na piłkę nożną ponownie należy postawić zakład na stronie eWinner, a po spełnieniu warunków otrzymamy środki na kolejne zakłady. Po wejściu na stronę eWinner trzeba dokonać akceptacji plików cookies. Dobrze też przeczytać regulamin, który zawiera spis treści.

Custom Bet od eWinner – czyli opcja typowania własnych zakładów

Wiemy już, że do typowania zakładów buk eWinner udostępnił takie promki jak freebet, czy bonusy od depozytu. Są to bez wątpienia pakiety, które pozwolą lepiej rozpocząć przygodę z typowaniem zakładów wzajemnych. Ciekawie prezentuje się również przygotowany przez eWinner kod promocyjny. Uwagę wielu klientów zwraca jednak Custom Bet, czyli jedna z większych innowacji, które pojawiły się w ostatnim czasie na rynku. Operator eWinner postanowił udostępnić swoim użytkownikom opcję, dzięki której mogą dodawać do oferty swoje własne zakłady. W ten sposób można postawić swoje środki pieniężne na wymyślony przez nas zakład.

Ważne jest również to, że wymyślone przez gracza zakłady wcale nie muszą dotyczyć wydarzeń sportowych. Można więc bez problemu proponować bukmacherowi zakłady w ramach opcji Custom Bet, które dotyczyć będą wydarzeń społecznych, rozrywkowych, a nawet kulturalnych. Trzeba więc przyznać, że zakłady bukmacherskie eWinner przygotowały kilka ciekawych funkcji na stronie, które mogą urozmaicić typowanie. W jaki sposób zaproponować bukmacherowi eWinner swój własny zakład? Jest to bardzo proste.

Do wszystkie konieczne będzie wypełnienie formularza, który znaleźć można na stronie eWinner. W pierwszej kolejności musi zostać podany adres mailowy. Kolejna kwestia dotyczy podania daty, kiedy odbędzie się dane wydarzenie. Bardzo ważne jest również to, aby dokładnie opisać to, jakie to będzie wydarzenie lub spotkanie sportowe. W ostatnim polu formularza trzeba opisać szczegółowo proponowany przez nas zakład. W ciągu 12. godzin eWinner rozpatrzy wniosek o dodanie zakładu i poinformuje o tym użytkownika.

Zakłady bukmacherskie eWinner i ich aplikacja mobilna dla graczy

Nie ma wątpliwości co do tego, że eWinner posiada naprawdę ciekawy pakiet usług dla swoich klientów. W ostatnich latach bardzo popularne wśród bukmacherów jest to, aby dostarczać typerom nowe rozwiązania, które pozwolą na urozmaicenie obstawiania ulubionych sportowych dyscyplin. Wejście sportowych zakładów do sieci Internet było bez wątpienia jednym z poważniejszych kroków dla tej branży. Pozwoliło to pozyskać bukmacherom nową rzeszę klientów, a także rozpowszechnić sam proces typowania wydarzeń sportowych.

Przejawem walki o klienta może być chociażby kod promocyjny eWinner. Kod promocyjny ma za zadanie przyciągać klientów do tworzenia nowych kont. Wróćmy jednak do samych zakładów. Firma eWinner zakłady bukmacherskie przygotowała dla swoich użytkowników nie tylko sprawnie działający portal internetowy, ale również aplikację mobilną, gdzie również można wykorzystać kod promocyjny eWinner. Wystarczy podać w aplikacji kod promocyjny podczas tworzenia konta w eWinner i wartości niektórych bonusów zostaną powiększone.

Jak prezentuje się aplikacja mobilna od eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner zdecydowały się również na udostępnienie własnej aplikacji mobilnej. Warto zaznaczyć, że w początkowej fazie działalności była ona dostępna wyłącznie na urządzenia z Androidem. Buk eWinner dostrzegł jednak, że ich usługi cieszą się sporą popularnością, dlatego też pojawiła się wersja apki na drugi najpopularniejszy system dla urządzeń mobilnych, czyli iOS. Dzięki temu właściciele urządzeń z tymi systemami mogą stawiać swoje typy. Aplikacja, którą przygotowały zakłady bukmacherskie eWinner daje możliwość typowania nie tylko w tygodniu, ale również w weekend.

Podobne aplikację posiadają bukmacherzy Fortuna, STS oraz Forbet. Z pewnością bardzo ważne jest tutaj to, że eWinner udostępnił ją na oba systemy do urządzeń mobilnych. W ten sposób aplikacja nie posiada żadnych ograniczeń. Apka od eWinner jest naprawdę solidnie wykonana i pod względem estetycznym nie można jej niczego zarzucić. Póki co sprawnie działają tam wszystkie metody płatności, a dla graczy chcących skontaktować się z bukmacherem jest dostępny czat live. Płatności w eWinner aplikacji działają sprawnie i można w niej skorzystać z korzystnych kursów.

W apce mobilnej, którą przygotowały te zakłady bukmacherskie można również obstawiać zakłady na żywo. Jest to z pewnością bardzo potrzebna funkcjonalność, bez której ciężko byłoby się obyć osobą, które lubią od czasu do czasu wytypować jakieś wydarzenie sportowe. Sama aplikacja mobilna prezentuje się naprawdę solidnie i pracuje dość płynnie. Zakładki podczas ładowania się nie zacinają, co mocno wpływa na komfort korzystania z niej. Z pewnością sporej ilości klientów przypadnie ona do gustu.

