Drużyna "MICHA" kończy udział w turnieju Flashpoint

8 kwietnia 2020

Nie da się ukryć, że kibice inaczej wyobrażali sobie udział w pierwszym sezonie rozgrywek Flashpoint drużyny, w której składzie występuje Michał „MICHU” Müller. Przed Team Envy jeszcze długa droga do osiągnięcia najwyższej formy, a efektem tego była porażka z Cloud9. Przegrana w ostatnim meczu pogrzebała szansę drużyny złożonej z zawodników wielu narodowości na awans do kolejnej fazy tych świeżych rozgrywek na rynku Counter-Strike: Global Offensive. Typując rozgrywki Flashpoint wykorzystaj kod promocyjny Fortuna VIP. Początek tego pojedynku wyglądał jednak całkiem nieźle dla drużyny, którą reprezentuje polski zawodnik. Chociaż Team Envy grał po teoretycznie trudniejszej stronie na mapie Train, czyli jako terroryści, to udało im się szybko zdobyć kilka rund przewagi.

Na niewiele się to jednak zdało, ponieważ Cloud9 w porę się przebudziło i błyskawicznie ruszyło do odrabiania strat. Drużyna złożona z zawodników pochodzących z Afryki oraz Ameryki dopiero pod koniec pierwszej połowy zwolniła tempo, dając wygrać dwie rundy rywalom. Pomimo tego to oni schodzili na przerwę w lepszych nastrojach. Po zmianie stron można było szybko dostrzec, że Team Envy nie było odpowiednio przygotowane, aby grać w defensywie. Efektem tego było regularne zwyciężanie rund przez przeciwników i dążenie do zgarnięcia zwycięstwa na pierwszej mapie. Zespół „MICHA” nie był w stanie odpowiedzieć na stanowcze ataki Cloud9, przez co odnieśli wysoką porażkę na mapie, którą sami wybrali. Wykorzystaj STS kod bonusowy VIP obstawiając esprotowe rozgrywki.

Więcej emocji w kolejnych starciach

Początek drugiego starcie bardzo przypominał przebieg początku pierwszej mapy. Kolejny raz to formacja Polaka rozpoczęła dużo lepiej, osiągając w pewnym momencie przewagę pięciu punktów. Mężczyzn ocenia się jednak nie po tym jak rozpoczynają, ale po tym jak zakończą. Te słowa rozbrzmiewały najwyraźniej w głowach zawodników Cloud9, którzy pomimo słabego początku mapy, zdołali odrobić straty i kolejna część meczu była pod ich dyktando. Popularne Chmurki zanotowały na swoje konto jeszcze dwie rundy, jednak później zdecydowanie spuścili z tonu. Chwilę słabości przeciwników umiejętnie wykorzystał Team Envy, które po wygraniu kilku rund ponownie wysunęło się na prowadzenie. Ekipa „MICHA” miała też na mapie Inferno ostatnie słowo, wygrywając ją ostatecznie rezultatem 16:13. Totolotek kod bonusowy VIP przyda się do powiększania Twoich wygranych.

totolotek

Wszystko miało rozstrzygnąć się więc podczas ostatniego starcia na mapie Train. Rozpoczęcie trzeciej mapy nie wyglądało już tak dobrze w wykonaniu Team Envy, jak miało to miejsce w dwóch poprzednich przypadkach. Na mapie Train drużyna Polaka problemy miała przede wszystkim ze sobą, gdyż popełniali mnóstwo prostych błędów. Drużyna Cloud9 świetnie rozpoczęła starcie na tej mapie, co potwierdza ich przewaga sześciu punktów na początku. Efektem tego było prowadzenie do przerwy wynikiem 10:5, co było świetną zaliczką przed drugą decydującą połówką. Po zmianie stron ekipa, którą reprezentuje polski zawodnik, zaprezentowała się już dużo lepiej. Dobrze będzie użyć Betclic kod promocyjny VIP, aby powiększać swoje wygrane.

Do odwrócenia losów meczu potrzebny był jednak konkretny zryw. Team Envy próbował odrabiać straty, lecz zawodnicy Cloud9 byli tego wieczoru poza ich zasięgiem. Popularne Chmurki regularnie zapisywały na swoje konto kolejne rundy i ostatecznie to właśnie oni odnieśli triumf na mapie Train oraz w całym spotkaniu. Z rozgrywkami Flashpoint pożegnali się więc obaj reprezentanci naszego kraju. Drużyna, którą reprezentuje Karol „rallen” Rodowicz, czyli c0ntact Gaming również odpadała z tych rozgrywek. Z pewnością obaj polscy zawodnicy liczyli na wiele więcej, jednak tym razem musieli przełknąć gorycz porażki. PZBuk bonus powitalny VIP to świetna opcja dla nowych graczy.