Dyscypliny sportowe do obstawiania w ofercie buka

Miesiąc to okres czasu, podczas którego obstawiać można naprawdę sporą ilość sportowych wydarzeń. Niemal co tydzień gra jakaś liga piłkarska, a do tego dochodzą jeszcze rozgrywki Champions League. Wszystko to sprowadza się do tego, że dobry bukmacher powinien mieć rozbudowaną ofertę dotyczącą sportowych dyscyplin. W końcu im bardziej rozbudowana jest oferta danego operatora, tym większa szansa na to, że gracz zechce z niej skorzystać. Dlatego też na rynku bukmacherskim można zauważyć to, że operatorzy regularnie pracują nad doskonaleniem swojej oferty.

Jeśli chodzi o firmę eWinner sp z o.o to ich oferta udostępniona dla typerów jest mocno rozbudowana. Nie jest co prawda wyposażona w największą ilość sportów na rynku, ale i tak wygląda w naszych oczach niezwykle atrakcyjnie. Najwięcej zakładów można znaleźć na piłkarskie rozgrywki. Nikogo to jednak nie dziwi, ponieważ piłka nożna jest obecnie najpopularniejszym sportem na świecie. To jednak nie wszystko, co można obstawiać w ramach ich oferty. Do typowania dostępne są również takie sporty jak siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, czy hokej na lodzie.

Obstawiaj zakłady specjalne

Trzeba mieć jednak świadomość, że typowanie zakładów to nie tylko klasyczne sportowe dyscypliny. W ostatnich latach bardzo popularne wśród użytkowników serwisów bukmacherskich stało się typowanie wydarzeń spoza sportu. Dlatego też powstały tak zwane specjalne zakłady, które umożliwiają graczom obstawianie wydarzeń kulturowych oraz rozrywkowych. Można więc na przykład wytypować zwycięzcę programu telewizyjnego lub triumfatora nadchodzących wyborów prezydenckich. To bez wątpienia świetna odskocznia od obstawiania klasycznych sportów.

Zakłady na żywo na serwisie internetowym operatora eWinner

Wspominaliśmy już o tym, że w przypadku bukmacherskich zakładów niesamowicie istotny jest ciągły rozwój oraz poszukiwanie nowych rozwiązań. Poszerzenie działalności bukmacherów o sieć Internet było istnym strzałem w dziesiątkę, jednak nikt nie chciał się na tym zatrzymywać. Dlatego też wymyślono, że oprócz klasycznych zakładów na wydarzenia przedmeczowe można do oferty wprowadzić typowanie live. Obstawianie typów na żywo to nic innego, jak stawianie zakładów na dane wydarzenie w trakcie jego trwania.

Nie trzeba chyba nikogo przekonywać co do tego, że obstawianie tego typu pozwala dostarczyć jeszcze więcej emocji podczas śledzenia przebiegu danej rozgrywki. Typowanie live od razu przypadło klientom do gustu i wiele graczy tylko w ten sposób obstawia wydarzenia sportowe. Swoją ofertę dotyczącą betowania live posiada również buk eWinner i wygląda ona dość solidnie. Przede wszystkim ważne jest to, że w jej ramach można typować najpopularniejsze dyscypliny sportowe. Gracze mogą również liczyć na maksymalny zwrot w przypadku, gdy dane wydarzenie zostanie przerwane lub odwołane.

Sponsorowanie polskiego sportu

Nie od dziś wiadomo, że firmy oferujące zakłady bukmacherskie coraz częściej pojawiają się w otoczeniu klubów sportowych. Wszystko to wynika z tego, że sportowe sekcje często potrzebują wsparcia finansowego, a bukmacherzy są źródłem, które bez problemu może je zapewnić. Dlatego też jesteśmy co jakiś czas świadkami nawiązywania kolejnych współprac pomiędzy chociażby klubami piłkarskimi a różnymi bukmacherami z naszego kraju. Pojawienie się logo buka na koszulce klubowej to bez wątpienia świetna reklama, stąd też coraz więcej operatorów idzie w tym kierunku.

Na podobne rozwiązanie zdecydował się również opisywany przez nas w tym artykule buk, który niedawno nawiązał współpracę z polskimi rozgrywkami. W tym roku doszło do porozumienia firmy eWinner z 1. ligą żużlową. Oznacza to, że przez okres trwania umowy eWinner będzie sponsorował właśnie te rozgrywki. Sponsor pozwala podnieść prestiż danych rozgrywek i wszystko wskazuje na to, że ta współpraca będzie niesamowicie owocna dla obu strony.

Rozważne korzystanie z różnego rodzaju promocji

Bez wątpienia wszystkie promocje przygotowane przez tego operatora wyglądają atrakcyjnie, jednak trzeba do nich podchodzić z pewną rezerwą. Chodzi tu przede wszystkim o to, aby podczas obstawiania kolejnych typów nie dać się ponieść emocjom. Zawieranie typów sportowych pod wpływem emocji może przynieść przykre konsekwencje. Często bywało już tak, że gracze zbyt aktywnie działali w bukmacherce, co potem skutkowało problemem z uzależnieniem.

Wbrew pozorom tej dolegliwości nie jest łatwo się pozbyć, dlatego tak ważne jest aby z głową podchodzić do tego typu rozrywki. Od czasu do czasu można oczywiście postawić jeden zakład lub dwa, ale trzeba w tym wszystkim pamiętać o umiarze.